PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okan'la Konuştum... 1950 metrede

emrahss
27.Temmuz.2007, 10:09
Arkadaşlar, demin Okan aradı. Gölde telefon çekmiyormuş. O da enduro RRsini almış :D , tırmana tırmana 1950 metreye çıkmış, daha da 2200'e çıkacakmış. Bizden bi tek Motojunior oradaymış. Hitit motoru anlata anlata bitiremiyor, çok ciddi bir klüp diyor, fakat bizim klüpten ve geleceğimizden haberleri yokmuş. Herkese selamı var, acele gelsinler diyor. Sevgiler..

Aksu
27.Temmuz.2007, 10:34
Sağolasın Emrah
Bende dün Motojunior Mehmet ile konuştum Cuma akşamdan basın gelin abi burası çok güzel yer dedi. Okan ı aradım tel çekmiyor, tabii çekmez gölün kıyısında yatarsa çekmez. Bugün Spidi geliyor, dün Beypazarındaydı bugün öğleden sonra da Ankara da olacak ve yarın sabah erkenden yola çıklacağız derken Okan aradı telefonla şimdi. Bizleri aramak için zirveye çıkmış 2200 metreye ama görünürde hiçbir Regal ci yok diyor. Bu arada da erken gittiği için hediyeleri de kapmış, tişörtler votkalar. Ayrıca Hitit motoru da öve öve bir kaldı. İnşallah cumartesi sabah ben+1 ve Spidi ile Rommel üç motor yola çıkacağız. Bekle bizi Dipsiz Göl.
Arkadaşlar Ana yoldan Dipsiz göle dönünce 10 km. kadar dağa tırmanıyormuşuz, yol stabilize ama araç teker izi şeritleri temizmiş orta çakıl, ona göre dikkatli çıkın, yine söylüyorum aşırı bir diklik varmış yolda. Tabii devrez çayı çukurundan 1600 m. dipsiz göl yükseltisine çıkmak tabii ki dik olacak.

ToMCaT
27.Temmuz.2007, 15:06
devrem ne zaman çıkıyos yola hadi

Rommel
27.Temmuz.2007, 15:26
mehmet abi ben çadırımı kime verdim hala bilemedim.. rüzgarlık var ama o da yarım cadır gibi olmaz yan. .... orda bungaloo yada konaklama durumları neymiş ? ne değilmiş ? soracak kimse var mı acaba...

aksi taktirde pet serip motorun yanına mı kıvrılacaz :) :D

Aksu
27.Temmuz.2007, 16:10
Rommel Özel den mesaj attım sana oradan takip et. Sabah 6 da Esenboğa yolu sağa Akyurt Çankırı ayrımında bekle bizi.

okan
04.Ağustos.2007, 00:30
ulaaa.. bu başlığı yeni gördüüümmm.. çok duygulandıımm.. emrah gumandanımı arayınca açmış demekki... yavv....niye döndükki biz ordan geri... :( :( :( :( ne güsel temis dağ havası vardı.. ahan şimdi klimanın altında bile rahat edemiyom... :x :x