PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİTSİN ARTIK ŞU YAĞMUR ve KARLAR

Tier
08.Ocak.2015, 16:47
Ya sıkıldım artık bitsin şu yağmur ve karlar ya gerçekten motor sürmek istiyorum adam gibi saatlerce :(

aidikurt
08.Ocak.2015, 17:20
Ha valla bendende o kadar .
Hele ben baya ayrı kaldım daraldım bunaldım bir turlu stres atamıyorum. Nefesı bıle tok alamıyorum ıcımde hep bır sıkııntı var Allah sonumu hayır etsın

toothbrush
08.Ocak.2015, 17:57
Ya biz ne yapalım? A itibariyle hava eksi 15 derece.yerde en az 10 cm buz var.:(

toothbrush
09.Ocak.2015, 11:41
Arkadaşlar dün gece itibariyle eksi 24 dereceyi gördük. Donuyoruzzz.
Motokuryeler hala çalışıyor. Allah kolaylık versin.

CELİL
09.Ocak.2015, 12:05
Arkadaşlar dün gece itibariyle eksi 24 dereceyi gördük. Donuyoruzzz.
Motokuryeler hala çalışıyor. Allah kolaylık versin.

Fena soğuk Allah kurye arkadaşların yardımcısı olsun

Tier
10.Ocak.2015, 01:14
Ha valla bendende o kadar .
Hele ben baya ayrı kaldım daraldım bunaldım bir turlu stres atamıyorum. Nefesı bıle tok alamıyorum ıcımde hep bır sıkııntı var Allah sonumu hayır etsın

aynen abi ya :( napican böyle anlamadımki sıkıntı hep oluyo motor sürerken sanki cennete gidiyosn o kadar rahatlıyosun

Tier
10.Ocak.2015, 01:15
Fena soğuk Allah kurye arkadaşların yardımcısı olsun

çok doğru söyledin vallah abi ama onlarda kat kat ve hertürlü tesisat var bizlerde biraz artist gibi geziyoruz onlara göre görsellik olduğu için neler takıyolar görmüşsündür.

CELİL
10.Ocak.2015, 01:20
çok doğru söyledin vallah abi ama onlarda kat kat ve hertürlü tesisat var bizlerde biraz artist gibi geziyoruz onlara göre görsellik olduğu için neler takıyolar görmüşsündür.
Tabi tüm gerekli techizatlar vardır ama yinede - 5 derecede yağmur altında hiçbirşey fayda etmez yapacak birşey yok ekmek parası Allah kolaylık versin 8)

toothbrush
10.Ocak.2015, 01:23
karda kaymamak için arka lastiğe zincir veya urgan sarıyorlar