PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aidikurt ve Gidikurt Mutluluğunuz DAİM olur inşallah.

Kino
30.Temmuz.2007, 17:46
sevgili adminim alper'im aidikurdum - sevgili gülçin gidikurt

nice mutlu yıllara EVLENME YILDÖNÜMÜNÜZ KUTLU VE MUTLU OLSUN tabii bizlerle beraber

Kambersiz düğün olmaz

Esküdünüz adminim esküdünüz pas tutuyonuzzzzzz adres ver CEZERYE göndereyim bu işler bira ile olmuyoooooo dimi yaşar komutanım

Kubilay sende az değilsin... inan... nerden buldun cıkardın bu bilgileri adamın tüm hayat hikayesini 3 saniye de yazdın vallah
ha bu topigin açılmasında yoğun bilgi dağarcığını benimle paylaşan sevgili kubilaya ve sevgili eşine ayrıca teşekkür ederim.

http://upload2.postimage.org/33196/36_3_25_1_.gif (http://upload2.postimage.org/33196/photo_hosting.html)http://upload2.postimage.org/33201/36_3_26_1_.gif (http://upload2.postimage.org/33201/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/33246/5_2_111_1_.gif (http://upload2.postimage.org/33246/photo_hosting.html)http://upload2.postimage.org/33251/5_2_110_1_.gif (http://upload2.postimage.org/33251/photo_hosting.html)http://upload2.postimage.org/33261/5_2_108_1_.gif (http://upload2.postimage.org/33261/photo_hosting.html)

[b]

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 17:47
Daha uzun yıllar bu günü beraberce kutlamanız dileğiyle iyiki varsınız

aidikurt
30.Temmuz.2007, 17:49
Kino baba ve yenikoylu kardeşim inceliğiniz için çok teşekkürler bizi çok mutlu ettiniz.Birlikte daha nice senelere inşallah.

moonchild
30.Temmuz.2007, 17:49
Kino baba olay nedir? Evlilik yıldönümü falan mı? Abooooo eğer öleyse genç çifte bir mesajım var:

Nice mutlu senelere! RR'niz ve RR'cilerle beraber!!

handojoe
30.Temmuz.2007, 17:51
sahi bu digikurt kim yahu

ne kutlaması bu kubilay ın evlilik dönümü mü

HANDO nun yine kafası karıştı... :?

moonchild
30.Temmuz.2007, 17:53
digikurt değil handocum! gidikurt!

Aidikurt= A İdikiurt
Gidikurt= G İdikurt

Anladın sen onu!!! ;)

okan
30.Temmuz.2007, 17:55
nice mutlu yıllara .....allah mutluluğunuzu bozmasın.....

aidikurt
30.Temmuz.2007, 17:57
Evlilik yıldönümümüz arkadaşlar
Herkese çok teşekkürler inşallah beraber daha nice evlilik yıldönümleri kutlarız.

altug
30.Temmuz.2007, 17:58
NİCE MUTLU YILLARA . ARTIK KÜÇÜKRAPTORCULAR KATILIR ARAMIZA İNŞALLAH.

gidikurt
30.Temmuz.2007, 17:58
Arkadaşlar hepinize teşekkürler çok incesiniz :D :D
Çok mutlu ettiniz bizi inşallah nice seneler dostluğumuz devam eder de birlikte kutlarız böyle özel günlerimizi

Handojoe bu arada ben gidikurt namıdeğer fıst lady gülçin idikurt yani adminin eşiyim anlaşılmıştır heraldeeee :lol:

iakyurek
30.Temmuz.2007, 17:59
amanın...
ultrasüper admin ve ultrasüperlady admin .. nice beraber yıldönümlerineeeeee....

Aksu
30.Temmuz.2007, 17:59
Amin
Alperim mutlu yıllarda beraberliğiniz daim olsun. Bak bizim 12 Eylül de 24 olacak.

altug
30.Temmuz.2007, 18:00
SEVGİLİ AKSU

BİZİMDE 12 EYLÜLDE 12 OLACAK.

handojoe
30.Temmuz.2007, 18:01
aha bizim admin ve sevgili eşleri

ben kubilay ın dönümü sanmıştım.

gerçekten birbirlerine yakışan bir çift.

HANDO kutlama mesajında kutlu olsun diyor... :)

YAHU BİRAZ YAVAŞ YAZIN YETİŞEMİYORUM SİZE...... :x

yenikoyluartcı
30.Temmuz.2007, 18:01
Canım arkadaşlarım nice nice yıllara.

Mutluluğunuz ve birlikteliğiniz daim olsun.

Kino
30.Temmuz.2007, 18:03
bende bir heyecan oldu ne yazdığımı bilemedim galiba kusura bakmayın dostlarım
mesajı düzeltim biraz anlaşılır oldu galiba

bu haber istanbul gece hayatlarından son dedikodular
istanbul muhbirimiz pardon muhabirimiz ( sen annadın onu kubiilay) şimdide demeyin kim bu kubilay

Rommel
30.Temmuz.2007, 18:04
hay maşallah... ya bilseydik dipsizgölde kutlardık ... yada bilmeyen birilerinden biri de ben miyim acaba...

aidikurt ve gidikurt, evlenme yıldönümünüz KUTLU, siz hep MUTLU olun.... DARISI BAŞIMIZA :):):):):)

MotoJunior
30.Temmuz.2007, 18:05
ALLAH MESUT ETSİN KARDEŞİM NİCE YILDÖNÜMLERİNE KUTLU OLSUN. AMA JUNİOR AİDİKURT İSTERİZ BÖYLE OLMAZ.

Kino
30.Temmuz.2007, 18:07
hay yaşşa mehmet dostum bende onu derim zaten bu işler bira ile olmaz ( yaşar komutandan alıntı )

cezerye de gönderelim dimi mehmet. :lol: :lol: :lol: :lol:

KIZILELMA
30.Temmuz.2007, 18:09
Sevgili idikurt ailesi bu gün tuttuğunuz tüm dileklerin gerçekleşmesini dilerim.

MotoJunior
30.Temmuz.2007, 18:09
ABİ BİLMİYORUM AMA ADMİNE CEZERYE FALAN BOŞ GELİR GİBİ GELİYO TOSYADA VERDİK GAZI ADAM YİNE UYUDU YAAA

moonchild
30.Temmuz.2007, 18:11
Ya millet az rahat durun! Cezerye mezerye! Abooooo!! :D :D

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 18:22
Evet evet biz yeğenimizi isteri gönder baba sen yediririz gerekiyosa zorla Bu arada Mehmet sede aradan sıyrılma sanada yediricez

MotoJunior
30.Temmuz.2007, 18:24
BEN ARTI 1 OLDUM BEKLEMEDEYİM BAŞKA BAHARA İŞALLAH

gecee
30.Temmuz.2007, 18:26
beri bahhhh alüüüüü adminmisin ladymisin nesin size diyommm...

allah evinizden huzuru, mutluluğu birbirnize olan sevginizi eksiltmesin ....

işallah bidaki yıl dönümünü üç kişi kutlarsınız ...

gidikurt
30.Temmuz.2007, 18:28
YAAA ne diyim arkadaşlar size başımızdan eksik olmayın emiiiiii :lol:

gecee
Ya millet az rahat durun! Cezerye mezerye! Abooooo!! :D :D

yaw kino baba yine attın bi taş ...
cezerye falan noliyiii yaaa..
hayır burda kurtarılacak arabada yok ... :D :mrgreen:

Kino
amma uzak kalmışım forumdan haaa

taziye tebrik kutlama departmanı acılmış haberim yok alperim kusura bakma bende eski alışkanlık kütttt diye geyik sayfasına yazmışım

ulaaa adminim yoksa yenimi açtın bu bölümü?? :? :? iyi olmuşş iyiiii

yaa geceee özlettin kendini be abicim tüm cezeryeler sana feda olsun .

moonchild
30.Temmuz.2007, 18:30
amma uzak kalmışım forumdan haaa

taziye tebrik kutlama departmanı acılmış haberim yok alperim kusura bakma bende eski alışkanlık kütttt diye geyik sayfasına yazmışım

ulaaa adminim yoksa yenimi açtın bu bölümü?? :? :? iyi olmuşş iyiiii

Baba sen cezerye tedarik ederken açıldı orası :D :D

MotoJunior
30.Temmuz.2007, 18:30
NEDEMEK GİDİKURT EB İYİ ARKADASIM DESTEKLİYORUZ

gidikurt
30.Temmuz.2007, 18:36
Sağolun"varolun" sizde olmasanız ne yapardık .

Adminim duyuyonmu canım kocam allah seni başımdan eksik etmesin bu dünyada ve ahirette hep yanımda ol olurmu nice mutlu yıllara

SENİ ÇOK AMA ÇOOOOOOK SEVİYORUM varlığım seninle anlam kazandı , duysun tüm dünya ..... :love:

okan
30.Temmuz.2007, 18:39
VIŞŞŞŞŞŞŞŞ........aşka bak beaaa......helal olsun gülçin sana......allah mutluluğunuzu bozmasın...... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

moonchild
30.Temmuz.2007, 18:39
vaaaaay bundan sonra söylenecek kelime yok!!! first lady işi bitirdi!!

aidikurt
30.Temmuz.2007, 18:40

Adminim duyuyonmu canım kocam allah seni başımdan eksik etmesin bu dünyada ve ahirette hep yanımda ol olurmu nice mutlu yıllara

SENİ ÇOK AMA ÇOOOOOOK SEVİYORUM varlığım seninle anlam kazandı , duysun tüm dünya ..... :love:

Aşkım şımartıyorsun beni muckkkkkkk :) :love:

moonchild
30.Temmuz.2007, 18:41
Tamam tamam yeter!! Sevgi çiçekleri, aşk böcükleri sizi!!!

gidikurt
30.Temmuz.2007, 18:41
aaaaaaaaaa bu kadarmı yazacakların :D

yenikoyluartcı
30.Temmuz.2007, 18:42
özel girmeyin arkadaşlar yaa
:D

moonchild
30.Temmuz.2007, 18:42
aaaaaaaaaa bu kadarmı yazacakların :D

(Moon gaz verir) Valla bence de çok hafif kalmış adminin yazdıkları! Yani açıkçası first lady'nin böle "dünya duysun" falan tavrından sonra admin biraz tırt kaldı!! :evil:

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 18:43
Admin bu kadar iltifata aşka şole küçücük bişi alırsın hanıma

aidikurt
30.Temmuz.2007, 18:44
aşkım yazacaklarım bu kadar ama akşam sana süprizlerim var :)

gidikurt
:lol: :lol: :lol:

eeeeee şimdi kocamın eli ayağı titremiştir yazacağınıda unutmuştur nede olsa taş fırın :lol: :lol:

moonchild
aşkım yazacaklarım bu kadar ama akşam sana süprizlerim var :)

Serdar Ortaç'ı pek sevmem ama hakkaten binlerce dansöz var yaaaa!! :lol: :lol:

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 18:45

eeeeee şimdi kocamın eli ayağı titremiştir yazacağınıda unutmuştur nede olsa taş fırın :lol: :lol:

Yapma Gülçin ya ondan olsa olsa halkekmek olur

gidikurt
30.Temmuz.2007, 18:46
bak şimdi kızdıracan kocamı süprizleride yapmayacak akşama :lol:

yenikoylu_ua
30.Temmuz.2007, 18:47
Akşam teneke çalacam kapınızda :P :P :P :P :P

gidikurt
30.Temmuz.2007, 18:49

çal çal

doğan
30.Temmuz.2007, 19:00
tebrik ederim alperim gülçinim. allah mutluluğunuzu daim etsin. inşallah küçük RR' cınızın gelişinide kutlarız.

moonchild
30.Temmuz.2007, 19:03
tebrik ederim alperim gülçinim. allah mutluluğunuzu daim etsin. inşallah küçük RR' cınızın gelişinide kutlarız.

Doğan nerdesin baba sen? Alıcam paçanı aşşa valla!!!

doğan
30.Temmuz.2007, 19:05
sen hiç konuşma kardeşim. asıl sen nerdesin. katıldığım hiç bir geziye gelmiyosun. katılamadıklarımdada hep sen varsın :) mahsus mu yapıyon !!!

moonchild
30.Temmuz.2007, 19:06
sen hiç konuşma kardeşim. asıl sen nerdesin. katıldığım hiç bir geziye gelmiyosun. katılamadıklarımdada hep sen varsın :) mahsus mu yapıyon !!!

Ne gezisi? Hangi geziye katılmışın da konuşuyosun? Terbiyesiz!!! Çarşamba akşamı röneparka gel, çekicem kulağını!!!

doğan
30.Temmuz.2007, 19:09

Ne gezisi? Hangi geziye katılmışın da konuşuyosun? Terbiyesiz!!! Çarşamba akşamı röneparka gel, çekicem kulağını!!!
sultanahmet, eskişehir,röne parta vardım. ama sen yoktunnnnnn...!!!!

gidikurt
30.Temmuz.2007, 19:09
ARKADAŞLAR LÜTFEN KONUYU DAĞITMAYIN BU BAŞLIK DUYGUSALLIK İÇERİYO AAAAA :lol:

moonchild
30.Temmuz.2007, 19:11

Yalnız mileydim biz de Doğan'la çok duygusal konuşuyoruz!! Tam da kendisine derin duygularımı iletmek üzereydim!! Neyse, o zaman bu işi burada bırakalım!!

Ama daha seninle görülecek hesabımız var doğan!! Alıcam aklını, mermi manyağı yapıcam seni!! :D :D

doğan
30.Temmuz.2007, 19:13

Yalnız mileydim biz de Doğan'la çok duygusal konuşuyoruz!! Tam da kendisine derin duygularımı iletmek üzereydim!! Neyse, o zaman bu işi burada bırakalım!!

Ama daha seninle görülecek hesabımız var doğan!! Alıcam aklını, mermi manyağı yapıcam seni!! :D :D
first lady olaya el attı. o yüzden uzatmayacağım. görüşürnce görüşürüz seninle !!! :)

moonchild
30.Temmuz.2007, 19:15
Görüşünce görüşelim abi! Özledim lan!!

Buralar güzel olunca çok güzel oluyo!
Akşam hava kararınca karanlık oluyo!
Hava sıcak olunca çok sıcak oluyo!
İnsanlar evlenince evlenmiş oluyo!
Yıldönümleri tekrar takrar kutlu olsun oluyo!
İdikurt çifti mutlu olunca Moon da mutlu oluyo! Seviyorum kardeşim!! alla allaaa!!

Kino
30.Temmuz.2007, 19:18

Aşkım şımartıyorsun beni muckkkkkkk :) :love:

hayda bunlar ne olaki acepppp

admine şikayet ediyom aghlaka aygırı durumlar var ahanda burada muck - aşkım falan filan kitlesin bu topiği nedir bu yaa :P :P :P :P

ne oo öyle akşama süprüzüm var varsa şimdi yapsun süprüzünü bizde bilelüm değülmü

first laydi acebe tek taş gelirmi dersinnnnnn şöyle pastalar çicekler böcekler falan derken içinden birde tek taş cıkmaz mı??? (admin haydiii)
don perinyonu (1938i tavsiye ederim) unutma haa öyle kuru kuru bira ile olmaz bu akşam...

aidikurt
30.Temmuz.2007, 19:25
baba merak etme sen esasında onun için en değerli benim .Benim içinde en değerli hediye o.Biz malda mülkte gözümüz yok :)

okan
30.Temmuz.2007, 19:26
baba merak etme sen esasında onun için en değerli benim .Benim içinde en değerli hediye o.Biz malda mülkte gözümüz yok :)kurnaz adam işi bedavaya getirdi..... :lol: :lol: :lol:

Kino
30.Temmuz.2007, 19:28
vallaahhaaaa yaa

olaya bak okann

işi bilecen işe gitmeyecen HELAL sana adminim yine buldun bir ayar (dimi boşuna mı admin oldun yanii)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

neyse daha yenisiniz biraz eskiyin de görecem bizim önümüzde ki 5 yıllık siparişler alındı

okan
30.Temmuz.2007, 19:31
ama bu işin akşamıda var kino baba....gülçin naapar adamı ... :lol: hey gidim heyyyy.....tek taşı almadan bi gitsinde eve o zaman gör sen olayı.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OturanBull
30.Temmuz.2007, 19:56
Sağlık, Huzur ve Bol Kazançlı Bir Ömrü Hep Birlikte Yaşamanız Dileği İle..

thoraman
30.Temmuz.2007, 20:08
sağlık ve mutluluk dolu uzun seneler geçirmenizi canı gönülden dilerim...

okan
30.Temmuz.2007, 20:17
SEVGİ...
HERGÜNDÜR..
ÖZEL GÜNÜ FELAN OLMAZ.....
SEVEN ADAMINDA....
TAKVİMLE İŞİ OLMAZ...

Alperim adminim.. bu laf tutar her zaman .... 8) 8) 8) aklında bulunsun diye yazdım... :lol:

sancezz
30.Temmuz.2007, 20:41
admınım nıce mutlu yıllar bır yastıkta kocayın............ :cheesy:

gidikurt
30.Temmuz.2007, 20:50
Arkadaşlar benim açıkçası tek taşla işim olmaz adminim bana telefon almış bu bence tektaştan daha değerli çünki sevdiklerimle şarjım yarımsaatte bir bitmeden rahat rahat konuşabilicem.

Admininiz işi biliyor siz merak etmeyin :lol:

müslüm baba
30.Temmuz.2007, 20:53
Gençlerin evlenmeleri ve böyle evlilik yıldönümlerini hatırlamaları gerçekten hayattan alınabilecek en güzel zevklerden biridir hatta birde çocuk oldumu :mrgreen: senelerin nasıl geçtiği anlaşılmaz birde bakmışsın çocuklar evlenme yaşına gelmiş, işte o zaman hayat arkadaşının ne demek olduğunu anlarsınız, hayat tek başına geçmez mutlaka bir hayat arkadaşı can yoldaşı olmalıdır, mümkün olduğu kadar bu kısa ömürde kimseyi hatta hanımlarınızı incitmeyin onlar evlerin direğidir, cennet onların ayaklarının altındadır, gonzalez bu konuyu hepimizden daha yoğun yaşamış bir insan olarak söylediklerimi çok daha iyi anlıyacaktır, ama adminimiz Alper ve sevgili eşi Gülçin ara sıra birbirlerini kırıp üzseler bile her kırgınlığın sonunda birbirlerini daha da çok sevdiklerini anlıyacaklardır, ben dışardan öyle görüyorum kardeşlerim birbirinize çok yakışıyorsunuz Allah mutluluğunuzu bozmasın bozabilecek olanlardan da sizi uzak tutsun.

SENEYE BUGÜNLERİ YİNE GÖRECEKSİNİZ İNŞALLAH, GÜNLER GEÇİP SİZLERDE YAŞLANMAYA BAŞLAYINCA BİR MÜSLÜM BABAMIZ VARDI SÖYLEDİKLERİNDE NE KADAR HAKLIYMIŞ HEPSİ DOĞRU ÇIKIYOR DERSİNİZ.

SİZLERİ SEVİYORUZ DAİMA MUTLU OLUN ARTIK ÇADIRINIZDAN BİR BEBEK SESİ DUYMAK İSTİYORUZ.

Tayfun
30.Temmuz.2007, 20:54
Hadi bakalım 1 seneyi daha yediniz demek, allah bozmasın diyorum, alper gulçini orda burda unutmasa süper bir koca oljak ama unutuyo işte, yoksa aidikurt gidikurttan sıkıldımı :p :P :D ;) :cheesy: hahahahaha

gidikurt
30.Temmuz.2007, 20:59
Teşekkürler müslüm baba ben herzaman büyüklerimizin laflarını dinlerim sizinkilerde dediğiniz gibi bir gün hatırımıza gelecek tabik,i çok sağolun bizi bu günümüzde yalnız bırakmadınız.

Biz şimdilik gittiğimiz gezilerde alperimin uluma sesleriyle kalkıyoruz inşallah yarın öbür günde çocuk sesiyle uyanacağız.Şahsen benim dileğim bu :lol:

yeaks
30.Temmuz.2007, 23:02
alper kardeşim dostum abim evlilik yıldönümünüzü kutlarım nice senelere darısı bizim başımıza :P:D

BULL
30.Temmuz.2007, 23:19
Allah sizi bizden, bizi sizden, sizleride birbirinizden ayırmasın.
Mutlu yıllar...

HONEY
31.Temmuz.2007, 08:41
Nice Mutlu Yıllara idikurtlar,

Bütün hayallerinizin gerçekleşmesini dilerim

müslüm baba
31.Temmuz.2007, 09:15
Yeter bu kadar yalakalık artık gerçekleri söyleyin, Okan, gonzalez,mehmet aksu, komutanlar,volkan ve diğerleri Alper için söylediklerinizi burada yazın herkes duysun, hazırladığınız komloları siteyi ele geçirmek için yaptığınız planları, alperin motoruna yapmak istediğiniz sabotajları Alperin çadırına taktığınız muskalardan hatta dipsiz gölde Tosyadan bulup getirdiğiniz üfürükcu hocayı hepsinden haberim var, Alper Gülçin siz bu pis motorculara inanmayın kıskançlıklarından hasetlerinden çatlıyorlar. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
31.Temmuz.2007, 09:34
anaaaaaaaaaaaaa.............kuru iftira valaaaa..... tööbeee pişmilllaaaaaaa....... :lol: :lol: :lol: