PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İZMİR Hadi Buluşmaya !!

oky
13.Ocak.2015, 02:59
Arkadaşlar merhaba, ben Oktay. Forumu uzun zamandır okuyorum ama yazma olayına daha yeni geçtim. İzmir'de bir toplanma sorunu var gibi. Motorum şu an arızalı, benim acemiliğimden kaynaklanıyor. Bu konu ile ilgili fotoğraf çekip sizlere problemimi dillendireceğim yakın zamanda. Ama şu buluşma olayına da el atmak isteyen aciz bir kulunuzum. Motoru yaptırıp yollara düşene kadar bir toplantı yapalım, en azından bu soğuk kış mevsiminde tanışıp birbirimize ısınmış oluruz. Havalar biraz güzelleşince de bu toplantıların ekmeğini yer güzel bir organizasyon yaparız.

Benim teklifim motorların olması şart değil, ortak bir yerde buluşup (Alsancak gibi-Karşıyaka gibi) bir şeyler içip muhabbet edelim.

Saygılar.

CELİL
13.Ocak.2015, 10:39
Merhaba Oktay

Toplantı Gezi Organizasyon başlıkları sadece yönetim kurulu tarafından açılabilir ama istanbul dışındaki arkadaşlar toplanabilme sıkıntısı çektikleri için onlara opsiyon tanınarak başlık açmasına müsade edilir fakat önce özelden bize bilği verip onay almak şartıyla 8)
Durumu netleştirdiğimize göre
Haydi İzmir yokmu bu güzel çağrıya cevap verecek diyelim 8)

özgürr
13.Ocak.2015, 10:48
İzmirde bi ekip kesin olmalı ya memleketimin en güzel iline rr ruhu gelmeli geçen yaz biz biraz inlettik ortalığı ama yetmez fazlası lazım :)

erdincc
13.Ocak.2015, 18:10
yarın izmir kordonda olucam ufak bi işim var ama ucakla geliyorum hava guzel olursa atlayın motorlara goruselım tanısalım

oky
13.Ocak.2015, 19:15
Bu durumu bilmiyordum Celil Başkan öğrenmiş oldum ben de 8)

Erdinç ne zaman döneceğini bilmiyorum ama benim iş saatinde bir sıkıntı olmaz ise uğrarım.:)

erdincc
14.Ocak.2015, 12:43
Bu durumu bilmiyordum Celil Başkan öğrenmiş oldum ben de 8)

Erdinç ne zaman döneceğini bilmiyorum ama benim iş saatinde bir sıkıntı olmaz ise uğrarım.:)

Aksam saat 21.30 da ucagim havada izmirde super bu arada

omer_cip23
14.Ocak.2015, 13:11
geçen sene izmir turundan sonra ege turunu her sene geleneksel yapmaya çalışıcaz bütçe ve zamanımızı ayarlarsak hep gelmek isteriz ege bir motorcu için harika bir güzergah geçen sene çok yabancılık çektik izmirde bu sene bizden abilerimiz kardeşlerimiz olursa gürşmek beraber gezmek isteriz inşallah izmir toplanır çok mutlu oluruz

oky
14.Ocak.2015, 19:41
Aksam saat 21.30 da ucagim havada izmirde super bu arada

eve daha yeni ayak bastım üstad sanırım görüşmek için pek vaktimiz olmayacak. umarım bidahaki sefere daha müsait olur durumlar.

oky
14.Ocak.2015, 19:47
geçen sene izmir turundan sonra ege turunu her sene geleneksel yapmaya çalışıcaz bütçe ve zamanımızı ayarlarsak hep gelmek isteriz ege bir motorcu için harika bir güzergah geçen sene çok yabancılık çektik izmirde bu sene bizden abilerimiz kardeşlerimiz olursa gürşmek beraber gezmek isteriz inşallah izmir toplanır çok mutlu oluruz

Seve seve karşılarız sizi en azından kendi adıma ben seve seve durumlar müsait olursa karşılarım. İzmir tayfasından pek ses seda çıkmadı, bekliyorum birileri yazsın buluşalım die ama bütün temenniler İstanbul tayfasından geliyor. Bakalım nasıl olcak bu işler.

erdincc
14.Ocak.2015, 21:22
eve daha yeni ayak bastım üstad sanırım görüşmek için pek vaktimiz olmayacak. umarım bidahaki sefere daha müsait olur durumlar.

Tamam kismet olmadi diyelim bende suan kibrissehitlerinden alsancak duragina gidiyorum oradan havalimani hayirli aksamlar izmirde bugun cok guzeldi

Ahmet Ateşler
15.Ocak.2015, 17:10
Bu aksam Çiğli civarindayim saat 18.30 19.00 arasi musait olursan yer söyle görüşelim oktay