PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir İl Teşkilatı Sorumlusu Tuğrul Baylan (tbaylan)

aidikurt
11.Ekim.2015, 17:43
Sevgili RaptorRiders Ailesi;

Bildiğiniz üzere RaptorRiders Eskişehir Ailesi bu sene hızlı bir atağa geçerek ; en zor aşama olan kemik bir kadro kurmayı başarmıştır.

Bu kadronun kurulmasının her aşamasını bizlerde RaptorRiders Motosiklet Grubu olarak keyifle takip ettik ve gururlandık.

Başta İlker Kenar (centaur) ve diğer bu yola emek veren kardeşlerimizinde desteğiyle RaptorRiders Eskişehir İl Teşkilatı Kurulmuştur.

Allah utandırmasın Dostluğunuz daim , yolunuz ve farınız hep açık olsun.

RaptorRiders Yönetim Kurulu olarak RaptorRiders Eskişehir İl Teşkilatı Sorumlusu olarak İlker Kenar (centaur) kardeşimiz atanmıştır.

Kendisine Bu büyük Aileinin huzurunda teşekkür eder Yeni görevinde başarılar dileriz.

CELİL
11.Ekim.2015, 17:55
RR İzmir il sorumlumuz Tuğrul ve Tüm İzmir ekibine Hayırlısı olsun emeği geçen herkese teşekkürler artık izmirde kardeşlerimiz resmen var oldular Allah hepimizin yolunu açık etsin nazar nazar nazar 8)

karakalem
11.Ekim.2015, 18:58
RR İzmir il sorumlumuz Tuğrul ve Tüm İzmir ekibine Hayırlısı olsun emeği geçen herkese teşekkürler artık izmirde kardeşlerimiz resmen var oldular Allah hepimizin yolunu açık etsin nazar nazar nazar 8)

Ailenizin arasına kabul edilmekten gurur duyduk hepimiz, böyle sağlam adamlarla tekerlek döndürmek büyük şans bizim için.

Hep beraber yol yapmak dileğiyle :)

FurkanC.
11.Ekim.2015, 18:59
Başta siz Başkan'larımız ve tüm RR ailesine ve bizi bir araya getiren Tuğrul abimize çok teşekkür ederim umarım en kısa zamanda sizinle de tanışma fırsatı yakalarız :)

Ahmet Ateşler
11.Ekim.2015, 19:16
Tebrikler izmir:)

Ömer
11.Ekim.2015, 19:29
İzmir yapılanmasında emeği geçen ve bu oluşuma destek veren herkese teşekkürler. Başkanlar doğru bir kararla bu güzel oluşama gerekli desteği vermişler... Herkese hayırlı olsun 8)

eralp_goksu
11.Ekim.2015, 19:59
Hepimiz için hayırlı olur umarım. 8)

ob1kanobi
11.Ekim.2015, 22:02
Tebrik ederim, hem biz İzmirlilere hem de tüm RR ailesine hayırlı olsun...

Ali ÜNVERDİ
11.Ekim.2015, 23:34
Baaşarılar izmir

Ferhat BASTEM
12.Ekim.2015, 10:26
İzmir ekibimizle bizzat tanışmış biri olarak güne bu haberle başlamak beni çok mutlu etti. Hazırda bulunan bu potansiyeli eyleme dönüştürerek ne kadar doğru bir iş yapıldığının zamanla anlaşılacağını düşünüyorum. Bu sürecin sonuçlanmasını güzel bir jestle taçlandıran yönetime ve elini taşın altına koyarak fedakarlıkta bulunan tüm İzmir ekibine teşekkür ederim. Birlikte yol almak dileğiyle...

GökhanMüezzinoğlu
12.Ekim.2015, 10:34
Tebrikler İzmir yolumuz açık, kardeşliğimiz her zaman daim olsun.

Trkr
12.Ekim.2015, 11:50
İzmirdeki tüm kardeşlerimizi, ve il sorumluları Tuğrul kardeşimi tebrik ediyorum. Kardeşliğimiz daim olsun.
artık izmirde de bir adresimiz oldu. 8)

Bahadır
12.Ekim.2015, 13:23
Başta Tuğrul olmak üzere hepinizi tebrik ederim.Önümüzdeki sezonlarda yüzyüze görüşürüz inş.8)

fatih ekren
12.Ekim.2015, 13:27
hayırlı olsun izmir ekip:Rockn Roll:

ibrahimyılmaz
12.Ekim.2015, 14:22
Boyle bir ailenin icinde kabul gormus olmak ve beraber olmak inanilmaz bisey burdan tum aileme tesekkur ediyorum iyiki varsiniz... Ve iyiki beraberiz.. Hersey icin tesekkurler...

LG-H955 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Barisinal
12.Ekim.2015, 16:44
Herşeyin bukadar Güzel Ve Sorunsuz ilerledigi güzel bir ailenin güzel ve pozitif sorumlusu Biz mutluyuz :) iyiki Varsın RaptorRiders

İlker Akgül
12.Ekim.2015, 22:04
Tebrik ederim tuğrul kardeşim

İlker Akgül-ANTALYA

Potenza
12.Ekim.2015, 22:15
Hayırlı olsun, tebrik ederim nice başarılı organizasyonlara... :)

Draven
14.Ekim.2015, 23:43
Tuğrul' um tebrik ederim kardeşim. Hepimizi bir araya getirmek adına çok uğraştın, çok çaba gösterdin. Ama bu çabaların sonucu da çok hızlı oldu ve İzmir' de çok keyifli bir grubu bir araya getirdin. Bende aranızda olmaktan çok memnunum kardeşim. Nerede ne zaman, ne için destek istersen varım ;)

RR İstanbul & tüm Türkiye...artık Ege' de " uğramazsak olmaz " diyeceğiniz bir nokta daha var :)
10' lar la değil 100' lerle anılacağımız günleri görmek de nasip olur inşallah ;)

tbaylan
19.Ekim.2015, 10:20
Arkadaşlar tüm iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Yardımcı ve destek olan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim:)

Toprakege
23.Mart.2016, 12:00
Abı cok mutlu oldum , hayırlı ugurlu olsun . Senı sevıyoruz :hastayız:

DarkMacros
23.Mart.2016, 12:13
Abı cok mutlu oldum , hayırlı ugurlu olsun . Senı sevıyoruz :hastayız:

Toprak Hortlattın eski yazıyı hadi hayırlısı :)

2_rock
23.Mart.2016, 13:42
Tuğrulcum böyle güzel paylaşımları görmek bizi mutlu ediyor.emeğinize sağlık kardeşim başta sen olmak üzere herkesi tebrik ediyorum. Darısı diğer il teşkilatlarının başına

ereneren
23.Mart.2016, 14:45
herkesi tebrik ederim hayırlı olsun :)

tbaylan
23.Mart.2016, 15:16
Bu konular niye hortluyor arkadaş anlamadım gitti:cheesy: Neyse yine de tüm arkadaşlara teşekkürler8)

FouL
23.Mart.2016, 15:19
izmir harikasııııııınnnn : D

ob1kanobi
23.Mart.2016, 15:28
Arkadaşlar tüm iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Yardımcı ve destek olan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim:)

Tuğrul yeleğin hayırlı olsun :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

tbaylan
23.Mart.2016, 15:32
Tuğrul yeleğin hayırlı olsun :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Hikmet abi sen yapma bari:::::

Bahadır
23.Mart.2016, 18:17
Aramıza hoşgeldin Tuğrul.Forumda ve yollarda aktif jdfjglkfoksjdflsdf :cheesy::cheesy:

tbaylan
23.Mart.2016, 19:06
Aramıza hoşgeldin Tuğrul.Forumda ve yollarda aktif jdfjglkfoksjdflsdf :cheesy::cheesy:

Başkanlarla görüşeyim de konuyu kilitlesinler::::::::::

ibrahimyılmaz
24.Mart.2016, 00:25
Kardeşim yeleğin hayırlı olsun omur boyu sırtında tasiman ve nice toplu surusler dileğiyle tekerine taş değmesin...[emoji41] [emoji41] [emoji41]

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
24.Mart.2016, 03:15
Ooo hayırlı uğurlu olsun. Forumda ve etkinliklerde aktif olman dileğiyle. Mükemmelsin İzmir. Tuğrul sana da hayırlı olsun :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkMacros
24.Mart.2016, 12:42
Tuğrul Aramıza hoş geldin. Yeleğin ve motorun hayırlı olsaudskdfhodıfhpısdjfğasd :D:D:D:D

Trkr
24.Mart.2016, 13:10
kaç ay öncesine geri döndük yauu :)