PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Sürmeyi Öğrenme

DarkMacros
21.Ekim.2015, 14:45
Merhabalar;

Motor sınavı 28 kasımda yapılacakmış(b ehliyetliler için) Fakat ehliyet kursu veren yerler 4 saatlik kursa 150 lira ekstra para istiyorlar (bisiklet sürüp sürmediğimide sordular, sanki aynı şeymiş gibi)
Vitesli motorsiklet kullanımını öğrenebilmem için kiralama yoluna mı baksam yoksa kursa o kadar parayı bayılsam mı bilemedim. Çevremde de yok öğretebilecek. 4 saatlik kurs yeterli olur mu olmaz mı :yorgun::soru? Kafam iyice karıştı Ocak'ta daytona 250 beyaz almayı planlıyorum, birde bu B sınıfı ehliyetler için herzaman sınav olmuyormuş. Olursada kontejyan oluyormuş, bu konuda da fikirlerinizi paylaşmanızı rica eder kazasız belasız sürüşler temenni ederim.8)

tbaylan
21.Ekim.2015, 17:11
Merhabalar;

Motor sınavı 28 kasımda yapılacakmış(b ehliyetliler için) Fakat ehliyet kursu veren yerler 4 saatlik kursa 150 lira ekstra para istiyorlar (bisiklet sürüp sürmediğimide sordular, sanki aynı şeymiş gibi)
Vitesli motorsiklet kullanımını öğrenebilmem için kiralama yoluna mı baksam yoksa kursa o kadar parayı bayılsam mı bilemedim. Çevremde de yok öğretebilecek. 4 saatlik kurs yeterli olur mu olmaz mı :yorgun::soru? Kafam iyice karıştı Ocak'ta daytona 250 beyaz almayı planlıyorum, birde bu B sınıfı ehliyetler için herzaman sınav olmuyormuş. Olursada kontejyan oluyormuş, bu konuda da fikirlerinizi paylaşmanızı rica eder kazasız belasız sürüşler temenni ederim.8)

Önder, maddiyat ile kısım tamamen sana kalmış bir durum. Vitesli bir motosiklet bulursan eğitim olayını birlikte çözeriz. Fakat bizim makinelerle sınava girmeyeksin, girsen bile sekiz çizme olayını başaramazsın zaten.

Aliağa'da ben aldım ehliyetimi. Müfettişler gerçekten zorluyorlar adamı. Neredeyse sıfır hata ile geçmen gerek. İstediğin zaman ders alabiliyorsun ve sınav ücreti 60 TL, ders ücreti de 80 TL ödemiştim. Dilersen buradaki yerle irtibat kurmanı sağlayabilirim. İstediğin zaman sana ders verebiliyorlar. Ders veren adam da arkadaşım olur.

Bisiklet mevzusuna gelirsek:) Amerika'da bisiklet ve araba kullanmamış olanlara motosiklet ehliyeti vermediklerini duydum haberin olsun:)

Sevgiler.

tb