PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletlerimiz için moto kriko?

Ömer
23.Ekim.2015, 11:06
Bir çoğumuzun ortak derdi olan zincir yağlama, zincir gerdirme ayarı yaparken yaşadığımız problemler için bir ara Türkiye'de bir ürün bulmuştum.
Fakat ben sipariş verdiğim zaman ürün kalmamıştı.
Bekledim ama tekrar satışa çıkmadı. Bu yüzden alamamıştım.

Bu konuda isteği olan mutlaka vardır diye düşünüyorum.
Grup içinden aşağıda videosunu eklediğim ürünü yapabilecek bir arkadaş çıkar mı acaba:soru?

Eğer çıkarsa talep oluşturur toplu olarak yaptırabiliriz. Böylece hem daha ucuza mal eder, hemde ihtiyacımızı karşılamış oluruz.

Ürünün linki;

https://www.youtube.com/watch?v=CEdNc2GPyJU&spfreload=10&hd=1

Bu da yurtdışı bir sitede satış rakamı

http://www.ebay.com/itm/Portable-Motorcycle-Jack-Kawasaki-Z750-Z1000-/151593062808?hash=item234ba69198:g:sb0AAOSwBadTqXT E&vxp=mtr

ugursuren
23.Ekim.2015, 11:49
kullanışlı ve pratik.. hele benim gibi orta sehpası olmayanlar için biçilmiş kaftan ...

CaNeR
23.Ekim.2015, 13:17
Pratik güzel bişe abi ama biraz pahalı bide bu yeni modellere olmaz sanırım uydurmak lazım ama klasiklere tam olur. Yapabilen biride çıkabilirmi ki :soru?

Ömer
23.Ekim.2015, 13:30
Model sorunu yok, hepsine uyumlu. Yan tarafta bulunan ayar yerinden yükseklik ayarı yapılabiliyor.
Geçen sene bunu 50 TL'ye satıyorlardı ama kalmadığı için alamamıştım.
Türkiye'de yapıp satıyorlardı. Yurtdışı fiyatı pahalı

Pratik güzel bişe abi ama biraz pahalı bide bu yeni modellere olmaz sanırım uydurmak lazım ama klasiklere tam olur. Yapabilen biride çıkabilirmi ki :soru?

spue
23.Ekim.2015, 13:45
Ömer,
Bu pazar veya önümüzdeki hafta ben 1 tane yapacağım. Maliyet, performansı geçer not alırsa, pazarlama sende..............8)

KamilErgün
23.Ekim.2015, 16:51
Bendede orta sehpa yok. Ben 4 e 8 tahtayı kesip yaptım. Yapımını anlatayım. Motor yan ayaktayken sağ maşanın alt tarafının yerden yükseklik ölçüsünü aldım. O ölçüye göre iki parçayı T şeklinde çaktım. T nin birleşim yerinede 10 cm tahtayı dik çaktımki devrilme olmasın. Sonra aynısında bir tane daha yaptım. Motor yan ayaktayken sağ maşanın altına koyuyorum. Sonra sol tarafı kaldırıp ikincisini sol maşanın altına sürüyorum. Gayet kullanışlı oldu. Kimsenin yardımı olmadan zinciri yağlayabiliyorum hatta lastik patladığında lastiği bile söktüm.

Mefail
16.Aralık.2015, 12:04
Bende genis ve saglam bir kütük kullaniyorum.Yan ayagi acikken diger yandan kutugu yerlestiriyorum sonra diger yandan ittirip havalandirmis oluyorum...Gayet etkili bir yontem, bi koyde gorup ogrenmistim :)