PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aksesuarlı Daytona 250 cc - Motorumu Satıyorum

tbaylan
10.Eylül.2015, 14:42
Arkadaşlar hepinize üzülerek söylüyorum ki motorumu satıyorum. Fakat bu bir son değil. Sadece denizin dibine çekiliyorum. Kısa süre içerisinde tekrar yukarı çıkıp kaldığım yerden devam edeceğim.

Marka: Regal Raptor
Model : Daytona
Yıl :2013
Km :12.000
Motor Hacmi :250 CC
Renk :Beyaz
Silindir Sayısı: Çift Silindir
Vites: Manuel
Sahibinden.com ilan no: 230638507

Motor genellikle uzun yolda kullanılmıştır. Herhangi bir sorunu, problemi yoktur. Üzerinde ekstra olarak Bridgestone Exedra Lastik(Ön+arka), Xenon Far, Alarm, Keyless Go(Anahtarsız çalıştırma), Yan çantalar Tex marka+çanta demiri, Sosis Çanta Tex marka, arkada en büyük boy Armode marka çanta ve ayaklığı mevcuttur.

Fiyat olarak 9000 TL düşünüyorum. RaptorRiders ailesi üyesi olan arkadaşlara hatırı sayılır indirim yapılacaktır.

Sevgiler.

tb

Trkr
10.Eylül.2015, 14:44
bize kaça olur :P

şaka bir yana hayırlı olsun, en kısa zamanda dragstarına kavuşmanı dilerim.

tbaylan
10.Eylül.2015, 15:07
bize kaça olur :P

şaka bir yana hayırlı olsun, en kısa zamanda dragstarına kavuşmanı dilerim.

agaya beleş:cheesy:

Eyvallah babacan sağolasın. Araştırmalara başladım bakalım neler olacak göreceğiz hep birlikte..

karakalem
10.Eylül.2015, 15:13
Bende alıyorum diye mi hemen satmaya karar verdin yoksa? İzmir e iki beyaz daytona fazla :D

Bahadır
10.Eylül.2015, 15:45
Hayırlısı olsun Tuğrul.Yeni motoruna bir an önce kavuşursun inş.8)Darısı bizim başımıza:)

Draven
12.Eylül.2015, 02:23
Bende alıyorum diye mi hemen satmaya karar verdin yoksa? İzmir e iki beyaz daytona fazla :D

Burak 2 değil abi en az 3 benim makina da beyaz :)

Tuğrul, hayırlısı olsun kardeşim. Anladığım kadarıyla kısa bir süre sonra ufukta daha büyük bir makina var ve seni yollarda o makina ile göreceğiz. Abi umarım en kısa zamanda pazarlıkta öldürmeyip o motorun hakkını verecek kişiye satarsın ( motorun üstünde o kadar aksesuar var, 9000 bile bence çok çok iyi fiyat kardeşim, motorum olmasa inan gelir ben alırdım direk 8) )

Benim de aklımdasın kardeşim, çevremden biri " motor alıyorum " dediği gibi soluğu senin yanında alırız ;)

Ama senden tek bir ricam var kardeşim, motorlu, motorsuz, yaya ya da bisikletli, mutlaka konuştuğumuz gibi bir araya gelelim :)

tbaylan
12.Eylül.2015, 10:37
Burak 2 değil abi en az 3 benim makina da beyaz :)

Tuğrul, hayırlısı olsun kardeşim. Anladığım kadarıyla kısa bir süre sonra ufukta daha büyük bir makina var ve seni yollarda o makina ile göreceğiz. Abi umarım en kısa zamanda pazarlıkta öldürmeyip o motorun hakkını verecek kişiye satarsın ( motorun üstünde o kadar aksesuar var, 9000 bile bence çok çok iyi fiyat kardeşim, motorum olmasa inan gelir ben alırdım direk 8) )

Benim de aklımdasın kardeşim, çevremden biri " motor alıyorum " dediği gibi soluğu senin yanında alırız ;)

Ama senden tek bir ricam var kardeşim, motorlu, motorsuz, yaya ya da bisikletli, mutlaka konuştuğumuz gibi bir araya gelelim :)

Abi hiç sıkıntı yok telefonda konuştuğumuz gibi. Bir sıkıntı çıkmazsa haftaya çarşamba buluşucaz8)

tbaylan
02.Ekim.2015, 10:18
Arkadaşlar son detayları sizinle paylaşmak istedim. Dün itibariyle Manisa'dan gelen, çok hevesli Teğmen Rütbesine haiz bir kardeşimize "Dul Feryadı"nı sattım. Kısa bir süre ara veriyorum. Takiplerime buradan devam. Ama ne yapacağım hiç belli olmaz belki de bir anda yeni bir makine alabilirim:))

Hepinizin farı da, yolu da açık olsun.

Sevgiler.

tb

Bahadır
02.Ekim.2015, 10:22
Hayırlısı olsun ikiniz için de8)

CELİL
02.Ekim.2015, 10:30
Tuğrul alana satana hayırlısı olsun kısa sürede yeni chopper makinanı bekliyoruz krosla test sörüşü yapmışsın sakın ha :) :)

tbaylan
02.Ekim.2015, 11:05
Tuğrul alana satana hayırlısı olsun kısa sürede yeni chopper makinanı bekliyoruz krosla test sörüşü yapmışsın sakın ha :) :)

Abi çok teşekkür ederim güzel dileklerin için:)

Test sürüşü mü?? Arkadaşlar binmeye çalışırken bacaklarımdan tutup havaya kaldırdıklarını söylemediler galiba sana::::::::::

Şaka bir yana motosiklet tarzlarının hepsi güzel ama benim tarzım chopper/cruiser abi. Herşey değişir, bu değişmez. Bir bakmışssın Pazartesi günü bir süpriz yapmışım hiç belli olmaz8)

Ömer
02.Ekim.2015, 11:13
Tuğrul şimdiden hayırlı olsun diyelim. En kısa sürede yeni motoruna kavuşman dileğiyle...

nickziki
02.Ekim.2015, 11:30
Hayırlı olsun. Bu mesajdan önce kortejde katılım mesajını okuyunca bu süpriz oldu bayaa. Belli ki aklında da bişey var. İnşallah gönlünden geçen olur.

tbaylan
02.Ekim.2015, 11:31
Tuğrul şimdiden hayırlı olsun diyelim. En kısa sürede yeni motoruna kavuşman dileğiyle...

Abi motorsuz olacak gibi değil zaten. Gece rüyamda bile motor kullanıyordum. En kısa sürede almam lazım:Rockn Roll::cheesy:

tbaylan
02.Ekim.2015, 11:32
Hayırlı olsun. Bu mesajdan önce kortejde katılım mesajını okuyunca bu süpriz oldu bayaa. Belli ki aklında da bişey var. İnşallah gönlünden geçen olur.

Abi süprizlerle dolu biriyim ben. Caner beni daha çok "yırtık" diye tariflese de var aklımda birşeyler. Güzel birşeyler. Hayırlısı olsun bakalım8)

spue
02.Ekim.2015, 11:38
Tuğrul,

hayırlısı olsun. Alan arkadaşa da hayırlı olsun.

"özel ve gizli not: benim makine satılık, yardımcı olabilirim." :cheesy:

tbaylan
02.Ekim.2015, 11:40
Tuğrul,

hayırlısı olsun. Alan arkadaşa da hayırlı olsun.

Süleyman abi ince düşüncen için çok teşekkür ederim. Şimdilik gizli tutuyorum, birkaç kişi biliyor. Ajanlar Celil abiye istihbarat vermediyse marka/model gizli. Ama şöyle 300 kg civarı bir makine var aklımda:::::8)

Ferhat BASTEM
02.Ekim.2015, 12:34
Tuğrul hayırlı olsun, darısı benim de başıma.

Süleyman abi,

Genel ve açık not: Benim makine de satılık, yardımcı olabilirim :)

Bahadır
02.Ekim.2015, 12:36
Süleyman abi ince düşüncen için çok teşekkür ederim. Şimdilik gizli tutuyorum, birkaç kişi biliyor. Ajanlar Celil abiye istihbarat vermediyse marka/model gizli. Ama şöyle 300 kg civarı bir makine var aklımda:::::8)

Dragstar 230 kilo diye biliyorum.Demek o değil :cheesy:

tbaylan
02.Ekim.2015, 12:37
Dragstar 230 kilo diye biliyorum.Demek o değil :cheesy:

Bende 300 diye biliyodum demekki değilmiş:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Bahadır
02.Ekim.2015, 12:38
Süleyman abi,

Genel ve açık not: Benim makine de satılık, yardımcı olabilirim :)

Tuğrul,

Genel not: Bende satabilirim.İlan falan vermedim ama:cheesy:

CELİL
02.Ekim.2015, 13:26
Bence drağ yerine honda shadow tercih et

FurkanC.
02.Ekim.2015, 13:57
Arkadaşlar son detayları sizinle paylaşmak istedim. Dün itibariyle Manisa'dan gelen, çok hevesli Teğmen Rütbesine haiz bir kardeşimize "Dul Feryadı"nı sattım. Kısa bir süre ara veriyorum. Takiplerime buradan devam. Ama ne yapacağım hiç belli olmaz belki de bir anda yeni bir makine alabilirim:))

Hepinizin farı da, yolu da açık olsun.

Sevgiler.

tb

Agacım hayırlı olsun valla bende akşam senle konuşmayı düşünüyodum bende güzel haberi aldım aileden pazartesiden itibaren bakmaya başlıyorum kısmet başka makinalaraymış :D bu hafta ekipman vs. konularda başını ağrıtıcam haberin olsun :D

tbaylan
02.Ekim.2015, 14:04
Bence drağ yerine honda shadow tercih et

Yakıt ikmali yapabilirsem Shadow aklımda ama bakalım:)

tbaylan
02.Ekim.2015, 14:05
Agacım hayırlı olsun valla bende akşam senle konuşmayı düşünüyodum bende güzel haberi aldım aileden pazartesiden itibaren bakmaya başlıyorum kısmet başka makinalaraymış :D bu hafta ekipman vs. konularda başını ağrıtıcam haberin olsun :D

Hadi gözün aydın kardeşim. Valla dilerdim tanıdık birine gitsin makine ama çok ısrarcı oldular bende veriverdim. Sen bana alo de, gerisini hallederiz sorun olmaz8)

berkehrercan
02.Ekim.2015, 14:18
Biraz para biriktireyim bende koyucam ilani hayirlisi olsun abi

tbaylan
02.Ekim.2015, 14:39
Biraz para biriktireyim bende koyucam ilani hayirlisi olsun abi

Sağolasın kibar kardeşim::::: Kazasız, belasız, dikkatli bir şekilde kullanırsın inşallah8)