PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : uygun fiyatlı regal alınır

uslu
01.Ağustos.2015, 01:40
uygun bir fiyata keeway sl150 alacaktım arkadaş askere gidiyor diye ucuzdan vercekti fakat aklım regalde kaldı. 150lik veya 250lik 2006 - 2007 - 2008 farketmez kilotmetre yüksek olması sorun değil uygun fiyat olsun yeterli. muaayenesi, satışı olsun ve borcu olmasın. tatildeki harcamalarımdan ötürü planlarımı küçülttüm. 3-4 gün foruma bakamıyacağım köye gideceğimden ötürü. telefon çekmiyor. gördüğünüz ilan veya satmak istediğiniz uygun motor olursa 150 veya 250 lik yoruma yazabilirsiniz özel mesaj bırakabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.

berkehrercan
01.Ağustos.2015, 01:57
Valla km onemsiz deme.Motorlarimizi seviyoruz ama Harley değil sonucta bunlar.Baktigin motorlar zaten on yillik bide kmsi yuksek olursa çok sorun cikarir.Atalarimiz bile demis ucuz etin yahnisi olmaz diye,ona göre bak motorlara.

eray34
01.Ağustos.2015, 02:36
Dostum 150lilik var 2015 düşünürsen görüşürüz cc yükseltmek için satmayı düşünüyorum

uslu
05.Ağustos.2015, 18:30
Anca dondum köyden kusura bakmayın geç yazıyorum. Temiz bakıp bir kaç oynamayla uzun gider diye düşünüyorum berke. Ama haklısın bi harley değil tabi.alışmalık ucuza alırsak parçalasakta uzulmeyiz fazla. Alışınca buyuk boy alırız.

2015 almak istemem fazla yeni ve pahalıya gelir yazdığınız için teşekkür ederim genede. Arkadaşımda askere gitmiş kaçırdım. Dağıtıma geldiğinde anlaşırım o zamana raptor alamazsam 😊

GökhanMüezzinoğlu
05.Ağustos.2015, 18:56
Dostum 150lilik var 2015 düşünürsen görüşürüz cc yükseltmek için satmayı düşünüyorum

Eray motorunu satıp benim Daytona yı düşünürsen iyi bir alışveriş yaparız senle malum alışverişimiz iyi :)

Nıka Kelevic
06.Ağustos.2015, 13:24
Ben satacağım sanırım motoru. İlgilenirseniz bakabiliriz.

2006 250cc Kırmızı olandan. 23 bin civarında. Kronik sorunu yok ama kozmetik sıkıntıları var. Yan kapaklardan biri ve fanlardan biri yok. Muayenesi devam ediyor. 07/2016 ya kadar.Evrak vs sıkıntısı yok.

free91
13.Ağustos.2015, 12:49
Sa ilgilenirsen hiç borcu yok satışı temiz 250e 9b t gidon gümüş gri rr şanzuman iflas etti artk böyle satabilirim ucuza vericem

tbaylan
13.Ağustos.2015, 13:28
uygun bir fiyata keeway sl150 alacaktım arkadaş askere gidiyor diye ucuzdan vercekti fakat aklım regalde kaldı. 150lik veya 250lik 2006 - 2007 - 2008 farketmez kilotmetre yüksek olması sorun değil uygun fiyat olsun yeterli. muaayenesi, satışı olsun ve borcu olmasın. tatildeki harcamalarımdan ötürü planlarımı küçülttüm. 3-4 gün foruma bakamıyacağım köye gideceğimden ötürü. telefon çekmiyor. gördüğünüz ilan veya satmak istediğiniz uygun motor olursa 150 veya 250 lik yoruma yazabilirsiniz özel mesaj bırakabilirsiniz. şimdiden teşekkürler.

Uslu kardeşim Keeway Superlight fikrinden vazgeçmen iyi olmuş. Regal ile yoluna devam etmeni şiddetle tavsiye ederim sana. Sonuç olarak Keeway yada Kuba'nın gitmediğini anlaman çok uzun sürmeyecektir. Km yüksek olması sorun deme, problem çıkarır başına. Şimdiden hayırlı olsun.

Sevgiler.

tb