PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL YARDIMM :(

yeaks
25.Temmuz.2007, 00:39
dostlar ben erdeğe gitmek istiyorum sevgilim oraya gitti ailesiyle birlikte onu çok özledim :(:( erdekte bildiğiniz ucuz kalıcak bir yer varmı 1 hafta kalmayı düşünüyoum malum öğrenciyiz cebimize uygun bişi arıyorum birde hepiniz gezgin insanlarsınız bilirsiniz.. otel mi hotel mi pansiyonmu apart mı motel mi hangisi daha ucuzdur?? acil cevap bekliyorum 2 gün sonra gidicem çünkü şimdiden teşekürler

OturanBull
25.Temmuz.2007, 01:02
dostum atlaya otobüse git 4 -5 tane pansiyon gez en uygun ve hizmeti iyi olanı seçip kal.. ama pansiyonda kalmadan önce odaları muhakkak gez.. kapı müşterisine ilk başta yüksek fiyat verirler az pazarlıkla çok uygun fiyatlara kalırsın.. şimdiden iyi tatiller.. ama derimki bırak sevigilin kafasını dinlesin sende dinle.. ayrılık kimi zaman birliktelikten iyidir ama süreli ise..

handojoe
25.Temmuz.2007, 01:15
motorun varya al bir çadır orda kal

HANDO daha ne desin... :x

OturanBull
25.Temmuz.2007, 01:16
motorun varya al bir çadır orda kal

HANDO daha ne desin... :x

ehliyeti yok ve daha yaş 17 hando.. otobüs daha iyi olmazmı sence..

handojoe
25.Temmuz.2007, 01:18
ovv canım küçüğüm...

o zaman kabilesiyle gitsin

kurdu var kuşu var kaparlar valla...

HANDO yeni bir yol gösterdi... :x

agresus
25.Temmuz.2007, 02:05
ovv canım küçüğüm...

o zaman kabilesiyle gitsin

kurdu var kuşu var kaparlar valla...

HANDO yeni bir yol gösterdi... :x

:| :| :shock: :shock: :) :) :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

handojoe
25.Temmuz.2007, 02:08
APACHE' ler dağılıp yatınca en son ben kapatıyorum siteyi

malum iş güç yoruluyor kızanlar beya...

HANDO geceyi seviyor... :)

yeaks
25.Temmuz.2007, 02:25
dostlarım abilerim motorla gitsem sorun olurmu acaba ya ? deniz otobüsüyle ??

thoraman
25.Temmuz.2007, 02:29
kardeşim artislik yapıcam diye kıza motorla falan gitmeye kalkma bi bağlarlarsa ehliyetsiz çok eziyet çekersin bizde geçtik bu yollardan anlıyorum seni o yüzden ;)
atla otobüse git paşa paşa hem sıcakta çekilmez o yollar motorla kask mask üff bi sürü iş atla ucuzundan bi otobüs firması bul artan paranıda orda yersin uyanık ol:D

agresus
25.Temmuz.2007, 02:34
yeaksim, pek delikanlım, küçüğüm... yolda polis amcaların cevirir belgelerini felan sorar bi sürü rezillik yaşarsın... bekle, al şu ehliyetini sonra istersen fizana git... sona yol hali bu; Allah muhafaza kazaya mazaya karışırsın... sona suçsuz olsanda ayıklarsın pirincin taşlarını... otobüsle git illa gidiceksen... ama bence oturanbull abinin sözünüde yabana atma... biraz ayrılık iidir... "bırak gitsin eğer dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır" diye bi söz vardır... takıl bakalım sende buralarda... özleyin biraz birbirinizi... iidir özlemek...

yeaks
25.Temmuz.2007, 02:35
thoraman abi kıza hava atmak deil amacım hava atmak olsa istanbuldayken atarım :) benim işim olmaz öle havayla falan ben pek benzemem bizim türk gençlerine ben sadece gidip orda araçsız kalmamak için istiyorum orda gezerim falan kızıda atarım arkaya gezeriz beraber die düşünmüştüm abi denizde de çevirmezler heralde dimi bandırmada inicem 20 km var erdeğe 20 km de çevirme olcağını sanmıyorum

thoraman
25.Temmuz.2007, 02:39
valla yeaksım çapkın kardeşim türk polisi yakalar heryerde hiç farketmez nerde nolcağı hiç belli olmaz..gel sen risk alma otobüsle git orda güsel at arabaları falan var onlardan kiralarsın bitane şoföründe olur gezersiniz mis gibi ;) yanlışsam yanlışsın de.. ayrıca Türk gençlerinede benze kardeşim benze bizden delikanlısı bizden kibarı centilmeni yok bu dünyada başka

yeaks
25.Temmuz.2007, 02:46
tamam thoraman abim dediklerini düşünücemde sen ne dersin hangisi daha ucuzdur otel mi hotel mi pansiyonmu motel mi ? apart mı apart ne onuda bilmiomda :D neyse

thoraman
25.Temmuz.2007, 02:53
valla gözüm havalar sıcak onları dert etme pansiyon ucuzdur ama ben senin yerinde olsam yatarım sahilde birami çekip yazın tadı öle çıkar hem beleş hemde yıldız mıldız deniz şekil olur

