PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FORMAMI GERİ VER

ugurcuk
03.Ağustos.2007, 21:41
Türkiye futbol milli takımının klasik forması olan beyaz zeminli, göğsünde ayyıldızlı kırmızı bir bant olan klasik formasına geri dönülmesi için www.formamigeriver.com (http://www.formamigeriver.com) adresinde bir kampanya başlatıldı.

Altı ay önce başlanan projenin ilk ve en önemli ayağı olan web sitesi, yakın zamanda tamamlandı. Bu web sitesi aracılığıyla 250 bin kişiye ulaşılması ve ardından TFF ve sponsorların harekete geçirilmesi planlanıyor.

Nihai amaç 2008 Avrupa şampiyonasından başlayarak milli takımın bundan sonraki tüm karşılaşmalarında güncelleştirilmiş klasik ayyıldızlı formasıyla mücadele etmesini sağlamak.

Kampanyanın çağrı metninde şu ifadelere yer veriliyor: “Bir zamanlar yeşil sahalarda bize ayyıldızlılar denirdi. Tıpkı İtalyanlara gökmavililer, Brezilyalılara sambacılar ve Almanlara panzerler dendiği gibi. Çünkü formalarımızın göğsünde uzun bir bant ve içinde ayyıldız vardı. Tamamen bize özgüydü ve dünyada benzeri yoktu. Bu forma sekli, futbolumuzun başarısız sonuçlar aldığı yılların sorumlusu seçilerek adeta canlı canlı tarihe gömüldü.

Bugün giydiğimiz standart formayı, kırmızı-beyaz renk kullanan herhangi bir ülke de giyebilir. Biz göğsünde ayyıldız bantı olan klasik formamızın milli takimimizin alametifarikası olduğuna inanıyoruz. Formamızı geri istiyoruz.”

Kampanyaya şimdiye kadar 8 bin 500’ün üzerinde katılım oldu. Kampanyaya destek vermek için www.formamigeriver.com (http://www.formamigeriver.com) adresini ziyaret edebilirsiniz.

mediacatonline dan alıntıdır.
bence destek vermemiz gereken bi kampanya. bence en güzel formamız oydu ve o kalmalı:D

agresus
04.Ağustos.2007, 00:11
sen destek istersinde vermessmiyisss yiğidim.... verin len çocuğun formasını... getirtmeyin beni oralara...

okan
04.Ağustos.2007, 00:17
istedik bakalım verecehlermi... :? :?

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:05
sen destek istersinde vermessmiyisss yiğidim.... verin len çocuğun formasını... getirtmeyin beni oralara...
yok abi sen merakm etme ole bi durum olsa ben bi şekilde alırım :D ama sizcede ole değilim yaw. o forma cok guzeldii yaw :D

agresus
04.Ağustos.2007, 01:12
verdik oyumuzu bakalım... inşallah verirler.... ama güseldi... hala da güzel...

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:16
evet :D sitede cok basarılı ben cok begendim :D

sihirli_eller
04.Ağustos.2007, 19:39
VERDİK OYUMUZU HAYIRLI OLSUN