PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regal raptor sahibi olmak istiyorum

asikan15
01.Ağustos.2007, 12:40
selam arkadaslar ben bu foruma üye olalı pek uzun bi zaman olmadı ama regal raptorun motorlarına hayranım ve 2. el almak istiyorum 250 ytl taksitle motorunu satmak isteyen arkdaslar ve antalyaya yakın civarlarda olması tercihimdir bana yardımcı olan olursa sevinirim

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 12:43
Öncelikle sitemize hoşgeldin arkadaşım tanışma bölümünden bi topik açıp kendini tanıtırsan memnun oluruz

asikan15
01.Ağustos.2007, 12:55
evet dostum dediğiniz gibi bi konu acarak biraz kendimden bahsettim inşallah bana yardımcı olabilirsiniz

Kino
01.Ağustos.2007, 21:53
O L D U

iyide sen bizim motorları yerden yere vurdun be dostum ... ne alıyorsun 250 ytl taksitle niyetlendiğin motor REGAL RAPTOR

haa 50cc lik regalmi istiyon dostum

doğru ... aslında, seninkide bir teklif tabii..
inşallah bulursun

_METEOR_
01.Ağustos.2007, 23:29
bencede ben biriktirmeye karar weridm bak birisi anca kardeşin olcak sana ole werir motorunu 250 liraya 3 aylık koltuk aldım geçen o hesaba döndürdün :D

talkie
02.Ağustos.2007, 00:49
Benim motoru vereyim sana 250 YTL taksit yaparım ancak kredi kartına :)

sancezz
02.Ağustos.2007, 00:58
dostum gıttı gıdıyoru takıp et orda cıkabılır sana uygun regal :)

asikan15
02.Ağustos.2007, 11:42
dostlar 250 ytl taksitle regal raptor olmaz diyosunuz ama bi arkadas vermek istiyo sanki ben 250 ytl taksitle ömür boyu vadeli ferrari istemişim gibi konuşuyosunuz millet 250 taksitle race satmaya calışıyolar benim regal raptor un ürettiği motorları asagılamaya calışmıyorum herkesin maaşı milyar değil be arkadaslar ne yani maaşımız gıt diye motor sahibidemi olamıycaz ha pardon dogruya regal raptor motor almak için milyarder olmak gerekiyosa bu motorlar bize yakışmaz afedersiniz
hayret valla bi motor almaya kalktık paramıza rezil oluyoz işe bak yaaaa

Deli çerkes
02.Ağustos.2007, 12:02
bence taksitle alıp aradaki vade farkını ödemektense , bankadan çok daha düşük faizlli tüketici kredisi alıp motoru peşin parayla almak daha mantıklı.

OturanBull
02.Ağustos.2007, 12:03
bence taksitle alıp aradaki vade farkını ödemektense , bankadan çok daha düşük faizlli tüketici kredisi alıp motoru peşin parayla almak daha mantıklı.

:+1:

asikan15
02.Ağustos.2007, 12:13
evet arkadaslar bende bankadan kredi çekmeyi düşündüm ama bankayla uğraşmakta istemiyorum öneriniz için minnettarım
bu arada TALKİE dostumada teşekürler regal raptor sahibi olmaktan bir kaç arkadaşın yorumları bu sevdadan vaz geçirdi (METEOR ve KİNO) arkadaslara tesekürler onların yorumları sayesinde doğru yolu buldum ve antalyada bi tane 86 model BMW buldum onu alıcam herkes yerini bilmeli dar gelirli vatandaşların insanlar arasındaki kalite düzeyini bilmeli ve ona göre karar almalı haklısınız

tt06
02.Ağustos.2007, 15:48
bencede ben biriktirmeye karar weridm bak birisi anca kardeşin olcak sana ole werir motorunu 250 liraya 3 aylık koltuk aldım geçen o hesaba döndürdün :D

Yeni Gelen Arkadaşları Bu şekilde aşağılamamak gerekir, Dalga geçilecek konular var ama birde dalga geçilemeyecek konular vardır.
Geçenlerde motosiklet almak isyteyen birisi 2250 YTL lik scooter almak istediğini Gazi de öğrenci olduğunu önden peşinat olarak 250 YTL verebileceğini kredi kartının olmadığını senetle almak istediğini söyledi .Bende Kaç kaç ödeyebilirsin dedim o da 50 YTL ayda öderim dedi.
Yani Bir hesapla 2250 -250 ≈ 2000 / 50 ≈ 40 ay vade yani 3.5 yıl vade hemde vade farksız banka bile yapmıyor.Bende uygun bir dille bu şekilde satışın mümkün olamayacağını anlattım .
Yani insanlarla kötü konuşarak kişi sadece kendi nefsini tatmin eder.

thoraman
02.Ağustos.2007, 17:07
sanırım yine bir yanlış anlaşılma söz konusu yeni arkadaşımızla dalga geçen falan yok sen biraz fazla alınganlık yapmışsın dostum boşver 86 bmvyi falan napçan onu tarihi eser olmuş artık o kültür bakanlığı alsın onu sen sabret biraz elbet kesene uygun bir regal bulursun acele etme...

tt06
02.Ağustos.2007, 17:24
sanırım yine bir yanlış anlaşılma söz konusu yeni arkadaşımızla dalga geçen falan yok sen biraz fazla alınganlık yapmışsın dostum boşver 86 bmvyi falan napçan onu tarihi eser olmuş artık o kültür bakanlığı alsın onu sen sabret biraz elbet kesene uygun bir regal bulursun acele etme...
Doğru söylüyorsun 86 BMW nin parçasını da zor bulursun al regali başlangıç motoru olarak daha sonra büyütürsün

okan
02.Ağustos.2007, 17:37
selam arkadaslar ben bu foruma üye olalı pek uzun bi zaman olmadı ama regal raptorun motorlarına hayranım ve 2. el almak istiyorum 250 ytl taksitle motorunu satmak isteyen arkdaslar ve antalyaya yakın civarlarda olması tercihimdir bana yardımcı olan olursa sevinirimdostum şu anda banka kredileri çok düşük. zaten motorunuda ipotek ediyolar.. gidip bi bankaya danışın...burada sizin işinizi bu şekilde görecek kimse bulamassınız...motorunu satan ya paraya sıkışıp satıyor yada hacim yükseltmek için.. dolayısıyla taksitlendirme olayı biraz zor olur...

ayrıca KİNO BABAdan bahsetmişsiniz.. biraz ön yargılı olmuş bence düşünceleriniz....ergün ağabey gerçek anlamda bir babadır...onun hakkında bu şekilde düşünmeniz beni üzdü gerçekten...asla ve asla sizinle dalga geçmeyecek tek insan o dur bu sitede...siz sadece onun bu espirili yaklaşımını algılayamamışsınız... sizin adınıza üzüldüm...

METEOR kardeşe gelince o da sitemizin yeni üyelerinden .. takip edebildiğim kadarıyla seviyeli bi arkadaş olduğunu düşünüyorum.....

bence arkadaşım siz biraz alınganlık yapmışsınız....kaldığınız yerden devam edin ve sitemizi derinlemesine inceleyin....aradığınız her türlü konuya cevap bulabileceksiniz...ayrıca hangi şehirde olduğunuzu da yazarsanız size bi şekilde yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır...

_METEOR_
02.Ağustos.2007, 19:20
ben walla dalga geçmedim ole anladılarsada özür dilerim sadece diğer scooter motor gbi şeylerle kıyaslamayın demek istedim anladıım kadarıyla bu fiata bu motor çok mukemmel bi değer bizim için fiata bakıpta aldanmamak gerektiğini anlatmak istedim benım sözüm budur yanlıs anlayan warsa kusura bakmasın

MotoJunior
02.Ağustos.2007, 22:56
kardeş mesafe uzak ama mail order ile seni bi motor sahibi yapalım

dhnsyd
09.Ağustos.2007, 19:42
Arkadaşım sen sıkma canını bende para biriktiriyorum.Buradaki arkadaşlar çok cana yakın ve insanın derdinden anlıyorlar...Biraz daha sık dişini..Sahibinden.com da çok iyi regaller var..Alırısın RegalRaptor gezersin TOr Tor TOr:D

Jedaykin
09.Ağustos.2007, 21:27
arkadaş ilk dakikada golü yemiş. hiç gönlünü almaya çalışmayın, büyük ihtimalle okumayacak. bir daha kolay kolay bu siteye geliceğini sanmıyorum.

peace3001
09.Ağustos.2007, 21:30
biliyorsunuz dün bende regal almak istediğimi yazmıştım fakat teşekkürlerimi bir borç olarak bilirimki kimse benimle bu şekilde konuşmamıştı.Evet bende yorumları biraz okudum ve arkadaş biraz gücenmiş olabilir.Gerçi bir espri yaklaşımı olsada daha yeni olan birisi bunu anlayamayabilir.Yanılıyormuyum?

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 21:46
Arkadaşım sana motojnior Mehmetle konşmanı tavsiye edebilirim şu anda elinde de olması lazım yoksada blabilecek durumdadır

peace3001
09.Ağustos.2007, 21:49
bu arkadaş sefaköydeki bayii değilmi?
konuştum onunla ve elinde varmış alet.5300 diyor

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 21:52
Daha ucuz bulabilir aslında bi telefon bıraksan ilgilenir ihmal etmez o 5300 olan kendisi için hazırladığı 1500 ytl aksesar var üstünde bide 400 civarı rhsat masrafıda içinde fiyattır zannedersem

peace3001
09.Ağustos.2007, 21:55
ama bu 5300 dediğim alet DD250E-9B Classic modeli.herhalde dediğin gibi aksesuarlı ve sıfır.Peşin fiyatı

inci
10.Ağustos.2007, 00:03
bu gün vardı ya bir topik acilen satıyodu 3000 e ...kuryeymiş arkadaş hani, top-case vardı onu alsan ya işte

peace3001
10.Ağustos.2007, 00:06
yaw onu inceledim birincisi kırmızı ve classic değil o
ve sanırımki o moptor birazda kuryelikte kullanışmış... gerisini anla işte

inci
10.Ağustos.2007, 00:07
kırmızı istemiyorsun anladım...ama kuryede kullanamamış diye anladım ben ...

peace3001
10.Ağustos.2007, 00:10
bak ama sadece kullanamamış.bu kullanmamış anlamına gelmiyor.yaa sordum 5300 var ama kimse o kadar para verme diyor.2.el al diyorda kime güveneceğimki.ne sorunlar çıkıyor motorda..yanlışmı

menvahit
10.Ağustos.2007, 22:03
yaw onu inceledim birincisi kırmızı ve classic değil o
ve sanırımki o moptor birazda kuryelikte kullanışmış... gerisini anla işte
sanırım benim rrden bahsediliyo :|
slm arkadaş, büyük ihtimalle yanlış ifade ettim satış ilanını verir iken yada arkadaşlar yanlış anladı,
ben motoru ilk sahibinden ve ve özel biniciden aldım, kurye olarak çalışabileceğim bir motor almak için satışa çıkarmak istemiştim, diye ifade etmiştim .
sadece konuya açıklık getirmek istedim, slmlar

peace3001
10.Ağustos.2007, 22:13
Açıklaman iç,n çok teşekkür ediyorum arkadaşım.Yanlış anlaşılma falan olmasın sakın lütfen.Ben kesinlikle senin motora kötü bir söz söylemedim yada söylememde.Sadece belirttiğim gibi kırmızı rengini sevmediğimden ve inci arkadaşın tavsiyesi üzerine düşüncemi aktardım.Yoksa tabiki allah işini rast getirsin ve çabucak satmanı isterim.Keşke siyah olsaydıda seninle bu mesajı başka bir konumda konuşmuş olsaydık.Neyse tekrar teşekkür ederim ilgin alakan için..

talkie
10.Ağustos.2007, 22:23
Peace dostum Class arıyorsan benim motosiklet te satılık.İstersen ilanlar bölümüne bir göz at.

menvahit
10.Ağustos.2007, 22:35
sorun değil, önemli olan karşı tarafa kendimizi ifade edebilmemizdi bizde bunu yerine getirmeye çalıştık ne mutlu ifade edebildiysek.
enkısa zamanda aradığın motora kavuşman dileğiyle

RoS
11.Ağustos.2007, 02:53
ahhh ahh bende arıyorum bende istiyorumda imkanlar biras el vermeyince olmuyor işte :) derlerya varlık içinde yokluk cekiorz die benim hesapta onun gibi bi şey valla gece gunduz calısırken dusunup duruorum nasıl alırım nasıl yaparım die offsss offf.... ( fazlada uzmeyecem kendimi olursa olur olmazsa eyw ) :)

Kino
11.Ağustos.2007, 03:15
şimdi biraz sert olacam kimse de kusura bakmasın

bu foruma üye olan herkes cart diye kendi derdine care bulmak için atlıyor ortalığa
ya dostlar arkadaşlar gençler bu foruma üye oldunuz bir destur cekin bakalım , güzel hoş bir araştırın bakalım bu forumda neler yazılmış neler söylenmiş ne varmış kimler neler yazmış nasıl kelam etmiş

YOKK vatandaşların zoruna gidiyor, eski yazılan cizilenleri okumak
En kolayı bir başlık acayım derdimi yazıp kolay yoldan çözüm bulayım. OLMAZ BEYLER HANIMLAR...
bu foruma üye olduysanız eskileri okuyacaksınız bakacaksınız belki derdinize çareyi bulacaksınız. ve de milleti meşgul etmeyeceksiniz
ama zaten genelde kendide diyor yok ben öyle banka ile falan ugraşamam benim vaktimi almayın
eee ne istiyorsun armut piş ağzıma düş
motor satanların ilanlarına bakma arayıp sorma ; ben böyle istiyorum ve de cevap bekliyorum... OLDU TABİİ

sonra hafif meşrep dokundurdukmu da hemen öyle ağlamaca da yok...

jashuaa
14.Ağustos.2007, 19:27
arkadaşlar emrah komutanda satıyo motorunu. bugun istanbula gönderecegini söyledi. müşteri buldumu yoksa orda satılır diyemi gönderiyo bilmem ama komutanın motoru iyidir haberiniz olsun. isterseniz bir irtibata geçin.

guguk
15.Ağustos.2007, 20:39
Bende regal almak istiyorum 2000 ytl nakitim birde zealsun 150-19 chopper motorum 2000ytl peşin geri kalanı motor satıldığında vermek kaydı ile regal satan olursa hemen almak isterim