PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Ülkede İŞİNİ Düzgün YAPAN YOKMUU !!??

yeaks
03.Ağustos.2007, 23:42
ya abiler ben 3 ay önce sürücü kursuna başvurdum bi ton belge istediler ikametgahtır resimdir sabıka kaydıdır hastaneden sağlık raporu falan filan birsürü şey hepsini de başvurduğum gün toparladım götürdüm verdim ve bana sınava 1 ay kala para yatırmam için haber vericeklerini söylediler son 1 ay geldi geçti bunlardan tık yok bugün aradım bana verdikleri cevap...

KUSURA BAKMAYIN HABER VERMEYİ UNUTMUŞUZ BİDAHAKİ DÖNEME.......

napıcam ben şimdi :( :( :(

agresus
03.Ağustos.2007, 23:44
sabredicen... bekliicen.. bi de mümkünse başka bi sürücü kursuna yazılıcan....

inci
03.Ağustos.2007, 23:52
Nasıl yani ...bu şaka mı yeaks?

okan
03.Ağustos.2007, 23:57
hasssss..... :twisted: :twisted:

valla ben sabredemezdim ..... :x :x

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:03
hayır çok ciddiyim kadın çok rahat bi şekilde k.bakmayın haber vermeyi unutmuşuz bidahaki döneme dediler

agresus
04.Ağustos.2007, 00:07
hangi sürücü kursu bu???... oraya kimseleri göndermeyelim... bunnar sınav harçlarını da yatırmayı unutur, para aldıklarını da unutur...

müslüm baba
04.Ağustos.2007, 00:07
Sen çok acil başka sürücü kurslarını ara sor belki birşeyler yapabilirler

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:09
ihlamurkuyu özel gözde sürücü kursu ümraniyede beyler kimse gitmesin agresus abim haklı bu aarada müslüm baba bana anlattı geçen sene sınava 15 gün kala 15 motorcuya ehliyet aldırmışlar sponsorumuz olan sürücü kursuna yarın ariycam bakalım :(

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:26
evet abilerim ablalarım bugün şimdi sponsorumuz olan gelişim sürücü kurusnuda aradım girmem imkansızmış önümüzdeki sınavlara 25 ekime kaldım :(:(:(

agresus
04.Ağustos.2007, 14:30
evet abilerim ablalarım bugün şimdi sponsorumuz olan gelişim sürücü kurusnuda aradım girmem imkansızmış önümüzdeki sınavlara 25 ekime kaldım :(:(:(

bu adamlara git her türlü paranı da al... gelişimden de şaşma... harbi işini dooruu yapan bi kurs... zati çok zor bişi yok ya yapılacak kurs açtım diyen için... bunlar tam denyoymuş... 25 ekim dediğin şurası hemen... göz açıp kapayıncaya kadar geçer...

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:31
abi ben yanıyorum gezilere gelemiyceğime yanıyorum ya :(

ozzymania
04.Ağustos.2007, 14:34
herşeyden önce biz vatandaşlık haklarımızı sonuna kadar savunabiliyormuyuzki ya da savunuyormuyuzki ? firmalar bizim hakkımızı korusunlar.Sırf o sürücü kursu için demiyorum.bu yapılan kursun ilgisizliği ve terbiyesizliği.
Ama bir çok kurum , kuruluş , müşterileri sanki kendilerine muhtaçmış gibi görüp ona göre davranmaktan zevk alıyorlar.
yeaks şimdi buraya hak mahrumiyetine uğradığı için dava açsa [-ki böyle bir hakkı var] ne olucak hiç.

agresus
04.Ağustos.2007, 14:35
uzun yol kasabilir dabiii... ama çoğunlukla gurup sürüşlerinde çevirme olmuyo... standart hızlarda güvenli sürüşler yapıldığı için kimseler iplemiyo... hatta bazen motorlu polislerle selamlaşıyoruz bilem... Yalova yakın yer... bi şansını dene istersen diicem herkesler bana kızıcak... ben bööleee bişi sööleememiş oliim... aaa ne dedim ben... yalova yakın istersen katıl mı dedim ben şimdi... :mrgreen:

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:35
ya hadi ben unuttum parayı yatırmayı diyelim neden bi arayıp sormazlar ki ? neden uyarıp haber vermezler geliişim kursundaki bayan inanmazsınız ben bi müşterimizin parasını yatırdım dedi ya :(

inci
04.Ağustos.2007, 14:36
satılan mal geri alınmaz da diye yüzsüzlükte yapar şimdi bunlar...
ya ben bu ülkedeki ,boşvermişlikten,adamsendecilikten,"aman para gelsinde gerisi fıss "diyenlerden,herşeyden anlarım deyipte hiç birşey yapamayanlardan,8 zayıflı öğrenciyi geçir diye emir verenlerden,başkalarını salak yerine koyup kendini akıllı sanan ahmaklardan , Ç-O-K S-I-K-I-L-D-I-M

