PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : !!! Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez !!!

aidikurt
08.Eylül.2015, 11:25
http://idaport.net/wp-content/uploads/2011/10/sehit.png
RaptorRiders Ailesi Olarak PKK'yı LANETLİYORUZ.
Ölen Şehitlerimizi saygıyla anıyor.
Geride kalanlara Allahtan sabır diliyoruz.

Ömer
08.Eylül.2015, 11:29
Şehitler ölmüyor ama ülke olarak biz ölüyoruz !!!

CELİL
08.Eylül.2015, 11:36
Allah Askerimize tüm güvenlik güçlerimize GÜÇ , KUVVET hepimize SABIR versin :(

fatih ekren
08.Eylül.2015, 11:48
daha 16 kahraman askerimizi uğurlamadan bir acı haberde ığdırdan geldi hepimizin başı sağolsun geride kalanlara allah sabır versin:cry:

aidikurt
08.Eylül.2015, 11:55
Arkadaşlar sessiz kalmayın . Yok yas ilan ederek kendinizi evlere kapatmayın sosyal sorumlulukla ilgili derneklere ve faliyetlere katılın . Tek yapmamamız gerekn hüzünlenip evde oturup birsey yapmamaktır.
Elinizden birşeymi gelmiyor alın TÜRK BAYRAĞINI omuzunuza asın sokaklarda dolaşın bu bile bir tepkidir.Bu bile ayakta olduğumuzun ne kadar güçlü bir millet olduğumuzun göstergesidir.

tbaylan
08.Eylül.2015, 13:12
Malesef ülkemizin her bir tarafından acı haberler gelmekte. Bununla ilgili sağduyulu olup, ellerimize bayraklarımızı alıp sokaklarda boy göstermeliyiz. Bu hareketleri sergilerken de topluma ve grup kültürüne aykırı olmayacak, siyasi söylemlerden ve işaretlerden uzak kalmaya azami dikkat göstermeliyiz. Allahtan şehit ailelerine sabır diliyorum. Allah rahmet eylesin..

Potenza
08.Eylül.2015, 21:51
Bu hainlerin yasadigi daglara napalm bombasi atilmasini ne isterdim...
Bu vatan kolay kazanilmadi,bize birakilan bu emanete sahip cikmali,hatta motorcular olarak toplanip bir toplu surus yapsak mi?

Draven
09.Eylül.2015, 01:03
İşin siyasi boyutuna girmek dahi istemiyorum ama, olayın başka bir çarpık yönü de gelen şehit haberlerinde ifade edilen rakamların dahi gerçeği yansıtmaması. Ne kadar doğrudur bilemiyorum, ama gazeteci bir arkadaşım yabancı medyada paylaşılan ölü sayısının daha ilk günden çok daha fazla olduğunu paylaşmıştı....

Kulaktan kulağa sayı büyümüştür, büyümemiştir bilemem...Ama 1' i de aynı 1000' i de...Hepsi can yakıyor, hepsi üzüyor...Elin Amerikalısı ülkesinden binlerce kilometre uzakta yaşayan tek bir vatandaşının kılına zarar gelsin ortalığı kasıp kavuruyor...

Milletçe son günlerde tekrardan duyarlı hale geldik bu haberlere...Uzun zamandır öyle bir düzende öyle bir sistemde yaşıyoruz, yaşatılıyoruz ki duyduğumuz tek tük acı haberlere kendi hayat kavgamızın yarattığı yorgunluk yüzünden tepkisiz bir hale gelmiştik. Öteki taraftan bakıyorum, onca şehit haberine rağmen arabasıyla müzik son ses sokağımın önünden geçen şuursuzlar da var bu ülkede.

Daha konuşsam anlatacağım niceleri var ama, içinizi daha da karartmak istemiyorum. Hala ümit sahibi olmamın tek bir sebebi var, o da bu ülkede sizler gibi aklı salim, düzgün insan evlatlarının da yaşıyor olması.

İyi ki varsınız...

aidikurt
09.Eylül.2015, 11:47
http://images.tapatalk-cdn.com/15/09/09/666bfd338e1f4c0e6b9a2addead1ed2e.jpg

Bu mesaj Cep Telefonumdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

grolof
09.Eylül.2015, 18:52
Sonuna kadar sana katılıyorum.İki oğlunuda askere göndermeyip,şehit olan gencecik oğlu için tepki veren bir babaya karaktersiz diyebilen ve onu göklere çıkarak insanlar tarafından yönetilmekten utanç duyuyorum

leonraptor
11.Eylül.2015, 20:22
Allah bizim için nöbet tutan bizi korumak için gerekirse canını feda eden asker ve polislerimizi korusun. Şehitlerimizin ruhları şadolsun mekanları cennet ama artık canlar gitmesin. Huzur içinde yaşayalım