PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daha Buyuk Benzin Deposu

cemcem
26.Temmuz.2007, 00:59
Merhaba arkadaslar, sanirim bu konu daha once hic konusulmamisti, ben diyorum ki bizim regaller oldukca heybetli ancak ornegin bir Kanuni Tiger bile bizim motorlardan daha buyuk daha heybetli duruyor bunun en buyuk nedenlerinden biri bizim benzin depolarimizin digerlerine nispeten daha kucuk ve daha basIk olmasi, bizim motorlarimiza daha genis ve daha hacimli benzin deposu takabilir miyiz? Deneyen biri yada deneyen birilerini taniyan birileri var mi acaba?

Saygilar sunuyorum....

handojoe
26.Temmuz.2007, 01:10
canım benim motorda benzin deposunun bir önemi yok ister büyük taka ister küçük

birinin yapmasınada gerek yok istanbul da satan yer muhakkak vardır git bir tane al ve motora tak yada özel yaptır

ama bana sorarsan hiç uğraşma motorundaki sanada motorunada yeter.

SEN MOTORUNU SÜR VE UNUTMA! MOTORUNU SÜRDÜKÇE DEĞİL BENZİN DEPOSU MOTORUN KENDİSİ BİLE SANA KÜÇÜK GELECEK

hando HALA GENÇLERİ BİLGİLENDİRİYOR... :!:

cemcem
26.Temmuz.2007, 01:32
Eywallah Hando can, biliyorum motoru surdukce kucuk gelecegini, ben bir ayda 3500 km yapmis biri olarak soyledigine katiliyorum ancak her turlu modifiye motoru daha cok sevmemi sagliyor, ornegin canta ornegin ayna ornegin ön cam bunlar motorumu daha cok begenmemi daha cok sevmemi sagliyor, saniyorum ki hepimiz farkli aksesuarlari bu sebeple takiyoruz motorlarimiza ve ben deponun motora yettigni biliyorum elbette ama konu yetip yetmemesi degil umarim anlatabilmisimdir derdimi

handojoe
26.Temmuz.2007, 01:38
benim için aksesuarın hiçbir değeri yoktur

değeri olacak oalan ise buna değer bir motorumun olmasıdır.

küçük omuzlara büyük yükler asla yüklemem.

HANDO dedi... :!: