PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İNCİ öğretmeni arıyor gözlerimmm.

Kino
30.Temmuz.2007, 15:59
neredesin İnci Öğretmenim.

ses yok,seda yok, forum da yoksun , kim küstürdü seni buralara neden yazmıyorsun.

:? :? :? :? :? :? :?

İnci öğretmenimi istiyorum

okan
30.Temmuz.2007, 16:01
bende çok ösledim inci örtmenimisi.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tosyaya da gelemedi.... :cry: :cry:

örtmeniiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.........n erdesinisssssssssss........ :( :cry: :cry: :cry:

chopell
30.Temmuz.2007, 16:03
ben de ösledim ben de.. benim ince ruhlu inci örtmenim..

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 16:04
Valla geçen hafta bende bi topik açmıştım onada cevap gelmedi Kino baba yoksam kütümü bize :? :? :?

bizde örtmenimizi istiyoruz :pls:

Kino
30.Temmuz.2007, 16:07
eee ne duruyoruz o zaman

özleyenler için diyorum. en son 11 temmuz da yazmış herhalde
19 gündür yazmıyor sevgili öğretmenim yoksam tatildemisin

uyandırın şu güzel ince ruhlu öğretmenimi gelsin buralara ( buralar demekle Mersin'i kasdediyorum :lol: :lol: :lol: )
Yaşar komutan da geliyor haydin

aslında telefonla arıyorum konusuyorum da ben onu forumda da okumak isityorum.. .
küstüyse barışırız bizim burada küslük olmaz ki kubi...

ToMCaT
30.Temmuz.2007, 16:13
Arkadaşlar İnci öğretmenimle az önce konuştum kendisi gayet iyi siteye de uğrayacak haberiniz olsunn.. küçük bir prensip karar.... :?:

aidikurt
30.Temmuz.2007, 17:01
inci bize hiç küsermi yavvvvvvvvvvvvv

handojoe
30.Temmuz.2007, 17:13
hanımların kalbleri incedir,

kırgınlıklarıda sevinçleride uzun sürer,

erkek aklı ile bir kadını düşünüp anlayamaz sınız?

HANDO iyi bir gözlemcidir... :cheesy:

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 17:18
Yok yok Handoda kesin bişiler var Aşık olmuş bu :wink:

gecee
30.Temmuz.2007, 17:27
Yok yok Handoda kesin bişiler var Aşık olmuş bu :wink:

:cheesy:

handojoe
30.Temmuz.2007, 17:30
TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI...

:cry: :? __________hando

handojoe
31.Temmuz.2007, 01:32
İNCİ HOCAYI UNUTMAYALIM DOSTLAR

MALUM SİTEMİZİN TEK HANIM SÜRÜCÜSÜ O (gerçek sürücü)

hando HATIRINIZI TIKLATTI... :!:

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 01:42
İnci örtmenim ya gelirsiniz yada biz geliriz hazır gelmişkende karşı komşuyuda bi döveriz tabi okadar adamı görüpte dışarı çıkma cesaretini gösterebilirse

okan
31.Temmuz.2007, 09:43
ben şimdi yazayım bakalım cevap gelecekmi........

İNCİ ÖRTMENİİİİİİİMMMMMMMMMMM........

GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNN.......

ÖSLEDİK SİZİİİİİİİİİİİİ....... :pls: :pls: :pls: :pls: :love: :love: :love:

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 12:54
İnci örtmenim bi ışık lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen çok özledik

agresus
31.Temmuz.2007, 13:09
Festivalden döndümdü de bi ariim dedim di... bi görüşek dedim kırk dereden su getirdi, festival öncesi kebap sözü vardı onunda üstüne yattı, geçen çarşamba artçım olucaktı iş uydurup kaçtı, bu hafta başka biş çıkardı... Valla ben de annamadım... kargalar siteden şikayetçi falan dediler, topikleri silen birileri mi ne varmış... kilitliyomuş olur olmadık... elin veletleri saçmalayınca biş yapmıyo ama eski dostlara biraz saygısızlık mı ne oluyomuş sanırsam... ne oldum delisi olanlar olmuş; belki de onlara içerlemiştir... fekat bu tamamıyla benim düşüncem...

emrahss
31.Temmuz.2007, 13:26
Bence bir de İnci Hocanın motoru ne alemde diye sorun arkadaşlar..

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 17:04
Yarınki buluşmada görürüz komtanım motorun durumunu dimi İnci hocam :pls:

agresus
31.Temmuz.2007, 18:13
göremessinisss... hurafe bunnarrr.... yarında gelmesss gelemessss... işi var diye biliom ben... belkim haftaya... olmadı diğer haftaya... ve ya diğer.... :mrgreen:

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 18:34
Bu son uyarı geldi geldi ha yok gelmicem dedi evi bilen bi kardeşimle mahalleyi yıkmaya gidiyom en kötü karşı komşuyuda aradan çıkartırız :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 00:25
Halamı haber yok :? :? :? Hooocccaaaaaaaammmmmmmm nerlerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :pls:

handojoe
01.Ağustos.2007, 01:24
siz yazmaya devam edin birgün İNCİ HOCAM gülen yüzüyle çıkagelecektir.

kaç tane bayan sürücümüz var, bir sorun.

kaç tane motorcumuz var, bir bakın.

kaç tane bisikletçimiz var, sayın ALLAH sayın.

çok fazla konuşuyoruz, yol deyince herkes suspus,

tek yapabildiğimiz dostluk ve arkadaşlıklarla övünmek,

BİRİ BİZİ DURDURSUN... parolası kaç kişi için geçerli.

bazıların atrıcalığı vardır hayatta...

bu siteninde en ayrıcalıklı insanı hiç şüphesis İNCİ hocamdır.

HANDO alacak fışkını eline... :x

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 15:40
Yazıyoz zati kardeşim ben çok umutluyum bu akşam röne parkta özlem bitecek gibi geliyo Ben Öğretmenimi biraz tanıdıysam yanıltmaz beni

Sefiyossss hocam seni ösledik de hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii

chopell
01.Ağustos.2007, 16:55
inci örtmenimle geziyos biz bursa da.. diyim de iyice karışsın ortalık.. :evil:

gençer
01.Ağustos.2007, 16:59
inci hocam ;

bak ben bugün araniza katildim bende dd100 (üstadların değimiyle bisiklet) almayı düşünüyorum .. hadi gel bişeyler yaz.. yaz da tecrübelerinden faydalanıp bende sana bişeyler sorayım.. yeni geldim ama ben bile seni çağırıyorum hadi gel.. hem hadi bak benim eşimde öğretmen oda dd100 almamı istiyor ...bak bu insanlar için sen çok değerlisin bukadar dil döktüler. gel hadi yaz bişeyler.

(arkadaşlar kandırabildikmi acaba ??) :))

dd100e
01.Ağustos.2007, 21:25
hocam nerdesin

Kino
01.Ağustos.2007, 21:49
inciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bekliyorum buralarda haberin olsun...

annadın sen onu... :wink: :wink: :wink:

Kino
02.Ağustos.2007, 00:14
sevgili adminim alperim

bu başlığı ben 30 temmuz da açtım ve bugün 1 agustos yani anlayacağın 3 gün oldu olmadı
bu başlığa 26 cevap yazılmış ve 240 defa gözlemlenmiştir
ama sen bu başlığımı ÇÖP kutusuna gönderdin :( :(

halbuki;i
19 temmuzda aşağıdaki mesaj ile küçük dostumuzun açtığı başlık (11 günde ) 18 cevap ve 182 gösterim almışken ve halen yerinde duruken yani çöpe atılmadan :oops:

aranızda en küçük rr cıyım galiba yaşım 14 :roll: :roll:

geyik muhabbetlerde " küçük" başlıklı bu topik varken ve bu başlık çöpe gitmezken ..
haa ben demiyorum ki bu başlığıda çöpe at ... sonuçta burası geyik muhabetleri bölümü bırakalım kaç cevap aldığını ve görüntülendiğini
eskimeye güncelliğine bakalım diye düşünüyorum

normalde mesajlar eskiyince güncelliğini yitirince çöp kutusuna gitmesi gerekmezmi ?
yani geyik muhabetleri kısmında 3 günde çöpe gitmesini açıkca yadırgadım sevgili adminim alperim :? :? :( :( :cry:

sonuçta biraz da geyik yapıyoruz burada , yoksa ne ola ki ....

agresus
02.Ağustos.2007, 01:42
adinim alperim.. kino baba ne demekte... yahu biliyoruz bi temizliğe başladın, aktif olmayan üyeleri falan temizliyosun da bu mesaj silme başlık kilitleme işleri ne olaki... elin veletleri bazı eski üyeleri kırarcasına laubali şekillerde takılıp saçma sapan mesajlar atıp silinip banlanmazken bunca eski ve hatta destekçi ve hatta baba lakabını uygun görüp baş tacı ettiğimiz bi üyemizin herhangi bi mesajını silmek bi miktar kırıcı olmuyo mu?... evet bu siteyi kuran ve bunca insanın kaynaşmasını sağladığın için çok teşekkür ediyoruz ama unutmaki sitenin bu günlere gelmesini bunca birbirine bağlanmasını sağlayan isimlerde var.... ve Kino baba bu isimlerin en başında gelmekte... saygılar...

Kino
02.Ağustos.2007, 10:56
volkanım agresus um silinmek değil de 3 günlük başlık hemen çöpe gitti onu demek istedim
yoksa adminim başlığı mesajı silmiş falan değilde

yani daha 3 günlük mesaj taze sayılması gerekir diye düşünüyordum.

ha bu arada geyik muhabetlerinde ki 3 günlük başlık çöpe atılırken gözüme takılan 12 günlük mesajın geyik muhabetlerinde durmasını garipsedim

hepsi OOOoooo başka bir durum yok ( belkide bir tık ile gitmiştir olabilir.)

ama sonuç etkili oldu gibi, İnci yazdı ya sen ona bak çöpü falanı boşverdimm.. :lol: :lol:

aidikurt
02.Ağustos.2007, 19:57
al abi o zaman tasıym gene ana bolumu buda dertmi yavvv istereniz sonuza kadar silmeyim olurmu ??????????????????

aidikurt
02.Ağustos.2007, 20:05
adinim alperim.. kino baba ne demekte... yahu biliyoruz bi temizliğe başladın, aktif olmayan üyeleri falan temizliyosun da bu mesaj silme başlık kilitleme işleri ne olaki... elin veletleri bazı eski üyeleri kırarcasına laubali şekillerde takılıp saçma sapan mesajlar atıp silinip banlanmazken bunca eski ve hatta destekçi ve hatta baba lakabını uygun görüp baş tacı ettiğimiz bi üyemizin herhangi bi mesajını silmek bi miktar kırıcı olmuyo mu?... evet bu siteyi kuran ve bunca insanın kaynaşmasını sağladığın için çok teşekkür ediyoruz ama unutmaki sitenin bu günlere gelmesini bunca birbirine bağlanmasını sağlayan isimlerde var.... ve Kino baba bu isimlerin en başında gelmekte... saygılar...

agresus
1-ben mesajı silmedim silseydim bu başlık yok olurdu silinmiş mesaj nasıl ukuyorsun bana anlatırmısın?
2-madem o kadar cok biliyon madem o kadar yakın takip ediyon sana moderatorlük vereyim yardımcı ol bana tek başıma bu kadar yetişiyorum ordan ahkam kesmekle olmuyor.
3-moderatorluk vereyim diyince yok abi bosver abi ben ugrasamam vaktim yok diyor olaylara tek taraflı bakma.
4-pasif üyeleri silin diyorsunuz silincede ya neden sildin diyorsunuz
5-forum cok kabardı baslıkları gereksizleri sil diyorsunuz silincede yok o başlık kino babanındı yok o başlık inci hocanındı diyorsunuz

allah aşkına napayım yardım et o zaman vereyim moderatorluk okey olurmu ???????????????????????????*

inci
02.Ağustos.2007, 20:09
ALPER ARTIK UZATMAYALIM CANIM ...BUNDAN SONRA DÜZENE GİRER SİTEMİZ İNŞAALLAH

aidikurt
02.Ağustos.2007, 20:11
uzatmıyorum hocam herkes giydiriyor maşallah ortalık şebeğine döndük
varmı başka

inci hocam bu arada haftaya merterdeyiz unutmaaaaa dovücez komsunu :)

inci
02.Ağustos.2007, 20:16
uzatmıyorum hocam herkes giydiriyor maşallah ortalık şebeğine döndük
varmı başka

inci hocam bu arada haftaya merterdeyiz unutmaaaaa dovücez komsunu :)

YA CANIM BENİM SAHİDEN KİMSENİN SANA KASITLI BİR GİYDİRME NİYETİ YOKTUR OLMAZDA ,SEN BÖYLE DÜŞÜNME NOLUR... :D

TAMAM HAFTAYA MERTERDEYİZ :)ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :evil: :evil: :evil:

aidikurt
02.Ağustos.2007, 20:19
kino baba o kadar cok başlık varki ben bile bazen karıştırıyorum yanlışlıla çöpe atabiliyorum
böyle durumlarda bana özelden mesaj atıp alper ben başlık açmıştım falanca başlık diye sen çöp kutusuna atmışsın bi bakarmısın deki bende düzelteyim
böyle genele mesaj atınca hemen millet başka yere çekiyor konuyu volkan kardeşim gibi .Sen ne demek istedin volkansa site senin olabilir ama aynı zamanda falan filan diye konuyu nereye çekmiş gördünmü o yüzden polemiğe girmemk için bu tür mesajlarınızı lütfen bana özelden iletin yoksa ben burda emin olun kötü veya artniyetli olarak hiçbirsey yapmam bunu beni tanıyan bilir.
Arz ederim.

sihirli_eller
02.Ağustos.2007, 20:24
tamam admin unutma ki insanları anlamak zordur ve insanlar doyumsuzdur ne kadar verirsen ver hep daha fazlasını isterler kino baba yazmış oraya belki yanlışlıkla silmiştir diye okudum ben art niyet sendede ondada olur böle şeyler.

aidikurt
02.Ağustos.2007, 20:26
yaaaa ne olursa olsun
inciiiiii hoca geldi ya başka bişeye gerek yok gerisini boşverdim

iyiki varsın inci hoca yaşasın inci hoca

inci
02.Ağustos.2007, 20:28
kino baba o kadar cok başlık varki ben bile bazen karıştırıyorum yanlışlıla çöpe atabiliyorum
böyle durumlarda bana özelden mesaj atıp alper ben başlık açmıştım falanca başlık diye sen çöp kutusuna atmışsın bi bakarmısın deki bende düzelteyim
böyle genele mesaj atınca hemen millet başka yere çekiyor konuyu volkan kardeşim gibi .Sen ne demek istedin volkansa site senin olabilir ama aynı zamanda falan filan diye konuyu nereye çekmiş gördünmü o yüzden polemiğe girmemk için bu tür mesajlarınızı lütfen bana özelden iletin yoksa ben burda emin olun kötü veya artniyetli olarak hiçbirsey yapmam bunu beni tanıyan bilir.
Arz ederim.

volkan da sana haber vermek için yazmıştır.çünkü en çok siteye sahip çıkanlardan biri volkan...sen çok yoğunmuşsun ya bu aralar gözünden kaçmıştır diye düşündü sanırsam

aidikurt
02.Ağustos.2007, 20:33
inci ocam o zaman özelden mesaj atabilir alper yanlış başlığı çöpe yollamışsın diye burda taaaaaa orta yere site senin olabilir ama aynı zamanda .......falan filan diye yazmaz

sihirli_eller
02.Ağustos.2007, 20:34
tamam admin unutma ki insanları anlamak zordur ve insanlar doyumsuzdur ne kadar verirsen ver hep daha fazlasını isterler kino baba yazmış oraya belki yanlışlıkla silmiştir diye okudum ben art niyet sendede ondada olur böle şeyler.