PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mühürlü app plaka yaptırmak isteyenler

frknulas
02.Nisan.2015, 01:52
Abilerim, arkadaşlarım; online geyik başlığında konusu geçmişti mühürlü app plaka yapan bi tanıdığım vardı. Uygun fiyata mühürlü app plaka yaptırıyoruz. İsteyenler kendilerini listeye ekleyebilirler ona göre siparişini verip yaptıralım hepsini. Toplu yaptırırsak fiyatı da daha ucuza getirebiliriz belki. Şuan 40 TL istiyor bilginize...

1-frknulas - furkan ulaş

2-kurt - mehmet demirtaş

3- ilker akgül

4-

5-

6-

Serkan
02.Nisan.2015, 02:30
bende alırım ekleyin = ))

frknulas
02.Nisan.2015, 03:28
Ekledim abi :)

1-frknulas - furkan ulaş

2-kurt - mehmet demirtaş

3- ilker akgül

4- serkan

5-

6-

Trkr
02.Nisan.2015, 09:06
hangi ebatta yapılacak ?

Potenza
02.Nisan.2015, 09:44
Furkan ben 2 adet istiyorum,

frknulas
02.Nisan.2015, 10:08
hangi ebatta yapılacak ?

Normal motor plakası boyutunda yaptırılıcak abi. O küçük olanlara mühür vurmak sıkıntıymış öyle dediler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

frknulas
02.Nisan.2015, 10:10
Furkan ben 2 adet istiyorum,

1-frknulas - furkan ulaş

2-kurt - mehmet demirtaş

3- ilker akgül

4- serkan

5- potenza - korhan (2)

6-

7-

8-

9-

10-

berkehrercan
02.Nisan.2015, 12:11
Ben yaptirdim ufak muhurlu sikinti olmadi hic ya

Trkr
02.Nisan.2015, 12:31
yanında plakalık hediye ediyorlarsa bende alırım bi dal :D şimdiden 5 kişi olmuş bi güzellik yapsınlar :)

frknulas
02.Nisan.2015, 12:34
yanında plakalık hediye ediyorlarsa bende alırım bi dal :D şimdiden 5 kişi olmuş bi güzellik yapsınlar :)

Alırız plakalık abi yapışırım :D ekliyim mi listeye seni :D

Ben yaptirdim ufak muhurlu sikinti olmadi hic ya

berke sende istanbuldaymışsın. nerede ne kadara yaptırdın küçük mühürlü plakayı ?

kurt
02.Nisan.2015, 14:20
Normal motor plakası boyutunda yaptırılıcak abi. O küçük olanlara mühür vurmak sıkıntıymış öyle dediler.

hemde trafikte sıkıntı olur. benim app küçük plakam var zaten oj trafik için bulunduracağım8)

Trkr
02.Nisan.2015, 14:21
Alırız plakalık abi yapışırım :D ekliyim mi listeye seni :D

berke sende istanbuldaymışsın. nerede ne kadara yaptırdın küçük mühürlü plakayı ?

hahah plakalık veriyorlarsa ekle kardeşim, ama benimki fransız kesik olsun :)

frknulas
02.Nisan.2015, 15:17
hahah plakalık veriyorlarsa ekle kardeşim, ama benimki fransız kesik olsun :)

Abi sordum fransızı bende öyle düşünüyodum sadece beşiktaş baskıya sıkıntı çıkartmıyolarmış. Diğerlerine trafikte sıkıntı yapıyolar o yüzden yapıyoruz ama mühürsüz oluyo dedi. Ne diyosun?

Trkr
02.Nisan.2015, 16:08
Abi sordum fransızı bende öyle düşünüyodum sadece beşiktaş baskıya sıkıntı çıkartmıyolarmış. Diğerlerine trafikte sıkıntı yapıyolar o yüzden yapıyoruz ama mühürsüz oluyo dedi. Ne diyosun?

O zaman normal olsun kardeşim.

frknulas
02.Nisan.2015, 16:29
O zaman normal olsun kardeşim.

