PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : akü kutusunda leke...

jashuaa
26.Temmuz.2007, 17:50
selam arkadaşlar.
benim motorun bir diğer sorunu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum.
malum bir çok sorunu var ve bu sadece bir tanesi.
motorla belli bir yol kat ettikten sonra sağ taraftaki parlak akü koruma kutusunun üzerinde sanki çok kireçli bir su kalıntısıymış gibi izler kalıyor. bunu giderken farketmiyom ancak duruğumda görüyorum. acaba radyötörüm sumu kaçırıyor. ve çok sorun olurmu?

OturanBull
26.Temmuz.2007, 17:54
Radyatör Suyu Olması Lazım Yanlış Bilmiyorsam Kontrol Ettirirsen İyi Olur..

iakyurek
26.Temmuz.2007, 18:19
aynı sorun bende de vardı. radyatör bi yerden çatlamıştır. değişmesi lazım.

jashuaa
26.Temmuz.2007, 18:23
eywah eywah bu bizim motorların garantisi 1 yılmı 2 yılmı?
1 yılsa benim ki bitti :( pahalıdırda bu radyatör. ah ahhh ömrümü yedi bu motor be.
buna harcadığım parayla bi şahin alır onu doğan görünümlü yapar tayır tayır gezerdim :mrgreen: :mrgreen:

iakyurek
26.Temmuz.2007, 18:29
2 yıl garantili olması gerekiyo..

yenikoylu_ua
26.Temmuz.2007, 18:34
İki yıl veya 12000 km olması lazım

infinitedreams
26.Temmuz.2007, 18:34
1 yılsa benim ki bitti :( pahalıdırda bu radyatör. ah ahhh ömrümü yedi bu motor be.
buna harcadığım parayla bi şahin alır onu doğan görünümlü yapar tayır tayır gezerdim :mrgreen: :mrgreen:Garanti süresi iki yıl. En yakın servise götür, değiştirirler. Sıkıntı yapmana gerek yok. (10 gün kadar önce ben de değiştirdim)

Araba alsaydın bir yerlere gidip-gelirdin.
Motor aldın, geziyorsun.
...ama pişmanım diyorsan ben de eski bir Şahin var. Anlaşırız :)

jashuaa
26.Temmuz.2007, 18:53
buna harcadığım parayla bi şahin alır onu doğan görünümlü yapar tayır tayır gezerdim :mrgreen: :mrgreen:Garanti süresi iki yıl. En yakın servise götür, değiştirirler. Sıkıntı yapmana gerek yok. (10 gün kadar önce ben de değiştirdim)

Araba alsaydın bir yerlere gidip-gelirdin.
Motor aldın, geziyorsun.
...ama pişmanım diyorsan ben de eski bir Şahin var. Anlaşırız :)

dostum araba olayı işin geyiği araba var zaten allaha şükür yoksa bu motor yüzünden baya bi tabamvaya talim olacaktık.
ben motoru gerçekten seviyorum ama bunun sorunları beni çok boğdu artık. başka bi konuda bahsettiğim akü şarj sorununu bir senedir çözemedim. değişmeyen parça kalmadı. şimdi yine ustada. insan böyle oluncada sıkılıyor tabi. hele hele japon yamahadan inip buna binince attan inip eşeğe binme deyimi tam yerini buluyo :?

sancezz
26.Temmuz.2007, 21:43
ABI BENCE BORULARI GOZDEN GECIR HERANGI BIR YERDEN KACAK OLABILIR :!:

KIZILELMA
27.Temmuz.2007, 17:08
Arkadaşlar benimde motorum satılık 800km de arayan varsa arayabilir ilanlara bıraktım bilgilerini.

Aksu
27.Temmuz.2007, 17:20
Radyatörün kapağını kontrol et orası gevşekse ordan su kaçırıyordur.
Tüm hortumların kelepçelerini kontrol et ve sıkıla.
Radyatörün deliktir, o kireçli beyaz şey de antifirizli su izidir.
Tek çaren servise gitmek.