PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ADMİN ÇALIŞIYO :)

inci
04.Ağustos.2007, 00:18
vay vay siteye bakın ....admin tebdil-i mekan mı yapıyon yoksa:) :cheesy: :cheesy: :D

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:22
ya inci ablam site birden karardı ya :D bide benim rütbe yıldızdan bitanesi gitti sabah 2 tane vardı ya yıldızımı istiyorum :(:(:(

gidikurt
04.Ağustos.2007, 00:25
incim beğendinmi ?
:)

inci
04.Ağustos.2007, 00:28
incim beğendinmi ?
:)

beğenmem mi ben ce çok hoş oldu...ne demiş atalar...TEBDİL-İ MEKANDA FERAHLIK VARDIR..... :D

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:29
ya acaba sol alttan temayı değiştirebiliyomuyuz ben deniyorum ama olmuyoo :S

agresus
04.Ağustos.2007, 00:29
Valla çok karanlık yaaa... ben korktum... gösslerim de ağrıdı... eski hali de iidi.... içim karardı valla....

inci
04.Ağustos.2007, 00:31
Valla çok karanlık yaaa... ben korktum... gösslerim de ağrıdı... eski hali de iidi.... içim karardı valla....

Bu senenin site renk modası bu be Agresus... hani modaya uymak adına :evil: ...senin içine biraz çamaşır suyumu katsak acep :mrgreen: :evil: :evil: :evil:

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:32
ya gidikurt ablam adminime bi sorabilirmisin benim yıldızın biri nereye uçtuu ???

agresus
04.Ağustos.2007, 00:35
içimi karartan site... o çamaşır suyunu siteye dökmeli.... baksana yıldızlar, gülücük panali bile eski comodore64 bilgisayarlara döndü....

okan
04.Ağustos.2007, 00:36
pembe ossuunnn.... ihihohahahhh...

inci
04.Ağustos.2007, 00:38
içimi karartan site... o çamaşır suyunu siteye dökmeli.... baksana yıldızlar, gülücük panali bile eski comodore64 bilgisayarlara döndü....

adminim 6 saattir gıymatlısını bile görmeden uğraşmış,şimdi çamaşır suyu bozar alacalı bulacalı olmasın... :D

aidikurt
04.Ağustos.2007, 00:38
eğer beğenmediyseniz yukarda oturumu kapatın solunda profiliniz kısmına bas ordan şeçeneklere gir ordan ana temadan BlackBB seç böylece eski temayı kullanırsın kim ne isterse istediği temayı kullanabilir arkadaşlar herkese göre tema va bizde :)

inci
04.Ağustos.2007, 00:39
eğer beğenmediyseniz yukarda oturumu kapatın solunda profiliniz kısmına bas ordan şeçeneklere gir ordan ana temadan BlackBB seç böylece eski temayı kullanırsın kim ne isterse istediği temayı kullanabilir arkadaşlar herkese göre tema va bizde :)

vayyyyy adminimdeki teknolocik bilgiye ve beceriye bak ...10 numerosun falllaaaaaa :cheesy:

aidikurt
04.Ağustos.2007, 00:44
gerekirse bir kaç tema falan eklicem pembe falanda olacak ama dediğim gibi zamanla .baya bir vaktimi alıyor çünkü

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:45
adminim çözdü bu işleri ya süpersin admiinim tebrikler :D

ozzymania
04.Ağustos.2007, 00:48
hımm diyorum kendisini tebrik ediyorum.Sadece motor kullanmıyormus alper.
admin bizim için çalışıyor :)

agresus
04.Ağustos.2007, 01:00
adminim bu çoookkktan seçenekler artacak diyosun haaa... züpper olur.... bak bunu sevdim.... okana da bi tane pempeli ossun ama illa... ona özel ossun ama...

