PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarabyadan selamlar

barismert
02.Ağustos.2007, 01:04
Herkeze selamlar ismim barış istanbul tarabyada yaşıyorum 1985 doğumluyum aslında eski bi motorsikletçiyim ama henüz bi regal raptorum yok

12 yaşından beri motorsiklet kullanıyorum ilk motorum 50cc scooter 2.

honda activa (lisedeyken pizzacıda çalışıyodum moto kurye olarak) şimdi ise hayatımın hatası mondial 151rs çok kötü diil en azından beni işe

götürüp getiriyo aslımda memnundum hayatımdan taki birgün beşiktaşta iş çıkışı akşam saat 21:00 sıralarında 250cc lik REGAL RAPTORU görene

kadar :oops: o anda aşık oldum son 4-5 aydır almaya çalışıyorum ama önce scooter ı satmam lazım en kısa zamanda alıp aranıza katılıcam ve işallah bütün buluşmalarda beraberiz SAYGILAR

agresus
02.Ağustos.2007, 01:32
hoş geldin barış kardeş aramıza... gerçekten aşık olunasıdır bizim raptorlar ne diim... Mevlam gönlüne göre hayırlısı ne ise onu versin... istersen biraz daha bekle, sezon bi düşsün makine fiyatları biraz diplesin, temiz bi ikinci el bulalım sana o dönem....

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 03:01
Aramıza hoşgeldi kardeşim inşallah en kısa zamanda kavuşursun RR ına

sihirli_eller
02.Ağustos.2007, 03:04
hoşgeldin dostum aramızxa

müslüm baba
02.Ağustos.2007, 09:26
Regal efsane oldu gören aşık oluyor sen de inşallah bir regal alırsın.

altug
02.Ağustos.2007, 10:15
hoşgeldin aramıza

okan
02.Ağustos.2007, 11:42
barış aramıza hoşgeldin kardeşim.....

OturanBull
02.Ağustos.2007, 11:44
Hoşgeldin Dostum,

Sağlıklı ve Dengeli Sürüşler Dilerim..

thoraman
02.Ağustos.2007, 12:27
hoşgeldin dostum umarım en kısa zamanda kavuşursun raptoruna...

barismert
02.Ağustos.2007, 22:38
hoşbulduk böle sıcak bi ortamda ve aranızda olmaktan mutluyum dostlar güzel az km yapmış uygun fiyata duyan olursa bi haber etsin koydum kafaya kredi mıredi çekip alıcam kacarı yok kafamdaki tek soru işareti ben hergün scooterla işe gidip geliyorum tarabya nişantaşı arası trafik malum sizce bi Cruiser olan RR yi trafikte kullanmak hergün o trafikte 30 km yapmak nasıl olur yorumlarınızı yazarsanız sevinicem saygılar.....

sancezz
02.Ağustos.2007, 23:08
dostum burada ask kelımesını cok dogru kullandın gercektende motoru gorunce heycanlandım kalbım kut kut attı ve almadan once her gun magzanın onunde durup onu 5 dk ızlıyrdm anısını dınlesen cok farklı bır sekılde aldım gercekten hıkaye gıbıhatta resmını bıle cektım eve gelıp bılgısayarımdan ızlıyrdm ah ah cekıyrdm sonunda cıldırdım onsuz yapamayacagımı anladım ve onu kacırdım :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://upload2.postimage.org/88062/Goruntu_475_.jpg (http://upload2.postimage.org/88062/photo_hosting.html)

barismert
02.Ağustos.2007, 23:46
:cheesy: millet bıktı benden mahhalle işyerinde cep telefonumda resimler RR ın herkeze gösteriyorum makinaya bak cok fena falan kimse sallamıyo :D bazıları ,motor işte :P ,bazıları fenadiil falan :evil: ,bazıları al kanka bunu :cheesy: ,bazılarıda ya agar abi motoru bu :x ,diyo ama ben ona sadece sevda diyorum motor sevdası bu aralar chopper yada direk şuna RR :roll: diyelim sahilde yeniköyde benzincinin yanında bi şarküterinin önünde gördüm gezerken scooterımla hemen durdum yanaştım hemen RR ile kesişiyoruz :shock: sahibi geldii dedim motor nası valla on numara dedi yeni almış 5 liraya sesi falan nası dedim eh dedi harley gibi diil ama idare eder dedi ya bi çalıştırsana dedim saolsun anahtarı aşagıya chopperlarda tam olması gereken yere taktı marşa bastı havalara girmesin diye iyimiş ya dedim 8) bi gaz verde görelim dedim hafif dokundu dayanamadım bu ne yaw dedim on numara ses var :cheesy: ekzozu actırdınmı yok meger orjinal sesiymiş hasta oldum aşk tazeledik orda RR la :oops: şimdilek cep telefonundaki resimlerle avunuyorum gösterecek kimse kalmadı artık millet bıktı :x ama katılıcam aranıza az kaldı :roll:

MotoJunior
02.Ağustos.2007, 23:49
arzularını fazla erteleme görüşelim

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 23:52
hoşbulduk böle sıcak bi ortamda ve aranızda olmaktan mutluyum dostlar güzel az km yapmış uygun fiyata duyan olursa bi haber etsin koydum kafaya kredi mıredi çekip alıcam kacarı yok kafamdaki tek soru işareti ben hergün scooterla işe gidip geliyorum tarabya nişantaşı arası trafik malum sizce bi Cruiser olan RR yi trafikte kullanmak hergün o trafikte 30 km yapmak nasıl olur yorumlarınızı yazarsanız sevinicem saygılar.....

Ben hergün yeniköyden beşiktaşa gidiyorum hemde artçılı hiç bir zorluğunu görmediğim gibi geçen sene scoterle gidiyordum şu anda daha rahat gidiyorum şüphen olmasın

yeaks
03.Ağustos.2007, 00:20
benim aşkm daha güzel başladı motorumu tamire verdim ve bizim ustadan 1 günlüğüne bi motor istedim altıma bilmediğim bi marka motor verdi chopper dı kendisi viteslerine alışamamdım ilk önce viteslerini çözdümm bi baktım altımda 250 cc lik bi canavar var 250 lik bir motordan böyle bir performans beklemiyordum ustaya sordum abi bu ne dedim oda dediki bu regal raptor çift silindir su soğutmalı en iyi çin mallaraından dedi. O akşam ustaya bunu kimseye verme ben alıcam dedim ve aldım :)

agresus
03.Ağustos.2007, 01:03
bizim olayımıss biraz görücü usulü oldu... ben artıkın vakti geldi, ii bi fitesliye dönmek gerek, scooter falan güssel ama sağlam bi ilişki olmalı falan diorum... eee askerden de gelmişim, o zaman geleceğe daha bi güvenle bakıyom, iş felan hazır, tam zamanım annıycanıss.. haber saldım dört bi yana; dedim ne olursa olsun, biraz ekonomik,biraz güvenilir, temiz süt emmiş olsun dedim... bi gün abim aradı, dediki buldum, züpper bişi... ii dedim, kalktık gittik ilk tanışmaya... mecidiyeköyde pek havalı bi yerlerde gördüm ilkin... sıfır çilloplar... ama sinmedi içime... tuncay var o zaman aykonda, kıl bişiii...baktım adam artizin önde gideni, dedim bundan alicaama almam daha ii... zaten dedim pahalı... almıyom beaa... ama abim annamış gözümdeki ışığı, başlamış araştırmaya... yine bi gün koşuşturuyom iş güç hesabı, abim aradı, dedi buldum... bundan iisi dedi şamda kayısı... az kullanılmış, tertemisss... parasıda ii... aliim mi dedi sana?.. yaww dedim nası olur bilmem ki.. öölee bi kere görmeknen olmas ki dedim... abim dedi ki iidir.. alalım... dedim peki al bakalım... ertesi gün noter işlemleri sırasında gördüm ilk.. kırmızı felan, pek havalı, içime hiç sinmeden aldım falla... hele ilk iki gün tam bi eziyet... hantal, alçak felan... endro ardından bi scooter eskitmişim alışmışım yükseğe... ama üçüncü gün bi alışmaya başladım... sona bi aşk başladı ki... basıyon gidiyo, bi makaslara giriyo ki şaşırırsın.. hantal gibi duruyo ama bi kıvrak ki... scooterımdan da sadece 10 cm daha geniş... bazen takılsada aralada yol biraz müsait olsun uçuyo sankim... trafik mrafik dinlemiyo... al güzel kardeşim... bu paraya daha iisini bulamazsın... amabekle biraz daha, sezon iraz düşsün, fiyatlar biraz diplesin o zamna al kendine bi ikinci el... o zaman cümleten bakmaya başalrısss... ama bekle biraz daha derim ben....

barismert
03.Ağustos.2007, 01:29
doğru dersin kardeşim beklemek lazım :| nezaman aceleye gelse bu motor işi hep sonu pişmanlık oluyo :( beklicem kışı karar verdim ama kesin gelicem aranıza takılıcaz uzun yollarda :cheesy: belki şimdilik kafam eserse sizlerdende onay gelirse 151 rs scooter ımlada katılırım gezilere :? arada bi beklersiniz yolda idare edin uzun yolda şişer makina :D

yenikoylu_ua
03.Ağustos.2007, 01:31
Kardeşim ne demek herzaman bekleriz motor sevgisi ile dolu olmak yetiyo marka önemli değil

agresus
03.Ağustos.2007, 01:35
ba ba ba.. ettiği lakırdıya bak şunu.. biz deöölee bi ayrım yok... raptor rider olman yeter... her marka ve cc makinaya acığız... yeter ki sen katılmak, kaynaşmak, hoş beş sohbet iste...

inci
03.Ağustos.2007, 01:41
sen hiç merak etme ...öyle bir bağlılık var ki ,beni her zaman beklediler sağolsunlar,hiç bir kerecik bile şikayet etmediler...bir kereceik bile "senin makinan yavaş "gibi bir cümlecik kullanmadılar.Aksine her zaman aralarında görmek için ısrarcı ,istekli ve sabırlı oldular...sen al makinanı hayırlısıyla ve katıl toplantılara...

handojoe
03.Ağustos.2007, 01:49
gel tarabyalı dostum benimde 150 cc lik motorundan bile büyük bir keeway süperlaytım var beraber en geriden sürüyü toplarız

hani sağa sola kaçışanlar olur filan...

HANDO en geride kalsada yolun üzerindedir... :cheesy:

RızaHoşgör
03.Ağustos.2007, 02:02
hoşgeldin aramıza.kalıcı olman dileğimle