PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 01 Ağustos 2007 (Yeşilköy Ronepark Buluşması)

aidikurt
30.Temmuz.2007, 17:40
Evet haftalık buluşmamızı 01 Ağustos 2007 Çarşamba günü rahat ettiğimiz bir mekanda Yeşilköydeki röneparkta yapıyoruz.

İlk buluşma yeri: Saat 19:30 Dolmabahçe Sarayı
Asıl buluşma yeri: Saat 20:15 Yeşilköy Rönepark

NOT: Lütfen buluşmaya katılıcaklar nerdeki buluşma yerine geleceğini belirtsin

Haydi eller havaya.

KATILIM LİSTESİ

1- aidikurt (+1) Dolmabahçe
2-yenikoylu_ua (+1) Dolmabahçe

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 17:42
Yaz kardeşim Dolmabahçe +1

ToMCaT
30.Temmuz.2007, 18:15
:cheesy: :cheesy: Yeşilköye selamlarımı iletmeyi unutmayın.... :lol: :lol: :lol:

ozzymania
30.Temmuz.2007, 18:16
benide yazın sahil yolunda ilk gördüğüm regalin arkasına takılıcam :)
yerini unuttum röneparkın :scared:

OnurBerberoglu
30.Temmuz.2007, 19:05
benide yazın arkadaşlar..:)röneparkta katılıcağım...

ilkerkoparal
30.Temmuz.2007, 19:22
bende direk röne parka gelirim

aidikurt
30.Temmuz.2007, 19:27
3-ozzymania
4-OnurBerberoglu (Rönepark)
5-ilkerkoparal (Rönepark)

sancezz
30.Temmuz.2007, 20:37
abı benıde ekle sancezz+1 artcımda gelcek.........rone park :lol:

BULL
30.Temmuz.2007, 22:26
3-ozzymania ???
6-sancezz (+1) ???
7-Bull (Dolmapark)

müslüm baba
30.Temmuz.2007, 23:02
bende direk röne parka gelirim

Seni en son amasrada görmüşler, ne zaman döndün.

ozzymania
31.Temmuz.2007, 00:40
3-ozzymania ???
6-sancezz (+1) ???
7-Bull (Dolmapark)

Bülent soru işaretlerini koymussun hemen :)
ben röneparkın yolunu unuttuğum için zeytinburnu sahil yolunda bekliyecem.
Nasılsa kafile oradan geçicek peşlerine takılıcam :)

BULL
31.Temmuz.2007, 00:44
bence öyle yapıcaana gel sende benle beraber Dolmaparkta bekleyelim :wink:

ozzymania
31.Temmuz.2007, 01:16
bence öyle yapıcaana gel sende benle beraber Dolmaparkta bekleyelim :wink:
tamam işte bende oyle yapıyorum.İkisinin arasında bekliyorum.:D

adobe
31.Temmuz.2007, 10:34
Bende bende şimdilik şehir dışına gelemesemde şehir içini kaçırmam. Dolma bahçeye yetişemem belki ama yeşilköyde olucam illaki

dudu
31.Temmuz.2007, 10:49
Yedide çıkarsın işten yetiştiririm ben seni.
Bence Adobe'yi de beni de yazın Dolmabahçe'ye, bi yolunu bulur yetişiriz diye düşünüyorum.
Ama bu sefer +1'im yok benim :(

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 12:53
Yaw nerde bu eller de hadi

agresus
31.Temmuz.2007, 13:12
Bi aksilik olmaz ise Röne de görüşürüssssss.....

gecee
31.Temmuz.2007, 14:22
kesin ordayım ...
ama nereye geleceğim net değil ...
yarın kesinleştirim ....

MotoJunior
31.Temmuz.2007, 15:40
RÖNEPARKTA GÖRÜŞÜRÜZ

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 16:21
1 Ağustos saat 21:00 da Beşiktaşın şampiyonlarligi maçı var saat 18:30 itibarıyla dolmabahçe mahşer yeri gibi olur ilk buluşma yerini değiştirsekmi acaba

gecee
31.Temmuz.2007, 16:44
1 Ağustos saat 21:00 da Beşiktaşın şampiyonlarligi maçı var saat 18:30 itibarıyla dolmabahçe mahşer yeri gibi olur ilk buluşma yerini değiştirsekmi acaba

walla ole olur kubilay abi ...
köprüyü de gececek arkadaşlar da düşünülürse daha mantıklı bi buluşma yeri ayarlanabilir ..

polat
31.Temmuz.2007, 17:02
Bir terslik olmazsa bende gelicem artık bir türlü denk gertiremedim bu sefer umarım gelicem +1

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 18:48
Arkadaşlar Alperlede konuştuk Dolmabahçe iptal direk Röneparka gidiyoruz bulamayız diyen arkadaşlar varsa bi konuşalım bi kroki çıkartmaya çalışalım

dudu
31.Temmuz.2007, 19:28
Biz daha önce hiç gelmedik zaten Rönepark'a.
Ayrıca toplu sürüşün keyfinden nasıl vazgeçebiliyorsunuz ki böyle :)
Ben de Anadolu yakasından gelecekler Dolmabahçe'ye bile buluşup gidelim diye teklif edecektim. Maksat birlikte motor kullanmak.
Bence yeni bir buluşma noktası belirleyelim :(

aidikurt
31.Temmuz.2007, 19:37
3-ozzymania ???
6-sancezz (+1) ???
7-Bull (Dolmapark)
8-adobe
9-dudu
10-agresus
11-motojunior (+1)
12-polat (+1)
13-gece

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 00:13
Ben de Anadolu yakasından gelecekler Dolmabahçe'ye bile buluşup gidelim diye teklif edecektim. Maksat birlikte motor kullanmak.

Varsa aklınızda beklenebilecek biyer yeni biyer belirlenebilir arkadaşlar
Tarif istersenizde sahilden havaalanı istikametine giderken yeşilköy sapagından giriyorsunuz ilk ışıklar havaharpokulu ikikci ışıklardan sola giriyorsunuz yolun sonundan sağa dönüyorsunuz ilerde yol çataloluyo sağdan mecburi istikamet veriyo devam ediyosunuz soldan ya 3 ya 4. sokaktan giriyosunuz rönepark karşınızda dalın kapıdan içeri bence 3. sokağı denemeyin erken çıktıysanız sağa dönüş yok 4 den dönün ilerde bile olsanız sola döner bulursunuz

aidikurt
01.Ağustos.2007, 00:50
karde yarın beni cepte ara anadolu yakası birlikte gideriz beylerbeyinde bir yerde buluşuruz.

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 01:06
Evet Admin iş başında Denizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz nerdesin kardeşim hazırmısın akşam için sen anladı onu kanımca

dudu
01.Ağustos.2007, 10:46
Evet bence Beylerbeyi buluşma noktası olarak da çok mantıklı. Kaçta orada olalım?

Bir de Cellat'ı da ekleyelim katılım listesine. Ama o doğrudan Rönepark'a gelir.

polat
01.Ağustos.2007, 10:47
arkadaşlar bu gün için İstanbul sağnak yağmurlu diyorlar :scared:

ness
01.Ağustos.2007, 10:50
aşkı ya rönepark yazmamışsın

polat(+1)rönepark

umarım yağmur yağmaz :(

polat
01.Ağustos.2007, 10:53
aşkı ya rönepark yazmamışsın

polat(+1)rönepark

umarım yağmur yağmaz :(

polat +1 ronepark

polo
01.Ağustos.2007, 11:09
benide yazın kardeşim izinliyim gelirim...........

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 11:47
Yağmur çamur farketmez

BİZİ KİMSE DURDURAMAZ

Geceeeeeeeeeeeeeeeee nerdesin kardeşim yaw

infinitedreams
01.Ağustos.2007, 15:53
3-ozzymania ???
6-sancezz (+1) ???
7-Bull (Dolmapark)
8-adobe
9-dudu
10-agresus
11-motojunior (+1)
12-polat (+1)
13-gece
14-infinitedreams

Yalnız arkadaşlar ben akşam akşam rönepark falan arayamam. Dolmabahçe buluşmasını iptal etmeyelim. Ya da Sirkeci Arabalı Vapur İskelesinde buluşalım.
Başlığa ilk açıldığında bakıp da daha sonra bakmayanlar Dolmabahçe'ye gidip bizi bekleyebilirler (-ki ben öyle yapacaktım, kazara tekrar baktım). Bunu da gözönünde bulunduralım.

