PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan Sehpa

drali
02.Ağustos.2007, 11:07
Selam arkadaşlar;bir iki gündür yolda kesiklik oluyordu,benzin sorunu sanmış hatta benzincime kızmıştım ama ayağıma yan sehpa takılınca sorunu çözdüm.Sehpayı inceledim,yaylar güzel vidalar sıkı ama yolda bu sorunu yaşıyorum.Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

yenikoylu_ua
02.Ağustos.2007, 11:16
Arkadaşım yan sehpanın soketini söküyosun bütün sorunlardan arınıyosun bu sayede sabahları ısıtırkende motorun üstüne binmektende kurtuluyosun o aradaki 5-10 dakkalık süreyide motorunu silerek değerlendiriyosun inan daha güzel oluyo

drali
02.Ağustos.2007, 11:19
Soket sökmeyi ben de düşündüm ama orjinalinde soket takılı diye ellemedim.

okan
02.Ağustos.2007, 11:22
sökersen daha ii olur....bence hiç düşünme...

Aksu
02.Ağustos.2007, 11:46
Arkadaşım yan sehpanın soketini söküyosun bütün sorunlardan arınıyosun bu sayede sabahları ısıtırkende motorun üstüne binmektende kurtuluyosun o aradaki 5-10 dakkalık süreyide motorunu silerek değerlendiriyosun inan daha güzel oluyo
Çok güzel açıklama ve soketi sökünce uçlarını bantla kapatıyorsun ki çamur toz girmesin, belki ileride takmak isteyeceksin.

gecee
02.Ağustos.2007, 12:30
soketi sök arkadaşım hatta bi alarm taktırırsan boşta bıarkırsın motoru evden cıkaken basarsın ayakkabalarını bağlayıp ineyim diyene kadar ısınır hatta...
bizim kuzen ole yapmaya başladı ..
cok afilli oluyo bi gidiyosun motorun calışıyo bin devam et ... :D

drali
04.Ağustos.2007, 00:03
ÇÖZÜM....Sehpanın vıdasını iyice sıktım,motor zehir gibi oldu demek benim sehpa hafif açık kalıyor bu da buji elektriğini çalıyormuş.90 nı zor bulan motor tay gibi oldu zor dizginliyorum.