PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhabalar

kruppmak
24.Temmuz.2007, 11:12
Merhaba değerli arkadaşlar,istanbul üsküdarda ikamet ediyorum.dinazorlardan sayılırım,,gençliğimde 20 yıl kadar motor kullandım(java,planet,R60 BMW).geçen yıl fuardan bir hyosung gv250 alarak tekrar binmeye başladım(ötv zammı nedeniyle bütün RR'ler satılmıştıda).bu sene motorumu değiştirdim şu anda 2001 honda transalp sahibiyim.60 yaşındayım,emekli uzak yol deniz makinistiyim.tüm site üyelerine sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.Hakan Yenigün.

emrahss
24.Temmuz.2007, 11:16
Hoşgeldin baba, Transalp'le doğru yolu bulmuşsun, ben de RRyi satabilirsem doğru yolu bulacağım. İsmini de bağışlar mısın bize?

kruppmak
24.Temmuz.2007, 11:22
Hakan Yenigün.

okan
24.Temmuz.2007, 11:23
aramıza hoşgeldiniz.. maaşallah allah uzun ömürler versin....inşallah sizin yaşınıza geldiğimizde bizde motor kullanacak kadar dinç oluruz....

emrahss
24.Temmuz.2007, 11:24
Pardon hakan abi, görmemişim, tekrar hoşgeldiniz..

kruppmak
24.Temmuz.2007, 11:31
hoşbulduk,dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

yenikoylu_ua
24.Temmuz.2007, 11:45
Hoşgeldiniz mutlu ettiniz

altug
24.Temmuz.2007, 11:49
HOŞGELDİNİZ HAKAN ABİ.

KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM.

Aksu
24.Temmuz.2007, 11:51
Hakan abi aramıza hoşgeldiniz. Arkadaşlar da çok memnun oldular sitemize geldiğinize. Artık İstanbul grubu toplantılarına da gelir motosiklet tecrübelerinizi arkadaşlarla paylaşır, mesleki anılarınızı anlatırsınız, gezilerde öncülük edersiniz. Mesela yarın Dolmabahçe de toplanacak Regalci arkadaşlar, sizde katılırsanız çok memnun olacaklarına inanıyorum. 28-29 Temmuz Tosya gezisine veya 1-2 Eylül Ankara gezisine katılırsanız tanışma fırsatımız da olur.

ARZUM
24.Temmuz.2007, 12:06
meraba hakan abim hoşgeldin evet sana ilk mesajı yazmadım ama olsun ... inşallah memmun kalırsın o kadar övdük demi abim tekrar hoş geldin..

kruppmak
24.Temmuz.2007, 12:10
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar,sana özel teşekkür güzel kız.

ARZUM
24.Temmuz.2007, 12:11
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar,sana özel teşekkür güzel kız.

önemli değil abi istersen buluşmayı oku yarın var orda hemen hemen sitedeki istanbul tayfasıyla tanışırsın..

MEHMETONUR
24.Temmuz.2007, 12:53
Hoşgeldiniz. Sağlıklı mutlu keyifli dostluklar kazasız belasız sürüşler dilerim...

carvalho
24.Temmuz.2007, 12:59
Hoşgeldiniz Hakan Ağabey. Yol anılarınızı dinlemek, tecrübelerinizden faydalanmak isteriz...

tanışmak üzere...

gecee
24.Temmuz.2007, 13:00
Hoş geldin Hakan abi aramıza ailemize....

thoraman
24.Temmuz.2007, 13:05
hakan abi hoşgeldiniz ayağınızın tozuyla ilk soruyu yöneltiyorum o zaman ben nasıl memnunmuydunuz gv250'den servis yedek parça kalite güç nasıldı biraz bahsedebilirmisiniz?

talkie
24.Temmuz.2007, 13:28
Hoşgeldin Hakan abi.

doğan
24.Temmuz.2007, 14:01
sitemize hoşgeldiniz. herzaman aramızda görmek dileğiyle...

KIZILELMA
24.Temmuz.2007, 14:07
Aksu abininde abi dediği en büyük abi aramıza hoşgeldiniz.

OturanBull
24.Temmuz.2007, 14:12
Hoşgeldiniz.. Tecrübelerinizi Ayrı Bir Başlık Olarak Bize Aktarmanız Bizlere Çok Büyük Artılar Verecektir..