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 15:57
3-ozzymania ???
6-sancezz (+1) ???
7-Bull (Dolmapark)
8-adobe
9-dudu
10-agresus
11-motojunior (+1)
12-polat (+1)
13-gece
14-infinitedreams
15-Spedygonzales
16-Cellat

cellat
01.Ağustos.2007, 15:58
benide yazın geliyom

gecee
01.Ağustos.2007, 16:17
Yağmur çamur farketmez

BİZİ KİMSE DURDURAMAZ

Geceeeeeeeeeeeeeeeee nerdesin kardeşim yaw

yaw virüs yapıştı, kurtulmaya calışyıorum pislikten :D

geliyiiii gece geliyiii

chopell
01.Ağustos.2007, 16:52
kendisi değil ama aklı sizinle olanları da yazıyor musunuz listeye.. :cry: :cry: :cry:

doğan
01.Ağustos.2007, 16:59
olmaz. illa kendin olman lazım. almıyoz yoksa.

infinitedreams
01.Ağustos.2007, 17:25
Yalnız arkadaşlar ben akşam akşam rönepark falan arayamam. Dolmabahçe buluşmasını iptal etmeyelim. Ya da Sirkeci Arabalı Vapur İskelesinde buluşalım.
Başlığa ilk açıldığında bakıp da daha sonra bakmayanlar Dolmabahçe'ye gidip bizi bekleyebilirler (-ki ben öyle yapacaktım, kazara tekrar baktım). Bunu da gözönünde bulunduralım.

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 17:38
kendisi değil ama aklı sizinle olanları da yazıyor musunuz listeye.. :cry: :cry: :cry:

Yazmazmıyız kardeşim tabiki başımızın üstünde yerin var

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 18:51
Yağmur yağıyo burda noli la noliiii

doğan
01.Ağustos.2007, 18:58
yağmurmu ! o da nesi. nasıl bişey o :P

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 19:00
Sen gelmiyonmu bu akşam Doğan

doğan
01.Ağustos.2007, 19:02
malesef abi. gelemiycem. motor çıkmadı servisten. moralim bozuk. inat ettim motorla gelicem :)

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 19:03
Kardeşim bırak motoru özledik inat etme hem ne fanmış bu be ne zaman değişecekmiş bu kadar uzunmu sürüyomuş işi

doğan
01.Ağustos.2007, 19:05
fan geldi de. elektrik tesisatınıda elden geçiriyormuş.inşallah yalovaya gelicem ama. bu arada bim in sattığı çadırlar var ya. hani bendeki çadır. o çadırı motora nasıl yüklenir bilmiyorum. boyu biraz uzun geliyor.

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 19:08
Onlar sığmaz motora 25 ytl verip alıcan toplanınca küçük olan bi çadır ben bakmıştım onlara çok güzel ama motora sığması imkansız

doğan
01.Ağustos.2007, 19:09
sığan modelleri nerde satılıyor abi. gerçi ben benim çadırdan çok memnundum. kurması 10 sn. toplaması 15 sn. sürüyor :D

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 19:15
Abi hepsiburada dan aldım 24 ytl aynısı adrenalin.comda 46 ytl idi Yanlız şaşırma 4 kişilik diye satıyorlar 210*210 ama iki kişi sığıyor daha küçügünü alma katlayınca 10 cm çapında 40 cm uzunluğunda bi paket oluyo

Albuda linki ama 4 kişiligi şu anda yokmuş
http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=362945&productId=sporbw67068

Bu arada karşı tayfası hala sitede de hadi çıkmıyonuzmu yola

dudu
01.Ağustos.2007, 19:23
Alper'den haber bekliyoruz. Yağmur yağdı iptal oldu olmasın sonra :)

cellat
01.Ağustos.2007, 19:28
evet son durum nedir
avrupa yakasındakiler sirkeciyemi gelsin

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 19:31
Yok be abiler ne iptali çıkıyorum ben şimdi ara sıra çıseliyo ama ben orda olacam yani rone parkta

agresus
01.Ağustos.2007, 19:50
ben de 20-30 gibi aranızda olucam kısmetse... şeker diilizz erimeyissss... hoş hepiniss şeker gbi adamlarsınısss; en azından ben erimem

cellat
02.Ağustos.2007, 10:56
resimler burada
http://www.mototurkiye.com/viewtopic.php?f=123&t=261