Deli çerkes
04.Ağustos.2007, 01:01
Bence Tosyadaki planları deşifre olunca , adminimiz bu yöntemi seçti. herkezin gözlerini bozarak kaza yapmamızı sağlayacak. olmazsa ikide bir renk değiştirip hepimizi kör edecek. anlaşılan o scoteer'ı almayı kafaya
iyice takmış :) :) :)

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:04
işte adminin planları halaa devam ediyo saol deli çerkes kardeşim uyardın bizi arkadaşlar hemen temamızı değiştiriyoruz !! :D

okan
04.Ağustos.2007, 01:05
uleeeeeee.. matadormu moteratormu ne olmuşum yaaa.. ben şimçik hepinisi pembe yapmasmıyııımm.. :twisted: :P :P :P

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:06
bende onu dicektim moderator olmuşun abi :D

okan
04.Ağustos.2007, 01:07
hee yaa.. naappças şimdi.... kötü bişimi acabaaa.... :? :? :?

inci
04.Ağustos.2007, 01:09
yok Okan"cığım kötü değil sadece çooook kötüüüü :evil:

agresus
04.Ağustos.2007, 01:10
allaaa etme yarappiii... bizim bi arkadaşta bundan olmuştu 3 güne kalmadı gittiiiydii.... çok üzüldüm geçmiş ossun...

okan
04.Ağustos.2007, 01:10
yok Okan"cığım kötü değil sadece çooook kötüüüü :evil:uşşşşş.. ben şimçik naapçam yaa... ahanda uykularım kaçacak yine... :lol:

inci
04.Ağustos.2007, 01:13
allaaa etme yarappiii... bizim bi arkadaşta bundan olmuştu 3 güne kalmadı gittiiiydii.... çok üzüldüm geçmiş ossun...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :alkis:

aidikurt
04.Ağustos.2007, 01:14
okan ölmek var dönmek yok :)

okan
04.Ağustos.2007, 01:15
hadi yatın uyuyun artıkın yavvv... daha siteye paspas yapçam... :lol: :lol: :lol: görev kutsaldır.... :P :lol:

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:15
ooo adminim super olmuş site. okan abi artık yetkilisin sen oooooo yaşasıın :D (ben neden bu kadar sevindiysem :D) okan abi mod lugunu ıslatalalım sen bana o fazla sislerden bi çift yolla :D

agresus
04.Ağustos.2007, 01:16
hadi yatın uyuyun artıkın yavvv... daha siteye paspas yapçam... :lol: :lol: :lol: görev kutsaldır.... :P :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
uyu la uğurcuk.. temisliie başlııcam...alla allaa....bissürü iş var daha yavv .. masaların tosları alınacak.... :lol:

Deli çerkes
Wallahi sizi korkutmak gibi olmasın ama bende eskiden sizler gibi normal bir insandım ama ne zaman başka sitelerde moderatör , süper moderatör gibi görevler yaptım . delirdim. ortalıkta başı boş keçi görürseniz onlar benim kaçan keçiler. şasırmayın sakın

Anlaşılan bizleri kör etmek gibi bir yöntem izlerken adminimiz sizi delirtme yolunu seçmiş. belkide delirtip , sizi hastaneye yatırıp motorunuza konmak,satıp o sarı scooter'a yedek parça ve aksesuar almak gibi bir planı olabilir.
bakın arada dönmek yok diyede hazır vermiş gazı. :) :)

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:18
uyu la uğurcuk.. temisliie başlııcam...alla allaa....bissürü iş var daha yavv .. masaların tosları alınacak.... :lol:;
ne uyuması be abi burası tatil mekanı simdi bara gidip iki bira parlatacam :D

agresus
04.Ağustos.2007, 01:18
Wallahi sizi korkutmak gibi olmasın ama bende eskiden sizler gibi normal bir insandım ama ne zaman başka sitelerde moderatör , süper moderatör gibi görevler yaptım . delirdim. ortalıkta başı boş keçi görürseniz onlar benim kaçan keçiler. şasırmayın sakın

Anlaşılan bizleri kör etmek gibi bir yöntem izlerken adminimiz sizi delirtme yolunu seçmiş. belkide delirtip , sizi hastaneye yatırıp motorunuza konmak,satıp o sarı scooter'a yedek parça ve aksesuar almak gibi bir planı olabilir.

olm bisss zatii normal diilisski... bişi olmass biseeee... hele okanım hepten kaçık....

okan
04.Ağustos.2007, 01:20
öhö öhömm.. bu son uyarıdır... uyuyun laaaaaaaa......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

imza:MOTERATÖR....... :duvar:

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:21
yaaa yaşasın yaaa sitenin neşesi yerine geldi yaw herkeşler şakır şakır yazıoo başlıklara yetişemioom yaw ne güzel :D
okan abi gece bekcisi değil mod oldun :D

agresus
04.Ağustos.2007, 01:21
taam matadorum gardaşım... çıkıyosss... gidiyossss....yatıyossss...

inci
04.Ağustos.2007, 01:22

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Deli çerkes
04.Ağustos.2007, 01:23
moderatör dediğiniz işte böyle olur. yaz mesajı anında al cevabı.aslında burayı post ile şişireceğimize chat odasında devam etsek ?

agresus
04.Ağustos.2007, 01:26
ne güssel olur... adminim bunada bi çare bulur... sen merek etme...

Deli çerkes
04.Ağustos.2007, 01:27
chat odasının rengini değiştirmeyi unutmuş onuda değiştirir yakında

inci
04.Ağustos.2007, 01:30
moderatör dediğiniz işte böyle olur. yaz mesajı anında al cevabı.aslında burayı post ile şişireceğimize chat odasında devam etsek ?

şişince noluyo ki topiğin şişmesi kötü bişeymi :? :? ...af buyrun valla bilmediğimden soruyom :?

Deli çerkes
04.Ağustos.2007, 01:32
Yok inci hocam sevgili hando alınır benim topicleri silinip dururken bu topic şiştikçe şişiyor diye

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:32
örtmenim post şişince su oluoo insanlar sayfasalar dolusu geyik okumak zorunda kalıoo :D

inci
04.Ağustos.2007, 01:34
peki şişmesin o zaman ...:)

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:36
chat odası nerde yaaa!!! chat odasıda mı varr

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:39
foruımun en altında sağda forum sayfasına gir

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:43
forum yazısına tıkladım topicler açılıyoo

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:37
iyi iyi admin çalışıyoda boşa çalışıyo ........ kardeşim artık dede olmak istiyoruz küçük aidiii jinyurlar sevmek istiyoruz anlayanlar anlamayanlara anlatsın

aidikurt
04.Ağustos.2007, 02:39
:cheesy: baba hoşgeldin yav merak etme olucak hayırlısıyla

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:43

anasını satayım ölmeden bi görsek yawwww

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:47
adminim müsaitsen şu fan club olayına bi bakabilcenmi ??

Kino
06.Ağustos.2007, 19:56

anasını satayım ölmeden bi görsek yawwww

komutana + 208*5437534752310*84610451325...

anladın dimi adminim alperim aidikurdum tabii sizde first lady.. 8)

ha buarada alper forum gayet güzel olmuş tebrikler :cheesy: :cheesy: 8) 8)

gidikurt
06.Ağustos.2007, 22:14
Komutanım,Kino babam Mesaj alınmıştır. 8)

handojoe
07.Ağustos.2007, 00:35
Yok inci hocam sevgili hando alınır benim topicleri silinip dururken bu topic şiştikçe şişiyor diye

yahu kovboy uz diye bir dil sorunumuz mu var...

ben topiklerim silindi diye birşey demedim tam aksine bu kadar çok topik var ve konular çok dağılıyor anlamsızlaşıyor diye bir topik açmıştım

ALPER gittide o topiği sildi ve sonrada temizliğe başladı

işte bu sebebten ben biraz şişinip çekiştim ALPER'e...

HANDO kurduğu cümleler anlaşılmıyor mu :!:

Deli çerkes
07.Ağustos.2007, 01:31
bende konu dağılmasın diye böyle bir kelime kurdum sevgili hando , arada latife olsun diye isminizi kullandım , kırıcı olduysa özür diliyorum.

handojoe
07.Ağustos.2007, 02:01
bende konu dağılmasın diye böyle bir kelime kurdum sevgili hando , arada latife olsun diye isminizi kullandım , kırıcı olduysa özür diliyorum.

ne haddime düşmüş...

EĞER DOSTLARIM BENDEN ÖZÜR DİLİYORSA, BEN DOSTLARIMA DARILMIŞIM DEMEKTİR.

dostlar arasında özür olmaz, hando dostlarına darılmaz.

her kelimeye bir özür yazarsak ve her sözden bir özür beklersek ekrandaki sahte pop şarkıcılarına benzeriz.

HATIRLATIRIM! BİZ MOTORCUYUZ... biraz sert olmalıyız, ama zalim değil.

HANDO der ki...

SUSTUĞUMDA BİR SERSERİ, KONUŞTUĞUMDA BİR ŞAİRİM... :cheesy:

ÇeLeBi MuRaT
07.Ağustos.2007, 11:53
Yav hocam senin sığır çobanlığı ile alakan yok bence:P edebiyat öğretmeni felanmısın yoksam sen millete kovboyum diyorsun :D :P