PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SİTENİN YENİ HALİ HAKKINDA!!!!!!

gidikurt
04.Ağustos.2007, 00:18
Arkadaşlar ;
adminimiz sizler daha keyifli sohbetler yapın diye siteyi biraz değiştirdi
Bakın bakalım beğendinizmi?

inci
04.Ağustos.2007, 00:20
ben de tam onu diyodum sen benden önce davrandın. süper oldu bacım , adminimizin ellerine sağlık

sancezz
04.Ağustos.2007, 00:23
YAA BENDE BILGISAYARI KARISTRMAYA BASLADIM PATLATTIM KAFASIN 40 YILLIK SITE RENGI ATINCA :lol: :lol: :lol: :lol: KORKTUM :lol: :lol: :lol:

agresus
04.Ağustos.2007, 00:23
yawww çok koyu diil mi???... gözlerim şimdiden yorul... eski halide iyiydi.... ama siz bilirsiniss ne diim...

sancezz
04.Ağustos.2007, 00:24
yawww çok koyu diil mi???... gözlerim şimdiden yorul... eski halide iyiydi.... ama siz bilirsiniss ne diim...
AGRESUS ABIME KATILIYORUM GERCEKTENDE GOZLERI YORUYO AMA YINEDE GUZEL OLMUS 8)

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:28
ya adminim k.bakma ama gözlerim yoruldu ya biliyorum 6 saat çalışmışsın ama böyle tepkiler çok sinirlendirecek seni ama gözleri yoruyo cidden :( ya acaba sol alttan temayı değiştirebiliyomuyuz ben deniyorum ama olmuyoo :S

aidikurt
04.Ağustos.2007, 00:43
eğer beğenmediysen yukarda oturumu kapatın solunda profiliniz kısmına bas ordan şeçeneklere gir ordan ana temadan BlackBB seç böylece eski temayı kullanırsın kim ne isterse istediği temayı kullanabilir arkadaşlar

inci
04.Ağustos.2007, 00:51
adminim ben bişey istesem :oops: :oops: ...şu benim yıldısları motosiklet şeklinde yapsan ,yada pembe renkli yapsan ... :oops: :D

okan
04.Ağustos.2007, 00:51
pembe yapamadım yavvv...olmuyo bi türlü.. pink yazan yeri tıklıyom olmuyo... :P :P :P :P

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:52
abim sende taktın pembeye :D adminime söyleyelim şöe sarılı çingene pembeli fıstık yeşili bişiler yapsın sana :D

agresus
04.Ağustos.2007, 00:53
adminim ben bişey istesem :oops: :oops: ...şu benim yıldısları motosiklet şeklinde yapsan ,yada pembe renkli yapsan ... :oops: :D

kızım sana bana yıldız mı kaldı... vır vır yazıyoss zati... bitti o eski yıldısslı günnerimisss... artıkın aktif üyeyiss bissss.....

okan
04.Ağustos.2007, 00:54
ortaya bi karışık hesaaaabııı... kımıl kımıl rengarenk olsun.. ama pembe tonları hakim olsun... :lol: :lol: :P

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:56
olsun abim :D ortaya karışık dedinde gece gece canım çekti bak :D

agresus
04.Ağustos.2007, 00:57
ortaya bi karışık hesaaaabııı... kımıl kımıl rengarenk olsun.. ama pembe tonları hakim olsun... :lol: :lol: :P

okanım gıymetlim... ne oliii beee gardaşım... silkin ve dahi kendine gel... pembeyi ne etceen....

drali
04.Ağustos.2007, 00:58
Güzel olmuş beğendim

okan
04.Ağustos.2007, 00:58
hanım istiyo yavvv.. ben onun lafından dışarı çıkmam.. sen unuttun herlade... :lol: :lol:

inci
04.Ağustos.2007, 00:59

kızım sana bana yıldız mı kaldı... vır vır yazıyoss zati... bitti o eski yıldısslı günnerimisss... artıkın aktif üyeyiss bissss.....
işte ondan diyom ya ,bize yıldız ne yapsın artıkın...şöle değişik bişiy olsa diyom :evil: :evil:

agresus
04.Ağustos.2007, 01:07
hanım istiyo yavvv.. ben onun lafından dışarı çıkmam.. sen unuttun herlade... :lol: :lol:

uleee lıghtım kepeklim... hanım diosa en penbesii ossun... çıvıl cıvılı ossun... yengemize feda olsun tüm penbelerrr.... admiiiinn... penbe istiyo yengemisss... kırmayalım... okanımı da zorda bırakmayalım....

inci
04.Ağustos.2007, 01:32

second lady misss emrederde olmamı :? :? :evil: :lol:

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 01:41
yaw çok güzel olmuşta eh ihtiyarlik işte 5 dakikada gözlerim şeş beş oldu

inci
04.Ağustos.2007, 01:43
vayyy komtanım hoşgeldiniz nerelerdesiniz yahuuu

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 01:52
vayyy komtanım hoşgeldiniz nerelerdesiniz yahuuu

valla hocam izindeyiz ankarada 3 günlük bir mola ve mersin istikametine devam ağustosun 12 si falan dönüş (((hanımında selamı var )))))

Aksu
04.Ağustos.2007, 10:02
Yeni şekil güzel olmuş, şimdi rengi açsanız bu seferde yazılarda net okunmayacak, bence iyi elinize sağlık, alışır hayır oyu verenler, hatta hem hayır oyu veriyorlar bir yandan dıgıdık dıgıdık yazıyorlar. Renkli renkli güzel yaw albenili allı güllü.

okan
04.Ağustos.2007, 10:31
yaw çok güzel olmuşta eh ihtiyarlik işte 5 dakikada gözlerim şeş beş olduyaşar baba nasssın yavvvv. ösledik valla seni....çok ara verdin....ellerinden öperim....

deep-impact
04.Ağustos.2007, 10:57
bu hali ile bence çok yakışıklı olmuş site yeniliklerin devamını dilerim.

cuneyt
04.Ağustos.2007, 13:34
Bence de böyle güzel olmuş. Aslında biraz daha abartsak, mesela herkesin kendi şablonu olsa süper olur. Ogame oynayanlar bilir(ne amaçsız bir oyundu bea, iyi ki bırakmışım). Çeşitli şablonlar arasından istediğinizi seçtiğinizde sayfanızın arka planı ona göre yükleniyor.

Admin'im yardım edebileceğimiz bir nokta var mıdır? (Çok iyi biliyormuşum gibi soruyorum bir de. ossun belki ucundan tutarız bi işin ;) )

doğan
04.Ağustos.2007, 13:41
bencede güzel olmuş. eline sağlık admin. yalnız yıldızlar eskiden 50 msj da alınyodu galiba. ş
imdi 100 msj olmuş sanırsam.

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:42
evet doğan abim bence böyle daha güzel olmuş daha istekli yazıyo insan ister istemez :)

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 16:07
evet doğan abim bence böyle daha güzel olmuş daha istekli yazıyo insan ister istemez :)

yawwww koçum sen hala buralardamı geziyon bırak şu site işlerini git okulundan çıkış al ,,ehliyet işlerini hallet ne sürünüyon hala buralarda allaah allahhhhh

yeaks
04.Ağustos.2007, 16:08
komutanım bugün cumartesi okulda kimse yok :D

gidikurt
04.Ağustos.2007, 16:32

incicim valla motorlu olanlarını çok aradık ama bulamadık şimdilik idare et bulucaz elbet 8)

inci
04.Ağustos.2007, 16:40

incicim valla motorlu olanlarını çok aradık ama bulamadık şimdilik idare et bulucaz elbet 8) kız first lady 8) dün AKTİF ÜYE yapmıştı adminim beni noli yaff gene yıldıs yıldıssss yapmış :idea: ....kazanılan haklar geri alınmaz yahuuuuu :?: ...ahanda gülücüklerimiz de gidiyo yavaş yavaş şşşşş admin onlarla beraber kalsın bizim eski gülücükler şşşşşş :(

okan
04.Ağustos.2007, 16:42
ELEŞTİRİLERİNİZİ BİZE MEMENUNİYETLERİNİZİ DOSTLARINIZA BİLDİRİNİSS LÜTFEENNN.....

ulaaa..... :cry: ben beceremiyom bu işi yaa inci örtmenim..... :? şimdi aslında eli soplaı birisi lazım buraya.... :?: :lol: :mrgreen: :cheesy:

inci
04.Ağustos.2007, 16:46
ELEŞTİRİLERİNİZİ BİZE MEMENUNİYETLERİNİZİ DOSTLARINIZA BİLDİRİNİSS LÜTFEENNN.....

ulaaa..... :cry: ben beceremiyom bu işi yaa inci örtmenim..... :? şimdi aslında eli soplaı birisi lazım buraya.... :?: :lol: :mrgreen: :cheesy:

olcek olcek bunnar ısınma turları hehehehzuhazuhazuha nihahh...sana da veririk bir sopa (senin hatunda vardır bol miktarda :mrgreen: )kasıp kavurursun ortalığı

okan
04.Ağustos.2007, 16:47
yok yavvv.. benim tarzım o diil örtmeniim... ben kimsenin kalbini kıramamki.... :(

gidikurt
04.Ağustos.2007, 16:52
okan oyada üye olsun modlady diye benide fırstlady yapın bakiiim çalışın biraz kolay gelsin size [smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]

inci
04.Ağustos.2007, 16:55
yok yavvv.. benim tarzım o diil örtmeniim... ben kimsenin kalbini kıramamki.... :( Aman be okannnn ben de sana kalp kırmı diyom sanki....:)şurda iki lafın belini kıralım dedik ti...:)

okan
04.Ağustos.2007, 16:55
bis sermayeyi kediye yükledik falla firstleydi hanımefendi.....bu ne işmiş yaa...göslerim kamaşmaya başladı. :? :? :? :? baktıım heryeri regal raptor net görüyom... :mrgreen:

gidikurt
04.Ağustos.2007, 16:57
Zamanla alışıcan adminimin neler çektiğini anlıyon dimi artık sen daha çooook başındasın :)

okan
04.Ağustos.2007, 16:58
vışşşşşş.. ben sıkıya gelemem yaaaff.. :? valla motörünle bilem gesemedim bu gün.... :evil:

aidikurt
04.Ağustos.2007, 17:04
vışşşşşş.. ben sıkıya gelemem yaaaff.. :? valla motörünle bilem gesemedim bu gün.... :evil:
kardeşim ben geldim merak etme nöbeti ben devralıyorum sen biraz çık dışarı gez motorunla kafanı dahat sonra gene nöbeti sana devrederim :)

sihirli_eller
04.Ağustos.2007, 18:41
admin eline saglık güzel olmıuş

dhnsyd
04.Ağustos.2007, 18:53
Ellerine sağlık

yasinsubay
04.Ağustos.2007, 20:08
Cok karizma olmus valla eline saglık alper

ARZUM
04.Ağustos.2007, 23:32
karizma olmuş bu site yahuuu :cheesy: :cheesy:

ÇeLeBi MuRaT
04.Ağustos.2007, 23:37
Eskisine alışmıştık bu biraz acayip geliyo gözlerim kamaştı [smilie=redcolorz3_pdt_20.gif]

ozzymania
05.Ağustos.2007, 00:24
smileyler tatlı olmusta her zaman kullandığım makine yerine başka bir pcde açınca şaşırıyorum her defasında alışıcaz artık ama böylede janjanlı olmuş : 8)

OnurBerberoglu
05.Ağustos.2007, 18:14
Bence çok şık olmuş ellerine emeğine sağlık Alper.... :cheesy:

ilkerkoparal
08.Ağustos.2007, 10:40
ALPERİMİN ELLERİNE BİLGİLERİNE SAĞLIK KARDEŞİM HERŞEYİN DAHA GÜZEL OLMASI İÇİN HARIL HARIL ÇALIŞIYOR ALLAH RAZI OLSUN. BENİM NACİZANE FİKRİMSE BİRAZ KOYU VE KARANLIK OLMUŞ BİRŞEYİ BULMAK SANKİ BENİ BİRAZ ZORLADI...

ToMCaT
08.Ağustos.2007, 14:08
çok güzel olmuş sitemis eline sağlık alper hayırlı olsun herkese....

gidikurt
08.Ağustos.2007, 16:25
SİZİ GİDİ SİZİ BEĞENDİK DEYİP ESKİ HALİNİ KULLANIYONUZZ GÖRÜYORUZ BURDANNN HEHEHEHEHEHEHEHEHE :)

xerline
08.Ağustos.2007, 17:30
Ellerine saglık süper olmus böyle koyu renk bi esrarengiz bir hava vermiş. Motorumuzun rengine de uymus.

lordskeldan
08.Ağustos.2007, 23:45
emeği geçen herkese teşekkürler
ellinize emeğinize ve klavyenize sağlık :cheesy:

GOKHAN
09.Ağustos.2007, 01:34
ELLERİNİZE SAĞLİK ÇOK GÜZEL OLMUŞ SİTEMİZ