PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emrah Komutanım Müsadenizle Bi Sorum Olucak :)

yeaks
26.Temmuz.2007, 00:17
komutanım bu sizin motorunuzda 5 - 6 tane gösterge var onlar nedir hepsi ne işe yarar nerden aldınız ne kadara aldınız ? nerde alıp taktırabilirim ? acaip hoşuma gitti öle bissürü gösterge :D cevaplarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler

handojoe
26.Temmuz.2007, 00:29
komutanım bu sizin motorunuzda 5 - 6 tane gösterge var onlar nedir hepsi ne işe yarar nerden aldınız ne kadara aldınız ? nerde alıp taktırabilirim ? acaip hoşuma gitti öle bissürü gösterge :D cevaplarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler

canım benim YEAKS'ım

bu nasıl soru böyle istediğin saat olsun...

yarın bir hurdacıya git ve eski arabalardan ve araçlardan çıkma ne kadar saat gösterge varsa al nispeten ucuzdur onlar

benim inekleri sağdığım eski bir süt sağma makinasının basınç göstergesi var adresini verde yollayayım kargo ile

yanlız biraz küflü silip parlatman lazım

ama sakın kendin takmaya kalkma bir uzman ve yetkili nezaretinde aracına monte ettir

HANDO gençlere yardımcı oluyor ne var bunda... :?

yeaks
26.Temmuz.2007, 00:33
handocum ailemizin kovboyu :D peki şimdi kafam karıştı regalimden süt mü sağıcam :D:D

handojoe
26.Temmuz.2007, 00:40
handocum ailemizin kovboyu :D peki şimdi kafam karıştı regalimden süt mü sağıcam :D:D

kuyruk milinden bir uzantı aldın mı neden olmasın canım kuyudan su bile çekersin.

HANDO bak yine bilgilendirdi ... :cheesy:

emrahss
26.Temmuz.2007, 09:07
Dostum o göstergeler Çelik Motor markasına ait. Yaşar Baba (Aslanburçlu) temin edip uçlarını ayarladı, bağlantı yerini de yaptı, kargo ile gönderdi, buradaki servis taktı. Ücretini şu an tam hatırlamıyorum. Hararet göstergesi Ölçüsan marka dediğin zaman parçacılarda bulunuyor. Yalnız monte edilmesi biraz problemli sanırım. Onu da servis taktı.
Göstergelerin tamamı faal, süt sağım makinesinin sayacı burada işe yarar mı bilmiyorum ama özellikle hararet saati çok işe yarıyor. Km saati sayesinde de ikide bir depo üzerine bakmaktan kurtuldum.

Aksu
26.Temmuz.2007, 09:59
Yeaks neden uğraşacaksın ki göstergelerle, bak hazır var, motoru toptan satın al kısa yoldan hallet işini. Emrah komutanda memnun olur bu işden.

emrahss
26.Temmuz.2007, 11:18
Bravo abi, budur..

infinitedreams
26.Temmuz.2007, 11:26
Bravo abi, budur..Değildir...

Yeaks.. inan bana o göstergelerle uğraşmak, takmak falan çok eğlenceli bir iş. Hazırını aldığın zaman hiçbir kıymeti yok ki. Hepsini sen yapacaksın... hepsinde bir bir emeğin geçecek.

Di mi ama... :evil: :evil: :evil:

(Satamazsıııııın)

yenikoylu_ua
26.Temmuz.2007, 12:33
Evet evet kendin yap uğraş emek ver daha anlamlı oluyo :twisted: :twisted: :twisted:

tt06
26.Temmuz.2007, 12:38
Benim fikrimce Chooper Cruiser tarzı motorlar da göstergenin fazla olması motoru güzelleştirmiyor. Motoru Dış görünüşü Cruiser yapıyor. Race tarz bir motor olsa bir sürü gösterge olabilir ama RR da pek gerek yok. Ama takabiliyorsan bir benzin göstergesi takabilirsin . Biz geçen sene Takmıştık ve çok da verimli olmuştu. Kapaktan gstergeli basit bir şeydi ama çok işe yaradı

emrahss
26.Temmuz.2007, 16:16
Bravo abi, budur..Değildir...

