PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TOSYA DİPSİZ GÖLE GELMEK İSTİYORUM....

ARZUM
24.Temmuz.2007, 19:22
evet arkadaşlar bu fikri aksu abi ve okan abi düşündü ben dipsiz göle gelmek istiyorum ama motorum yok o yüzden katılamıyorum... ve istanbul tayfasındaki arkadaşlarımızdan birnin beni artçı yapması rica olunur... :D

okan
24.Temmuz.2007, 19:27
YAVV ARKADAŞLAR....bu miniminnacık kızı niye üzüyonus bakiiimmm...

kıscaas sabahtan beri msn den bise dert yanıyo... abi beni kimse götürmek istemiyo diyo dipsiz göle...

bisde aksu babayla beraber bu aklı verdik...

sen bi topik aç bakalım illaki bi istanbul beyefendisi çıkar seni artçı yapar dedik....

hadi bakalım gençlerrr... eller havayaa....yokmu arzu kardeşimizi dipsiz göle getirecek bi cengaverr..yoksa bizmi gelip alalım teee burdan beri...

infinitedreams
24.Temmuz.2007, 19:33
Seri Mazeretler - No.71: Yan çantaları döktüm. Sırt çantama bir çare bulunması lazım. Hem ben muhtemelen Cumartesi sabahı 4.30 - 5.00 gibi Selçuk'la (Carvalho) çıkacam yola.

BULL
25.Temmuz.2007, 00:56
eee ben götürürdüm ama oradanda FİZAN'a gideceğim
yoksa kesin alırdım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ARZUM
25.Temmuz.2007, 00:58
eee ben götürürdüm ama oradanda FİZAN'a gideceğim
yoksa kesin alırdım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ya ben burda dalga geçmiyorum bülent abi tamam götürme sen bilirsin..

Seri Mazeretler - No.71: Yan çantaları döktüm. Sırt çantama bir çare bulunması lazım. Hem ben muhtemelen Cumartesi sabahı 4.30 - 5.00 gibi Selçuk'la (Carvalho) çıkacam yola.

teşekkürler arkadaşım ama heralde senin çantan sorun neyse bakacaz artık bi çaresine

BULL
25.Temmuz.2007, 01:12
http://upload6.postimage.org/539646/DSC01131.jpg (http://upload6.postimage.org/539646/photo_hosting.html)
yorumsuz...

ARZUM
25.Temmuz.2007, 01:14
teşekkür ederim sağol bülent abi

yenikoylu_ua
25.Temmuz.2007, 01:18
Sorun çözüldü galiba

ARZUM
25.Temmuz.2007, 01:19
yok abi nerde ya tam olarak bişey yokki daha

handojoe
25.Temmuz.2007, 01:20
yahu bu dipsiz göl buluşmasına kaç RAPTORRİDERS APACHE'si gidecek...

HANDO sordu soruyu... :x

ARZUM
25.Temmuz.2007, 01:21
yahu bu dipsiz göl buluşmasına kaç RAPTORRİDERS APACHE'si gidecek...

HANDO sordu soruyu... :x

hiç belli deil valla bana kızma sakın hando bende bilmiyorum ...

handojoe
25.Temmuz.2007, 01:24
çok kızıyorum ama sana değil o kaybolan topiği okusaydınız neden kızdığımı anlardınız

HANDO çok şaşkın... :?

yenikoylu_ua
25.Temmuz.2007, 01:31
Neyse yarın akşam geliyosun herhalde orda çözeriz bu işi

ARZUM
25.Temmuz.2007, 01:32
Neyse yarın akşam geliyosun herhalde orda çözeriz bu işi

geliyorum abi inşallah çözülür ... saol

agresus
25.Temmuz.2007, 01:53
agadaşlar yaww... ben de gelmek istiyom amma velakin vergiyydi, muayneydi eksik... hatta daha bi yıldır üstümede alamadım motoru... şimci ben yola çıksam noolur dersiniss... yoksam sadece vergi ve muayeneyi halledip katılmaya mı çalışmalı.... du du yarın bunu da yatıralım masaya...

handojoe
25.Temmuz.2007, 01:56
hey AGRESUSUM JULYUSUM

bişey olmaz vergi polisi ilgilendirmez

elinde bir ruhsat varsa korkma kime ait olduğu önemli değil noter satışın varmı eğer noter satışı yaptıysan bir kucak ceza ödersin vergi dairesine...

HANDO balık adam için konuştu... :x

agresus
25.Temmuz.2007, 02:00
Eyvallah Handom... içimi rahatlattın valla.... desene bu durumda edirneye de bi sefer daha düzenlenirse gönül rahatlığıyla gelebilicem...

balık adam handoya iç huzuru için minnettar kaldı... :lol:

handojoe
25.Temmuz.2007, 02:04
yooo artık ben kabileyi toplamıyacağım...

çünkü 550 raptor vekili var sitede icrata gelen toplasan 10 kişi

dün haşlayıcı bir topik açtım ama ortadan kaldırmışlar

YİNE YAZCAK HANDO GAZETEYE bu sefer daha çok mürekkep kullanacak...

HANDO size söyleyecek... :x

emrahss
25.Temmuz.2007, 09:18
Vergi önemli değil de muayene önemli. Hem muayene ücretinden daha fazla ceza yazarlar, hem de motoru bağlayabilirler. Haberin ola Agresusum yiğidim..

okan
25.Temmuz.2007, 09:26
agadaşlar yaww... ben de gelmek istiyom amma velakin vergiyydi, muayneydi eksik... hatta daha bi yıldır üstümede alamadım motoru... şimci ben yola çıksam noolur dersiniss... yoksam sadece vergi ve muayeneyi halledip katılmaya mı çalışmalı.... du du yarın bunu da yatıralım masaya...imparatorum ... :cry: :cry: agresususm... :cry: :cry: volkanım... :cry: :cry: sen nerelerdesin kardeşim yavvvv....öslettin kendini.... :? :? :?

tosyaya geliyon deemi... valla bah bu seferde yan çisme ... :x :x .la gardaşım ahrettemi görecem ben seni yavv.. dünya gösüynen bi göriim beaaaa :cry: :cry: :cry:

hemide şu yukardaki başlığın sahibesi miniminnacık kızın :lol: tosya işine bi çare bulun yavvv.... alla allaa... istanbula bah hele bi cengaveri bile yok.... :? :? :?

müslüm baba
25.Temmuz.2007, 10:28
Arzu üzme tatlı canını çıkacaktır bir centilmen, eğer yükü yüzünden alamam diyen varsa yük bağlamanın şeşitli yöntemleri var yardımcı oluruz sana da yer açılır.

carvalho
25.Temmuz.2007, 10:38
Eyvallah Handom... içimi rahatlattın valla.... desene bu durumda edirneye de bi sefer daha düzenlenirse gönül rahatlığıyla gelebilicem...

balık adam handoya iç huzuru için minnettar kaldı... :lol:

Volkanım, benim de muayene 6 Temmuz'da bitmiş. Cuma günü uzatmaya çalışacağım, hani yasal hakkımız varmış ya.
Geçen gün evime 100 metre kala arabanın muayenesini geciktirdiğim için ceza ödedim. Akşam pazarı...

Affetmiyorlar, ilk baktıkları yer orası...

Eğer gideceksen Tosya'ya telefonlaşalım...

Kino
25.Temmuz.2007, 12:15
arzu

ne işin var senin tosya da falan bu pis motorcuların arasında giderken toz toprak olacaksın terle yapışacak çamur olacak falan filan

bodrum çeşme ayvalık duruken bas git oralara çek 2 -3 resim koy foruma millet görsün deniz kumsal beach içleri açılsın

walla billah yaaa birde kaçgündür dil ve klavye döküyorsun biri seni götürsün diye

müslüm baba
25.Temmuz.2007, 12:49
arzu

ne işin var senin tosya da falan bu pis motorcuların arasında giderken toz toprak olacaksın terle yapışacak çamur olacak falan filan

bodrum çeşme ayvalık duruken bas git oralara çek 2 -3 resim koy foruma millet görsün deniz kumsal beach içleri açılsın

walla billah yaaa birde kaçgündür dil ve klavye döküyorsun biri seni götürsün diye

Kino sende davet et kızı gözü gönlü açılsın oralarda, haklısın bu pis motorcuların arasında kalmasın sen çağırda mersine gelsin.

infinitedreams
25.Temmuz.2007, 12:53
İhtiyarlara bakın ya :)
Saygımızdan ses edemiyoruz ama, siz de baya kıskançmışsınız he. Pis motorcular falan... iyi walla :)

Şimdi bizim siteye koyacağımız resimlere de çamur atarsınız, "gide gide buraya mı gittiniz" falan dersiniz siz.
Hoşunuza gitse de gitmese de biz bu yolu yapacağız Abiler. Hiç debelenmeyin :)

Aksu
25.Temmuz.2007, 12:56
Hangi yolu ya.
Sanki biz gelmiyoruz Tosya ya hemde sizden önce ordayız merak etmeyin pis motorcular

müslüm baba
25.Temmuz.2007, 13:03
Siz merak etmeyin Tosyada sizi karşılarız,gençlerden önce orada oluruz. Sonra piz motorcuları karşılarız. :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
25.Temmuz.2007, 13:59
Ya abilerim uymayın bu serseri motorculara hepsinin üstünde armalı tşörtler fularlar eksozlar açık carcar carcar bide çarşamba akşamları toplanıyolar istanbul kazan onlar kepçe yolları birbirine katıyolar hem serseri hem pis motorcu bunlar

Aksu
25.Temmuz.2007, 14:14
Batırmadıkları bir Çamlıca kalmıştı orayı da halledecekler. Milleti ne rahatsız ediyorsunuz kardeşim, Tosya ya gidecekseniz gidin birde Çamlıca lıları husursuz edeceksiniz Motor sesleri falan. Bakın bizde bir gürültü varmı efendi efendi herkesden önce gidip bekleyeceğiz gençlerin gelmesini. Kapıdağ da Eskişehir de olduğu gibi. İyi ki Sipidi Yalova da oturuyor, Okan Samsun da.

aidikurt
25.Temmuz.2007, 14:15
arkadaşlar ne demişler kırkından sonra azanı teneşir patlarmış :) uymayın siz yaşlı ve pis motorculara. :P

infinitedreams
25.Temmuz.2007, 14:19
arkadaşlar ne demişler kırkından sonra azanı teneşir patlarmış :) uymayın siz yaşlı ve pis motorculara. :PAdmin İhtiyarRiders diye bi site açsana abi bunlara. Sitenin hızı da önemli değil pek. Abilere uygun, ağır ağır çalışan bir şey olsun işte.

aidikurt
25.Temmuz.2007, 14:22
arkadaşlar ne demişler kırkından sonra azanı teneşir patlarmış :) uymayın siz yaşlı ve pis motorculara. :PAdmin İhtiyarRiders diye bi site açsana abi bunlara. Sitenin hızı da önemli değil pek. Abilere uygun, ağır ağır çalışan bir şey olsun işte.
valla nihat dogru diyon :) bakayım
ihtiyarriders alınmadıysa alayım :)

Aksu
25.Temmuz.2007, 14:37
http://www.ihtiyarrıders.net
İyi olur ya siz bize yavaş geliyorsunuz. Bir gezi olsa 3 saatlik yola 8 saatte geliyorsunuz. En iyisi biz gezileri yapar resimler ihtiyarrıders da yayınlarız sizde onlara bakar bakar avunursunuz. Hem biz her hafta bir yere gideriz. Aloooooooooo Yaşar Baba-Müslüm Baba-Kino Baba yokmu ya başka baba yetişin yalnız kaldım postu kaptırmayalım.

aidikurt
25.Temmuz.2007, 14:49
eee aksu abi yazacaklar ama malum yaşlılık klavyedeki harfleri falan göremiyorlardır hem görselerde yazana kadar ooooo yıllar geçer :P

ARZUM
25.Temmuz.2007, 16:46
ya teşekkürler benim tosyaya gitmemle bu kadar ilgilenmeyin ya benim konum hariç herşey konuşuluyo ben ne olcam arkadaşlar abiler ben ne olcak :? :? :? :?

yenikoylu_ua
25.Temmuz.2007, 16:52
Akşam halledicez dedikya gel sen akşam ayarlıcaz bişiler