Rommel
25.Temmuz.2007, 02:57
hala düsünecem diyorsun abicim yaw.... ehliyetsiz trafige cikman bile yasak kanun karsisinda tamamen hakkız durumdasın...

ehliyetin olur 20 000 km basına bisi gelmez... ehliyet olmaz 20 km de gelmeyen kalmayabilir basına.... hadi şanssızlık bu ya.. sarhoş bi yayaya çarptın gidonu.. o da gdüştü kafayı vurdu asfalta öldü....

o kızı kaç sene sonra görecegini düşündün mü hiç ???? bence abilerinin sözünü düşünmeden dinle ve yap... tecrubeden kaynaklı söz ediyorlar sana....

emrahss
25.Temmuz.2007, 09:13
Uzun yıllar Erdek'te tatil yaptım. Erdek girişi neredeyse 24 saat tutulur. Haberin olsun. Motorla gitmeme konusuna %100 katılıyorum. Neticede şehir içinde de çevirebilirler.

cuneyt
25.Temmuz.2007, 09:31
Bence de ehliyetsizken boşuna riske girme...

Çevirme dediniz de dün çok trajikomik bir olay yaşadım.

Maçka'dan yukarı çıkıyordum. 50 - 75 mt ileride trafiğin sol şeride kaydığını gördüm. En sağda bir otobüs vardı. Doğal olarak onun sağından tırıs tırıs geçerim diye yavaştan sağa kaydım. Otobüs az ilerleyip şeriti değiştirince bir baktım ki polis kontrol uyarısı artı konileri dikmişler ortaya. Hızımı alamadığım için konilerin solundan gitmek yerine az sağından geçip ilerledim.

Konilerin bittiği noktada bir tane polis vardı. "Geç içeri" dedi. "Niye ki?" dedim. "Görmüyor musun oradaki konileri?", "niye sağından gidiyorsun, geç içeri!" dedi. İçimden küfrede küfrede girdim, soldaki İnönü stadının parkının olduğu noktaya. Orada bir dolmuş şoförü ile polis tartışıyordu. Neyse onu bekledim geldi, "Sen de mi sağdan geçtin?" dedi. "Otobüs vardı göremedim konileri dolayısıyla az sağından geçtim" diye açıklama yaptım. İyi neyse uğraşamam der gibi bir ifadeyle "Tamam yürü git" dedi. :ban:

Kaldı ki bu olay saat 22:00 gibi yaşanıyor. Malum çevirmeler genelde 00:00'dan sonra olur oralarda. Polisler tuhaf adamlar. Sanki ben konileri dinlemeyip en sağdan gitmişim gibi bağırıp çağırıyorlar. Sanki çevirmeden kaçıyoruz. Kaldı ki orada asılıp kaçsam beni durdurabilecekmiş gibi. :-1:

Akşam akşam sinir ettiler neyse...

Uzun lafın kısası Rommel'in dediği gibi 20000 km gidersin denk gelmez, sokaktan çıkarsın devriye dolanan boş adamlar bile çevirebilir.

Senin gibi bir kere ben de kız arkadaşımın yanına gitmek istemiştim tatile. Hafta sonu gitmişlerdi. Annesi istemiyordu gelmemi çünkü dedeleri vs. de olacağı için ayıp olur diye düşünüyordu ama babası da ona inat arkadan gelirsin demişti:) Nitekim oturmadım gittim. Şimdi düşünüyorum gitmekle iyi etmiş miyim?Bilmiyorum. Devamlı her yere beraber gitmekten, devamlı beraber olmaktan güzelim ilişkinin 4 sene sonunda cılkı çıktı. Nihayetinde nişanı atıp ayrıldık.:duvar: Umarım kimsenin başına böyle kötü durumlar gelmez ama "bırak gitsin eğer dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır" sözünü kulağıma küpe yaptım. Ciddi anlamda kısa ayrılıklar ilişki için iyi geliyor.

