PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SEVGİLİ AİDİKURT VE RAPTORRİDERS MENSUBU DOSTLAR_______

handojoe
03.Ağustos.2007, 02:20
sevgili ADMİN...

bu site senin, dilediğini yaparsın ve yapacaksında bu senin hakkın...

bir başkasının emeğinin ve cesaretinin üzerinde tepinmek HANDO'nun tarzı değil...

bu kadar insan içinde böyle bir şeye kalkışmak ve bunu başarmak kolay değil...

sana saygı duyuyorum ve seni tebrik ediyorum...

sana hiçbir şekilde kırgın yada kızgın değilim, kızmak ve darılmakta HANDO'nun tarzı değil...

24 BAŞLIK ATMIŞIM 503 MESAJ YAZMIŞIM...

BEN EN ÇOK TOPİĞİ GEYİK MUHABBETLERİ BÖLÜMÜNDE AÇTIM...

zannedersem iki topiğimde gezilerde var malum birşeyler yaptık... gerisi geyik muhabbetlerinde mevcuttur, isteyen bakabilir...

başka hiçbir topiğe bulaşıp sululaştırmadım...

en çokta benim açtığım topikler çöp kutusuna yollanmış...

normaldir olması gerekendir zaten o topiklerde bir RAPTORRİDERS sürücüsünü ilgilendiren hiçbir yararlı bilgi hale hazırda bulunmamaktadır...

DİYECEĞİM O Kİ...

daha silinecek topiklerim mevcut olmaktadır...(geyik sohbetleri bölümüne bakabilirsiniz)

GURUR, ONUR VE KİBİR HANDO' da bulunmayan kişisel özelliklerdendir.

ADMİN'E VE RAPTORRİDERS SÜRÜCÜLERİNE BİR ÖNERİ...

herkes kendi özel mesajlarını ve yazılarını yazabildiği, resimlerini sergilediğ,i isme yada niki adına bir topik açsın sevinçlerini, hüzünlerini, maceralarını

ve ne anlatmak istiyorsa orda yazsın mesela: _____ H A N D O L A N E____ topiği gibi...

ÇÜNKÜ...

açılan topiklerde çok konular dağılıyor topiğin adı başka sonu başka ve bunlar kafa karıştırıyor

ZATEN BU TOPİK SİLME İŞİNİDE BAŞLATAN BENİM

SIRF BU MESELEYİ DİLLENDİRDİĞİM İÇİN AÇTIĞIM TOPİĞİN SİLİNMESİ BENİ DELLENDİRDİ...

başta ADMİN olmak üzre tüm RAPTORRİDERS kabilesine saygılar sunuyorum efendim.

HANDO gönlündekini dilledirip yazıya döktü... :cheesy:

RızaHoşgör
03.Ağustos.2007, 02:40
edirneli dost
uslubunu anlamakta zorlandıgım için ne demek istediğini tam anlayamadım.
ama bildigim bişi var
sen içi dısı aynı adamsın
sevgilerimle

handojoe
03.Ağustos.2007, 02:52
bir şeyi içimde tutmaktan hoşlanmam...

sır saklamam ve kimsenin sırlarını dinlemem.

eğer birşey diyeceksem söylerim.

küstah ve hazır cevap olduğumu söylerler hep

o yüzden üzülme, sevinç, mutluluk, stres ve can sıkılması gibi modern insan zaaflarını kaybetmiş durumdayım...

nabza göre şerbet yok bende şerbet tek.

bu yüzden yalnızım, doğru dürüst dostum olmaz, olanlarda benden uzakta yaşıyorlar.

bazen açılmak istiyor canım bu siteye yazıyorum...

HANDO anlaşılması kolay biridir... :cheesy: ÇÜNKÜ zorluk çıkarmaz ve çıkatrmaz

müslüm baba
03.Ağustos.2007, 08:58
Sen artık bizi trakyaya da sokmazsın.

Aksu
03.Ağustos.2007, 09:43
Hando,
Alper kendine göre faydası az geyiği bol olan bazı şeyleri siliyor ki yeni yazılara yer açılsın. Dolayısıyla şu yazı bunun sileyim, bu yazı şunun kalsın ayıp olur gibi ayrım yapmaz sıradan silinmesi gerekli yazıları siler.
Senin demek istediğin her üyenin kendi adına topiği olsun ve hatıra defteri gibi orada yazsın, resim koysun, ona cevap vermek isteyenler de oraya yazsın demek istiyorsun da bu seferde yarış gibi olur benim topiğe filanca yazmadı senin topiğe herkes yazdı beni sevmiyorlarmı vs. vs. Hatta mesaj isteyenler bile olursa Hando yazın 3321 e yollayın gibi. Bana göre bu olacak iş değil ama Alper kardeşim ne uygun görürse

handojoe
03.Ağustos.2007, 10:58
AKSU ABİ demek istediğim o değil yani kimsenin özel topiğine ha bire mesaj yazması gerekmez bu zaten saçma olur

sadece okunması için...

insan bazen birşeyler yazmak istiyor, kendi resimleri ve kendine ait ne varsa orda bulunması için

bakın bir çok dostumuz aile resimlerini eşleri ve çocukları ile çekilmiş fotoğraflarını koydu siteye

imrendim doğrusu en azından sitemizin duruşu olarak tam ve mutlak bir ayrıcalıktı o resimler

illaki mesaj yazmak şart mıki ben hergün birçok topik okuyorum ama hepsine mesaj yazmıyorum

demek istediğim KENDİ KÖŞEMİZ GİBİ BİRŞEY

ayrıca topik silme olayınada içerlemiş değilim aksine bu KONUDA ADMİNİN ARKASINDAYIM.

MÜSLÜM BABA... sizi trakya ya sokmamak gibi bir yalamalığı HANDO yapmaz yapamaz zati

HER ZAMAN HERKESİN yolu düşerse beklerim...

okan
03.Ağustos.2007, 11:46
HANDO dostum.. yazılarından bu aralar biraz sıkıldığını hissediyorum......

bu site insanın tüm boş vaktini alıyor aslında....

ama sen ne yapmak istiyorsan yap ...

sen yaz hiç üşenme....

silinsin bi daha yaz... hiç bıkmadan...

ayrıca ben hiç dikkat etmiyorum ne silinmiş ne silinmemiş diye....

maksat muhabbet olsun....

siteninde amacı bu zaten muhabbet ve dostluk ortamı...

inci
03.Ağustos.2007, 14:05
Arkadaşlar HANDO herkesin kendine ait bir topiği olsun istiyor.bu topikte o kişi istediği resimleri koyabilecek ve istediği şeyleri yazabilecek,diğer üyelerde isterlerse topiğe girip okuyup yorum yapabilecekler ....HANDO"cuğum doğrumu anlamışım?
Ayarıca yalnız değilsin, bizler varız, her istediğinde bizlere ulaşabilirsin ,gelebilirsin,arayabilirisin... sen dosdoğru bir adamsın ,öyle temiz kalmışsın ki ,yaşantın ,kararların,meydan okumanla ,kibirsiz,yalansız,dirayetli olmanla ,bizim sevgimizi kazandın biz senin dostlarınız...gönül yalnızlığına gelince senin için uygun olan ,yalnızca seni düşünecek, seni sevecek olan, henüz çıkmadı karşına ama vakti -zamanı geldiğinde çıkacak seni bekliyor biryerlerde ...

ozzymania
03.Ağustos.2007, 14:25
Hando,
Alper kendine göre faydası az geyiği bol olan bazı şeyleri siliyor ki yeni yazılara yer açılsın. Dolayısıyla şu yazı bunun sileyim, bu yazı şunun kalsın ayıp olur gibi ayrım yapmaz sıradan silinmesi gerekli yazıları siler.
Senin demek istediğin her üyenin kendi adına topiği olsun ve hatıra defteri gibi orada yazsın, resim koysun, ona cevap vermek isteyenler de oraya yazsın demek istiyorsun da bu seferde yarış gibi olur benim topiğe filanca yazmadı senin topiğe herkes yazdı beni sevmiyorlarmı vs. vs. Hatta mesaj isteyenler bile olursa Hando yazın 3321 e yollayın gibi. Bana göre bu olacak iş değil ama Alper kardeşim ne uygun görürse

Aksu abi zaten böyle bir topic aslında tanışma bölümünde yokmu?
Sonuçta orası siteye ilk gelenlerin kendilerini tanıttıkları, zaman geçtikçe yapılmış uğranılmış değişiklikleri gelişimleri gösteren bir bölüm olarakta kulanılabilir düşüncesindeyim.

AKSU ABİ demek istediğim o değil yani kimsenin özel topiğine ha bire mesaj yazması gerekmez bu zaten saçma olur

sadece okunması için...

insan bazen birşeyler yazmak istiyor, kendi resimleri ve kendine ait ne varsa orda bulunması için

bakın bir çok dostumuz aile resimlerini eşleri ve çocukları ile çekilmiş fotoğraflarını koydu siteye

imrendim doğrusu en azından sitemizin duruşu olarak tam ve mutlak bir ayrıcalıktı o resimler

illaki mesaj yazmak şart mıki ben hergün birçok topik okuyorum ama hepsine mesaj yazmıyorum

demek istediğim KENDİ KÖŞEMİZ GİBİ BİRŞEY

ayrıca topik silme olayınada içerlemiş değilim aksine bu KONUDA ADMİNİN ARKASINDAYIM.

MÜSLÜM BABA... sizi trakya ya sokmamak gibi bir yalamalığı HANDO yapmaz yapamaz zati

HER ZAMAN HERKESİN yolu düşerse beklerim...

Hando kendi düşüncesini söylemiş.Tabi formun altyapısını tanıyan bilen, admindir.ne olur ne olmaz o söyler.

handojoe
03.Ağustos.2007, 14:29
sevgili İNCİ...

çok teşekkür ediyorum yazdıkların için benim gibi düşünen insanların arasında olmak onlarla buluşmak ve sohbet etmek gerçekten çok hoş bir duygu

GÜZELLĞİN VE İYİLİĞİN DEĞERİNİ BİLMEK BİR ERDEMLİLİK OLGUNLUĞUNUN İBARESİDİR... der hando...

ama bu kadar methiye HANDO için fazla olmuş :) o sizin güzelliğiniz HOCAM...

İNSANDAKİ İYİLİKLER VE KÖTÜLÜKLER, HAYATTAKİ ŞARTLAR VE OLAYLAR AKABİNDE BELİRGİNLEŞİR... diye ekliyor HANDO...

ve tüm RAPTORRİDERS mensuplarına saygılar sunuyor... :love: