PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öneri,tavsiye,fikir.

Metbas
22.Nisan.2015, 16:33
Merhabalar abilerim kardeşlerim , 2 gün önce egzozumu ufak ufak deldirdim tamamen kestirmek yerine çünkü usta cok fazla ses çıkaracağını ve dayanamayacağımı iddaa etti , ama ben yinede Sürüş esnasında o tok sesi alamıyorum, yeni bir egzoz alacak olsam marka model tavsiyeleriniz nelerdir ve ya tamamen egzoz açtıranların düşüncelerini öğrenirsem ona göre birşeyler Yaparım. Şimdiden Sağolun..:Rockn Roll::Rockn Roll:

Tractor
22.Nisan.2015, 20:19
Bildiğim kadarıyla Regal Raptor'lara hazır egzoz üreten herhangi bir firma bulunmuyor. Eğer ses yeterli gelmiyorsa düz boru egzoz yaptırabilirsiniz. Ya da mevcut egzozunuzda yaptıracağınız tadilatla da yüksek bir ses elde edebilirsiniz. Daha iyi bilen üyeler daha detaylı bilgilendirme yapacaklardır.

Ömer
22.Nisan.2015, 22:06
Mete merhaba,

Tek yapman gereken gereken yukarıdaki arama bölümüne egzoz, eksoz vs yazman.
Konu o kadar çok konuşuldu ki, videolar yorumlar, adresler, telefonlar fiyatlar hepsi var.
Sadece birazcık site içinde arama yapman yeterli.
Sana kolay gelsin...
B

grolof
23.Nisan.2015, 11:13
Bende satın almadan evvel eksozun içini boşalttıkları için eksozcuya 100 lira verip susturucu taktırdım.
Gençlerin aksine ne kadar az ses çıkarırsa o kadar zevk alıyorum.:)

Metbas
23.Nisan.2015, 21:53
Mete merhaba,

Tek yapman gereken gereken yukarıdaki arama bölümüne egzoz, eksoz vs yazman.
Konu o kadar çok konuşuldu ki, videolar yorumlar, adresler, telefonlar fiyatlar hepsi var.
Sadece birazcık site içinde arama yapman yeterli.
Sana kolay gelsin...
B

Özür dilerim benim hatam ✋🏻

Ömer
23.Nisan.2015, 22:19
Mete özür dileyecek birşey yok. Yazdıklarımdan sanırım yanlış bir anlam çıkardın.
Bu sana kızmak için yazılmış bir yazı değildi. Sakın yanlış anlaşılmasın.

Özür dilerim benim hatam ✋🏻

Metbas
24.Nisan.2015, 00:39
Mete özür dileyecek birşey yok. Yazdıklarımdan sanırım yanlış bir anlam çıkardın.
Bu sana kızmak için yazılmış bir yazı değildi. Sakın yanlış anlaşılmasın.

Hayır abi yanlış anlamadım haklısın, biraz daha araştırsam bulurdum zaten saygılar iyi Akşamlar

Salih the raptor
24.Nisan.2015, 22:04
Arkadaşlar bende egzostu değiştirmek istiyorum ama rölantisi saat gibi aynı zamanda sessiz olsun sizce ne yapilabilir