PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BİR ADAM OĞLUNU BU KADARMI REKLAM EDER

yenikoylu_ua
03.Ağustos.2007, 16:30
http://upload2.postimage.org/98396/9883234_406_09.jpg (http://upload2.postimage.org/98396/photo_hosting.html)

sihirli_eller
03.Ağustos.2007, 16:33
adam çıldırmış artık demekki

ozzymania
03.Ağustos.2007, 16:35
bu iş diplomaya bakmıyorki.Birisi adama öğretmeli yoksa o coçuğun babasından çok çekeceği var :)

agresus
03.Ağustos.2007, 16:45
olm o sınavı geçememek için gerçekten zorlamak gerek... hatta sorunun biri aynen şöyleydi benim zamanımda: yaralanma sonucu vücüttan akan kırmızı sıvının adı nedir... ıklarda da ketçap ve salça ile vardı... nası kalınır ki böölee bi sınavdan... zati soruları kayıt olduğun gün eline tutuşturup bunnara çalış, ezberle diyolar.... yok ben bunlara diil bu sınavı geçemeyen bu insan evladının üniversiteyi nası kazandığına şaşıyoum... baabsı az bile etmiş ne diim...

Aksu
03.Ağustos.2007, 16:49
Kardeşim belki çocuk matematiğe çok yatkın da sosyal ı zayıf, herkesin eli tornavida tutacak, her insanokuduğunu bir seferde anlayacak, her insan mükemmel taşıt kullanacak diye bir kural mı var. Becerisi neyse o kadar birdahaki sefere. Adam çocuğa kızacağına kendine baksın önce dingil.
Mesela benim çocuklarda kızda 5 yıl oğlan da 1 yıldır ikisinde de ehliyet var, ama o günden beri arabaya çıkmadıkalrı için şimdi otomobil vewrsek kullanamazlar ne var bunda yani, ben de mi reklam edeyim. Halil İbrahim Soydakök de yani kök de bir hata var ama ...........

okan
03.Ağustos.2007, 16:57
EFFEEERİİİMMMMMM ABDULBAKİİİİ...... NE ETCEN EHLİYET ALIPTA..... :P :P :P :P SEN TRAFİĞE ÇIKSAN BAŞKA BİRİNİN CANINI YAKARSIN.... :P :P :P

agresus
03.Ağustos.2007, 17:00
aksu abim makinayı kullanamamak ayrı bişi o sınavdan bi şekilde çakmak ayrı... arabada geri vitesin konumunu bilmeyen adamlar alıyo ehliyeti... hatta ben direksiyonu hiç sola kırmadan aldım ehliyeti; paso sağ sokağa girdik.. dur dediler durdum bitti dediler indim... araç kullanmak biraz pratik ister ama bu sınav için özel bi beceri ihtiyacı yok yahu.. hatta geçememek için o özel beceriye sahip olabilmek gerek... Allah kimseye öölee bi beceri vermesin... amin...

ozzymania
03.Ağustos.2007, 17:06
ozaman rahmetli aziz nesin doğru söylemiş.bu halkın %70'i aptaldır diye.
girdiğim kursun sınav sonuçlarına baktımda yarıya yakını kalmıstı sınavlardan.

Rommel
03.Ağustos.2007, 17:47
:D :D :D walla oğlunun yaptığı neyse de baba da babaymış ... ne desek boş...

yeaks
03.Ağustos.2007, 18:07
böyle baba olmaz ama üniversite öğrenciside sürücü sınavından çakmaz :shock: tuhaf :?

yasinsubay
03.Ağustos.2007, 18:16
:D :D :D :D :D :D

ugurcuk
03.Ağustos.2007, 20:43
ahahahhahahahahahahahahaha supermiş. adam ğluna bayaa bi kızmış yaw. :D walla sper bi olay :D öcünü almak için masraftan kaçınmamış:D

inci
03.Ağustos.2007, 21:02
insan faktörünü unutmayalım... :| üniversite mezunu birinin gerçekten çok kolay bir sınavı geçememesinde bir gariplik var. :? ..belki başı çok ağrıdı,belki aşık oldu,belki heyecan zirve yaptı ...belki gece uyuyamadı sınav esnasında uyukladı...,belki , o da babasına çok kızgındı inat yaptı vs.vs.vs. hayatta BELKİLER vardır bunu hatırlayalım :shock: :shock:

sancezz
03.Ağustos.2007, 21:07
olm o sınavı geçememek için gerçekten zorlamak gerek... hatta sorunun biri aynen şöyleydi benim zamanımda: yaralanma sonucu vücüttan akan kırmızı sıvının adı nedir... ıklarda da ketçap ve salça ile vardı... nası kalınır ki böölee bi sınavdan... zati soruları kayıt olduğun gün eline tutuşturup bunnara çalış, ezberle diyolar.... yok ben bunlara diil bu sınavı geçemeyen bu insan evladının üniversiteyi nası kazandığına şaşıyoum... baabsı az bile etmiş ne diim...
AGRESUS ABIM COK GUZEL KONUSTUN SANA KATILIYORUM B EHLIYETI ALIRKEN MOTOR DAN 98 ALDIM CILGINA DONMUSTUM AMA A2 SINAVINDA 100 ALDIM OLAY TAMAMEN MANTIK ISI HAYATIMIZDA SICA YASADIGIMIZ SORUNLAR BU SINAVDA CIKIYOR VE YINEDE KALINIYOR INANILMAZ ABI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P