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:37
abi yalovaya malesef katılamiycam doğum günleri denk geldi 9 unda arkadaşın doğum günü var 11 inde kız arkadaşımın ne bahtsızım ben ya kıza yalovaya gidelim diyorum ailesinden izin alamıyo tabiki :(

agresus
04.Ağustos.2007, 14:39
konuşş bea örtmenim... dök içini... bi yerlerde fena patlıycas ama nerde bakalım... eğitimsiz bi nesil geliyo peşi sıra... kolay para bulucular her köşe başını tutmuşş zati... bi de sevgili devletimiz bu işlerin baş mimarlığına soyunmuş zati...

ama: sıkılmak yok yola devam....

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:41
konuşun öğretmenim konuşun yerden göğe kadar haklısınız valla

inci
04.Ağustos.2007, 14:47
ya nasıl sıkılmazsın baksana adam rahat rahat "kusura bakmayın ekim dönemine kaldınız" diyo.hatasını telafi yolunu bile teklif etmiyo..
.bu haziran döneminde tam 11 zayıfı vardı bir öğrencinin ,biz de kararlıydık diğer öğrt. arkadaşlarla sınıf tekrarı diyecektik kurul toplantısında ,zira çocuk tam bir sıfırdı her yönüyle ,ama noldu toplantı günü önümüze kağıtlar kondu İMZALAYIN diye de bir emir geldi....baktık ki o çocuk ve diğerleri için SINF GEÇTİ tutanağı ...yani toplantıya bile gerek görülmedi...şimdi bu bizim yeni neslimizden bir eleman...geleceğimizin teminatı ,sözüm ona... ne beklicez biz bu bedavacıdan....

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:49
11 zayıflı öğrenci..... Hocam bu kadar kolay mı ya ?? tek bir imzayla

inci
04.Ağustos.2007, 14:57
işte ben içindeyim söylüyorum durum budur ...tek imza....yıl boyunca saz çaldılar ama ceza yerine ödül aldılar....

okan
04.Ağustos.2007, 15:04
yazık yaaa.. şu memleketin geleceği gerçekten karanlık....

altug
04.Ağustos.2007, 15:08
yeaks kardeş . gelişimden şaşma. habil bey benim le ömere ankarada bile sürücü kursu ayarladı.

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 15:16
:oops: :oops: ya kardeşlerim siz safmısınız nesiniz hafif bir tetiklemeyle alev alıyorsunuz bak şimdi çok kızdım hemde ne biçim dur bi sallayımda rahatlayım amaaaa bize arkadan konuşmak yaraşmaz ama çatlarım yavu şimdi bu kursa yazılan beyinsiz kardeşimiz hiçmi kursa gitmemiş yawww adam kursun son günü bari gider giderde olup biteni veya ne olacağını nasıl olacağını öğrenir .... eeee bişzim beyinsiz kardeşimiz gitmiş bi kayıt yapmış sonra yat kulağının üstüne tabi yatarsan kulağının üstüne hiç bi halt duymassin sonra sap gibi kalırsın ortada yaptığın yaygara boşşşşşşşş bu durumdan dolayı ben olsam bütün işlemleri siler tekrar yeni baştan işlem yaptırırdım ........aslında daha yazacak çok şey varda neyse bu kadar yeter.......

ya bizim site lilere ne demeli hemen yaygara yok şöyle yok böle

kardeşim bizim adam odunlukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...... biraz kafanızı çalıştırın hanginiz oturduğunuz yerden ehliyet aldınız......

eeeeeee hani cevaplarrrrrrr.......... :P :P :P :P :P :P

yeaks
04.Ağustos.2007, 15:50
komutanım tamam da neden herşeyi biz yapıyoruz takip etsinler onlarda müşterilerini bana en az 10 defa evraklarınızı tamamlayın diye mesaj geldi ki ben ilk günden bütün evrakları verdim 1 kere nie mesaj atmıyolar para yatırın sınava giremezsiniz diye bende bi yandan çalışıyorum bi yandan okuyorum bi yandan konservatuara hazırlanıyorum başımı kaşiycak vaktim yok bi haber veremiyolarmı tamam bende de hata var ama hatanın büyüğü onlarda bence yanlış bişiy söylediysem affola gençliğime verin....

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 16:01
ya koçum sen ne problemlisin ya her şeyin problem okul bitmez ,öğretmenler sevmez,kursa katılmaz,para ,pul yatırmaz, ehliyetini alamaz bide çıkıp başımıza mart kedisi gibi bağırıyon la şu izin günümü bana zehir ediyon senlemi uğraşcam ama sevdim seni hadi uğraş şu tatil günlerinde beter ol beter ....... ya yok kıyamam motor delilerine sensen ol kepini önüne koy bi düşün her şeyin üstünü kapat yeni bi sayfa aç ve başla tatlı tatlı çalışmaya
işte buna hayata bağlanma ,hayata asılma derim

hadi başla artık bişeyin başından

yeaks
04.Ağustos.2007, 16:04
tamam komutanım başlıyorum zaten saolun desteğiniz için :)

altug
04.Ağustos.2007, 17:09
vallahi ben titredim gomutanım okurken.

Deli çerkes
04.Ağustos.2007, 17:37
Sakın yanlış anlama sevgili Yeaks kardeşim nispet yapmıyorum , bu sabah direksiyon sınavına girdim. az önce kursu aradım kapmışım ehliyeti 10 gün sonra sertifika çıkıyor. bunun gibi bir evrak kazasına kurban gitmeyeyim diye hep kendi işimi kendim takip ettim.

başınıza gelen olayıda her işte bir hayır vardır diyerek yorumluyorum.sevgili yeaks çok üzülme ama bir sonraki sefere bu işi ihmal etme

sancezz
04.Ağustos.2007, 18:26
abi yalovaya malesef katılamiycam doğum günleri denk geldi 9 unda arkadaşın doğum günü var 11 inde kız arkadaşımın ne bahtsızım ben ya kıza yalovaya gidelim diyorum ailesinden izin alamıyo tabiki :(
yaa bırak dostum yaaa her hafta gelcem dıyon bulusmalara gelmıyon yuzunu gorcez merak ettık ama nerdeee yoksamm hala sopalayacaklar dıyemı korkuyon :cheesy: :cheesy: :cheesy: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sihirli_eller
04.Ağustos.2007, 18:59
bu ülkede yapılacak tek şey bi şeye başvurdugun zaman biz sizi arıcaz diyorlarsa sen adamları her gün arayıp bunaltmadıkça unutulur gidersin bundan sonra her gün sen ara onları dostum.

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 20:17
ya hadi ben unuttum parayı yatırmayı diyelim neden bi arayıp sormazlar ki ? neden uyarıp haber vermezler geliişim kursundaki bayan inanmazsınız ben bi müşterimizin parasını yatırdım dedi ya :(
muhtemelen o benim :D buradaki bankanın sisteminde sorun oldugu için tel açtım rica ettim hemen ok dediler agustos sonu alıom ehliyeti :D

ÇeLeBi MuRaT
04.Ağustos.2007, 23:49
:-1:

yeaks
05.Ağustos.2007, 01:05
önerileriniz için saolun motorumu bugün tamirden aldım yalovaya gelemiyorum ama en kısa zamanda sancez kardeşim :D haftalık buluşmalara katılmaya başliycam :)

yeaks
29.Ağustos.2007, 18:01
işini unutup beni ehliyetimden eden sekreter bozuntusu KOVULMUŞ! :mrgreen:

infinitedreams
29.Ağustos.2007, 18:19
işini unutup beni ehliyetimden eden sekreter bozuntusu KOVULMUŞ! :mrgreen:Eğer o iş onun geçim kaynağıysa; üzüldüm.
Çok da ihtiyacı yok ama bir işe yaramak için, vakit geçirmek, üç-beş neyse para kazanmak için çalışıyorsa dışardan biri olarak değil, onun adına sevindim. Önüne bir şeyleri düşünmek için bir fırsat çıkmış. Nerde hata yaptığını düşünür belki.

Bir anlık ihmal nelere malolur...
Haber vericem dersin, vermezsin. Adam ehliyeti alamaz. Gaza gelir, yola çıkar, yakalanır 1000 YTL içeri girer. Belki de motorundan olur.

"Amaaaan be" dersin, sinyal vermezsin, dönersin, bir motorcuyu çiğnersin... eğer şanlıysa ömrünü sandalyede yaşamaya devam eder.

Tamir etmeye çalıştığın prizin kablolarını açıkta bırakırsın, bi bardak su içmek için mutfağa geçersin, evin çocuğu odaya girer...
gibi.

Yeaks; Allah sabır versin. Umarım başka bir sorun çıkmaz.

emrahss
30.Ağustos.2007, 13:16
uzun yol kasabilir dabiii... ama çoğunlukla gurup sürüşlerinde çevirme olmuyo... standart hızlarda güvenli sürüşler yapıldığı için kimseler iplemiyo... hatta bazen motorlu polislerle selamlaşıyoruz bilem... Yalova yakın yer... bi şansını dene istersen diicem herkesler bana kızıcak... ben bööleee bişi sööleememiş oliim... aaa ne dedim ben... yalova yakın istersen katıl mı dedim ben şimdi... :mrgreen:

Bravo kardeşim, bi şey diyemiyorum sana, hehe