Tamamdır abi seni de ekledim 8)

Şuan 7 plaka siparişimiz var. Haftasonu da bekleyelim pazartesi siparişi veririz belki isteyen olur :)

1-frknulas - furkan ulaş

2-kurt - mehmet demirtaş

3- ilker akgül

4- serkan

5- potenza - korhan (2)

6-trkr - türker baltacı

7-

8-

9-

10-

berkehrercan
02.Nisan.2015, 19:30

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

Goztepe koprusunun bitiminde hemen sagda ufak bir yer var orada yaptirdim ufak muhurlu app.Aylardir takili poliste cevirdi 1 kere bile sikinti olmadi trafikte,yazilar net gorunebildigi surece sikinti olmuyor orjinal yazi tipinde,digerlerini bilemem ama gicigina laf yapabilirler kesikliye mesikliye.

aidikurt
02.Nisan.2015, 19:58
Arkadaşlar daha yeni girdim foruma hemen müdahale edeyim dedim.
25 TL'ye kargo dahil istediğiniz ölçüde gittigidiyordan alabilirsiniz.
TÜM ÜRÜNLER HOLOGRAMLIDIR
Linki aşağıda :)

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/app-plaka-motorsiklet-158237689?opi=89511975

aidikurt
02.Nisan.2015, 19:58
http://i.hizliresim.com/1YX0Lb.jpg

frknulas
02.Nisan.2015, 19:59
Arkadaşlar daha yeni girdim foruma hemen müdahale edeyim dedim.
25 TL'ye kargo dahil istediğiniz ölçüde gittigidiyordan alabilirsiniz.
TÜM ÜRÜNLER HOLOGRAMLIDIR
Linki aşağıda :)

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/app-plaka-motorsiklet-158237689?opi=89511975

Bende ordan alıyım abi o zaman :D fiyatı iyiymiş. Hologramlı dediğin mühürlü mü oluyo?

aidikurt
02.Nisan.2015, 20:03
evet mühürlü istediğiniz ölçüde ve farklı stillerde yaptırabilirsiniz.

kurt
02.Nisan.2015, 20:03
Bende ordan alıyım abi o zaman :D fiyatı iyiymiş. Hologramlı dediğin mühürlü mü oluyo?

hayır mühürlü değil. tr hologramı var sadece yani app trafiğin verdiği gibi değil8)

kurt
02.Nisan.2015, 20:05
evet mühürlü istediğiniz ölçüde ve farklı stillerde yaptırabilirsiniz.

bakın ikinci resimde hologram gözüküyor ama mühür yok

aidikurt
02.Nisan.2015, 20:06
mühürlü diye biliyorum isterseniz satıcıya mesaj gönderin tekrar sorun herkes bunlardan kullanıyor sorunda yok.

aidikurt
02.Nisan.2015, 20:10
bu arada bu kadar takılmayın muhure ben 2 sene bılgısayardan çıktısı alınmış kucuk plakayla gezdım. Onuda bırak 1 sene plaka hıc takmadım bıle hatta onuda bırak hangi polis durdurunca plkaya bakıp bunun muhuru yok dıyorkı sadece plkalık mevcut standartlarda olmayınca polis sıkıntı cıkarabılır o kadar . ondada orjınal plakayı çantada tutun gosterın gene sıkıntı çıkarmıyorlar.

kurt
02.Nisan.2015, 20:25
bu arada bu kadar takılmayın muhure ben 2 sene bılgısayardan çıktısı alınmış kucuk plakayla gezdım. Onuda bırak 1 sene plaka hıc takmadım bıle hatta onuda bırak hangi polis durdurunca plkaya bakıp bunun muhuru yok dıyorkı sadece plkalık mevcut standartlarda olmayınca polis sıkıntı cıkarabılır o kadar . ondada orjınal plakayı çantada tutun gosterın gene sıkıntı çıkarmıyorlar.

ama orjinal plaka yok bende ,düştü trafiğe gittim ruhsat ,plaka değişecek dedi yani gıcık biri gelirse sorun olabilir:soru?

velhasıl şu anda imkan varken mühürlü bastıralım yedekte dursun 8)

frknulas
02.Nisan.2015, 20:36
Abiler mühürlü mü değil mi :D ve trafikte veya muayene de sıkıntı çıkar mı o plakarda?

kurt
02.Nisan.2015, 20:42
Abiler mühürlü mü değil mi :D ve trafikte veya muayene de sıkıntı çıkar mı o plakarda?

mühür dediğimiz 4 cm çapında kabartma baskıdır ve sadece emniyetten orj çıkan plakalarda olur ve eğer kaybettiğinizde ruhsat değişiyorsa belki sıkıntı olabilir:soru?

kurt
02.Nisan.2015, 20:44

bide şunu belirteyim gittigidiyordaki mühürlü değil 8)

Potenza
02.Nisan.2015, 21:21
Arkadaşlar,
1 ay önce plakami kendim çıkardım, diğer motorumdada app var ve mühürsuz.
raptor da flexible den yaptırdım.
hologram başka birşey mühür başka. Maalesef büyük abileriniz yoksa orjinal ebat dışında ki plaka ya mühür vurulamiyor.
onun için mutlaka orjinali yanınızda olsun, zaten muayene vakti mecbur orijinali taktıracaksiniz.
beni 1 kere dahi durdurmadilar ama cins birine denk gelirseniz 88 tl yi yapıştırıyorlar .
ben Furkan in küçük plakaya mühür ayarladigini düşündüm ama sanırım o da orjinal ebada app yaptırıp , muhurlettiriyor ..?

İlker Akgül
02.Nisan.2015, 21:50
Bana polisle sıkıntı çıkarmayan app lazım yenisi 300 ytl kardeşler kaybettik ceremesini cekiyoruz 40ytl ye mühür lu çok iyi bence

Antalya-Merkez

kurt
02.Nisan.2015, 22:00
Bana polisle sıkıntı çıkarmayan app lazım yenisi 300 ytl kardeşler kaybettik ceremesini cekiyoruz 40ytl ye mühür lu çok iyi bence

Antalya-Merkez

kesinlikle bende katılıyorum8)
benim app var bana'da mühürlü lazım yanımda duracak8)

frknulas
03.Nisan.2015, 00:09
Arkadaşlar,

1 ay önce plakami kendim çıkardım, diğer motorumdada app var ve mühürsuz.

raptor da flexible den yaptırdım.

hologram başka birşey mühür başka. Maalesef büyük abileriniz yoksa orjinal ebat dışında ki plaka ya mühür vurulamiyor.

onun için mutlaka orjinali yanınızda olsun, zaten muayene vakti mecbur orijinali taktıracaksiniz.

beni 1 kere dahi durdurmadilar ama cins birine denk gelirseniz 88 tl yi yapıştırıyorlar .

ben Furkan in küçük plakaya mühür ayarladigini düşündüm ama sanırım o da orjinal ebada app yaptırıp , muhurlettiriyor ..?

Evet korhan abi orjinal ebada app yapıp mühürlüyolar

berkehrercan
03.Nisan.2015, 00:33
Hologramli küçük appler muayeneden gecmiyor mu?

Potenza
03.Nisan.2015, 01:14
Hologramli küçük appler muayeneden gecmiyor mu?

Geçmez Berke.muhur şart

CELİL
04.Nisan.2015, 15:35
Furkan 1 plakada benim arkadaş istiyor
35 M 0648
Atilla bilgili

frknulas
04.Nisan.2015, 16:43
Abiler fiyat için arayıp konuştum zaten piyasadan ucuza yapıyoruz kar oranımız düşük sürümden kazanmaya çalışıyoruz dediler. Fiyat 40 TL. Yaptırmak isteyenler kararını verenler aşağıdaki listeye adının yanına plakasını eklesin. Adı listede olmayanlarda kendilerini ekleyebilir. Pazartesi ye kadar zamanımız var siparişi pazartesi sabah veriyim hallolsun biran önce.

