PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu Yakası Tercihen Maltepe Usta

rematmu
09.Temmuz.2015, 18:50
Merhaba arkadaşlar,

Tercihen maltepe ya da anadolu yakasında genel olarak tavsiye edebileceğiniz usta var mı, yeni motosiklet aldım bikaç bişeyine baktırmak istiyorum, çok fazla titreşim var motorda ve kendiliğinden istop ediyor. Ayrıyeten hava filtresi hortum falan da değiştirmek istiyorum. Teşekkürler.

berkehrercan
09.Temmuz.2015, 19:07
Ataşehirde zubeyde hanim ogretmen evinin yanindan cikinca yol catallaniyor.Sagdan devam edince az ilerde.Cok iyi ustadir gözüm kapali birakirim motoru.Yetkili servis ariyorsan ise göztepede ssknin arkasinda uyumaz motor var.İlki SYMnin yetkili servisi orjinal parca lazim degilse tavsiye ederim cok iyidir.

otisabi
10.Temmuz.2015, 11:06
Maltepe minibüs yolunda (Bağdat caddesi Maltepe-Cevizli istikametinde) Motobull var. Kadıköy Fenerbahçe stadının arkasında ise motomania var. Ben genelde bu ikisine gidiyorum. İyidirler.

rematmu
10.Temmuz.2015, 17:39
Peki bu titreşim problemi neyden kaynaklanıyor olabilir?
Ve dediğim gibi yeni olduğum için hiçbir şey bilmiyor sayılırım motoru kullanmak dışında, ustaya gittiğimde benden ne gibi meblağlar isterler bilmiyorum diye fazla para almaya çalışırlar mı vsvs.
Son sorum da; oto yıkamacılar motosiklet yıkıyorlar mı?

berkehrercan
10.Temmuz.2015, 23:22
yıkıyorlar ama bence kendin temizle,basınçlı su falan vuruyorlar sıkıntı yaratabiiliyor motorda.Bence emanet etme başkasına havalarda sıcak kendin yıka.

rematmu
15.Temmuz.2015, 10:13
Mesajını yeni gördüm dediğin gibi de oldu tazyikli su sıkınca buji mi ne varmış ona zarar vermiş gaz yemedi onu değiştirmek zorunda kaldım.

aidikurt
15.Temmuz.2015, 10:18
Mustafa Kardeşim Akşam Caddebostan Sahilde buluşmamız var . Gel katıl aydınlatalım seni :Rockn Roll:

http://www.raptorriders.com.tr/forums/showthread.php?p=182453#post182453

Nıka Kelevic
20.Temmuz.2015, 10:21
Ataşehirde zubeyde hanim ogretmen evinin yanindan cikinca yol catallaniyor.Sagdan devam edince az ilerde.Cok iyi ustadir gözüm kapali birakirim motoru

Recep Usta'yı diyorsun sanrım bende ona gidiyorum. 10 numara insandır kendisi :) Gerekli şeyleri yapar, fazla uzatmaz , ekstra masraf çıkarmaz.