PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İNCİ'DEN ...

inci
02.Ağustos.2007, 02:15
SEVGİLİ ARKADAŞLAR YENİDEN MERHABA :)
Sizleri; üzmüş ve meraklandırmışım anlaşılan bunun için özür dilerim... Bu akşam toplantıya geç de olsa katıldım ve konuşulması gereken bazı detayları masaya yatırdık ve sanırım bir orta yol bulundu... Açılan topikleri okudum,çağrılarınızı gördüm sabrınıza, sevgide olan ısrarınıza nasıl karşılık verebilirim bilmiyorum... Sevgili kino babama, sevgili Okan ve Oya kardeşlerime, sevgili Kubilay-Şemsi 'ye, HANDO kardeşime, sevgili Emrah ve Ayhan komtanıma, Seda'cığıma, dd100 E ye, gençer'e, Denizciğime, Alper'e ve Gülçin'e, Speedy'ye, İlker'e, Çelebi'ye, Carvalho'ya sesleniyorum; HEPİNİZLE YENİDEN BULUŞMAK ÇOK GÜZEL... İLGİNİZE VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİM... Benim penceremden bakıldığında, tek tek değerlisiniz, güzelsiniz, bunu karşılığında değer görmek benim için bir onurdur... Toplantılarımız, aktivitelerimizde, sitemizde birlik ve beraberlik içinde, görüşmek ve paylaşmak üzere... :D

Ayrıca her zaman, büyük özveri ve sabırla yanımda olup her türlü kahrımı çeken canım kardeşim SERHAT'A teşekkür ediyorum,iyi ki varsın kardeşim benim.

"Hep zamana yenik düştük
Esiri olduk anlamsız koşuşturmaların
Ama
Bir kez adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç
Unutmadık...Unutamadık."

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 02:28
Güzel bir akşamda seni tekrar aramızda görmek bize bir kat daha mutluluk verdi.İyiki varsın iyiki varsınız

Kino
02.Ağustos.2007, 10:49
işte bu yaaa

su güzel yazılarını okumaktan mahrum bırakma bizleri.

hoşgeldin inci

inci
02.Ağustos.2007, 11:30
estf abi ,ben sizlerden mahrum kaldım aslında :oops:
hoşbuldum abi teşekkür ederim ... :oops:
pazar akşamı yola çıkmayı düşünüyorum inşaallah ...anladın sen onu :mrgreen: :lol:

handojoe
02.Ağustos.2007, 11:30
akşam çok istedim rönoparka gelmeyi fakat işlerimiz bitmedi üstelikte

yağmur yağdı...

neyse önemli olan İNCİ hocacamızın tekrar aramıza dönmesi...

hanımların olduğu yerde düzen olur edep olur haya olur

onlar olmasa bufalo öküzleri gibi tepinir, kirli kelimelerle pasaklı cümleler kurardık.

İNCİ hoca bize lazım hemde herkesten daha fazla lazım...

HANDO aklı olan biraz düşünsün diyor... :!: :cheesy:

okan
02.Ağustos.2007, 11:37
ohhhhbeaaaaaa.....örtmenim gelmişşşş..... :) :) :)

inci örtmenim siz olmadan buraların hiç tadı olmuyor..... :(

lütfen bizi bi daha yanlız bırakmayın.... :pls: :pls: :pls:

inci
02.Ağustos.2007, 11:39
HANDOCUĞUM; :D toplantıya gittim seni sordum ilk önce ama sen gelmemişsin ,kendime --inci sen mi yanlış anladın HANDO gelmiyormuş meğerse --- dedim .
sürpriz olacaktı herkese.Ama işlerin daha önemli ,senin herzaman yerin var yanımızda , :cheesy: :cheesy:

"

hanımların olduğu yerde düzen olur edep olur haya olur

onlar olmasa bufalo öküzleri gibi tepinir, kirli kelimelerle pasaklı cümleler kurardı

: :alkis: :alkis:

Bu fikrinden dolayı tebrik diyorum seni ,hanım düşmanları okusunlar :mrgreen: :evil: :evil: :mrgreen:

ohhhhbeaaaaaa.....örtmenim gelmişşşş..... :) :) :)

inci örtmenim siz olmadan buraların hiç tadı olmuyor..... :(

lütfen bizi bi daha yanlız bırakmayın.... :pls: :pls: :pls:

sizler olmadan da benim tadım yoktu fallaaaa...
ALLAH ayırmasın ,huzur ve sağlıklı olalımda ....beraberiz inşaallah bundan sonra :D :D

okan
02.Ağustos.2007, 18:42
Amiiinnnnnnn .. örtmenim .. bi daha bu kadar ara vermeyin yaff....bu gün site eski günlerine döndü sanki..... çok sevinçliyim bu gün... volkanda formunda .... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

inci
02.Ağustos.2007, 18:50
Amiiinnnnnnn .. örtmenim .. bi daha bu kadar ara vermeyin yaff....bu gün site eski günlerine döndü sanki..... çok sevinçliyim bu gün... volkanda formunda .... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

sayenizde okan (bu arada avatar senin SÜPER OLMUŞ :cheesy: ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ)

okan
02.Ağustos.2007, 18:52
saolun örtmenim.. hanımıda RRcı yaptık en sonunda.... :lol: :lol: :lol:

inci
02.Ağustos.2007, 18:55
saolun örtmenim.. hanımıda RRcı yaptık en sonunda.... :lol: :lol: :lol:

hatun zaten en RR cı içimizdeki :D

okan
02.Ağustos.2007, 18:57
çılgın motorcu yavvvv... :P hızlı git diye habire kaskıma vuruyo .... :lol: :lol: en sonunda ii bi motor aldıracak bana.... :roll:

ama ben regalimi sefiyom .. :( iki motor da çok olur ..naapçass yaaa.. :? :?

inci
02.Ağustos.2007, 19:01
çılgın motorcu yavvvv... :P hızlı git diye habire kaskıma vuruyo .... :lol: :lol: en sonunda ii bi motor aldıracak bana.... :roll:

ama ben regalimi sefiyom .. :( iki motor da çok olur ..naapçass yaaa.. :? :?

Ağzından (pardon parmaklarından )kaçtı bi kere 2. motor ,anlamayıs dimi Oya bir cbr alırsın hatuna artıkın :evil:

okan
02.Ağustos.2007, 19:06
vışşşşşş.. bunları okumasın bariii.... bi tane skutır var yavv .. onla alıştırma yapsın önce....bizim buralarda bayan sürücülere pek saygılı davranılmıyo örtmenim.. bu yaştan soora mapus damlarında mı çürüyelim adam döve döve... :P :P :P

inci
02.Ağustos.2007, 19:14
vışşşşşş.. bunları okumasın bariii.... bi tane skutır var yavv .. onla alıştırma yapsın önce....bizim buralarda bayan sürücülere pek saygılı davranılmıyo örtmenim.. bu yaştan soora mapus damlarında mı çürüyelim adam döve döve... :P :P :P
aman ALLAH korusun okan....

sanki bizim burda çok sayıyorlar bayan rider ları ...neler yaşıyorum bir bilsen...en azından sen sürekli yanında olursun ,bişeycikler olmassss

sihirli_eller
02.Ağustos.2007, 19:21
aslında motorları saymıyorlar hiç ama bayan olunca daha bi dikkat çekiyo olacakki daha da sıkıştırıyorlar ama motorları ne kadar onemsedikleri bellli srücülerin tosyadan gelirken 23 seritli yolda 2 şerit tırmanma şeridi yolun en sağından tırmanırken konya ovası gibi yerde adam beni sıkıştırdı adama git yanımdan diye el işareti yaptım tınlamadı en sonunda mıcırda buldum kendimi kocaman bi taşın üstünden atladıktan sonra durdum ne diyelim eğitim şart hocam

inci
02.Ağustos.2007, 19:37
aslında motorları saymıyorlar hiç ama bayan olunca daha bi dikkat çekiyo olacakki daha da sıkıştırıyorlar ama motorları ne kadar onemsedikleri bellli srücülerin tosyadan gelirken 23 seritli yolda 2 şerit tırmanma şeridi yolun en sağından tırmanırken konya ovası gibi yerde adam beni sıkıştırdı adama git yanımdan diye el işareti yaptım tınlamadı en sonunda mıcırda buldum kendimi kocaman bi taşın üstünden atladıktan sonra durdum ne diyelim eğitim şart hocam

çok geçmiş olsun ben duymamıştım bu kazanı ...ben sadece yolda sıkıştırmalara alıştım ,artıkın konu komşu da sıkıştırıyo "kadın başına nasıl olurda motor kullanır " derdindeler ,ve ellerinden geleni yapıyorlar bezdirmek adına ...

okan
02.Ağustos.2007, 19:41
[quote=okan]vışşşşşş.. bunları okumasın bariii.... bi tane skutır var yavv .. onla alıştırma yapsın önce....bizim buralarda bayan sürücülere pek saygılı davranılmıyo örtmenim.. bu yaştan soora mapus damlarında mı çürüyelim adam döve döve... :P :P :P

sanki bizim burda çok sayıyorlar bayan rider ları ...neler yaşıyorum bir bilsen...en azından sen sürekli yanında olursun ,bişeycikler olmassss[/quote

kaçar bu örtmeniimm kaçaaaaarrr.. anahtarı cebimden aşırıp kaçar falla pilla.. :lol: :lol: gözü karadır...