Hesap Bilgileri:

Hesap Sahibi: Furkan ULAŞ
Banka: BankAsya
Şube Kodu-Adı: 82-Sefaköy
Hesap Numarası: 4570253
Ek Numarası: 2
IBAN : TR100020800082045702530002

Yatıranlar açıklama kısmına adını yada nickini yazarsa kolaylık olur. Bankamatikten yatırıp açıklama yazamazsanız buradan yorum yada özel mesaj ile bilgilendirirseniz sevinirim. Plakalar basıldıktan sonra adreslerinizi isteyip uzak olanlara göndereceğim. İstanbul Avrupada olanlara zaten elden veririm :)

1-frknulas - furkan ulaş - 34 LA 1448

2-kurt - mehmet demirtaş

3- ilker akgül

4- serkan

5- potenza - korhan (2)

6-trkr - türker baltacı

7-atilla bilgili - 35 M 0648

8-Mehmet DEMİRTAŞ 06 DC 7188

9-

10-

raptors
04.Nisan.2015, 17:20
Geçmez Berke.muhur şart
normal app plakalar muayeneden hafif kusurlu geçiyor diye biliyorum.bu yaptırılacak olan plaka mühürlümü olacak muayene vs sorun teşkil etmeyecek mi?yaptıracağınız plaka küçültülmüş app plakamı yoksa normal traktör plakası boyutundamı olacak?

kurt
04.Nisan.2015, 18:54
furkan ben plakayı ekleyemedim:soru? yazıyorum sen ekle: Mehmet DEMİRTAŞ 06 DC 7188

dragut_60
04.Nisan.2015, 22:21
Aynen abicim.Normal boyutta olacaksa orjinali duruyor zaten. küçük mühürlü app mi olacak

frknulas
05.Nisan.2015, 00:37
Aynen abicim.Normal boyutta olacaksa orjinali duruyor zaten. küçük mühürlü app mi olacak

Muayenede ve trafikte sıkıntı çıkmaması için orjinal boyutta plakaya app yaptırıcam. İsteyen olursa traktör plakası gibi küçük plakaya yaparlar mı onu da sorarım. Ama traktör plakası motosiklette sıkıntı çıkartabilir bilginize.

CELİL
05.Nisan.2015, 10:25
Muayenede ve trafikte sıkıntı çıkmaması için orjinal boyutta plakaya app yaptırıcam. İsteyen olursa traktör plakası gibi küçük plakaya yaparlar mı onu da sorarım. Ama traktör plakası motosiklette sıkıntı çıkartabilir bilginize.

Furkan plaka orjinalden küçük olacak diye app plaka istiyorlar normal ebat olursa sanırım kimse istemez buna benim arkadaşda dahil durumu netleştirelim

frknulas
05.Nisan.2015, 12:43
Furkan plaka orjinalden küçük olacak diye app plaka istiyorlar normal ebat olursa sanırım kimse istemez buna benim arkadaşda dahil durumu netleştirelim

Tekrar bi konuşurum abi traktör plakası gibi küçük plakaya yapıyolarsa ona yaptıralım o zaman. Kesin bilgi alınca haber veririm.

Potenza
05.Nisan.2015, 18:47

evet,kesinlikle.

kurt
05.Nisan.2015, 22:16
son olarak durum nedir :soru? yaptırıyormuyuz. ben orjinal plaka istiyorum trafik için bilginize:)

frknulas
05.Nisan.2015, 22:52
son olarak durum nedir :soru? yaptırıyormuyuz. ben orjinal plaka istiyorum trafik için bilginize:)

Orjinal plaka zaten yaptırılıcak isteyene abi onda sıkıntı yok. Mühürlü küçük plaka için görüşücem yarın

frknulas
06.Nisan.2015, 15:49
Abiler plakacıyla konuştum. Mühürlü yapılabilen en küçük boyut 24x15 boyutlarında oluyor. Daha küçük plakarda mühür olsa da muayene de sıkıntı çıkartıyolarmış. Ama istersen mühür vurulduktan sonra yazılara ve mühüre zarar vermeden kenarlarını makinayla kesip küçültürüz dedi. Durum böyle. Kimler istiyor kimler istemiyor kesin olarak bilgi verin ona göre veriyim siparişi.

CELİL
06.Nisan.2015, 18:35
Abiler plakacıyla konuştum. Mühürlü yapılabilen en küçük boyut 24x15 boyutlarında oluyor. Daha küçük plakarda mühür olsa da muayene de sıkıntı çıkartıyolarmış. Ama istersen mühür vurulduktan sonra yazılara ve mühüre zarar vermeden kenarlarını makinayla kesip küçültürüz dedi. Durum böyle. Kimler istiyor kimler istemiyor kesin olarak bilgi verin ona göre veriyim siparişi.

Furkan benim arkadaşın siparişi geçerli ona yaptıralım hesaba parayı gönderecek

frknulas
06.Nisan.2015, 18:43
Furkan benim arkadaşın siparişi geçerli ona yaptıralım hesaba parayı gönderecek

Tamamdır abi aldım listeye 8)

kurt
06.Nisan.2015, 19:19
furkan benim sipariş'de geçerli8) orj olsun:)

frknulas
06.Nisan.2015, 19:22
furkan benim sipariş'de geçerli8) orj olsun:)

Tamamdır abi seni de aldım listeye 8)

CELİL
07.Nisan.2015, 11:33
Furkan 1 plakada benim arkadaş istiyor
35 M 0648
Atilla bilgili

Furkan arkadaş hesabına parayı yatırmış bakarsın
Mühürlü olabilen en küçük ebat istiyor

frknulas
07.Nisan.2015, 11:35
Furkan arkadaş hesabına parayı yatırmış bakarsın

Gördüm abi yazdım listeye 8)

kurt
07.Nisan.2015, 11:47
furkan bende parayı gönderdim bi bakarsın.adresi özelden gödermiştim.. orj olsun benim plaka8)
teşekkürler:)

frknulas
07.Nisan.2015, 11:51
furkan bende parayı gönderdim bi bakarsın.adresi özelden gödermiştim.. orj olsun benim plaka8)

teşekkürler:)

Tamamdır abi listede işaretledim seni de :)

frknulas
07.Nisan.2015, 16:37
Türker abiyle görüştük. Diğerleri ödeme yaptı. Serkan abi korhan abi(potenza) sadece siz kaldınız. Vaz mı geçtiniz yaptırıcakmısınız ona göre veriyim siparişi

Serkan
07.Nisan.2015, 23:48
Gönderdim kardeşim Küçük app mühürlü,teşekkürler

frknulas
07.Nisan.2015, 23:59
Gönderdim kardeşim Küçük app mühürlü,teşekkürler

abi inşallah yanlış hesaba falan göndermemişsindir bende gelen bi para yok çünkü de

Serkan
08.Nisan.2015, 00:24
abi inşallah yanlış hesaba falan göndermemişsindir bende gelen bi para yok çünkü de

EFT geçtiğim için yarın hesabına gelir = )) valla billa gönderdim :D

frknulas
08.Nisan.2015, 00:25
EFT geçtiğim için yarın hesabına gelir = )) valla billa gönderdim :D

Yok abi yanlış anladın sen estağfurullah. Göndermedin demedim yanlış göndermiş olma dedim. 40 tl deyip geçme ben o paraya 12 saat çalışıyorum :D

Serkan
08.Nisan.2015, 00:31
Konuyla ilgilenmen bile 40 tl den çok çok değerli emeğine sağlık = )yarın kontrol et halaa gelmemişse tekrar bakarız

frknulas
08.Nisan.2015, 10:12
Konuyla ilgilenmen bile 40 tl den çok çok değerli emeğine sağlık = )yarın kontrol et halaa gelmemişse tekrar bakarız

Abi senin plaka yok bende. Söylersen onu da yazıyım listeye veriyim artık siparişi korhan abiden ses seda yok :)

Serkan
09.Nisan.2015, 00:53
Abi senin plaka yok bende. Söylersen onu da yazıyım listeye veriyim artık siparişi korhan abiden ses seda yok :)

34 UY 5738 teşekkürler = )

frknulas
09.Nisan.2015, 00:56
34 UY 5738 teşekkürler = )

Tamamdır abi seni de işaretledim listede. Yarın öğle yemeğine çıktığımda gidip vericem siparişleri 8)

Potenza
09.Nisan.2015, 11:37
Furkancığım, ben şimdilik vazgeçtim, küçük boya mühür vuruluyor gibi algıladım. Ama gene de emeğin için teşekkür ederim kardeş.

frknulas
10.Nisan.2015, 17:47
Plakarın siparişini verdim abiler yarın elimde olucak işten çıkınca alıcam kargolamasını da pazartesi yapıcam :)

frknulas
11.Nisan.2015, 15:21
Abiler plakaları aldım. Şimdi kenarları kesilicek küçülttürebildiğim kadar küçülttürücem :) http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/11/ea30a3f58b0ccdeb972c63568a207120.jpg

frknulas
11.Nisan.2015, 16:41
Plakalarımız hazır en çok bu kadar küçültülebiliyodu bende öyle yaptırdım küçük istiyosunuz diye :) plakalar orjinal mühürlü ve hologramlı trafikte ve muayene de sıkıntı yaşamazsınız hayırlı olsun :)

Kargolamayı pazartesi işe gidince şubeden kendim yapıcam bilginiz olsun :)

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/11/8e84a3e2ca9434dfa7215a802f23e8fc.jpg

İlker Akgül
11.Nisan.2015, 18:06
Plakalarımız hazır en çok bu kadar küçültülebiliyodu bende öyle yaptırdım küçük istiyosunuz diye :) plakalar orjinal mühürlü ve hologramlı trafikte ve muayene de sıkıntı yaşamazsınız hayırlı olsun :)

Kargolamayı pazartesi işe gidince şubeden kendim yapıcam bilginiz olsun :)

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/11/8e84a3e2ca9434dfa7215a802f23e8fc.jpg

Gayet güzel eline sağlık kardeşim bekliyoruz

Antalya-Merkez

frknulas
11.Nisan.2015, 18:20
Gayet güzel eline sağlık kardeşim bekliyoruz

Antalya-Merkez

Salı yada çarşamba elinde olur abi. Antalyaya yoğun olduğunda iki gün sürebiliyo bazen

İlker Akgül
11.Nisan.2015, 18:24
Salı yada çarşamba elinde olur abi. Antalyaya yoğun olduğunda iki gün sürebiliyo bazen

Sıkıntı yok adresi whatsupp tan yazarım yaptığın Hayır çok makbule geçti

Antalya-Merkez

CELİL
11.Nisan.2015, 18:33
Furkan emeğine sağlık çok güzel olmuş8)

frknulas
11.Nisan.2015, 18:51
Sağolun abiler teşekkür ederim :) aklımda başka şeylerde var mesela pleksiden raptor riders anahtarlığı yaptırmak gibi :) kendime pleksi plakalık yaptırıyorum beğenirsem atarım sizede resim. Klübün arması yada yazısı olan pleksi anahtarlık yaptırıcam sonra da güzel olursa isteyene ondan da yaptırabilirim ama önce görmem lazım tabi :)

frknulas
14.Nisan.2015, 11:41
Serkan abi ve mehmet(kurt) abi sizin adresler olmadığı için plakaları gönderemiyorum. Bugün ulaştırırsanız adresleri bana gönderiyim plakalarınız yanımda :)

frknulas
14.Nisan.2015, 16:01
Serkan abiye de gönderdim sadece sen kaldın mehmet(kurt) abiii :D

kurt
15.Nisan.2015, 09:03
furkan mesajlarına bak ben msj çektim8)

Serkan
15.Nisan.2015, 22:15
Serkan abiye de gönderdim sadece sen kaldın mehmet(kurt) abiii :D

plakayı aldım kardeşim eline saşlık teşekkürler

frknulas
15.Nisan.2015, 23:28
plakayı aldım kardeşim eline saşlık teşekkürler

Rica ederim abi beğendiysen ne mutlu bana :)

kurt
17.Nisan.2015, 18:34
teşekür ederim kardeş eline sağlık8)
ancak diğer arkadaşlarada bir sorum olacak mühürlerde 34 ist yazıyor bu bir sorun teşkil edermi:soru?

frknulas
17.Nisan.2015, 18:57
teşekür ederim kardeş eline sağlık8)

ancak diğer arkadaşlarada bir sorum olacak mühürlerde 34 ist yazıyor bu bir sorun teşkil edermi:soru?

Mühür olduktan sonra bi sorun olmaz abi cemiyet tarafından basılıyo sonuçta :)