PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgilerinizi Acil Bekliyorum

IWON
22.Ocak.2015, 19:38
Öncelikle hepinize selamlar. Şimdi arkadaşlar ben bu ay sonu bir regal raptor 150e2 almayı düşünüyorum. Fakat motorun 2015 modeli piyasada tam bir muamma. Yaşadığım şehir olan sakaryada zaten regal raptor bayisi yok. Civar illerdeki bayilerle konuştuğumda bazıları 2015 modelinin daha piyasaya çıkmadığını bazıları ise elinde olduğunu iddaa ediyo. Şimdi hangisine inanmalı. Regal raptorun kendi sitesi zaten gerçekten bir hayal kırıklığı. Koskoca bi markaya hiç ama hiç yakışmamış. Sitede verdikleri motorların genel özellik dışında hiç bir teknik detayı verilmemiş motorun yılları bile yazılmamış. Şimdi ben bu durumda napmalıyım. 2014 motoru 2015 diye almaktan korkuyorum bana bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden hepinize çok çok teşekkürler.

CELİL
22.Ocak.2015, 19:47
Merhaba Emre aramıza hoş geldin 8)
Her sene yeni modeller nisan ayından önce gelmedi hatta yüksek cc lerin gelmesi haziran ayını buluyor ocak ayında 2015 model gelmiş olacağını pek sanmıyorum en doğru bilği distribütörden alınabilir telefonu (0212) 6562656 buradan satış temsilciyle görüşmek istediğini söyle bağlarlar 8)
Kanunen motor türkiyeye hangi tarihte giriş yapmışsa ruhsata o tarih model olarak yazılmak zorunda aksi durum cezai işlem gerektirir
İnşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun 8)

IWON
22.Ocak.2015, 20:00
Celil abi verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun. Bu arada benim gibi askıda kalan arkadaşlar motorun daha 2015 modeli piyasaya sürülmemiş fuardan sonra bayilere teslimat başlıcakmış. İlginiz için çok teşekkür ederim

özgürr
22.Ocak.2015, 22:54
Merhaba emre aramıza hoşgeldin :)

Ömer
23.Ocak.2015, 11:06
Emre hoşgeldin, en kısa sürede motoruna kavuşman dileğiyle

otisabi
27.Ocak.2015, 19:59
İstanbul Maltepe de Regal Raptor bayisi var. Ben ordan aldım motoru. Sorularına yanıt bulabilirsin. Sana yakın sayılır.

CELİL
27.Ocak.2015, 20:36
İstanbul Maltepe de Regal Raptor bayisi var Ben ordan aldım motoru. Sorularına yanıt bulabilirsin. Sana yakın sayılır.
Reklam olmaması için RR bayi ve servisleri açık alanda yazmıyoruz sadece yukarıda linki olan sponsor firmalarımızı yazabiliyoruz diğerlerini gerekirse özel mesajla arka planadan yazabilirsiz 8)