PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sitenin Görüntüsü mü değişti yoksa benim bilgisayar mı ayvayı yedi???

agresus
04.Ağustos.2007, 00:19
agadaşlar şu anda her şey koyu bi füme oldu.... bi gariplik var görüntümde.... füme üstü beyaz yazıyorum.... bu ne olaki???.... İİİİMMMDDDAAAAAATTTTTTTT!!!!!!!!

gidikurt
04.Ağustos.2007, 00:24
volkanım alperim siteye yeni bir hava katabilmek için 6 saattir bununla uğraşıyo yanıma bile gelmedi özledim valla kocamı aynı evin içinde ,işallah beğenmişsindir :)

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:24
ya bende istiyorum abi içim karardııı:D neyse butonlar falan şekil oolmuş :D alışçaz artık

agresus
04.Ağustos.2007, 00:33
firsladym kıymetlim... çok koyu... eski halini tercih ederim....

sancezz
04.Ağustos.2007, 00:34
volkanım alperim siteye yeni bir hava katabilmek için 6 saattir bununla uğraşıyo yanıma bile gelmedi özledim valla kocamı aynı evin içinde ,işallah beğenmişsindir :)
ALPER KARDESIMIZ BU KADAR UGRASTIYSA ONA HELAL OLSUN VALLA EEE ADMIN BU OLSA GEREK O KADAR IS GUC ARASINDA GERCEKTENDE BU ISLE UGRASIYOR BUYUKSUN ALPERIM :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
04.Ağustos.2007, 00:35
pembe ossuunn.... :lol: :lol: :lol: :lol:

aidikurt
04.Ağustos.2007, 00:36
volkan kardeşim bişeyede olumlu bak be kardeşim kafamı kırıcam valla eğer beğenmediysen yukarda oturumu kapatın solunda profiliniz kısmına bas ordan şeçeneklere gir ordan ana temadan BlackBB seç böylece eski temayı kullanırsın kim ne isterse istediği temayı kullanabilir arkadaşlar

agresus
04.Ağustos.2007, 00:38
artistik yapma leeen... soruyon söölüyozzz...

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:39
ben değiştirdim içim açıldı :D

aidikurt
04.Ağustos.2007, 00:40
artistik yapma leeen... soruyon söölüyozzz...
sen beğensen bile kötü olmuş dersin zate pis agresus :P

agresus
04.Ağustos.2007, 00:40
oohhh beeeee.....

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:42
değiiştinmi agresus abim :D

aidikurt
04.Ağustos.2007, 00:42
değiştirdin demek dediğim gibi istiyen istediğini kullanabilir.

agresus
04.Ağustos.2007, 00:44
saol adminim... bak bu çoktan seçmeliler züpper omuşşş.... kutlarım... hatta ruh halime göre değişiklik bilem yapabilim artıkın....

RoS
04.Ağustos.2007, 00:44
ya eski hali daha guseldi geceleri hiç iyi olmamıs bu oda zaten karanlık hepten karanlık oldu :):):)

aidikurt
04.Ağustos.2007, 00:46
valla ben baya beğendim yav benm gözümü pek yormadı ama zevk meselesi tabiki secenekleri zamanla arttırıcam merak etmeyin siz.

yeaks
04.Ağustos.2007, 00:47
agresus abim ruh haline göre dedi de temaların ismini değişip bi kaç tema daha eklesene adminim böle aşık olanlar için pembe kızgın olanlar için kırmızı üzgün karamsar olanlara siyah falan :P :D

ness
06.Ağustos.2007, 11:19
:? ya bakarken şaşı oldum,ama zamanla alışırız herhalde.Göz yormasına rağmen güzel olmuş :mrgreen:

polat
06.Ağustos.2007, 11:24
güzel alomuş ama birazz yorduğudaa kesinn

yenikoylu_ua
06.Ağustos.2007, 11:26
Ulennn iki gün girmedim toputopu hertaraf kararmış ama şık duruyo ellerine sağlık

yeşilkapak
06.Ağustos.2007, 12:07
slm kubi kardeş sendeki gibi bendede karardı her halde su suzluga karşı bir karartma eylemindeyiz
antalyadan selamlar bizde şelale çooook

yenikoylu_ua
06.Ağustos.2007, 12:13
slm kubi kardeş sendeki gibi bendede karardı her halde su suzluga karşı bir karartma eylemindeyiz
antalyadan selamlar bizde şelale çooook

Ben eski haline getirdim valla öle gözlerim ağrıdı

handojoe
06.Ağustos.2007, 14:56
valla ben baya beğendim yav benm gözümü pek yormadı ama zevk meselesi tabiki secenekleri zamanla arttırıcam merak etmeyin siz.

ALPER dostum benim avanatar varya oraya SİTENİN ŞERİFİ yazsana yahu...

BİRDE WESTERN YAZI KARAKTERİ İSTİYORUM...

510 adet gereksiz mesaj yazmışım o kadar...

AYRICA GÜZEL OLMUŞ SİYAH İİDİR İYİ... YALNIZ BU GÜLÜCÜKLERİ KARIŞTIRIYORUM BEN

HEY APACHE LER YAHU ADAM 6 SAAT UĞRAŞMIŞ...

HANİ EMEK NERDE HEM SEÇENEK ÇOK DİYO

kafam karıştı yahu... hadno

carvalho
06.Ağustos.2007, 16:39
volkan kardeşim bişeyede olumlu bak be kardeşim kafamı kırıcam valla eğer beğenmediysen yukarda oturumu kapatın solunda profiliniz kısmına bas ordan şeçeneklere gir ordan ana temadan BlackBB seç böylece eski temayı kullanırsın kim ne isterse istediği temayı kullanabilir arkadaşlar

Alperim, uğraştığın belli, emeğine sağlık.
Yalnız ben de sitenin eski halini tercih ederim ancak black bb'yi kliklediğimde eski formatına dönmüyor???
Çok ilginç log off olunca eski haline geliyor, oturumu açınca yine karalara bürünüyor...

Ben beceremedim...

yenikoyluartcı
06.Ağustos.2007, 16:53
Ben bu yeni halini çok beğendim ama seçenekli oluşuda ayrı bir incelik Adminim ellerine sağlık

teşekkürler

gecee
06.Ağustos.2007, 18:08
değişiklik iyidir dimi adminim ...
başka ne tür değişiklikler düşünüyorsun :P :P
anladın sen onu

Kino
06.Ağustos.2007, 20:00
Ulennn iki gün girmedim toputopu hertaraf kararmış ama şık duruyo ellerine sağlık

bende kubilay bundan sonrqa 2 gün girmedin mi korkacan abicim heran herşey olmuş olabilir.

tehlikeli bu admin ha bide mod cıktı başımıza o da tehlikeli

:P :P :P :P

okan
06.Ağustos.2007, 20:05

bende kubilay bundan sonrqa 2 gün girmedin mi korkacan abicim heran herşey olmuş olabilir.

tehlikeli bu admin ha bide mod cıktı başımıza o da tehlikeli

:P :P :P :PÖHÖ ÖHHÖÖÖMMM.... MOD HAKKINDA BİŞİMİ SÖÖLLENDİ ACEBAA.... :mrgreen: :mrgreen: TAKİPTEYİMM BENDEN KAÇMASSS... :? :? :cheesy: :cheesy:

yeaks
07.Ağustos.2007, 00:16
kino baba bunların hepsi tehlikeli gerçekten hele admin varya admin :D

aidikurt
07.Ağustos.2007, 22:49
carvalho selçuk kardeşim profilden düzeltmelisin aşağıdan değil