PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buluşma Anadolu Yakası Bostancı Benzin Cafe 29 Mayıs 2015 Cuma

aidikurt
28.Mayıs.2015, 23:36
:Rockn Roll: RaptorRiders için Buluşma Zamanı :Rockn Roll:

Bostancı vapur iskelelerini karşısında Beer's Cafe & Restaurant karşısında Benzin Cafe var oranın önü motorları koymak içinde çok müsait .

Buluşma Yeri: Bostancı Benzin Cafe

Buluşma Zamanı: 20:00

Buluşma Tarihi: 29.05.2015 (Cuma)

Yol Tarifi: Bostancı Vapur iskelesinin hemen karşısında.

Google Harita:
http://www.raptorriders.com.tr/forums/images/statusicon/wol_error.gif Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 851x636 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayınhttp://www.raptorriders.com.tr/image/beers.png

Rainmaker
29.Mayıs.2015, 10:12
oh yes, nihayet beybi...

1-) aidikurt (Alper İdikurt)
2-) Rainmaker (Murat Küçükoruç)

aidikurt
29.Mayıs.2015, 10:31
Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt (Alper İdikurt)
2- Rainmaker (Murat Küçükoruç)
3-spue (Süleyman Bal)

CaNeR
29.Mayıs.2015, 10:33
Akşam eğer mesaiye filan kalmazsam işle ilgili aksi bi durum olmadığı sürece ordayım tabikiki :Rockn Roll::Rockn Roll:

3- spue (Süleyman Bal)
4- CaNeR (Caner GÜL)

aidikurt
29.Mayıs.2015, 11:18
Katılım Listesi

3- spue (Süleyman Bal)
4- CaNeR (Caner GÜL)
5- Potenza ( Korhan Bacanak)

aidikurt
29.Mayıs.2015, 11:19
Katılım Listesi

3- spue (Süleyman Bal)
4- CaNeR (Caner GÜL)
6- berkehercan ( Berke Hür Ercan)

Ekrem Özdemir
29.Mayıs.2015, 12:50
Cuma akşamı olması biraz sıkıntı olsa da kız arkadaşımı ekip geilyorum =)

Katılım Listesi

3- spue (Süleyman Bal)
4- CaNeR (Caner GÜL)
7- Eecho89 (Ekrem Özdemir)

sedarth
29.Mayıs.2015, 13:06
Tabii bir sakıncası yoksa ?!!

3- spue (Süleyman Bal)
4- CaNeR (Caner GÜL)
8- Sedarth (Sedat Bilge)

Rainmaker
29.Mayıs.2015, 13:08
gökhan, ozzy, isa, bastem, bahadır, ismini sayamadıklarımız vs... hepiniz camiye mi gittiniz, ses verin, öğlen oldu... :soru?

Ekrem Özdemir
29.Mayıs.2015, 13:10
Sedat abi ne demek tabiki aramızda görmek isteriz.
Bu arada Bilgiler kısmına hangi yakada oturduğunu yazarsan seviniriz.

Rainmaker
29.Mayıs.2015, 13:15
ya bu sedat mı ne kim çağırdı onu arkadaşlar? tanıyan var mı?

ahaha sedat baba kızma şaka yapıyorum, kop gel günahlarından tanışalım akşam... :artiz: ben bu buluşmaların aynısından kendim de katılıyorum, bi sakıncasını görmedim şimdiye kadar...

sedarth
29.Mayıs.2015, 13:41
ya bu sedat mı ne kim çağırdı onu arkadaşlar? tanıyan var mı?

ahaha sedat baba kızma şaka yapıyorum, kop gel günahlarından tanışalım akşam... :artiz: ben bu buluşmaların aynısından kendim de katılıyorum, bi sakıncasını görmedim şimdiye kadar...

Eywallah.Allah bi mani vermez ise orada olacağım.

Saygılar.

Bahadır
29.Mayıs.2015, 13:42
gökhan, ozzy, isa, bastem, bahadır, ismini sayamadıklarımız vs... hepiniz camiye mi gittiniz, ses verin, öğlen oldu... :soru?

Ben avrupalıyım abi unuttun mu :p:cheesy:

Rainmaker
29.Mayıs.2015, 13:55
batının ahlaksızlığını almışsın sen arkadaşım. senin kökenlerin anadolunun kutsal topraklarına dayanıyor bir kere, kökenlerine ihanet ediyorsun. binlerce yıllık medeniyete sırtını çeviriyor, tütün tarlalarında çalışan işçi kadınlar, analarımız...

o değil de Celil abi dövecek beni, adamımıza sulanma diye... kardeşim, biz seni bostancıda tanıdık sevdik, ondan diyoruz, avrupa da candır, ne yapalım, kısmet...

Rona
29.Mayıs.2015, 14:22
batının ahlaksızlığını almışsın sen arkadaşım. senin kökenlerin anadolunun kutsal topraklarına dayanıyor bir kere, kökenlerine ihanet ediyorsun. binlerce yıllık medeniyete sırtını çeviriyor, tütün tarlalarında çalışan işçi kadınlar, analarımız...

o değil de Celil abi dövecek beni, adamımıza sulanma diye... kardeşim, biz seni bostancıda tanıdık sevdik, ondan diyoruz, avrupa da candır, ne yapalım, kısmet...

Bahadır bizim olurda kendisi.Başkanım size sesleniyorum sahip çıkalım Bahadır'ımıza shhhhhhhhhhhhhhh....Bahadıııır.:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Nıka Kelevic
29.Mayıs.2015, 16:06
Selamlar,

Gelmeye çalışacağım iş çıkışıma göre malum ay sonu :(

Motor da bir sağa çekme durumu mevcut neden olabilir. Geçen düştükten sonra oldu, yarın bir ustaya gideceğim ama fikriniz varsa önce sizden tavsiye alayım.8)

berkehrercan
29.Mayıs.2015, 16:15
Katılım Listesi

3- spue (Süleyman Bal)
4- CaNeR (Caner GÜL)
6-Berkehrercan

Rainmaker
29.Mayıs.2015, 16:36
3- spue (Süleyman Bal)
4- CaNeR (Caner GÜL)
8- Sedarth (Sedat Bilge)
9- eray34 (Eray Seziş)

GökhanMüezzinoğlu
29.Mayıs.2015, 17:31

Ben biraz geç kalabilirim ama geleceğim sıkıntı yok. İş değişikliğinden dolayı pek forumda aktif değilim bu aralar hepinizi çok seviyorum :hastayız:

spue
29.Mayıs.2015, 17:40

murat,
ben Avrupa yakasındayım:artiz:, bahadır yerine ben gelsem olur mu? :::::

CELİL
29.Mayıs.2015, 22:50
Bizdende size selamlar sevgiler

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11229684_1073433452684272_625931747469547339_n.jpg ?oh=e0fbe06d0001ef55069f4574912b5225&oe=55FE40DF&__gda__=1443307779_f479a47f85fd62e25c38490fbf11874 7

berkehrercan
30.Mayıs.2015, 01:42
Cok keyifliydi valla bidahakini iple cekiyorum

eray34
30.Mayıs.2015, 02:00
Cok iyiydi.cok.keyifliydi sizinle tanıştığım için çok memnun oldum cok teşekkür ediyorum. Bi dahaki buluşmaları dört gözle bekliyorum

berkehrercan
30.Mayıs.2015, 02:05
http://s22.postimg.org/qarrr7ud9/20150529_231857.jpg (http://postimg.org/image/qarrr7ud9/)

Potenza
30.Mayıs.2015, 02:07
Valla tanışıp kaynastikca daha da aciliyoruz, rodajda ki motor gibiyiz,gayet keyifli idi, gençlerle genclestigimi hissediyorum :)

sedarth
30.Mayıs.2015, 09:59
Sıcak ortam ve karşılamadan ve bu güzel insanları tanıma fırsatını olusturan foruma ve tüm arkadaslara teşekkürler.

Saygılar,sevgiler.

CELİL
30.Mayıs.2015, 10:36
Arkadaşlar çok güzel bir toplantı olmuş en kısa sürede hep birlikte toplanmak dileğimle 8)

Ekrem Özdemir
30.Mayıs.2015, 12:07
Celil Başkan, dün onun muahbbetinide yaptık. Biz yeniler en kısa sürede sizin yaka ile de tanışalım. yakınlaşalım istiyoruz. En kısa sürede buluşmak dileğiyle 8)

spue
30.Mayıs.2015, 12:58
dün çok güzel bir akşam geçirdik. haftanın yorgunluğunu, haftanın son gününde iyi bir ortamda, iyi insanlarla geçirdim. yorgunluktan eser kalmadı. teşekkürler..

CaNeR
30.Mayıs.2015, 13:13
Dün bütün yol stresimi attım valla iyi geldi bu buluşma, gelen herkese teşekkürler keyifli bi akşamdı 8)

Rainmaker
30.Mayıs.2015, 13:46
Gene rezil bir buluşmaydı, tiksinç bir akşamdı, allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın...

Zaten daha önce tanıştığım adamlardan illallah gelmiş, yetmezmiş gibi iki tane daha eklendi. Sedet mi, Sedat mı ne kel bi adam vardı, inşaat mühendisiymiş, yersen, daha nerde çalıştığını söyleyemiyor... Saçı yok diye sakala abanmış, IŞİD üyesi gibi bi şey olmuş, her an allahüekbeeaaar diye kendini patlatacak bir intihar komandosu sakinliğinde... "Ooo Manowar, aaa Blind Guardian" falan diye muhabbete dahil olmaya çalışıyor hesapta biz de o yollardan geçtik yapacak ama ne alkol var ne bi şey, yol belli adamın... acıdım buna, bir iki muhabbet açayım dedim, yok, gözüm tutmadı... Dikkatli olalım AczmendiRiders'ın aramıza yolladığı bir ajan falan olabilir... Zaten motoru da yok adamın abi, vallahi anlamadım ben...

