PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buluşma Anadolu Yakası Bostancı Benzin Cafe 03 Haziran 2015 Çarşamba

aidikurt
03.Haziran.2015, 14:39
:Rockn Roll: RaptorRiders için Buluşma Zamanı :Rockn Roll:

Bostancı vapur iskelelerini karşısında Beer's Cafe & Restaurant karşısında Benzin Cafe var oranın önü motorları koymak içinde çok müsait .

Buluşma Yeri: Bostancı Benzin Cafe
Buluşma Zamanı: 20:00
Buluşma Tarihi: 03.06.2015 (Çarşamba) Bugün
Yol Tarifi: Bostancı Vapur iskelesinin hemen karşısında.
Google Harita:
http://www.raptorriders.com.tr/forums/images/statusicon/wol_error.gif Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 851x636 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayınhttp://www.raptorriders.com.tr/image/beers.png

Rainmaker
03.Haziran.2015, 14:41
Oooleeeeey, oooollaaaaa... 7 numarayı bekleyemeceğim, hemen atlayanzi...

1-) Aidikurt (Alper İdikurt)
2-) Rainmaker (Murat Küçükoruç)

aidikurt
03.Haziran.2015, 14:47
Katılım Listesi

3-) Ferhat Bastem

aidikurt
03.Haziran.2015, 14:49
Katılım Listesi

3-) Ferhat Bastem
4-) sedarth (Sedat Bilge)

CaNeR
03.Haziran.2015, 14:57
Motorcular buluşmaya yağmur çamur demeden RaptoRRiderS bir arada.. :Rockn Roll::Rockn Roll:

3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)

GökhanMüezzinoğlu
03.Haziran.2015, 15:27
3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
6-) Darkviper (Gökhan Müezzinoğlu)

Ordayız hep birlikteyiz :)

alicanipek
03.Haziran.2015, 15:34
3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
7-) Alicanipek (Ali can ipek)
bende varım :)

OğuzhanYılmaz
03.Haziran.2015, 15:37
ufaktan bi uğricam bende :)

berkehrercan
03.Haziran.2015, 15:44
3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
8-) Berke

spue
03.Haziran.2015, 15:49
3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
8-) Berke
9-)Spue (Süleyman BAL)

aidikurt
03.Haziran.2015, 15:53
Güncel Katılım Listesi

3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
8-) Berkehrercan (Berke Hür Ercan)
9-) spue (Süleyman Bal)

eray34
03.Haziran.2015, 15:54
Güncel Katılım Listesi

3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
9-) spue (Süleyman Bal)[/quote]
10-) eray34 (eray sezis)

aidikurt
03.Haziran.2015, 15:54
Güncel Katılım Listesi

3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
9-) spue (Süleyman Bal)
10-) eray34 (eray sezis)
11-) segovax (Oğuzhan Yılmaz)

Ekrem Özdemir
03.Haziran.2015, 16:03
Ulan içim parçalanarak katılamayacağımı belirtmek isterim. Hepinizden özür diliyorum.
Benim yerimede eğlenin. Süleyman abi Nazar boncuğu ayarladın mı yeleğe dikeceğim :)

Ayağım hala yürürken aksıyor. Doktor 1 hafta basma üstüne dedi. :shock: :shock:

Rainmaker
03.Haziran.2015, 16:04
Güncel Katılım Listesi

3-) Ferhat Bastem
5-) CaNeR (Caner GÜL)
9-) spue (Süleyman Bal)
10-) eray34 (eray sezis)
11-) segovax (Oğuzhan Yılmaz)
12-) Bahadır

kadroya bak kadroya, babalar gibi...

sedarth
03.Haziran.2015, 16:33
Ulan içim parçalanarak katılamayacağımı belirtmek isterim. Hepinizden özür diliyorum.
Benim yerimede eğlenin. Süleyman abi Nazar boncuğu ayarladın mı yeleğe dikeceğim :)

Ekrem keşke olasaydın kardeşim ama sağlık sıhhat meseleleri.Çabuk iyileş.

Saygılar.

spue
03.Haziran.2015, 16:52

kardeşim sende sadece yeleğe dikmek yetmez bence 8) ben en iyisi cam üfürme işine girim. :)

Ekrem Özdemir
03.Haziran.2015, 17:07
Çok teşekkür ederim Sedat abi.
Merak etmeyin önümüzdeki hafta bir mani olmazsa sizinleyim.

Süleyman abi, Ben bile inanmaya başladım bende bir cunupluk olduğuna :) her türlü alternatif tıp'a açığım =)

Potenza
03.Haziran.2015, 17:13
Is yerinden vakitli cikabilirsem gelirim.(oyle diliyorum,biktim ya)

OğuzhanYılmaz
03.Haziran.2015, 17:17
Çok teşekkür ederim Sedat abi.
Merak etmeyin önümüzdeki hafta bir mani olmazsa sizinleyim.

Süleyman abi, Ben bile inanmaya başladım bende bir cunupluk olduğuna :) her türlü alternatif tıp'a açığım =)

kardeşim benim cünuplugu geçebilir misin bilmiyorum :) alternatif olarak gusül olayını günde 2 ye çıkardım ama pek işe yaramadı

eray34
03.Haziran.2015, 21:11
Sevgili dostlar, muhabbetiniz bol olsun ben biraz gecikicem işten çıkamadım henüz:)

aidikurt
03.Haziran.2015, 22:23
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/03/c7c8a5e6dc40a623c925a53b28f2e13e.jpg

http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/03/b1b30fef0c0f3c56ab3362d762fad12f.jpg

http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/03/244004131475f72b0c404860bd2f48be.jpg

Bu mesaj Cep Telefonumdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

aidikurt
03.Haziran.2015, 22:24
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/03/5664f0f7d9614b9f20193e47f005bed4.jpg

aidikurt
03.Haziran.2015, 22:24
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/03/6ea58beb542c3b3f37867f6f2b2d6f20.jpg

aidikurt
03.Haziran.2015, 22:26
http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/03/39e40d05d16511f698c40c62c034f87f.jpg

CELİL
03.Haziran.2015, 22:46
Maşallah Resimler Harika Muhabbetiniz bol olsun nazar

OğuzhanYılmaz
04.Haziran.2015, 10:19
Valla çok keyifli bi akşamdı. Bolbol patates otlandım :) Süleyman abiye eldivenler için teşekkür ederim :) Caneeeeeeer gitti mi la içindeki ejderha ? :D

berkehrercan
04.Haziran.2015, 10:28
Oy motorcu kiz oy

Rainmaker
04.Haziran.2015, 10:44
tıpkı daha öncekiler gibi süpersonik bir akşamdı uzun uzun yazamayacağım. iş yerinde berbat bir sabah geçiriyorum, çok sıkıldım artık. istifayı basıp çıkmamamın tek sebebi motor mevzuları ve dün akşamdan kalma keyifli ruh hali... milletin derdiyle uğraşmaktan içime gına geldi, her gören bir şey istiyor lan...

şu amerikadaki motor çetelerini şimdi daha iyi anlıyorum. biz bile bu kadar bıkıyosak bir şeylerden...

neyse buluşma iyiydi, güzeldi, oturma konumu itibariyle her buluşma birilerine uzak kalıyoruz ama caner ve oğuzhan her yere yetişti, epey bir güldürdüler sağolsun... nazar boncuklu noel baba gibi gelen süleyman abi ve bastemin şahsıma özel süprizi de akılda kalacak...

çarşamba günleri artık daha bi anlamlı geliyor bana...

OğuzhanYılmaz
04.Haziran.2015, 10:44
883 iron kullanan kıza çirkin diyen arkadaşlarımız oldu aramızda :shock:

Ferhat BASTEM
04.Haziran.2015, 11:35
Üşenmeden, naz yapmadan, seve seve gelen tüm arkadaşlara teşekkürler.

Tadı damağımda bir akşam daha geçirdim sayenizde. Epey güldük, eğlendik. Öyle ki, akşamın sonunda benim artık yanaklarım ağrıyordu :) Kadromuz epey kafa dengi ve neşeli. Maşallah diyelim. Birlikte nice çarşamba akşamlarına...

Şimdi gidin ve sıkıcı işlerinize geri dönün, bir sonraki çarşambanın hayaliyle...

