PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : site sakinleri bu gerçeği görün artık

RızaHoşgör
31.Temmuz.2007, 00:48
arkadaşlar geçtiğimiz hafta yolda yürürken bir baktımki bizim alper bir adamla konuşuyor.adamın tipi hoşuma gitmedi ne oluyor bizim alper e bişimi yapacak bu adam demeye kalmadan konuşmalara kulak misafiri oldum.
alper :
ben bu rr cilerden dipsizgölde kurtulacağım dipsizgöl sonları olacak
diyordu.
adamda sen bu işi yap bu harika motor senin dedi.bu konuşma ardından alper adamın gösterdiği motora bindi ve
bu işi olmuş bil baba dedi.
işte size ispatı
http://upload2.postimage.org/40464/PHOT0040.jpg (http://upload2.postimage.org/40464/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/40485/PHOT0041.jpg (http://upload2.postimage.org/40485/photo_hosting.html)

yorumsuz

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 00:56
Vay demek öle zaten öle bi geri döndükki 3 kere kamyonların arasında kalıyodum aralardan öle bi çıkıyoki o çıktıktan sona arkasından gelen direk kamyonla kafa kafaya Çetin komtan mıcıra daldı yaw alper bi scoter için değermiydi hemide 55 plakalı yoksa başka birileri dahamı var komplonun içinde

handojoe
31.Temmuz.2007, 00:59
demek benimbaşlıklarısilip çöp kutusuna ondan atıyordu...

HANDO çenesini kaşıyıp kaşını kaldırıp düşünüyor... :idea:

RızaHoşgör
31.Temmuz.2007, 01:00
Vay demek öle zaten öle bi geri döndükki 3 kere kamyonların arasında kalıyodum aralardan öle bi çıkıyoki o çıktıktan sona arkasından gelen direk kamyonla kafa kafaya Çetin komtan mıcıra daldı yaw alper bi scoter için değermiydi hemide 55 plakalı yoksa başka birileri dahamı var komplonun içindeherkeslere büyük geçmiş olsun arkadaşlar.yaw bu admin orda gölde bögmayı düşünüyordu sizi ama sanırım başaramayınca yolda kamyoncularla işbirliği yaptı
tüüüüüüüüü
yazıklar olsun
ha kubilayım o scooter dediğin modifiyeli 1000cc özel yapım bir makina :)))

handojoe
31.Temmuz.2007, 01:07
1000cc mi hadi canım o motor nereye sığar öyle...

ayrıca site bir buçuk gün kapalıydı neden

HANZO kim açıklayacak diyor... :?:

RızaHoşgör
31.Temmuz.2007, 01:09
demek benimbaşlıklarısilip çöp kutusuna ondan atıyordu...

HANDO çenesini kaşıyıp kaşını kaldırıp düşünüyor... :idea:

sen çeneni kaşıya dur atı alan az daha üsküdarı geçiyordu.
neyseki site sakinleri rr ci kardeşlerimin hepsi kaliteli sürücülerde bu hain plan başlamadan bozuldu

cemcem
31.Temmuz.2007, 01:22
vaaay demek Alper beni oyuzden cagirdi gel felan diyeeee, demek hain bir plani vardi Amerika gibi buyuk ortadogu projesi degil de buyuk regal raptor projesi yani, butun regalcileri ve regallerini egale etmek icin vay koftehorrr

RızaHoşgör
31.Temmuz.2007, 01:25
1000cc mi hadi canım o motor nereye sığar öyle...

ayrıca site bir buçuk gün kapalıydı neden

HANZO kim açıklayacak diyor... :?:

bir düşün bakalım edirneli kardeşim neden kapalıydı diye
adam bizi öldürecekti.planı buydu diyorum sen anlamıyorsun galiba

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 01:30
Ama evdeki hesap çarşıya uymadı sonrada kimse uyanmasın diye bugün siteyi tekrar açmak zorunda kaldı

cemcem
31.Temmuz.2007, 01:30
abi adamin bize kasti var ne siteyi aciyor ne bilgi veriyor, ustune ustluk birde hain planlar kuruyor, bu Admini napmak lazim Riza abi?

RızaHoşgör
31.Temmuz.2007, 01:32
Ama evdeki hesap çarşıya uymadı sonrada kimse uyanmasın diye bugün siteyi tekrar açmak zorunda kaldımaalesef aynen öyle oldu kardeşim.
neyseki bugün evlilik yıldönümüde ortalarda yok
aksi durumda bu yazılanları ya siler yada başlıga kilit vururdu.

buda aramızda kalsın :)

handojoe
31.Temmuz.2007, 01:33
SİLERDİ SİLERDİ

HANDO kafa sallayıp sizi onaylıyor... :cheesy:

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 01:34
Çarşambaya bu işin hesabını soralım evet arkadaşlar herkez röneparka dişediş kanakan İNTİKAM

RızaHoşgör
31.Temmuz.2007, 01:36
bende daha detaylı fotograflarda var.onları çarşambaya saklayayım bari.
bu işin hesabı sorulacak arkadaşlar

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 01:55
Çarşamba geliyosun o zaman dimi Rıza abi

müslüm baba
31.Temmuz.2007, 09:22
Demek onun için Alper habire Dipsiz gölün kaç metre olduğunu sorup duruyordu, hepimizi alırmı diye.

Aksu
31.Temmuz.2007, 09:38
Rıza haklısın. Dipsiz gölde ikide bir motora binip gece karanlığında milleti gaza getirip göle doğru sürüyordu. Aklı sıra kafa iyi millet göle uçacak Alper de o sarı motora kavuşacaktı. Ama kader ağlarını örmüştü ve kendisi biraların hatırına göle uçuyordu ve sola yattı yine de geldik biz kurtadık.
Alper e öneri gel kardeş sen o sarı motorun sahibini bize söyle biz sana Fazer alalım. Nasıl ticaret.

okan
31.Temmuz.2007, 09:51
ŞŞŞŞŞŞŞ........bizide komplonun içine çekmeyin... 55 plaka felan diyonuss.. nooliiiiiii laaa noooliiiii...... :P :P :P :P

KIZILELMA
31.Temmuz.2007, 10:03
Mademki durum bu kurşuna dizelim:)Ama durun dün evlilik yıldönümüydü hemen dizmeyelim ayıp olur aradan biraz zaman geçsin :D :D

altug
31.Temmuz.2007, 10:18
vallahi sizden korkulur. Bu ne istihbarat , bu ne kontraespiyonaj. tüylerim diken diken oldu .

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 10:46
Eeee dünya küçük Türkiye daha küçük istanbul desen ondanda küçük bide yerin kulağı olunca korkulacak tabiki bizden. :P :P :P

Topuz
31.Temmuz.2007, 11:01
arkadaşlar, yazılanları okuyunca.. forumun "derin meseleler" diye bir bölümü olduğunu anlamış oldum. :x

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 11:05
ŞŞŞŞŞŞŞ........bizide komplonun içine çekmeyin... 55 plaka felan diyonuss.. nooliiiiiii laaa noooliiiii...... :P :P :P :P

Valla ben bişi demedim resimdeki plaka 55 diyo tamamen tesadüfde olabilir

handojoe
31.Temmuz.2007, 11:13
KONTRAESPİYONAJ

ne demek yahu...

HANDO öğrenmek istiyi... :x

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 12:56
Esas bu işi yapması için admini kandıranları bulmak ve kökünü kazımak lazım :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

gecee
31.Temmuz.2007, 14:19
Esas bu işi yapması için admini kandıranları bulmak ve kökünü kazımak lazım :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:oops: adminin cezasını verelim ...
sonra yaptıranların biletini keseriz kubilay bey...

MotoJunior
31.Temmuz.2007, 14:34
ARKADAŞLAR BU ADMİNİMİZE Bİ KOMPLODUR İNANMAYIN. DİPSİZ GÖLE GELEMEYİNCE RIZA ABİ BÖYLE YAPTI

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 15:55
Haydaaaa şincik nolcak

gecee
31.Temmuz.2007, 16:05
noliyiii yaaa
kim yalan soyliyiii hee
ben kafam karıştı yine zaten ara sıra calışıyiiii

yok yok 12 yi gecmiş saat ondan :D

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 16:59
Çarşamba dananın kuyruğu kopar kardeşim sen merak etme

gecee
31.Temmuz.2007, 17:18
Çarşamba dananın kuyruğu kopar kardeşim sen merak etme

ne eylencemi var abooo :mrgreen: :mrgreen:

deep-impact
01.Ağustos.2007, 01:24
bu ne yahu neler oluyor burada biri bana anlatsın allah allah.

yeaks
01.Ağustos.2007, 01:34
hmm demek o yüzden alper benim yeni aldığım regali görünce sende mi regalci oldun dedi ve kötü adam gülüşünü yaptı o gün bi anlam verememiştim işte şimdi anlıyorum hepsini ::D:D:D

RızaHoşgör
01.Ağustos.2007, 01:54
ARKADAŞLAR BU ADMİNİMİZE Bİ KOMPLODUR İNANMAYIN. DİPSİZ GÖLE GELEMEYİNCE RIZA ABİ BÖYLE YAPTI

arkadaşlar çarşamba gelmeden acıklıyorum.madem bu motojunior kaşındı

admini kandiran ve o sarı motoru veren adam mehmet ti.
hadi bakalım mehmet bey şimdi ne edeceksiniz? :))
bu site sizi kıtır kıtır yer.

hem unutmayalım dipsizgöl programını siteye atanda mehmet tir arkadaşlar :cheesy:

RızaHoşgör
01.Ağustos.2007, 07:30
kardeşim kesinlikle haklısın son aldıgım bilgi plakanın sahte oldugu ve şüpheleri başka tarafa çekmek üzere yapıldıgı şeklinde.ama en kral dedektifinden daha ciddi bir çalışma yaparak gerçekği gün yüzüne çıkarttım :)

okan
01.Ağustos.2007, 10:13
kardeşim kesinlikle haklısın son aldıgım bilgi plakanın sahte oldugu ve şüpheleri başka tarafa çekmek üzere yapıldıgı şeklinde.ama en kral dedektifinden daha ciddi bir çalışma yaparak gerçekği gün yüzüne çıkarttım :)saolasın rıza kardeşim.... dün geceden beri uyku uyumuyordum... :lol: :lol: :lol: üzerimize kalacak diye ..... :P :P :P bu akşam dananın kuyruğu kopacak ya benim içinde asılın biras.... :lol: :lol:

gecee
01.Ağustos.2007, 10:22
oooo ortalık fene karıştı fene ... :D
rıza abi haklı sanırım ...
karşı cepheden ses soluk yok ...
kesin yalan dolanla dolu basın acıklaması yapmak için hazırlanıyorlar ...

müslüm baba
01.Ağustos.2007, 10:26
Sizden korkulur vallaha adamı anında ipe götürdünüz.

altug
01.Ağustos.2007, 10:53
akşamki duruşmanın sonucunu merakla bekliyoruz.

aidikurt
02.Ağustos.2007, 19:26
ASILSIZ HABER YALAN BUNLAR
KONU KİLİTLİ