PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dereye uçan motosiklet sürücüsü cep telefonuyla yardım istedi 30 Temmuz 2007

aykut
31.Temmuz.2007, 11:42
Hasan KAYA/DÜZCE, (DHA)

Düzce’nin Yığılca İlçesi'nde aşırı hızlı girdiği virajı alamayan motosiklet dereye uçtu. Kazada yaralanan sürücü Necmettin Çelik, cep telefonuyla yakınlarına yerini tarif ederek yardım istedi. Halata bağlanan sedye ile dereden çıkarılan sürücü hastaneye kaldırıldı.

DÜZCE’nin Yığılca İlçesi'nde aşırı hızlı girdiği virajı alamayan motosiklet dereye uçtu. Kazada yaralanan sürücü Necmettin Çelik, cep telefonuyla yakınlarına yerini tarif ederek yardım istedi. Halata bağlanan sedye ile dereden çıkarılan sürücü hastaneye kaldırıldı.

Kaza, saat 17.00 sıralarında Düzce- Yığılca Karayolu Hacinler Köyü Mevkii'nde meydana geldi. Düzce'den Yığılca yönüne giden Necmettin Çelik yönetimindeki 41 NY 201 plakalı motorsiklet, aşırı hız nedeniyle girdiği virajı alamayarak 15 metrelik dereye uçtu. Yaralanan Necmettin Çelik, cep telefonuyla yakınlarını arayarak kaza yaptığını belirtip yerini tarif etti. Yakınlarının haberi üzerine olay yerine gelen Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı arama kurtarma ekipleri ile sağlık ekipleri Çelik’i yukarıya çıkarmak için çalışma başlattı. Sağlık ekiplerinin boynuna boyunluk taktığı Çelik, sedyeye bağlanan halatla dereden çıkarıldı.

Ambulansla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Çelik’in hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

resimler için: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6992329.asp?gid=180&a=888993

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 12:06
Verilmiş sadakası varmış

gidikurt
31.Temmuz.2007, 12:30
Çok geçmiş olsun diyelim arkadaşımıza allah beterinden korusun.Ailesini telefonla arayacak durumda olmaya bilirdide,verilmiş sadakası varmış.

Aksu
31.Temmuz.2007, 12:32
İyi ki cep telefonu varmış. Lunatic Ahmet al artık bir cep telefonu.

altug
31.Temmuz.2007, 13:49
ahmet abi dijital foto çekeninden al .

lunatic
31.Temmuz.2007, 23:18
Yok ben viraja yavaş giriyom daha az masraflı oluyo. Bi de telefonun ilk yardım vereni, sun'i tenefüs yapanı çıkınca alıcam size and olsun. hehehe. Hem altuğ bak sen konuşma bana zaten D80 borçlusun hehehe

sancezz
01.Ağustos.2007, 00:13
bence dostlar sadaka kutusu bulup getıreyım ben yarınhepımız atalım 3 .5 ne cıkarsa kaza beladan kurtulalım ne dersınız :cheesy:

handojoe
01.Ağustos.2007, 01:51
şu kaza haberlerindende gına geldim artık.

yahu hergün kaç otomobil kaza yapıyor biliyormusunuz?

ne varsa yazın buraya...

yahu kurtulun artık bunlardan

kulağıma küpe oldular artık motora binmektende vazgeçeceğim...

HANDO sesini yükseltiyor... :x azar azar