Bahadır
04.Haziran.2015, 12:02
883 iron güzel ama üstündeki değil :cheesy:

Murat abi senin sürpriz neydi ben kaçırdım orayı :soru?:) Ayrıca oturma düzeninin bozukluğundan bende şikayetçiyim uzun süredir.Migros'un orada çimenlere daire şeklinde oturursak daha iyi olur.Herkes daha rahat sohbet eder ve birilerinin patatesinden kolaylıkla otlanabilir:cheesy: Klüp evimiz olursa yuvarlak masa alalım.:cheesy:8)

Ferhat abi sen sanki iş yaparken aynı zamanda horon tepiyon :cheesy:

Rainmaker
04.Haziran.2015, 12:07
Bastemim ile aramızda bir basçı esprisi diyeyim, şahsen benim çok hoşuma gitti :)

Migrosun orası güzel de çok dikkat çekmez miyiz yaw? Kedi, köpeği geçtim, birasını alan gelir oturur yanımıza "abi ben de motor almayı düşünüyorum bıdı bıdı, harleyci misiniz, kaç basıyo" kafa şaaparlar, iki çift laf konuşturtmazlar diye çekiniyorum... e ortak mülk sonuçta "caddebostandan çıkar mısın, özel konuşuyoruz" deme şansımız da yok... bi biraya 10 kaat bayılmaya ben de tav diilim ama en azından concon mekan, karışan eden yok, evimizin terası gibi takılıyoruz... bilemedim, her şeye uyarım ama ben...

aah ah kulüp evi bütün dertlerin kesin ve bombastik çözümü ama... hayaller yaşatır insanı demişler...

CaNeR
04.Haziran.2015, 12:23
O motorcu kız buraya gelecek ulaannn :cheesy::cheesy: Valla yine süper bi akşamdı iş stresini attım biraz kafamdan ya iyi geldi, haftaya burda olursam süper olur o zamana kadar dahada kafayı yiceğim için 2 kat beter caner gelir :cheesy:

OğuzhanYılmaz
04.Haziran.2015, 12:27
O motorcu kız buraya gelecek ulaannn :cheesy::cheesy: Valla yine süper bi akşamdı iş stresini attım biraz kafamdan ya iyi geldi, haftaya burda olursam süper olur o zamana kadar dahada kafayı yiceğim için 2 kat beter caner gelir :cheesy:

olm halk buna hazır değil lan :) 2 kat diyosun hemde. senin sektör değiştirip >> Caner K. << diye anılma vaktin gelmiş geçiyor bile kardeşim :shock:

sedarth
04.Haziran.2015, 12:29
Arkadaşlar hepiniz çok güzel adamlarsınız vesselam.Yine süper bir akşamdı.
Yalnız başkanın yatarak kayarak yaptığı aba altından sopa gösterir mahiyetteki motorsuz motorcumu olur ulan söylemi beni derinden yardı :) En kısa sürede (??????) gestapo kampından kurtaracağım motorumu.Ama herşeyden önce emniyet diyorum, adamın bi bildiği varki koymuyo beni sokaklara.

Gerçekten bi sonraki buluşmayı şimdiden bekliyorum.(Tabii başkan gel derse).

Saygılar, sevgiler.

CaNeR
04.Haziran.2015, 12:37
olm halk buna hazır değil lan :) 2 kat diyosun hemde. senin sektör değiştirip >> Caner K. << diye anılma vaktin gelmiş geçiyor bile kardeşim :shock:

Ben hazırım ama olum sektör değiştircem çiz çiz nereye kadar yeni açılımlara eğilim gösteriyorum bu iş beni çok bozdu çok :cheesy::cheesy:

Bahadır
04.Haziran.2015, 12:48
Bastemim ile aramızda bir basçı esprisi diyeyim, şahsen benim çok hoşuma gitti :)

Migrosun orası güzel de çok dikkat çekmez miyiz yaw? Kedi, köpeği geçtim, birasını alan gelir oturur yanımıza "abi ben de motor almayı düşünüyorum bıdı bıdı, harleyci misiniz, kaç basıyo" kafa şaaparlar, iki çift laf konuşturtmazlar diye çekiniyorum... e ortak mülk sonuçta "caddebostandan çıkar mısın, özel konuşuyoruz" deme şansımız da yok... bi biraya 10 kaat bayılmaya ben de tav diilim ama en azından concon mekan, karışan eden yok, evimizin terası gibi takılıyoruz... bilemedim, her şeye uyarım ama ben...

aah ah kulüp evi bütün dertlerin kesin ve bombastik çözümü ama... hayaller yaşatır insanı demişler...

Yok abi oraya tek giden klüp biz değiliz.Oranın insanı alışkın 8):cheesy:

GökhanMüezzinoğlu
04.Haziran.2015, 13:05
Caner motorcu kız seni bozdu :) adamın içinden ejderha çıktı resmen. Gerçi herkesi bozdu gibi :) yine bombastik bir akşamdı haftaya yeni motorcu kızlar göstericem size hazırlıklı olun :P

OğuzhanYılmaz
04.Haziran.2015, 14:27
Caner motorcu kız seni bozdu :) adamın içinden ejderha çıktı resmen. Gerçi herkesi bozdu gibi :) yine bombastik bir akşamdı haftaya yeni motorcu kızlar göstericem size hazırlıklı olun :P

oo kesin geliyorum ben yeni kızlar varsa :)

CaNeR
04.Haziran.2015, 14:53

Gökhan kardeşim fotoları beğenirken bu sefer file verme bak boş geçtiğin fotolar oluyo gözümüzden kaçmıyo :cheesy:

Ferhat BASTEM
04.Haziran.2015, 14:58
Ferhat abi sen sanki iş yaparken aynı zamanda horon tepiyon :cheesy:

Bahadır zaten ben ulusa seslendim burada :) Emin ol aranızda en sıkıcı işi olan benim ;)

Rainmaker
04.Haziran.2015, 15:01
beyler ben bu "motorcu kız" muhabbetinden şunu öğrendim : bu kadroyla motoshow a fuara falan gidilmez... bizi ordan atarlar, atmakla kalmaz ömür boyu men ederler... :Rockn Roll:

GökhanMüezzinoğlu
04.Haziran.2015, 15:01
Gökhan kardeşim fotoları beğenirken bu sefer file verme bak boş geçtiğin fotolar oluyo gözümüzden kaçmıyo :cheesy:

Herkes bi motorcu kız değil ama :)

Ekrem Özdemir
04.Haziran.2015, 15:08
Laaynn Çok eğlenmişsiniz iyi goygoy yapıyorsunuz. Kıskandım arkadaşlar iyi ki bir hafta gelmedik. Allah muhabbetinizi arttırsın.

Haftaya baktım ayağım iyi değil bende sedat abi gibi arabayla geleceğim ama kaskı yanımda getireyim de. Motorumuz yok demesinler =)

spue
04.Haziran.2015, 15:14
arkadaşlar, iş günü ve ortamı kimseyi bozmamış hala 8)çarşamba buluşma sohbetleri tam gaz gidiyor:cheesy:

Oğuzhan, resimlere bakarken çok merak ettim! senin kaskla aranda ne gibi bir ilişki var? :soru?

spue
04.Haziran.2015, 15:19
Laaynn Çok eğlenmişsiniz iyi goygoy yapıyorsunuz. Kıskandım arkadaşlar iyi ki bir hafta gelmedik. Allah muhabbetinizi arttırsın.

Haftaya baktım ayağım iyi değil bende sedat abi gibi arabayla geleceğim ama kaskı yanımda getireyim de. Motorumuz yok demesinler =)

kardeşim, sen değil arabaya, motorlu-motorsuz taşıta binme şu sıralar:)

OğuzhanYılmaz
04.Haziran.2015, 15:26
arkadaşlar, iş günü ve ortamı kimseyi bozmamış hala 8)çarşamba buluşma sohbetleri tam gaz gidiyor:cheesy:

Oğuzhan, resimlere bakarken çok merak ettim! senin kaskla aranda ne gibi bir ilişki var? :soru?