Yeaks.. inan bana o göstergelerle uğraşmak, takmak falan çok eğlenceli bir iş. Hazırını aldığın zaman hiçbir kıymeti yok ki. Hepsini sen yapacaksın... hepsinde bir bir emeğin geçecek.

Di mi ama... :evil: :evil: :evil:

(Satamazsıııııın)

Heeehehehehehe :D :D :D :D :D

müslüm baba
26.Temmuz.2007, 16:35
Bende anlamıyorum burda hazırı var kardeşim uğraşmayın.

emrahss
26.Temmuz.2007, 16:46
Bravo babalar, devam devam, meydanı bırakmayın elin metalcisine :D
Lakin bi sorun var, sanırım çocuğun motoru var zaten, neden ve nasıl ikincisini alsın ki :?

infinitedreams
26.Temmuz.2007, 18:26
Bravo babalar, devam devam, meydanı bırakmayın elin metalcisine :D
Lakin bi sorun var, sanırım çocuğun motoru var zaten, neden ve nasıl ikincisini alsın ki :?Ben de onu diyorum.
Hadi aldı diyelim... niye seninkini alsın ki?
Biz ona uygun fiyat ve vadeye sıfırını veren bir yer buluruz :)

sancezz
26.Temmuz.2007, 21:54
DOSTUM ONCE BENDE GOSTERGELERLE ILGILI KONUSMAMDA COK GEREKSIZ SADE OLMASI DAHA GUZEL DIYE BAHSEDIYRDUM TAKI ASLAN ABIMIZIN O MOTORU GORENE KADAR YARIN ARABA MEZARLIGINA UGRAYACAM BELKI BISEYLER CIKAR DERCEYE BENZER NE VARSA TAKICAM HATTA TERMOMETRE TENCERE BASINCI MAKSAT GORUNTU OLSUN:))))))))))))))))))))))

yeaks
26.Temmuz.2007, 22:13
anladım komutanım da benimm motorum var zaten :D ayrıca bence çok güzel duruyo göstergeler ama benimki class değil o yüzden km saati gerekli değil aslanburçlu abim acaba banada yaparmı aynı kıyağı bi fiyat verse olurmu acep ya ??

BU ARADA KOMUTANIM SATAMAZSIIIIIIIIIIIIIIIIN :D:D:D

yeaks
27.Temmuz.2007, 09:30
kamutanım?? :| :| :shock: nerdesinizz :? :?

emrahss
27.Temmuz.2007, 09:52
Buradayım. Ya şimdi onu Yaşar Babaya sormak lazım ama galiba izine ayrılmış. İstanbul toplantılarını takip et, gördüğün zaman sorarsın. Hem onunkinde dijital saat, çakmak şarzı gibi artılar da var...

Bu arada

Satarım uleeeeeeyyyyynnnn, daraltmatın beni beaaa, hehehehe :D :D :D

yeaks
27.Temmuz.2007, 22:10
biliyorum emrah abi bugün alper adminimle karşılaştık sordum söyledi o bana :)

okan
30.Temmuz.2007, 17:17
Buradayım. Ya şimdi onu Yaşar Babaya sormak lazım ama galiba izine ayrılmış. İstanbul toplantılarını takip et, gördüğün zaman sorarsın. Hem onunkinde dijital saat, çakmak şarzı gibi artılar da var...

Bu arada

Satarım uleeeeeeyyyyynnnn, daraltmatın beni beaaa, hehehehe :D :D :Dnoooliiiii yaaaaa nooliiiiii......üç dört gün ayrıldık siteden az kalıdı motörü satıyomuşunus komtanııımmmm....aaaaa.....olmaaasassss.....olamas sssss..... sattırrrmmmaaaammmmmm.... :evil: :evil: :evil: ben 1500 veriimmm... :evil: benim adıma siz binin eskişşeerde... :lol: :lol: :lol:

kolaymı ölle raptor satmak....ihohuhuahuahaohaohao...... :evil: :evil: :evil: :evil:

emrahss
31.Temmuz.2007, 13:22
Eyvallah koçumö sen yeter ki isteö ben sana para gönderiim ve de binmeye devam edeyim hehehe