ARZUM
25.Temmuz.2007, 16:53
peki tamam abi akşam konuşuruz o zaman

gidikurt
25.Temmuz.2007, 16:54
Sen akşam gel bulunur elbet bi çaresi arkadaşım. :cheesy:

Hem bakma sen onlara erkekler çok uzun süre aynı konu hakkında kafa yoramazlar biraz müsade et kafalarını bi toplasınlar dimi amaa aaaa :lol: :lol:

müslüm baba
25.Temmuz.2007, 17:07
Şurda 2 saat ayrıldık yapmadığınızı bırakmamışsınız, ihtiyar diyorsunuz ondan sonra babaaaaaa diyorsunuz, sizi gidi pis motorcular demek Mehmet Aksu yu yanlız buldunuz saldırın değilmi, şimdi de saldırında görelim, ülen bir kızı bile Tosyaya götüremiyorsunuz, sizden daha ne beklenir. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

infinitedreams
25.Temmuz.2007, 17:26
Şurda 2 saat ayrıldık yapmadığınızı bırakmamışsınız, ihtiyar diyorsunuz ondan sonra babaaaaaa diyorsunuz, sizi gidi pis motorcular demek Mehmet Aksu yu yanlız buldunuz saldırın değilmi, şimdi de saldırında görelim, ülen bir kızı bile Tosyaya götüremiyorsunuz, sizden daha ne beklenir. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Bir dakka Müslüm Baba... orada duralım. 8)
Hiç bir şey yapılamayacaksa bile en kötü ihtimal ben alır götürürüm, sonra döner eşyalarımı alırım. Arkadaşımızı buralarda bırakıp gidecek kadar değiliz biz. Yani gerekirse iki tur bile yaparız yani... malum, bünye kaldıracak kadar genciz şükür :)

Aksu
25.Temmuz.2007, 17:39
Evet centilmen adam nasıl belli oluyor. Bak bak gerekirse iki tur atarız yine de götürürüz. Helal olsun size, her ne kadar portakal suyuyla köprüyü havaya uçuramazsanız da.
Akşam baktınız olmadı Arzu ya bir osmanlı öğüdü verin, deyin ki (ne işin var kız başınla ta Tosya larda git evine kır dizini otur, bulaşık çamaşır işin yokmu senin gibi veya otur çeyizlik birşey kes biç dik, camları halıları sil evde ). Hehhehheeeeeeeee şimdi Arzu deli olur valla bu yazıyı okuyunca.

müslüm baba
25.Temmuz.2007, 17:55
Yahu kızcağız bir topik açtı yapmadığınızı bırakmadınız,kızdırmayın kafamı özel helikopter kaldırırım İstanbul dan. Ama orada helikopterin ineceği bir yer varmı acabaa???

OturanBull
25.Temmuz.2007, 17:56
merdiven ile indirirsin müslüm baba ne olacak..

ARZUM
25.Temmuz.2007, 17:57
Evet centilmen adam nasıl belli oluyor. Bak bak gerekirse iki tur atarız yine de götürürüz. Helal olsun size, her ne kadar portakal suyuyla köprüyü havaya uçuramazsanız da.
Akşam baktınız olmadı Arzu ya bir osmanlı öğüdü verin, deyin ki (ne işin var kız başınla ta Tosya larda git evine kır dizini otur, bulaşık çamaşır işin yokmu senin gibi veya otur çeyizlik birşey kes biç dik, camları halıları sil evde ). Hehhehheeeeeeeee şimdi Arzu deli olur valla bu yazıyı okuyunca.

abi teşekkürler ama ben bu işlerden sıkıldığım için ufak bi gezi yapmak istemiştim .. neyse canın sağolsun ... ama unutmadan bana bi motor al bu işi tatlıya bağlayalım hem o zaman bende kimseyi rahatsız etmiş olmam demi... bütün umudum sensin abi motor istiyorum abi ... o zaman söz ankarayada gelcem...