Sağlıklı ve Dengeli Sürüşler Dilerim..

iakyurek
24.Temmuz.2007, 14:24
aramıza hoş geldiniz ...

kruppmak
24.Temmuz.2007, 15:33
hoşbulduk arkadaşlar,yakın ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.
thoraman nickli arkadaşıma" hyosung GV 250 gerek kalitesi gerek güç olarak gerçekten mükemmel bir motosiklet. yetkili servisler tutturabildiğine fiyat veriyor ve olmadık arızalar icad ediyorlar.yedek parça epeyi pahalı ama düzgün kullanımda uzun süre sorun çıkartmıyacak bir makine.süspansiyon çok sert adamın kemiklerini yerinden oynatan cinsten.distribütör global motor küçük isteklere karşı çok ilgisiz,şöyleki" ben bir kaza yaptım bir motosiklet bana çarptı,depoda hasar oldu.globalin depo fiyatı çıplak olarak 750 ytl.ben sanayide orjinal boyası dahil 40 ytl'ye yaptırdım.aquila stickeri için üç ay boyunca yazdığım mailler,açtığım telefonlar karşısında hiçbirşey elde edemedim büyük fuarda tüm yetkililerle,müdürleriyle görüştüm söz aldım hiçbirşey değişmedi,ne zamanki sitelerde global motorun aleyhinde ilgisizliği konusunda yazmaya başladım hemen aradılar istediğim stickerin kargoya verildiğini sticker ve kargo için ücret ödemeyeceğimi söylediler.ben bu nedenle motorumdan soğudum ve sattım..umarım yardımcı olmuşumdur.

Engin
24.Temmuz.2007, 16:11
Hakan abi, sizin gibi bir büyüğümüzün ailemize katılması bizi çok sevindirdi.

aidikurt
24.Temmuz.2007, 16:19
Hakan abi aramıza hoşgeldin ilk buluşmada görüşmek dileğiyle.Bizleride paylaşımlarınla o engin tecrübelerinden faydalandır.Saygılar.

FATİH
24.Temmuz.2007, 16:26
Hakan abi hoş geldiniz , sizi yanılmıyorsam tanıyorum...MC ile Yalova seyahatinde beraber yol yapma fırsatımız olmuştu...Hatta GV ile gelmiştiniz ve satacağınızdan ve endro alacağınızdan bahsetmiştiniz...Umarım buluşmalara katılabilirsiniz ve uzun uzun hoş sohbetinizden ve tecrübelerinizden bilgilendirirsiniz.. :)

müslüm baba
24.Temmuz.2007, 16:42
Sonunda babalığı kaptırdık, Hakan kardeşim hoş geldin bizde artık enduroya terfi etmeye çalışıyoruz alacağız inşallah.

kruppmak
24.Temmuz.2007, 16:58
tüm arkadaşlarıma bu sıcak mesajları nedeniyle çok teşekkür ederim.

ARZUM
24.Temmuz.2007, 17:00
yok müslüm baba sen hala babasın ya o şaşmaz artık bu zamandan sonra ama hakan abime senden çok bahsettim az çok anlatmalarımdan tanıyor seni

Aksu
24.Temmuz.2007, 17:05
yok müslüm baba sen hala babasın ya o şaşmaz artık bu zamandan sonra ama hakan abime senden çok bahsettim az çok anlatmalarımdan tanıyor seni
Arzu demek benden bahsetmedin Hakan abine alacağın olsun. Sen Tosya ya gelmeyecekmisin.

ARZUM
24.Temmuz.2007, 17:06
gelemiyorum abi almadılar beni ama sendende bahsettim ya komple bahsettim ben bu siteden komutanlardan falan herkezden haberi var yani

infinitedreams
24.Temmuz.2007, 18:55
Aramıza hoşgeldin Hakan Abi. Umarım zevkine uygun bir ortam ve sana hitap eden bir samimiyet bulabilirsin.

Deli çerkes
24.Temmuz.2007, 20:46
Aramıza hoşgeldiniz Hakan bey tecrübelerinizi bizlere en yakın zamanda paylaşırsanız minnettar kalırız

sancezz
24.Temmuz.2007, 22:48
HOSGELDIN DOSTUM HAYIRLI OLSUN....

sancezz
24.Temmuz.2007, 23:51
HAKAN ABIM KUSURA BAKMA DUNDEN BERI ARZU ARKADASIMLA KONUSUYORUM COK IYI BIR ABIMIZI UYE YAPICAM DIYIP DURUYORDU MERAKLANDIK VE BEN SENIN ISMINI BILMEDIGIMDEN DOLAYI DOSTUM OLARAK HITAP ETTIM UMARIM BENI YANLIS ANLAMAMISSINDIR DOSTUM KELIMEMSINE GERCI BIZ DOSTUZ AMA SIZ ANLADINIZ DEMEK ISTEDIGIMI TEKRAR ARAMIZA HOSGELDINIZ....

kruppmak
25.Temmuz.2007, 00:12
sevgili arkadaşlar nazik mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum,en kısa zamanda tanışmak dileğiyle.

agresus
25.Temmuz.2007, 01:57
hoş gelmişsiniz abicim... amman amman... ne güssel yahu... sitemizde ki guruların sayısı artıyor...

cuneyt
25.Temmuz.2007, 09:11
Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. :cheesy:

Saygılar, sevgiler, keyifli sürüşler...

GV650'ye hayran kalmıştım RR'dan önce ama malum fiyatı yüksek... Sizin de söylediğiniz kadarıyla servis sorunu olması çok büyük bir eksi. İyi ki denk gelmemiş :-1:

gidikurt
25.Temmuz.2007, 17:02
Hakan Abi aramıza hoşgeldin .i... :cheesy:

Çamlıca buluşmamıza sizleride bekliyoruz.