PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkese aydından selamlar

daytonaRR
27.Mart.2015, 20:25
aranıza 250 veya 350 daytonayla katılmak istiyorum, hiç aklımda yokken cruiser hastalığı bulaştı :) kamu çalışanıyım işe gidip gelmek ve hafta sonları gezmek için istiyorum aslında. fakat farklı bilgiler var internette, kimisi çok yorar uzun yolda derken kimisi de çok rahat demekte. bu arada iş ev arası git-gel 100 km ye yakın. sizin fikirleriniz bnm için çok daha önemli. ikinci el almak istiyorum, durumum sıfıra pek yetmiyor. hangi model aralıkları iyidir daytonada, örneğin 2011 model bi tane buldum ama yok o model yılına bakma şu yılllardaki modeller daha iyidir diyebileceğiniz bir durum söz konusu mu? uzun yolda yakıtı nasıldır. aydında veya çevre illerde servisi, iyi bir ustası var mıdır ? vites sıkıntısından bahsediliyor çok defa, bu sorun nasıl aşılır, titreşim durumu nedir?

bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim, herkese kazasız ve cezasız sürüşler dilerim :)

isac
27.Mart.2015, 20:49
Hoş geldin Emre
Hastalığın için geçmiş olsun diyemiyecem, çünkü en ve tek güzel hastalıktır.:utangaç:
Sana yardımcı olabileceğim tek konu, uzun yol mevzusudur.
Makinamı geçen hafta Balıkesirden aldım. Çok fazla motor tecrübem olmamasına rağmen 224 km. mesafe ile İstanbula nasıl getirdiğimi anlayamadım. Çok rahat geldim, Hiç yormadı şahsen.
Diğer sorularına da buradaki tecrübeli abilerim, kardeşlerim en kısa zamanda yardımcı olacaklarına eminim.

daytonaRR
27.Mart.2015, 21:55
uzun yolda yormuyorsa çok iyi, tecrübe olmadan 200 km iyi cesaret :D
hayırlı olsun yeni motorun, darısı başıma inşallah

CELİL
28.Mart.2015, 00:32
Merhaba Emre Aydın'dan aramıza hoş geldin 8)
Daytona ve Spyder yapısı gereği sert süspansiyona sahiptir buda daha iyi yol tutuş sağlar ilk başlarda sert gelsede kısa sürede alışırsın bizler çok uzun yollar yaptık 2 saat kadar sürüşte buda 150 km civarı yol yapar dinleme ihtiyacı olur sonra yola devam
Modeller arasında iyi kötü bir fark yoktur servise kontrol ettirip gönül rahatlığıyla alabilirisin
inşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun 8)

Ömer
28.Mart.2015, 00:41
Emre hoşgeldin, en kısa sürede gönlüne göre bir motor bulursun inşallah.

daytonaRR
28.Mart.2015, 01:55
teşekkür ederim Başkanım :))kullandığım bws den daha rahatsız olacağını aslında pek tahmin etmiyorum, kaldı ki yol tutuş da çok önemli ;)

benal
28.Mart.2015, 05:27
Merhaba EMRE :) aramıza hoş geldin

CaNeR
28.Mart.2015, 13:32
Aramıza hoşgeldin emre abi umarım gönlündeki makinaya kavuşursun, 1 aya kadar aydına yolum düşecek iş için ayarlarsak yüz yüze tanışabiliriz 8)

daytonaRR
28.Mart.2015, 14:10
hoş bulduk arkadaşlar. tanışmayı her zaman isterim, ilk mesajımda yazdığım sorulara da cevap verebilirseniz bana yön göstermiş olursunuz. hepinize bol keyifli sürüşler