OturanBull
25.Temmuz.2007, 17:59
belki benim araba ile geçme ihtimalim var.. eğer cuma akşamınan otobüsle ankaraya gelirseniz.. ben araba ile de götürebilirim.. bu akşam aksu abilerle karar vericez.. niyet ederseniz haber verin..

okan
25.Temmuz.2007, 17:59
bakkaldan sakıs mı alıyon gıııııı .. noliiii... :lol: :lol: :lol:

Aksu
25.Temmuz.2007, 18:03
Kızım sende isteye isteye Honda Today istiyon hepsi hepsi 50 cc. Onunla sadece evden mahalle bakkalına gider gelirsin. Sen motor sürmeyi de bilmiyon ne yapacağız bak kaldık ortada. En iyisi Müslüm ün fikri sana helikopter kiralasın Tosya da da merdivenle inersin erken giden arkadaşlarda yardımcı olur inmene, geri gelirken de Allah kerim.

OturanBull
25.Temmuz.2007, 18:07
Kızım sende isteye isteye Honda Today istiyon hepsi hepsi 50 cc. Onunla sadece evdeb mahalle bakkalına gider gelirsin. Sen motor sürmeyi de bilmiyon ne yapacağız bak kaldık ortada. En iyisi Müslüm ün fikri sana helikopter kiralasın Tosya da da merdivenle inersin erken giden arkadaşlarda yardımcı olur inmene, geri gelirken de Allah kerim.

abi benim fikir iyi değilmi.. diyorum ki ben akşam araba ile gelmeye karar verirsem.. cuma akşamından atlasın otobüse buradan bizle gelir.. ne dersiniz..

okan
25.Temmuz.2007, 18:08
otobüslerde almıyomuş bu kızı.. sorun burda zaten... :P :P :lol: :lol: :lol:

ARZUM
25.Temmuz.2007, 18:23
otobüslerde almıyomuş bu kızı.. sorun burda zaten... :P :P :lol: :lol: :lol:

yorumsuz bırakıyorum... :roll: :roll: :( :(

yenikoylu_ua
25.Temmuz.2007, 18:40
Üzülme Arzu bunların hesabını tosyada sorarsın birbirrrrrrrr

ARZUM
25.Temmuz.2007, 18:44
evet şimdi msnde onu konuşuyoruz ... bitti canımmm abilerim kurtulamazlar bu sefer

ugurcuk
25.Temmuz.2007, 20:07
arzu sen biraz sebret ben kasımda istanbula geliom ondan sonra duzenlenen gezilere götürürm seni :D istanbulda centilmen kalmamaış dedirtmem ben :D ama sabret:D

agresus
25.Temmuz.2007, 20:54
Centilmen yiğenim benim...

Arzum kıymetlim... sen de alemsin falla... bize güvenilir mi kız... up uzun yol... hemide serseri motorcuyusss... yok yok... aklın varsa otobosnan felan git... olmadı Ankara aktarmalı araba işine gir... güvenme bize... pisizzz bizz... serseriyisss....

ugurcuk
25.Temmuz.2007, 21:39
walla abi istanbulu yalnız bıraktık die centilmensizde bırakmadık ya :D kasım ayı başında kaş tan yola cıkıyorum sahilden marmaris bodrum oradan ayvalık istanbul yapacam gelmek isteeyn olursa beklerim :D

handojoe
26.Temmuz.2007, 01:51
:oops: :oops: :oops: :oops:

ne oluyu öle pis motorcu serseri filan

hadi ordan ütülü pantolonlular kolalı gömlekliler sizi...

serseri ve pislik olmakta HANDO'NUN üzerine yoktur.

hayatı ve yaşamı benim gibi geçen kaç kişi var içinizde... sayın bakalım

tam bir hippi, tam bir serseri, hemde rocker ayrıyetten motr sürüyor üstelikte pis ve de sığır çobanı+inşaat amelesi...

HANDO :oops: diyor... :!:

Aksu
26.Temmuz.2007, 10:08
Ulaaaaaaaaaa
Ya Hando Aslan yürekli Serkan kardeşim, neden kendine bu kadar iltifatlarda pardon hakaretlerde buluınuyorsun. Sen de bir Allah kulusun, günaha girme yoksa öbür taraftada aynı mekanda olmak sıkar bizleri, sen kovboysun düzgün işler yap düzgün motorcu ol cennete git.