PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ESKİŞEHİR yardım

nickziki
17.Aralık.2014, 11:31
Arkadaşar merhaba,

Sahibinden de 350 Daytona gördüm Eskişehirde. Antalya'da olduğum için gözüm kapalı kalkıp gidemiyorum. Forumda tanıyan veya yardım edebilecek biri var mıdır bana ? İlan No: 190385435

nickziki
18.Aralık.2014, 12:07
Yok mu Eskişehirden kimse yaf ?

CELİL
18.Aralık.2014, 12:30
Yok mu Eskişehirden kimse yaf ?
Eskişehirde birkaç arkadaşımız olması lazım ama kış modundalar sanırım
Makinayı Eskişehirdeki RR yetkili servise kontrol ettirip alırsan için rahat eder
Servis listesinde 2 servis görülüyor istersen gitmeden önce onlarla görüş satıcı makinayı oraya götürüp göstersin sende servisten durumu hakkında bilgi alıp ona göre gidersin 8)

ESKİŞEHİR MOTORLU ARAÇLAR - SATIŞ / TEKNİK SERVİS
ALPARSLAN ELMAS - M.K.ATATÜRK CAD. NO:89/A ESKİŞEHİR 222.226 39 01 - 532.661 74 28 - esmoto.yamaha@hotmail.com

ÇINAR BİSİKLET - YEDEK PARÇA
ESAT ÇINAR - HAYRİYE MAH.ULUTAŞ SOK. NO:24 ESKİŞEHİR 222.234 49 42 - http://www.cinarbisiklet.com/ (http://www.motorland.com.tr/www.cinarbisiklet.com/default.htm)

nickziki
18.Aralık.2014, 13:12
Tşkler Celil abi. Son ihtimal benimde bu vardı aklımda. Bi tanıdık bulabilirsem ki arıyorum şu an çevremden, içim daha rahat edecek.

İlker Akgül
18.Aralık.2014, 15:22
Antalyadaki ilanları gözden geçir derim Antalya da da istediğini bulacağını düşünüyorum daha zahmetsiz olur bence

nickziki
18.Aralık.2014, 18:32
Kesinlikle haklısın da hem beyaz 350lik daytona yok anlamlı bir tane, olan 2 ilanda manasız yüksek. Yoksa benim içinde hem masraflı hem sıkıntılı olacak uzaktan almak.

m.kaptan
18.Aralık.2014, 18:38
Kesinlikle haklısın da hem beyaz 350lik daytona yok anlamlı bir tane, olan 2 ilanda manasız yüksek. Yoksa benim içinde hem masraflı hem sıkıntılı olacak uzaktan almak.

bütçen nekadar bilmiyorum ama hem beyaz hem 0 ayarında hemde makul fiyatlı benim ilanım var =) ve halen acil satılık =)
istanbuldan antalyaya goturmek belki zor gelebilir ama birseyler ayarlanır o konuda =)

nickziki
18.Aralık.2014, 20:13
bütçen nekadar bilmiyorum ama hem beyaz hem 0 ayarında hemde makul fiyatlı benim ilanım var =) ve halen acil satılık =)
istanbuldan antalyaya goturmek belki zor gelebilir ama birseyler ayarlanır o konuda =)

Çok isterim de bütçem o kadar değil. 7.000-7.500 gibi. Seninki gibi bi makine için biraz daha arttırabilirim ama 10 maalesef. Pazarlığa değer mi senin için bilmem. :( İstanbul inan Eskişehirden daha kolay benim için. Hem zaten gelip gidiyorum hem de akrabalarım fln çok. ama işte herşey gelip paraya dayanıyor. :soru?

m.kaptan
18.Aralık.2014, 20:20
Çok isterim de bütçem o kadar değil. 7.000-7.500 gibi. Seninki gibi bi makine için biraz daha arttırabilirim ama 10 maalesef. Pazarlığa değer mi senin için bilmem. :( İstanbul inan Eskişehirden daha kolay benim için. Hem zaten gelip gidiyorum hem de akrabalarım fln çok. ama işte herşey gelip paraya dayanıyor. :soru?

biraz daha dusebilirim eger gercekten almak istiyorsan en azından binmek icin alan birine satmayı tercih ederim.. özelden teklifini at istersen ona göre konusalım...

nickziki
19.Aralık.2014, 01:40
biraz daha dusebilirim eger gercekten almak istiyorsan en azından binmek icin alan birine satmayı tercih ederim.. özelden teklifini at istersen ona göre konusalım...

gönderdim özelden
teşekkürler.