PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç takip cihazı

MuratCmk
23.Kasım.2015, 04:21
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda baya motor hırsızlığı olmaya başladı binlerce liralık makineler gidiyor çoğuna ulaşılamıyor araştırıp bir ürün buldum şahsen siparişini geçtim satan kişi ile hiçbir ilgim alakam yok sadece bir faydası dokunur diye linkini paylaşıyorum. Bu alet ile motorunuz çalınsa bile akıllı telefonunuzda motorunuzun haritada ki konumunu canlı olarak takip edebiliyorsunuz. Birçok arkadşımızın işine yarayacağını düşünüyorum. İnternette farklı versiyonları da mevcut "araç takip cihazı" yazarak farklı versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

http://urun.n11.com/arac-takip-sistemleri/arac-takip-sistemi-gps-P73056077?cid=604001&gclid=CjwKEAiA7MWyBRDpi5TFqqmm6hMSJAD6GLeAVPCuk_4c vmXEYa46nFpPHhKPNuophep2H_9mtSC_SRoCCHbw_wcB

ugursuren
23.Kasım.2015, 18:03
Biraz yanıltıcı yada eksik bir ilan ...
Bu tür sistemlerde sistemin içinde bir GSM kartı vardır.
Ve otomatikman her ay sabit bir ödeme yapmak anlamına geliyor.
en önemliside bir firma üzerinden alıyorsunuz ve her ay o firmaya belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.
Bu ödeme karşılığında firmada size cihazı kullanım yetkisi veriyor. Bu tip sistemlerde en önemlisi cihaz değil sistemin servis sağlayıcı firması. Firma biterse tüm yatırımlar kullanılmaz olur...

Not: Açıklamalarda hizmet sağlayıcıdan bahsedilmemiş ama araç takip sistemleri genelde bu şekilde çaışıyor..

penguennoktanet
24.Kasım.2015, 02:08
Bu konuda benim tavsiyem biraz daha radikal. :)

Öncelikle bir cep telefoncuya gidip alabildiğiniz en ucuz 3G ve GPS destekli android telefonu alıyorsunuz. Sahibinden'de 25TL'ye telefonlar var. Bu telefon üzerine RTT2 yazılımını yükleyip, uzaktan yönetim ayarlarını yapıyorsunuz. Ben pil ayarlarını en fazla koruyacak şekilde yapmanızı tavsiye ederim. Hatta mümkünse kontak açıkken şarj edecek mekanizma da kurabilirsiniz.

Sonrada kendi telefonunuzdan göndereceğiniz tek bir SMS ile program aktif hale geliyor ve kendi telefonunuzdaki RTT2 yazılımından diğer telefonun nerede olduğunu, hangi hızla seyrettiğini, pil şarj durumunu görebiliyorsunuz.

Faturalı avea hattım vardı. Bir hat daha alıp, ailece paketine geçtim. internet kotamı ve dakikalarımı paylaşıyor ve aylık 5TL ücret ödüyorum o hat için. Herkese tavsiye edebilirim.