Süleyman abi olmuşlarından kask seçiyordum :) ama ferhatın kaskta çok pis gözüm kaldı

Rainmaker
04.Haziran.2015, 15:28
kaskın tam mevsimi şimdi abi...

ama asıl kaskın hasını bursa'da yiyeceksin... böyle karacabeyi biraz geçince sağda bi yer var, vizörleri falan hep kendi çiftliklerinden... enfess...

sedarth
04.Haziran.2015, 15:59

Ekremcim biz o konuyu seçtik haftaya buluşmada ben safety car olarak önden gideceğim.:cheesy:
Sıkıntı yok eğer ağrı sızı devam ederse hiç zorlama ben gelir alırım seni, beraber gider beraber döneriz.

Bu arada nazar boncukları Süleyman abi tarafından cümlemize takıldı.Senin için özel ebat yapılıyomuş:p

Saygılar

CaNeR
04.Haziran.2015, 16:09

Şşş tamam ekrem geldi konuyu kapatalım onsuz nasıl eğlendiğimizi bilmesin :p:p :cheesy::cheesy:

OğuzhanYılmaz
04.Haziran.2015, 16:51
Şşş tamam ekrem geldi konuyu kapatalım onsuz nasıl eğlendiğimizi bilmesin :p:p :cheesy::cheesy:

YAA o değilde caner ekrem yokken ne eğlendik yaaaa. Fakat güzel eğlendik :)

Ekrem Özdemir
04.Haziran.2015, 17:27
kardeşim, sen değil arabaya, motorlu-motorsuz taşıta binme şu sıralar:)

Süleyman abi Nazar boncuğu attım cüzdana cüzdan kayboldu artık sen düşün =) (Şaka bu arada o kadarda değil :)

Ekremcim biz o konuyu seçtik haftaya buluşmada ben safety car olarak önden gideceğim.
Sıkıntı yok eğer ağrı sızı devam ederse hiç zorlama ben gelir alırım seni, beraber gider beraber döneriz.

Bu arada boncukları Süleyman abi tarafından cümlemize takıldı.Senin için özel ebat yapılıyomuş

Sedat abi eyvallah büyüksün.
Hatta biz bir araba klübü kuralım ordan RaptorCars diye :)

Şşş tamam ekrem geldi konuyu kapatalım onsuz nasıl eğlendiğimizi bilmesin

Caner ve Oğuzhan kardeşlerim.

http://i56.tinypic.com/2ujpmiw.jpg

CaNeR
04.Haziran.2015, 17:51
Vayyy ekrem kardeşim hoşgeldin bizde sensiz geçen kötü buluşmadan bahsediyoduk ya :p:p:cheesy::cheesy::cheesy:

GökhanMüezzinoğlu
04.Haziran.2015, 18:08

Yalnız farkettim de Ekrem yokken hakikaten iyi muhabbet dönüyor :cheesy: Şaka bir yana en kısa zamanda aramızda ol yada olduralım Ekremciğim :p

eray34
04.Haziran.2015, 22:42

Abi sevgiler inşallah hep beraber bol bol muhabbet ederiz henüz yeniyim tanışma aşamasindayim :)

CaNeR
04.Haziran.2015, 22:43

Amin celil abi haftayada biaraya gelelimde eksiğimiz kalmasın 8)

sedarth
04.Haziran.2015, 22:47
Celil baskan insallah avrupa yakasi ekibiyle ve sizinlede tanisma firsati bulurum.Buyuk bulusmayi bekliyorum.
Saygilar.

Ekrem Özdemir
04.Haziran.2015, 22:48
Yalnız farkettim de Ekrem yokken hakikaten iyi muhabbet dönüyor :cheesy: Şaka bir yana en kısa zamanda aramızda ol yada olduralım Ekremciğim :p

Gökhan kardeşim insan önce düşünür. Ekrem gelemiyormuş artçı alalım bari ÇEKMEKÖYDEN der :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ekrem Özdemir
04.Haziran.2015, 22:51
Celil abi anadolu yakasında benim gibi acemi çok. O yakaya geçmekte zorlanıyoruz. Murat abiyi tenzih ederim :) Bir gün süpriz yapıp gelsene :)

aidikurt
04.Haziran.2015, 22:54
ekrem kardeşim haftaya çarşamba her 2 yakadaki hasret son buluyor çarşamba günü tüm raptorriderslar beşiktaşta buluşuyoruz.
Bu buluşmaya bahanesiz herkesin katılmasını ıstıyoruz gelmeyen olmasın valla yakarız motorunu herkes carsamba gununu sımdiden ayarlasın.

CELİL
05.Haziran.2015, 00:24
Abi sevgiler inşallah hep beraber bol bol muhabbet ederiz henüz yeniyim tanışma aşamasindayim :)
İnşallah Eray :)

Amin celil abi haftayada biaraya gelelimde eksiğimiz kalmasın 8)
Caner Çarşamba inşallah hepberaber muhabbet edebilicez :)

Celil baskan insallah avrupa yakasi ekibiyle ve sizinlede tanisma firsati bulurum.Buyuk bulusmayi bekliyorum.
Saygilar.
Sedat Çarşamba inşallah büyük buluşmayı gerçekleştirip hasret gidericez :)

Celil abi anadolu yakasında benim gibi acemi çok. O yakaya geçmekte zorlanıyoruz. Murat abiyi tenzih ederim :) Bir gün süpriz yapıp gelsene :)

Ekrem bende sizin yanınıza gelicem ama fırsat olmadı çarşamba inşallah hasret gidericez :)

Rainmaker
05.Haziran.2015, 10:05
haftaya Celil Başkanla tanışıyoruz :Rockn Roll:

ben de geleceğim buluşmaya, saat 7 de küçükyalıda işim bitiyor, ondan sonra çıkıyorum yola... bi aksilik olmazsa cuma öğle saatlerinde varmış olurum beşiktaşa :artiz:

şaka bi yana bi tarafım yemezse motorla gelmeyi ben de arabacılara katılabilirim... bakalım göreceğiz o güne kadar ne oluyor ne bitiyor... kesin olan geleceğimiz...

CELİL
05.Haziran.2015, 12:49
haftaya Celil Başkanla tanışıyoruz :Rockn Roll:

ben de geleceğim buluşmaya, saat 7 de küçükyalıda işim bitiyor, ondan sonra çıkıyorum yola... bi aksilik olmazsa cuma öğle saatlerinde varmış olurum beşiktaşa :artiz:

şaka bi yana bi tarafım yemezse motorla gelmeyi ben de arabacılara katılabilirim... bakalım göreceğiz o güne kadar ne oluyor ne bitiyor... kesin olan geleceğimiz...

Murat yollardan bu kadar çekinme ekiple birlikte sürerken keyiften nasıl geldiğini bile anlamazsın

Rainmaker
05.Haziran.2015, 12:59
Murat yollardan bu kadar çekinme ekiple birlikte sürerken keyiften nasıl geldiğini bile anlamazsın

eyvallah başkan... göreceğiz bakalım :)

aidikurt
05.Haziran.2015, 13:48
eyvallah başkan... göreceğiz bakalım :)
Murat kardeşim valla motorla gelmezsen sökerim patchini gel ben seni yanımdan gotururum kolaçan ederim seni :Rockn Roll:
Yol yapmadan motor kullanmayı öğrenemezsin.

sedarth
05.Haziran.2015, 13:50
Murat kardeşim valla motorla gelmezsen sökerim patchini gel ben seni yanımdan gotururum kolaçan ederim seni :Rockn Roll:

Başkan sürekli beni dövüyosun farkındamısın.(yoksa gocunuyomuyum) :cheesy:

Saygılar.

aidikurt
05.Haziran.2015, 13:53

Saygılar.
Yok be kardeşim seni seviyorum. sıkıntı yok. :Rockn Roll:

Rainmaker
05.Haziran.2015, 14:05

abi bu kadar tezahürat ve gazlamadan sonra motorla gelmezsem ayıp olacak zaten... tamamdır...

Ekrem Özdemir
05.Haziran.2015, 14:24

Saygılar.

Sedat abi, bence üzerine alınmalısın =))
daha motoru görmediğimiz için normaldir =)

sedarth
05.Haziran.2015, 16:59
Sedat abi, bence üzerine alınmalısın =))
daha motoru görmediğimiz için normaldir =)

Ekremcim benim ve canım motorumun tam boy ve mayolu fotolarını Murat'a gösterdim şahidimdir.Bidahaki sefere ruhsatla gelicem ama o kesin.8)