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 11:30
Herkez sağsalim vardı herhalde aman bi sorun olmasında.Bunu niye yazıyorum diye merak edenlere birazbilgi verelim tam sağnak yağış başladı yola çıktık yeşilköy çarşı içine dönerken motorların arkası öntarafa gelme teşebbüsünde bulununca 15 dakka mola vermek zorunda kaldık sonra tekrar yola çıktık saatte 40 km yi geçmeden uzun bir yolculuk yaptık vıcık vıcık bir asfaltın üstünde allahtan önümüzde çok karmaşık bişey olmadıda ani fren yapmak zorunda kalmadık ama genede güzel bi akşamdı buluşmaya ilk gelen arkadaşlarla tanışma fırsatımız oldu tabi bide uzun bi aradan sonra İnci Örtmenim buluşmaya katıldı

RR ımla ilk yağmur sürüşümüde yapmış oldum allahtan mahalleli yatmıştıda bizim o halimizi görmedi

inci
02.Ağustos.2007, 12:09
akşam sizleri çok merak ettim yaahuuu...sen herkesten haber aldın dimi kubilay ,Deniz ,admin,diğerleri, iyimi herkes?

gecee
02.Ağustos.2007, 12:09
Herkez sağsalim vardı herhalde aman bi sorun olmasında.Bunu niye yazıyorum diye merak edenlere birazbilgi verelim tam sağnak yağış başladı yola çıktık yeşilköy çarşı içine dönerken motorların arkası öntarafa gelme teşebbüsünde bulununca 15 dakka mola vermek zorunda kaldık sonra tekrar yola çıktık saatte 40 km yi geçmeden uzun bir yolculuk yaptık vıcık vıcık bir asfaltın üstünde allahtan önümüzde çok karmaşık bişey olmadıda ani fren yapmak zorunda kalmadık ama genede güzel bi akşamdı buluşmaya ilk gelen arkadaşlarla tanışma fırsatımız oldu tabi bide uzun bi aradan sonra İnci Örtmenim buluşmaya katıldı

RR ımla ilk yağmur sürüşümüde yapmış oldum allahtan mahalleli yatmıştıda bizim o halimizi görmedi

herkesin eve sağ sağlim gitmesi sevindirici ...
o değilde bizim admin çok şekermiş yaw ...
bi baktım hemen bi ağacın altına girmiş ...sanki eriyecek ... :D
mecbur bizde durduk hani tek beklemesin kaybolmasın birileri önünü cevirim harclığını almasın diye :D yoksa başka bi niyetimiz yoktu ...

o değilde arka cok tatlı atıyo bea :cheesy:

akşam sizleri çok merak ettim yaahuuu...sen herkesten haber aldın dimi kubilay ,Deniz ,admin,diğerleri, iyimi herkes?

afedersin ama ablam eşşek gibiyim maşşallah :D
yaw hem kötüye bişey olurmu .. olmaz tabi ...
banada nolacak bişey olmaz işte :?

agresus
02.Ağustos.2007, 12:20
yaww kışın yağmur çamur demeden hep kullandıydım makinayı hiç sorun yaşamadıydım... yağmur altında karşılara mı geçmedeim, çatalcalara mı gitmedim amma dünkü bi başkaudı... kıçım ayrı yere başım ayrı yere gitti sürekli... gidene kadarda bi güssel- af buyrun - donuma kadar ıslandım.... 6 km de ben bu hale geldiysem sizlerin halini düşünemiyorum... ama çok keyifli bi geceydi... katılan herkeslere ama özellikle üyeliğinin ilk gününde toplantıya katılan gencer kardeşim ve değerli eşlerine ve aylardır aramısda olmasına rağmen ilk toplantısına katılan sevgili polat ve nesss arkadaşlaımıza teşekkürler... ii dii güsseldi... bi de spidicim...sende hoş geldin sefalar getirdin... ben de gelcem söz... falla gelcem... işşallah yanii...

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 12:25

Hocam Adminle dün evegittikten sona görüştük diger arkadaşlardan haberim yok ama sitede mesajları olduğuna göre iyiler herhalde

polat
02.Ağustos.2007, 14:00
yaww kışın yağmur çamur demeden hep kullandıydım makinayı hiç sorun yaşamadıydım... yağmur altında karşılara mı geçmedeim, çatalcalara mı gitmedim amma dünkü bi başkaudı... kıçım ayrı yere başım ayrı yere gitti sürekli... gidene kadarda bi güssel- af buyrun - donuma kadar ıslandım.... 6 km de ben bu hale geldiysem sizlerin halini düşünemiyorum... ama çok keyifli bi geceydi... katılan herkeslere ama özellikle üyeliğinin ilk gününde toplantıya katılan gencer kardeşim ve değerli eşlerine ve aylardır aramısda olmasına rağmen ilk toplantısına katılan sevgili polat ve nesss arkadaşlaımıza teşekkürler... ii dii güsseldi... bi de spidicim...sende hoş geldin sefalar getirdin... ben de gelcem söz... falla gelcem... işşallah yanii...

ne demek volkan dostumm iyiki gelmişizz umarımm diğer buluşmalarada gelebiliriz. :roll:

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 14:02
Artık ummak yok arkadaşım gelmek var En azından her çarşamba

ness
02.Ağustos.2007, 14:05
Evet ilk toplantıya katılışımızdı ve hakikaten çok keyif aldım.Volkan sohbetin çok güzel,hiç sıkılmadık merak etme :) Herkes çok içtendi,çok soğuk olmasına rağmen kalabalıktı.Daha kalmak isterdik ama ben çok üşüdüm ve şu anda burnum durmuyo :cry: Bundan sonraki toplantılara katılmaya çalışıcaz.Sevgiler :roll:

agresus
02.Ağustos.2007, 14:50
yahu sorma ness... üç kuruş yağmur yedim toplayamdım bu gün... geçmiş olsun sanada...

handojoe
02.Ağustos.2007, 15:08
yahu sorma ness... üç kuruş yağmur yedim toplayamdım bu gün... geçmiş olsun sanada...

yahu VOLKAN senin şu sivri diline bayılıyorum hani şu çekinmeden savurduğun kelimelerin çok hoş birde ASLANBURCLU

abimiz yapıyor böyle çok keyif alıyorum dostum harikasın...

HANDO sözünü sakınmayanları seviyor... :cheesy:

ness
02.Ağustos.2007, 15:40
Sağol volkan biz yağmuru yemedik bide yeseydik ne olurdu bilmem. :shock:

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 15:42
Yağmurmu o neki biz eve gidene kadar devamlı kafamızdan aşağı kovayla dökülen sumu yoksa :lol:

iakyurek
02.Ağustos.2007, 15:44
Cemaat bu kez işyerinden geç çıkışım eve dönmek zorunda olmamdan dolayı aranıza katılamadım. Ama haftaya ordayım.
Deniz kardeşim efes le keyfimiz inşallah haftaya devam edecek :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:

Hepinizin sağ salim evlerine gelmesi güzel. Gerçekten kısada olsa sert bi yağmur vardı akşam..

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 15:47
Sizin orda kısa yağdı galiba İsmail toplam 46 km yağmurla yol yaptım bi arada kumkapıdan karaköye kadar yağmursuz gittik gerisi malum sudan çıkmış balık gibi

iakyurek
02.Ağustos.2007, 15:53
oy oy oy yavv baya ıslatmış sizi bu yağmur kubilay baba. :( :cry:

agresus
02.Ağustos.2007, 15:59
abim sizi düşünemiyorum yaww... 6 km de nası ıslandım annatamam... abi eve geldiğimde kapı önünde soyunmaya başladım... ayakkabıları çıkardım içleri cılk su; önce onnarı boşalttım... ardından çorapları çıkarttım bi kovada onnardan çıktı.. yağmurluk biraz tutmuş suyu ki kot ceket çok ıslanmamış... sona paçaları kıvırdım attım kendimi antreye... kot ıslakçıkmaz kıçımdan... neyse çıkarttım damlata damlata balkona zor attım.. sıktıkça su çıkıyo namussuzdan... biraz nemleriniatsınlarda bu akşam cümlesini bi yıkıycam... ama öslemişim yağmuru bea... fekat niye annayamadım bu sefer çok kaygandı yollar... fena savuruyodu virajlar... 40'la eve geldim...

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 16:07
Aynen abicim bizde kırkı geçemedik bide biliyon sadece tşört vardı üstümüzde bitek saçlarımız kuruydu oda kasktan dolayı

aidikurt
02.Ağustos.2007, 19:20
beraber yürüdük biz bu yollarda
beraber ıslandık yağan yağmurda
herşey güzeldi valla katılımda çoktu

handojoe
03.Ağustos.2007, 00:47
bende gelecektim hemde motrola ama havayı koklayınca yağmur yağacağını anladım...

sonra otobüsle gelmeye karar verdim ama KEŞAN da işlerimiz uzun sürdü geç kaldım.

malum bizim burda TARIM festivalleri başlıyor...

HANDO ıslanmaktan son anda kurtuldu... :cheesy:

haaa ISLANAN DOSTLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER SAYGI VE SEVGİLER CÜMLENİZE... KURUDA KALANLAR ADINA....

yenikoylu_ua
03.Ağustos.2007, 00:58
Ahanda resimler
http://upload2.postimage.org/89691/000_0195.jpg (http://upload2.postimage.org/89691/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89700/000_0190.jpg (http://upload2.postimage.org/89700/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89721/000_0191.jpg (http://upload2.postimage.org/89721/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89735/000_0192.jpg (http://upload2.postimage.org/89735/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89752/000_0193.jpg (http://upload2.postimage.org/89752/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89775/000_0194.jpg (http://upload2.postimage.org/89775/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89798/000_0196.jpg (http://upload2.postimage.org/89798/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89814/000_0197.jpg (http://upload2.postimage.org/89814/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/89825/000_0198.jpg (http://upload2.postimage.org/89825/photo_hosting.html)

sancezz
03.Ağustos.2007, 21:04
BUYUKSUN YENIKOYLU ABIM :cheesy: :cheesy: :cheesy:

gençer
04.Ağustos.2007, 13:19
....... ama çok keyifli bi geceydi... katılan herkeslere ama özellikle üyeliğinin ilk gününde toplantıya katılan gencer kardeşim ve değerli eşlerine ve aylardır aramısda olmasına rağmen ilk toplantısına katılan sevgili polat ve nesss arkadaşlaımıza teşekkürler... ii dii güsseldi... ...

benim içinde çok güzel bir geceydi . herkesle tanıştığıma çok memnun oldum. ama o güzellik bizlerden değil sizlerden kaynaklanıyor..

o bizim değil senin güzel görüşün..

bide ilk geceden bizimde fotoğrafımız çekilmiş biraz önce görünce çok sevindim.. eğer benden siteye fotoğraf oymamı bekleseydiniz çok uzun zaman geçmesi gerekebilirdi. bu konularda biraz acemiyimdir de::))
inşallah nasıl olduğunu öğrenince bende fotomu koyucam..

aahhh bide motor alabilseydik:::))

okan
04.Ağustos.2007, 13:30
ne olduysa o gece oldu zaten .. moderatörlüğüde kime kakalayalım diye plan yaptınıs demi..... [smilie=greencolorz4_pdt_19.gif] bula bula şu gariban esnafımı buldunus yavvv.... :duvar:

agresus
04.Ağustos.2007, 14:07
ne olduysa o gece oldu zaten .. moderatörlüğüde kime kakalayalım diye plan yaptınıs demi..... [smilie=greencolorz4_pdt_19.gif] bula bula şu gariban esnafımı buldunus yavvv.... :duvar:

üleee senin neren gariban beaa... koskoca samsunun en tatnınmış bilinmiş bi iş adamısın... yeme bizi gariban ayağına..

okan
04.Ağustos.2007, 14:11
hadi beaaaa. benmi... alla alllaa....hiç farkında diilim yavvv... :P

agresus
04.Ağustos.2007, 14:18
senki karadenisin en büyük spor toptancısı... sen ki samsunun şahı padişah... anadolumun bel kemiği... değerli insan... büyük şahsiyet.. koca karadenizin yegane motor duayeni... yapma etme... yeme bizi gariban ayağına...