PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇOK ŞANSIZIM YA :(

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:01
ya abilerim ablalarım zamanında bizim edebiyat öğretmenmiz bize çok kızdı ve sınıftaki herkesi edebiyattan bıraktı yani anliycağınız mezun olmam için kurtarma sınavına girmem lazım fakat ben itü nün konservatuar sınavlarına giricem sınava kayıt içinde diploma fotokopisini istiyolar yada herhangi bi mezuniyet belgesi ve ayın 7 sine kadar teslim etmem gerekiyo.. bugün okula gittim diploma fotokopsi istedim müdür edebiyat dersini ver ondan sonra dedi sınavlar ne zaman dedim 15 inden sonra belli olucak dedi ve o an bittim :(:(:(:(

Napçam ya :(

ugurcuk
04.Ağustos.2007, 01:03
seneye inşallah geçmiş olsun canım :

agresus
04.Ağustos.2007, 01:04
anaaaa.... okuldan bi yazı felan alamıyomusun... edebiyat örtmeninle konuşsan... yuh be... olmaz bu kadarı be... insanın geleceğiyle de böyle oynanmaz kiii... sen bi edebiyat öğretmeninle konuş...

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:05
agresus abim edebiyatçı o kadar laftan anlamaz bi hoca ki zaten dedim ya sinirinden sınıfın hepsini bıraktı hiç sanmıyorum konuşmanın işe yarıycağını :(:( inci öğretmenim siz ne diyorsunuz bu işe ?

RoS
04.Ağustos.2007, 01:32
aynı durum benim basımda da var diploma su an elimde yok yeni mezun oldum ben liseden bizim sınavlar 22 sinde baslıormus yandım valla ben :) ne yapcağımı bende bilmiorum...

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:34
napıcaz abi biz ya :S:S:S

RoS
04.Ağustos.2007, 01:35
vala verbiliorsak verecez veremeyeceksek bi daki sınava artık bilmiorum bende unuttum tum dersleri zaten...

inci
04.Ağustos.2007, 01:37
yahu sen ne kadar şeyi kıl payı kaçırdın bu aralar vah yasssık sana ...

bana sormuşunda ,sanırsam yapacak hiç bişey yok, edebiyatçının insafından başka ,allem et- kallem et sana geçer not vermesini sağla ...

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:46
çok zor öğretmenim ya bittim ben gerçekten kıl payı gidiyo herşey :( olmadı dayımı sokarım bende devreye :)

Deli çerkes
04.Ağustos.2007, 01:48
:x :x :x

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:51
:) valla bende bilmiyorum napıcağımı kafam çok karışık :(

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:32
ya abilerim ablalarım zamanında bizim edebiyat öğretmenmiz bize çok kızdı ve sınıftaki herkesi edebiyattan bıraktı yani anliycağınız mezun olmam için kurtarma sınavına girmem lazım fakat ben itü nün konservatuar sınavlarına giricem sınava kayıt içinde diploma fotokopisini istiyolar yada herhangi bi mezuniyet belgesi ve ayın 7 sine kadar teslim etmem gerekiyo.. bugün okula gittim diploma fotokopsi istedim müdür edebiyat dersini ver ondan sonra dedi sınavlar ne zaman dedim 15 inden sonra belli olucak dedi ve o an bittim :(:(:(:(

Napçam ya :(

eeeeeee kesin sen bu durumu haketmişindir ...allah bilir hocanızı nasıl kızdırdınız ne haltlar ettiniz bilmiyonmu öğretmen her şeyi öğretir öğretmen anadı babadır öğretmen kulu kölesi olunacak varlıklardır dünyanın en sabirli insanlarıdır ... ya siz babaları hariç eşşek oğlu eşşekler kesin haketmişinizdir ben olsam hayatta sınıf mınıf geçirtmem valla hatta okuldan bile kaydınızı aldırttırım .....

(((( ule ne fırçaydı be gecenin bu saatinde hem gerildim hemde rahatladımmmmm)))))

yeaks
04.Ağustos.2007, 02:37
iyiki hocam değilsiniz komutanım :D valla bitmiştim

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:41
iyiki hocam değilsiniz komutanım :D valla bitmiştim

koçum bu flimi ben daha önce ortanca oğlumda gördüm valla 8 tane memleket gezdik sonra bi okulun müdürü baba olarak halimize acıdı kaydı kabul etti vede bi sene kaybedip geriden mezun oldu senden iş geçmiş velini devreye sok ......

yeaks
04.Ağustos.2007, 02:42
görürler onlar sanatçı yeğenini konservatuara almamayı

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:45
görürler onlar sanatçı yeğenini konservatuara almamayı

la sipidi almayan kim sen daha bi önceki okulunu bitirememişsin .....

yeaks
04.Ağustos.2007, 02:53
:D abi önemli olan o değil sadece konservatuar sınavı için ön kayıt belgeleri lazım bana onuda dayıma hallettiririm ben inş asıl kayıtların zamanı geldiğinde ben çoktan almış olurum diplomayı allahın izniyle :)

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 09:27
hadi koçum görelim seni bitir şu okulu ver derslerini tabii önce öğretmenini gönlünü muhakkak alman lazım