PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OTOPARK BAHANE, EV MASRAFI ŞAHANE :)

PANDERMOS
01.Ağustos.2007, 11:21
Merhaba arkadaşlar;

Bende kış gelmeden motoru satılığa çıkartıyorum. Forumda ki motorların yanında ikinci dünya savaşından kalma bir deniz altı gibi durabilir ama, bence gayet temiz ve abartısız bir makinedir.

İlgili link burada: http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4536891

Saygılar
Özgür

müslüm baba
01.Ağustos.2007, 11:23
Çok istemişsin satmak istiyorsan biraz indir.

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 11:29
Ben bu linkleri bi açsam ERROR yazmadan alıcam bütün motorları ama açılmıyo sayfalar

müslüm baba
01.Ağustos.2007, 11:33
Ben bu linkleri bi açsam ERROR yazmadan alıcam bütün motorları ama açılmıyo sayfalar

Senin bilgisayarda bir enayilik var ben hemen açtım bence sen bilgisayarındaki tüm hafızadaki bilgileri sil yani internetteki. temizlik yap sonra düzelir cuci mi ne bir şey car onlarıda temizle bak hemen açacak.

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 11:34
Yok be Baba sahibindene giremiyorum diğer heryer açılıyo

müslüm baba
01.Ağustos.2007, 11:38
Yok be Baba sahibindene giremiyorum diğer heryer açılıyo

Açılmasın daha iyi açıp gaza geleceksin alacaksın bir japon bize hava atacaksın gerek yok.

PANDERMOS
01.Ağustos.2007, 11:39

Merhaba Müslüm Baba, hiç görünmeyen ıvır zıvır o kadar masraf yaptım ki, aşşağısına gönlüm el vermiyor.

Ben bu linkleri bi açsam ERROR yazmadan alıcam bütün motorları ama açılmıyo sayfalar.

linki kopyalayıp, yeni explorer sayfası açıp yapıştır.

Saygılar
Özgür

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 11:41
yok baba alırmıyım öle dandik japon mallarını aslan gibi çin malı RR varken

Olmuyo kardeşim direk sahibinden.com yazdım ilan no ile aratıyım diye sayfa hiç gelmiyo

müslüm baba
01.Ağustos.2007, 11:42

Merhaba Müslüm Baba, hiç görünmeyen ıvır zıvır o kadar masraf yaptım ki, aşşağısına gönlüm el vermiyor.

Saygılar
Özgür

Evet yaa çok haklısın ben de 3 kere satmaktan vaz geçtim altımızda canavar gibi motor var satacaktım 3bin verdi biri sinirlendim satmıyorum dedim,şimdide satmıyorum başka bir motor daha alacağım, yazık o paralara ama kesin satmak istiyorsan mecbursun ucuza vermeye, ama sen o motoru istersen motojinyur Mehmete söyle hemen satıyor.

PANDERMOS
24.Ağustos.2007, 11:22
Merhaba Arkadaşlar;

Geçen hafta sonu Altınoluk'a tatile çıktığım ve 30 ağustosta ege ye doğru tatile çıkacağım için motoru Balıkesir'de geçen cumartesi servise soktum, yağını , sente ayarlarını, fanını her şeyini elden geçirdik, yaklaşık olarak 6 saat motora bakım yaptık.

Tüm bunlara rağmen fiyatı 3,750 ytl ye düşürdüm, bilginize.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4536891

Saygılar Özgür

carvalho
24.Ağustos.2007, 11:39
Pandermos, ilan gayet başarılı. pazarlama işinden anlıyorsun, belli.
Bence 3.750'yi fazlasıyla hak eden motor. İkinci el düşünenler değerlendirsin bu ilanı...

ÇeLeBi MuRaT
24.Ağustos.2007, 12:08
Güzel fiyat.Yasinsubay 4000 ytl ye sattı sende satarsın arkadaşım..Temiz motora benziyor..

PANDERMOS
24.Ağustos.2007, 13:01
Pandermos, ilan gayet başarılı. pazarlama işinden anlıyorsun, belli.
Bence 3.750'yi fazlasıyla hak eden motor. İkinci el düşünenler değerlendirsin bu ilanı...

Teşekkürler Carvalho, umarım satabilirim. Yeni eve cıkınca gercekten sıkıstım ve sabah kalktığımda motoru bulamam diye kokuyla uyanıyorum hergun.

Güzel fiyat.Yasinsubay 4000 ytl ye sattı sende satarsın arkadaşım..Temiz motora benziyor..

Tesekkurler Murat. Bu arada Erzincan / Dutlucada bulundun mu, orada Murat Çelebi isimli sevdiğim bir arkadaşım vardı ?

yeaks
25.Ağustos.2007, 11:17
bi otopark sorunu yüzünden bence motor satılmamalı ben ne pahasına olursa olsun motoruma her türlü alarm kilit takarımda yinede satmam olmadı gece uyumam pencereden motora bakaarım

PANDERMOS
27.Ağustos.2007, 14:46
bi otopark sorunu yüzünden bence motor satılmamalı ben ne pahasına olursa olsun motoruma her türlü alarm kilit takarımda yinede satmam olmadı gece uyumam pencereden motora bakaarım

Çok güzel söylüyosun Yunus ama zaten bir aydır pencere açık tavşan uykusuna yatıyorum, düşünsene bi sabah kalkıyosun ve sevgilin elinden gitmiş hiç haberin olmadan kim bilir neler gelicek başına, olacağını bile bile yaşamanın ne kadar zor olduğunu başına gelmeden bilemezsin.

yeaks
27.Ağustos.2007, 14:53
sana mantıklı geliomu peki sevgilini satmak :D hemde class o bende olcak varya odama kadar çıkartırım