Hele bir Eray34 nickli bir arkadaş var... Böyle MSN den e-mail adresi almaya çalışmış ama becerememiş gibi bir nick, 34 ne, plaka mısın sen? Daha Maltepe'de takıldı peşime, ya sen kimsin? Ben koskoca RaptorRiders'ın asil üyesiyim, sen daha aday üye bile değilsin, neyine benimle motor sürmek senin! Neyse geldi bu da hiç konuşmuyor, ağzından kerpetenle laf alıyosun falan... En azından motoru var, ama bunu da gözüm tutmadı, üstünde dinleme cihazı falan olabilir, TurkChopper'ın ajanı olabilir...

Bir ara bi kalkıp motorların başına gidildi, herkes birbirinin egzosunu elliyor, sinyalini dürtüyor falan, sanırsın Çobançeşme Açık Oto Pazarı, anlayan anlamayan elliyor, dellendim iyice...

Netice itibariyle boşa geçen saatler işte, öf...

Not: Yukarıda yazan her şeyi (kelimeler, anlamlar, duygular) tersine çevirerek okuyun, güldüğünüz yanınıza kar kalsın... Ben çok korkuyorum lan... Her şey çok güzel ve çok iyi gidiyor. Bize nazar değmesin, hep böyle kalalım, motorlar değişir, mevsimler değişir ama biz değişmeyelim... Sizi çok seviyorum...

eray34
30.Mayıs.2015, 13:58
Murat abi cansin motorlu taşıt plakası abi eray34 :)) dün çok iyi vakit geçirdik tekrar herkese teşekkürler. Önümüzdeki bulusmalarda görüşmek dileğiyle

sedarth
30.Mayıs.2015, 14:28
Gene rezil bir buluşmaydı, tiksinç bir akşamdı, allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın...

Zaten daha önce tanıştığım adamlardan illallah gelmiş, yetmezmiş gibi iki tane daha eklendi. Sedet mi, Sedat mı ne kel bi adam vardı, inşaat mühendisiymiş, yersen, daha nerde çalıştığını söyleyemiyor... Saçı yok diye sakala abanmış, IŞİD üyesi gibi bi şey olmuş, her an allahüekbeeaaar diye kendini patlatacak bir intihar komandosu sakinliğinde... "Ooo Manowar, aaa Blind Guardian" falan diye muhabbete dahil olmaya çalışıyor hesapta biz de o yollardan geçtik yapacak ama ne alkol var ne bi şey, yol belli adamın... acıdım buna, bir iki muhabbet açayım dedim, yok, gözüm tutmadı... Dikkatli olalım AczmendiRiders'ın aramıza yolladığı bir ajan falan olabilir... Zaten motoru da yok adamın abi, vallahi anlamadım ben...

Hele bir Eray34 nickli bir arkadaş var... Böyle MSN den e-mail adresi almaya çalışmış ama becerememiş gibi bir nick, 34 ne, plaka mısın sen? Daha Maltepe'de takıldı peşime, ya sen kimsin? Ben koskoca RaptorRiders'ın asil üyesiyim, sen daha aday üye bile değilsin, neyine benimle motor sürmek senin! Neyse geldi bu da hiç konuşmuyor, ağzından kerpetenle laf alıyosun falan... En azından motoru var, ama bunu da gözüm tutmadı, üstünde dinleme cihazı falan olabilir, TurkChopper'ın ajanı olabilir...

Bir ara bi kalkıp motorların başına gidildi, herkes birbirinin egzosunu elliyor, sinyalini dürtüyor falan, sanırsın Çobançeşme Açık Oto Pazarı, anlayan anlamayan elliyor, dellendim iyice...

Netice itibariyle boşa geçen saatler işte, öf...

Not: Yukarıda yazan her şeyi (kelimeler, anlamlar, duygular) tersine çevirerek okuyun, güldüğünüz yanınıza kar kalsın... Ben çok korkuyorum lan... Her şey çok güzel ve çok iyi gidiyor. Bize nazar değmesin, hep böyle kalalım, motorlar değişir, mevsimler değişir ama biz değişmeyelim... Sizi çok seviyorum...

Murat aslında anlattığın hersey doğru, kendimi patlatmak için gelmiştim , düzenek kuruluydu ama sizinle tanışınca vazgeçtim.

Şaka bi tarafa umarım üyelik mertebesine de ulaşırız çünkü gördüğüm kadarı ile herkes gerçekten iyi ve böyle iyi insanları birarada bulmak şu günlerde çok mümkün değil.Bilinsin...

Saygılar,sevgiler.

aidikurt
30.Mayıs.2015, 18:43
Murat kardeşim her yazdığın yazıyı tersıne çevirmekten inan kafam ambole oluyor . :x
Rica etsem anlayacağımız dilde yazarmısın . :cheesy:

Allah azımızın tadını bozmasın . :Rockn Roll:

Herşey dahada güzel olucak.
Çünkü sizin gibi güzel isanlar var .

Çok güzeliz çokkk. 8)

Potenza
31.Mayıs.2015, 00:45
Muratcim +1000 diyorum :) sana :)
Evet Eray,sessiz bir arkadasa benziyor,ama napsin ilk kez gelmis,cok efendi bir arkadasimiz,ben sevdim kendisini,umarim o da bizlere isinmistir.