beni bi keresinde araba öğretirken bırakıp kaçmıştı...az mı koştuydum peşinden.. soora geri vitese takıp bi de geri deri gelmesmi metrelerce.. dedim sen araba sürmeyi biliyon .. benle maytapmı geçiyon... :lol: :lol: :lol:

şimdide motor peşinemi düşecess.... yaşlandık artıkın koşturamayıs ölle hatun peşinde... :lol: :lol:

inci
02.Ağustos.2007, 19:50
[quote=okan]vışşşşşş.. bunları okumasın bariii.... bi tane skutır var yavv .. onla alıştırma yapsın önce....bizim buralarda bayan sürücülere pek saygılı davranılmıyo örtmenim.. bu yaştan soora mapus damlarında mı çürüyelim adam döve döve... :P :P :P

sanki bizim burda çok sayıyorlar bayan rider ları ...neler yaşıyorum bir bilsen...en azından sen sürekli yanında olursun ,bişeycikler olmassss[/quote

kaçar bu örtmeniimm kaçaaaaarrr.. anahtarı cebimden aşırıp kaçar falla pilla.. :lol: :lol: gözü karadır...

beni bi keresinde araba öğretirken bırakıp kaçmıştı...az mı koştuydum peşinden.. soora geri vitese takıp bi de geri deri gelmesmi metrelerce.. dedim sen araba sürmeyi biliyon .. benle maytapmı geçiyon... :lol: :lol: :lol:

şimdide motor peşinemi düşecess.... yaşlandık artıkın koşturamayıs ölle hatun peşinde... :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zuhazuahzuah nihahahaa

sihirli_eller
02.Ağustos.2007, 19:53
işte hocam dediğim gibi eğitim şart benide sıkıştırıyo herkez sat şu motoru 2 teker şeytan işi diye ama bilmedikleri bişey var o motorda ÖZGÜRLÜK o motorda :cheesy:

aidikurt
02.Ağustos.2007, 20:07
evet işte inci hoca gene sahnede :)
inci hocam unutma onumuzdeki hafta bulusma merterde ve seni evinin ordan alıcaz onursal konuk olarak bide komsunu dövücez sonra demedi deme :)

inci
02.Ağustos.2007, 20:21
inci hocam unutma onumuzdeki hafta bulusma merterde ve seni evinin ordan alıcaz onursal konuk olarak bide komsunu dövücez sonra demedi deme :)

SİZDEN AYRI KALMAK KOLAY DEĞİL... :love:

komşuyu gövde göstererek ne hale getireceğiz bilmem :evil: :evil: :evil: ...suratını görmek isterim fallaaaa :evil: :evil:

RızaHoşgör
02.Ağustos.2007, 21:14
sevgili inci,
dün akşam erken ayrılmam gerektiği için sıkıntılarını dinleyemedim.güzel olan çözmüş olman.senin için bir sakınca yoksa bu konu yada konuları biraz açsanda herkesler kendine düşen dersi alsa.en azından ben bir yanlış yaptımmı bilmiyorum?
sevgilerimle

inci
02.Ağustos.2007, 22:09
sevgili inci,
dün akşam erken ayrılmam gerektiği için sıkıntılarını dinleyemedim.güzel olan çözmüş olman.senin için bir sakınca yoksa bu konu yada konuları biraz açsanda herkesler kendine düşen dersi alsa.en azından ben bir yanlış yaptımmı bilmiyorum?
sevgilerimle

sevgili RIZA seninle konuşulmadan sorun halledildiğine göre sana ait bir yanlış yok demektir :cheesy: .konuları aslında gizlemiyorum ama ;sanal dünyada, asıl konuşmak istediklerini ,hislerini ,mimiklerini ,yansıtamadığın için çok fazla yanlış anlaşılmalara sebep oluyor ve polemikler yataılıyo.Bunlara gerek yok,eğer sen de müsade edersen bunları yüzyüze konuşalım olurmu?yani asayiş berkemal bunu bilmeni isterim. :cheesy: :D

handojoe
03.Ağustos.2007, 01:02

komşuyu gövde göstererek ne hale getireceğiz bilmem :evil: :evil: :evil: ...suratını görmek isterim fallaaaa :evil: :evil:

hocam şapkamı komşunun bahçesinedeki çite asmam yeterli olacaktır, birde ölü karga bağladık mı

mesaj yerini bulur. savaş boyaları sürünmeye gerek yok.

HANDO ' da sindirici ,yıkdırıcı ve caydırıcı yöntem çok... :evil:

inci
03.Ağustos.2007, 01:12

hocam şapkamı komşunun bahçesinedeki çite asmam yeterli olacaktır, birde ölü karga bağladık mı

mesaj yerini bulur. savaş boyaları sürünmeye gerek yok.

HANDO ' da sindirici ,yıkdırıcı ve caydırıcı yöntem çok... :evil:

çok güzel bir fikir HANDO... :evil:

okan
03.Ağustos.2007, 01:16
örtmeniiimmm.. bi geldiniz tam geldinisss.. ne güssel vallla....gece bilem varsınıs sitemisde....çok mutluyummm....nası diyodu HANDO....

OKAN çok mutlu oldu.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

inci
03.Ağustos.2007, 01:19
örtmeniiimmm.. bi geldiniz tam geldinisss.. ne güssel vallla....gece bilem varsınıs sitemisde....çok mutluyummm....nası diyodu HANDO....

OKAN çok mutlu oldu.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BEN DE ÇOK MUTLU OLDUM OKAN :cheesy: :cheesy: :D
hele bu birlik- beraberlik ,sevgi,destek ALLAH bozmasın ne der HANDO bilirsiniz

inci İYİKİ VARSINIZ dedi :cheesy:

handojoe
03.Ağustos.2007, 01:24

canım ç. kalelim

sol elinin orta parmağını göstersene

ha baktın olmuyor elinle belini tut ve tetik işareti yap.

benim çanakkale ezine arasında arkama yapışan tır şoförüne yaptığım gibi.

bak o zaman nasıl oluyor.

HANDO hayal gücünü kullan diyor... :cheesy: sana

Engin
03.Ağustos.2007, 10:08
İnci hocam, çok sıkıntılı günler yaşadığınız belli, sizden uzak bir memleketteyiz ama bizim yapabileceğimiz bir şey varsa çekinmeden söyleyin.

sihirli_eller
03.Ağustos.2007, 14:31

canım ç. kalelim

sol elinin orta parmağını göstersene

ha baktın olmuyor elinle belini tut ve tetik işareti yap.

benim çanakkale ezine arasında arkama yapışan tır şoförüne yaptığım gibi.

bak o zaman nasıl oluyosaol hando bundan sonra bunu deniycem :cheesy:

HANDO hayal gücünü kullan diyor... :cheesy: sana

saool hando bundan sonra inşallah olamaz ama olursa söylerdiğini deniycem

dd100e
03.Ağustos.2007, 19:09
hocam iiki geldiniz çok mutlu ettiniz bizi

emrahss
05.Ağustos.2007, 22:23
Hadi hoşgeldin hocam. Özletme ööle kendini. Gerçi ben hala Top Case olayına takmış durumdayım ya, neyse, hehe

inci
05.Ağustos.2007, 22:39
Hadi hoşgeldin hocam. Özletme ööle kendini. Gerçi ben hala Top Case olayına takmış durumdayım ya, neyse, hehe

Emrah komtanımmm nerelerdesiniz yahuu.... :cheesy:
ama AMA BİZ SİZLE KONUŞTUYDUK ŞU top case İŞİNİ HANİ UNUTTUYDUNUZ YAAA :oops:

okan
05.Ağustos.2007, 22:42
unutmaaasss.... asla unutmasss gumandanım hassas kişiliğim benim... :mrgreen: :mrgreen:

inci örtmenim yandınıs siz valla....artıkın her fırsatta top case olayı karşınısa çıkacak... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

emrah gumandanım bir gün albay olduğunda bile yine bu siteye yazacak ve yine top keysime laf sölledinis diye size takılacak....eheheeheh... :mrgreen: :mrgreen:

inci
05.Ağustos.2007, 23:10
vah vah napsam kine ...geçmişe ışınlanma yokmu yaa ...ben komtanımın zihninden silsem ,

sancezz
05.Ağustos.2007, 23:40
INCI HOCAM BEN DE SIZI COK MERAK ETTIM UMARIM EN KISA ZAMANDA TANISMA FIRSATI BULURUZ :D :D :D

inci
05.Ağustos.2007, 23:44
INCI HOCAM BEN DE SIZI COK MERAK ETTIM UMARIM EN KISA ZAMANDA TANISMA FIRSATI BULURUZ :D :D :D

Çarşamba gel çarşamba 8)

sancezz
05.Ağustos.2007, 23:47

Çarşamba gel çarşamba 8)
BEN HER CARSAMBA ORDAYIM BU HAFTA OZELLIKLE ERKEN GELCEM :D :D :D

Kino
06.Ağustos.2007, 19:53
estf abi ,ben sizlerden mahrum kaldım aslında :oops:
hoşbuldum abi teşekkür ederim ... :oops:
pazar akşamı yola çıkmayı düşünüyorum inşaallah ...anladın sen onu :mrgreen: :lol:

annadım onuda hangi PAZAR onu anlayamadım bugün 5 pazar mı 12 pazar mı?
8 inde MC donalds var mahalle olayın neyse ben öğrenirim şimdi hangi pazar..
:cheesy: