PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR İzmir neredesiniz ?

Draven
18.Haziran.2015, 14:00
RR İzmir grubu merhaba!

Forumun İzmir bölümüne bakıyorum da, uzun süredir kimse hiç yazıp çizmemiş.
RR İzmir neredesiniz ? Bir hevesle foruma üye oldum, bir de baktım ki İzmir bölümü terk edilmiş kovboy kasabası gibi :) Ne yalan söyleyeyim hevesim kursağımda kaldı beyler :soru?

Eminim ki herkes, iş güç/hayat derdinde yoğun bir şekilde oradan oraya koşuşturup duruyordur ama, hadi bir ufaktan organize olalım ne dersiniz 8)

Havalar güzelleşti, İzmir' imiz yine 10 numara motor sürülesi bir döneme girdi. Var mı aranızda bu çaylağa el vermek isteyen ? Ben daha hiç grup sürüşü yapmadım. Birkaç şehir içi ufak sürüş, bir de max Göztepe' den Yenişehir gıda' ya kadar gitmişliğim var ( motorun 2015' de vizesi geldi de bahane oldu :cheesy: ) adam akıllı Göztepe tarafından çıkıp da Karşıyaka/Bostanlı taraflarına daha geçmişliğim yok.

Uzun lafın kısası, hadi şu İzmir' in üzerindeki ölü toprağı bir atalım 8)
Bu arada ben Göztepe taraflarındayım, bu taraflarda oturan üyelerimiz de var mı ?

Raptor_Deniz
21.Temmuz.2015, 03:42
Hocam bende goztepedeyim. Agustos itibariyle varsa oyle bir niyet seve seve katilirim

Ekrem Özdemir
21.Temmuz.2015, 09:58
Harbi nerde bu İzmirli arkadaşlar.

tbaylan
21.Temmuz.2015, 10:04
RR İzmir grubu merhaba!

Forumun İzmir bölümüne bakıyorum da, uzun süredir kimse hiç yazıp çizmemiş.
RR İzmir neredesiniz ? Bir hevesle foruma üye oldum, bir de baktım ki İzmir bölümü terk edilmiş kovboy kasabası gibi :) Ne yalan söyleyeyim hevesim kursağımda kaldı beyler :soru?

Eminim ki herkes, iş güç/hayat derdinde yoğun bir şekilde oradan oraya koşuşturup duruyordur ama, hadi bir ufaktan organize olalım ne dersiniz 8)

Havalar güzelleşti, İzmir' imiz yine 10 numara motor sürülesi bir döneme girdi. Var mı aranızda bu çaylağa el vermek isteyen ? Ben daha hiç grup sürüşü yapmadım. Birkaç şehir içi ufak sürüş, bir de max Göztepe' den Yenişehir gıda' ya kadar gitmişliğim var ( motorun 2015' de vizesi geldi de bahane oldu :cheesy: ) adam akıllı Göztepe tarafından çıkıp da Karşıyaka/Bostanlı taraflarına daha geçmişliğim yok.

Uzun lafın kısası, hadi şu İzmir' in üzerindeki ölü toprağı bir atalım 8)
Bu arada ben Göztepe taraflarındayım, bu taraflarda oturan üyelerimiz de var mı ?

Daha dün gece düşündüm şu İzmir tayfasını bi toplayalım, grup sürüşü yapalım. Ben Aliağa'dayım. Tüm İzmir'de olanlar bi ismini yazsın bakalım da ona göre bir buluşma ayarlayalım.

Ömer
21.Temmuz.2015, 10:09
Barış bu hızla gidersen birkaç kişiyi daha uyandırabilirsin :)
Bak Antalya bunu başarmaya başladı...

tbaylan
21.Temmuz.2015, 11:40
Hocam bende goztepedeyim. Agustos itibariyle varsa oyle bir niyet seve seve katilirim

Dostum tüm İzmir'liler bir yazsın. Listeyi görelim. Her hafta düzenli olarak buluşma ayarlayacağım ben. Bununla ilgili de başkanlarla görüşme gerçekleştiricem nasıl yapabiliriz diye

CELİL
21.Temmuz.2015, 12:11
Evet İzmirdeki arkadaşlar canlanın bakalım kimler var oralarda görelim :cheesy:
tbaylan (Tuğrul) arkadaşımız İzmir için herkesi bir araya getirmek için gönüllü oldu bizde hadi hayırlısı dedik şimdi İZMİR elleri görelim 8)

tbaylan
21.Temmuz.2015, 17:09
Evet İzmirdeki arkadaşlar canlanın bakalım kimler var oralarda görelim :cheesy:
tbaylan (Tuğrul) arkadaşımız İzmir için herkesi bir araya getirmek için gönüllü oldu bizde hadi hayırlısı dedik şimdi İZMİR elleri görelim 8)

Celil başkanın dediği gibi. İzmir'i bir toparlayalım. Üç beş kişi de olsa başlayalım devamı gelir. Konu güncel tutulup her gün yazılacaktır.

MelihMelek
21.Temmuz.2015, 21:18
Merhaba,
Ben de İzmirliyim ama şu an ayvalık ta ikamet ediyorum. Sık sık İzmire geliyorum. herhangi bir organizasyonda seve seve katılım sağlarım. Saygılar

Ahmet Ateşler
22.Temmuz.2015, 11:15
benide yazın seve seve gelirim.

tbaylan
22.Temmuz.2015, 11:44
O zaman listeyi oluşturmaya başlayalım. Anadolu Yakasında olduğu gibi herkes nickname/ad soyad-ikamet ettiği yeri yazarsa çok faydalı olur.

1-tbaylan(tugrul baylan)-İzmir/Aliağa
2-Draven(barış oral)-İzmir/Göztepe
3-Raptor Deniz(deniz ol)-İzmir/Göztepe
4-Melih Melek(melih melek)Balıkesir/Ayvalık
5-ster(ahmet ateşler)-İzmir/Bornova

Raptor_Deniz
23.Temmuz.2015, 07:41
Hocam isim Deniz olucak Baris degil :)

tbaylan
23.Temmuz.2015, 12:21
Hocam isim Deniz olucak Baris degil :)

Dostum haftasonu Ayvalık'a geçicem ben. Özelden numaranı yazarsan orada görüşür tanışırız en azından.

Sevgiler

tb

tbaylan
24.Temmuz.2015, 14:18
İzmir nerdesiniz İzmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir!!!

Forgotten
27.Temmuz.2015, 12:19
Anıl, Karşıyaka... şu ara düğün hazırlıkları var (1 aydan az kaldı) fakat uydurabilirsem ben de katılırım seve seve...

Draven
09.Eylül.2015, 00:41
İzmir nerdesiniz İzmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir!!!

Ah be abi, ortaya bi fikir attım, sonra uzunca bir süre uğrayamadım foruma öyle havada kaldı bizim buluşma :)

Neyse beyler, bakın hayırsız raptor biraderiniz geri döndü :D

Benim şöyle bir tavsiyem olacak, foruma giriyoruz, giremiyoruz, unutuyoruz vs falan...

İsterseniz bana isim soyisim tel numarası olarak özelden numaralarınızı atın, whatsapp da RR İzmir grubu kuralım, hem iletişim bakımından daha pratik olur ne dersiniz ?

Sonra bunun hem acil durumu var, yakınlarda birine fikir sorması var, destek istemesi var falan... ben derim ki bu uygulama faydalı olur.

Hatta RR il gruplarının hepsi için bu uygulamayı yaygınlaştırabiliriz, ortak platformda bir de RR Türkiye grubumuz olur, böylece çok daha sıkı bir iletişim halinde olabiliriz RR forum kullanıcıları olarak ;)

Draven
09.Eylül.2015, 00:43
1-tbaylan(tugrul baylan)-İzmir/Aliağa
2-Draven(barış oral)-İzmir/Göztepe
3-Raptor Deniz(deniz ol)-İzmir/Göztepe
4-Melih Melek(melih melek)Balıkesir/Ayvalık
5-ster(ahmet ateşler)-İzmir/Bornova
6-Forgotten ( Anıl Erkin Gül ) - İzmir / Karşıyaka

