PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese selam.

Mezarkabul
11.Aralık.2014, 01:58
Meraba arkadaşlar ben emre.. Ankara Çubuk'tan.. 2013 250 cc lik bi daytona sahibi oldum bundan 13 gün önce.. Buluşmalara müsait olduğğum ölçüde katılmak isterim.. Ha bu arada çubukta bi regalci arkadaşım daha var sanıyorum o da gelir :)

CELİL
11.Aralık.2014, 02:05
Merhaba Emre Ankara'dan aramıza hoş geldin
Yeni Daytona'n Hayırlı olsun Allah kazasız belasız keyifle kullanmayı nasip etsin nazar
Ankara'da yeni bir yapınlanma oluşturuyoruz oradaki arkadaşlar forum çatısı altında haberleşip kaynaşabilirsiniz 8)

Bahadır
11.Aralık.2014, 11:59
Aramıza hoşgeldin Emre.Forumda ve yollarda aktif olman dileğimle8)

Mezarkabul
12.Aralık.2014, 17:41
Çok teşekkür ederim arkadaşlar.. Hoşbulduk.. Fforuma imkan buldukça girebiliyorum. Yollarda her daim aktifim:) Buluşmalara da katılmak isterim..

Mezarkabul
12.Aralık.2014, 17:45
Ha bu arada sevgili bahadır kardeşim.. Benim daytonada zincir sesi problemi var gerçi celil abi az çok biliyo durumu ama sende daytona kullanıcısısın profılinden inceledim. Bu zincir muhafazasını sokunce zincirin amortisöre sürttüğünü gördük ve sesin kaynağını bulduk zincirin boşluğunu aldı çubukta bi usta. Lakin yine aynı ses daha az bi şekilde hissediliyo:( Işıl motorla görüştüm tüm daytona ve spyderlarda olduğunu ve çözümünün olmadığını söylediler :( çok çaresiz kaldım ve bu ses beni deli ediyo sizde de aynı durum söz konusu mu? Aynı ses var ise nasıl giderdiniz yardımcı olur musunuz ?