Çok konuştum yine ya :oops: :oops:

müslüm baba
25.Temmuz.2007, 10:06
Ben 9 yaşından beri motora binerim senelerce kros yarışlarına katıldımbaşımdan geçmeyen kaza kalmadı, yıllar sonra devlet baba yasa çıkardı herkes motosiklet ehliyeti alacak haydaaa eeeee biz lisanslı yarışçıyız normal ehliyetle senelerce bu motoru kullandım, şimdi nasıl kullanamam, devlet baba anlamaz dediği dediktir, son motorumu aldığımda motosiklet ehliyetim yoktu buna rağmen motoru kamyonetle iş yerine getirttim ehliyeti aldıktan sonra kullanmaya başladım.

EHLİYETSİZ HELEKİ 17 YAŞINDA KULLANMA SABRET CEZASI 580 YTL PEŞİN 709 YTL TAKSİT AYRICA ÇEKİCİ OTOPARK PARALARI EN KÖTÜSÜ SABIKA ALIYORSUN 5 SENE DAMGALANIYORSUN ÇÜNKÜ YASALARI ÇİĞNİYORSUN,VARSA EHLİYETLİ BİRİ, ONUNLA GİT ONUNLA GEL.

yeaks
25.Temmuz.2007, 23:43
abilerim düşündümde haklısnız galiba gitmiyorum erdeğe falan seneye giderse bende giderim peşinden kapı gibi ehliyetimle sabırsızlıkla bekliyorum ehliyetimi aliyimde bi polis çevirsin ruhsatımı ehliyetimi suratına yapıştiriyim diye :) beliycem bu arada bırak gitsin dönerse senindir sözünü herkesden duyuyodum ama uygulamaya geçmemiştim, uyguliyim bari :)

handojoe
26.Temmuz.2007, 01:14
abilerim düşündümde haklısnız galiba gitmiyorum erdeğe falan seneye giderse bende giderim peşinden kapı gibi ehliyetimle sabırsızlıkla bekliyorum ehliyetimi aliyimde bi polis çevirsin ruhsatımı ehliyetimi suratına yapıştiriyim diye :) beliycem bu arada bırak gitsin dönerse senindir sözünü herkesden duyuyodum ama uygulamaya geçmemiştim, uyguliyim bari :)

CANIM KÜÇÜĞÜM...

ehliyeti polis istemiyor devlet istiyor polis sadece soruyor...

niye yüzüne vuruyon adamın kanıdelilim

HANDO kulakta çeker icabında... :x

yeaks
26.Temmuz.2007, 01:18
ne blim hando abi ya göstercez birine işte :D kulağım acıdı abiyavaş ya :D

handojoe
26.Temmuz.2007, 01:28
ne blim hando abi ya göstercez birine işte :D kulağım acıdı abiyavaş ya :D

canım benim 1995 yılından beri ehliyetim var daha bir polise göstermeye kısmet olmadı

inşallah sana da kısmet olmasın

HANDO küçükleri seviyor... :)

yeaks
26.Temmuz.2007, 01:31
hando abi ben bu siteyi çok sevdim yaaa :) :)

handojoe
26.Temmuz.2007, 01:40
hando abi ben bu siteyi çok sevdim yaaa :) :)

neden sevdiğini biliyorsan bilki sevgi o dur...

HANDO böyle tarif ediyor... :!:

infinitedreams
26.Temmuz.2007, 12:46
benim işim olmaz öle havayla falan ben pek benzemem bizim türk...
gençlerine abi denizde de çevirmezler heralde dimi bandırmada inicem 20 km var erdeğe 20 km de çevirme olcağını sanmıyorumYeaks kardeşim. Çevirme 20 km'de olmaz, 10 metrede olur. Ve o 10 metrenin nerede karşına çıkacağını kestiremeyebilirsin. Gerçi gitmekten vazgeçerek sorunu çözmüş oldun, tebrik ederim.

Türk gençlerine benzeme konusunda biraz gayret et bence ;)
Onur duyduğumuz milletimizin öyle bir genci ol ki hatta, diğer gençelere örnek göstersin seni anneler, babalar.

Tanışamadığım arkadaşlarımdan birinin msn iletisinde şöyle yazıyordu; "Bizler, sokakta annelerin çocuklarına 'büyüyünce böyle olma' diye gösterdiği büyük çocuklarız".
(Son cümlemde bir mesaj yok. Konunun üstüne aklıma geldi birden.)

yeaks
26.Temmuz.2007, 22:43
infinitdreams abim türk gençlerine tabiki benziyorum da kötü yönler olarak benzemiyorum yani içkim yok sigaram yok öle paramla pulumla hava atmayıda sevmem kendimim yani öyle demek istedim yoksa türk genci olmaktan tabiki bende gurur duyuyorum