Son durum itibariyle 6 kişi mi olduk, var mı başka arttıran abiler ? :)

karakalem
09.Eylül.2015, 01:13
bende bornovadayım. Henüz motorumu alabilmiş değilim, bu yüzden size şimdilik motorsuz eşlik edicem :(

Draven
09.Eylül.2015, 01:24
Olsun kardeşim, problem değil. Bence önemli olan motor alma fikrini kafaya takmış olmak :)

7-Karakalem ( Burak Bilici ) İzmir / Bornova

Olduk 7 kişi...hadi bakalım :)

CELİL
09.Eylül.2015, 08:56
Ah be abi, ortaya bi fikir attım, sonra uzunca bir süre uğrayamadım foruma öyle havada kaldı bizim buluşma :)

Benim şöyle bir tavsiyem olacak, foruma giriyoruz, giremiyoruz, unutuyoruz vs falan...

İsterseniz bana isim soyisim tel numarası olarak özelden numaralarınızı atın, whatsapp da RR İzmir grubu kuralım, hem iletişim bakımından daha pratik olur ne dersiniz ?

Sonra bunun hem acil durumu var, yakınlarda birine fikir sorması var, destek istemesi var falan... ben derim ki bu uygulama faydalı olur.

Hatta RR il gruplarının hepsi için bu uygulamayı yaygınlaştırabiliriz, ortak platformda bir de RR Türkiye grubumuz olur, böylece çok daha sıkı bir iletişim halinde olabiliriz RR forum kullanıcıları olarak ;)Merhaba Barış tekrar aramıza hoş geldin diyelim o zaman
Whashapp gurubu daha öncede uygulandı sonuç arada foruma göz atan arkadaşlar bile foruma girmez oldu girsede kendine arkadaş bulmaya alıp wahtshapp ekibine katmaya girdi ve forum çok zarar gördü sen foruma girmezsen ben foruma girmezsem kim forumu ayakta tutucak ikisi beraber gider forumu ihmal etmeyiz deyimleri tutmuyor herkes whatshappta geyiye sarıp foruma girmiyor malesef bu sebeplerden var olan whatshapp sayfalarını kapattık ve açılmasını istemiyoruz 8)

tbaylan
09.Eylül.2015, 10:50

Hatta RR il gruplarının hepsi için bu uygulamayı yaygınlaştırabiliriz, ortak platformda bir de RR Türkiye grubumuz olur, böylece çok daha sıkı bir iletişim halinde olabiliriz RR forum kullanıcıları olarak ;)

Celil abi gerekli açıklamayı yapmış. Ben üstüne ek olarak şunu söyleyebilirim. Foruma girip, buluşmalarımızın fotoğraflarını, gezi fotoğraflarını atıp milleti çıldırtmak varken, neden whatsapp'ta takılı kalalım? Yaşasın kötülük:Rockn Roll::hastayız:

Ama sen bana özelden numaranı verirsen buluşma ayarlayacağım zaman senle kontak haline geçmem daha kolay olabilir8)

FurkanC.
10.Eylül.2015, 00:23
bende izmir bornovadayım ancak henüz motorumu alabilmiş değilim bende ama düzenlenecek etkinliklerde aranızda olmak isterim eylül sonundan itibaren saygılar

tbaylan
10.Eylül.2015, 01:22
bende izmir bornovadayım ancak henüz motorumu alabilmiş değilim bende ama düzenlenecek etkinliklerde aranızda olmak isterim eylül sonundan itibaren saygılar

Furkan kardesim daha bu aksam uc arkadas bornovada oturduk muhabbet ettik. Illa motorun olmasi sart degil, dostlugumuz pekissin. Numarani ozelden yazarsan bornovada bulusma oldugunda haber veririm, gelir eslik edersin8)

Draven
10.Eylül.2015, 01:52
Merhaba Barış tekrar aramıza hoş geldin diyelim o zaman
Whashapp gurubu daha öncede uygulandı sonuç arada foruma göz atan arkadaşlar bile foruma girmez oldu girsede kendine arkadaş bulmaya alıp wahtshapp ekibine katmaya girdi ve forum çok zarar gördü sen foruma girmezsen ben foruma girmezsem kim forumu ayakta tutucak ikisi beraber gider forumu ihmal etmeyiz deyimleri tutmuyor herkes whatshappta geyiye sarıp foruma girmiyor malesef bu sebeplerden var olan whatshapp sayfalarını kapattık ve açılmasını istemiyoruz 8)

Celil abim tekrar merhaba,
Haklısın tabii işin öyle bir boyutu da var. Önemli olan forum olarak bir arada olabilmek, sonuçta forumu canlı tutmak tabii ki de öncelik. Bu durumda forumun akışına zarar vermemek adına whatsapp olayı tekrardan rafa kalksın madem :)

Ben yine de İzmir' den grupta olup da numarasını paylaşmak isteyenleri özelden beklerim, yine bütün akışımız forumdan olur ama, en azından irtibat anlamında İzmir grubu olarak birbirimize ulaşma imkanımız daha çok olur ;)

Draven
10.Eylül.2015, 01:57
Celil abi gerekli açıklamayı yapmış. Ben üstüne ek olarak şunu söyleyebilirim. Foruma girip, buluşmalarımızın fotoğraflarını, gezi fotoğraflarını atıp milleti çıldırtmak varken, neden whatsapp'ta takılı kalalım? Yaşasın kötülük:Rockn Roll::hastayız:

Ama sen bana özelden numaranı verirsen buluşma ayarlayacağım zaman senle kontak haline geçmem daha kolay olabilir8)

Tamamdır kardeşim, özelden attım numaramı bende. Aynen katılıyorum, boy boy fotoğraflarla donatalım forumu :)

ibrahimyılmaz
16.Eylül.2015, 05:06
Selam arkadaslar bende izmir bayraklidanim parsembe sabah alicam insallah rr dd 250 9c umarim beraberce gezilere gider guzel izmirimin ruzgarini yeriz..

LG-H955 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karakalem
16.Eylül.2015, 09:23
İzmir tayfasında hareketlilik var sayımız artıyor, ayağım uğurlu mu geldi ne :) Sağlam bi buluşma yapalım yakın zamanda

ibrahimyılmaz
16.Eylül.2015, 11:47
Ben bayraklida oturuyorum aynen benim istegimde bu fakat bende ehliyet yok suan b var sadece bugn yazilicam bi kursa alir almaz yaninizdayim insallah suanki bi bulusma oldugundada gelirimde motorumla degil:))) riske gerek yok hocam :))

karakalem
16.Eylül.2015, 13:25
Ben bayraklida oturuyorum aynen benim istegimde bu fakat bende ehliyet yok suan b var sadece bugn yazilicam bi kursa alir almaz yaninizdayim insallah suanki bi bulusma oldugundada gelirimde motorumla degil:))) riske gerek yok hocam :))

Usta benimde aynı şekilde, şimdilik küçükparktan çıkmıcam ehliyet yok, ekimde giricem sınava, dediğin gibi riske gerek yok :)

ibrahimyılmaz
16.Eylül.2015, 13:47
Aynen kardesim ekim? Ekimde yazili sinav varmis bende b sinifi var ondan sadece kasim basi gibi dediler belki ekimin son haftasida olabilir direksiyon sinavina giricem..

karakalem
16.Eylül.2015, 13:53
8)
Aynen kardesim ekim? Ekimde yazili sinav varmis bende b sinifi var ondan sadece kasim basi gibi dediler belki ekimin son haftasida olabilir direksiyon sinavina giricem..

Bendede b ehliyeti var, sadece uygulamalı sınava giricem, 1 eylülde kayıt olduğumda 12 ekimdeki sınava girersin demişlerdi, demek ki bu bayramdan dolayı ekimin sonuna sarktı

ibrahimyılmaz
16.Eylül.2015, 13:54
Hee ben az once kaydoldum sen benden onceki snavda alcaksindir muhtemelen .