PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan çanta

Bthnyldzlr
02.Aralık.2015, 03:41
Merhabalar herkese. Motorumun eksiklerinden biri de yan çanta şöyle geniş bi çanta lazım bana gerek okula gerek antrenmanlara giderken kullanabileceğim. Ucuz yollu mümkünse [emoji2] bildiğiniz yardımcı olabileceğiniz tavsiyeler ucuz satan yerler falan her türlü yardımlarınızı bekliyorum [emoji2] teşekkürler şimdiden [emoji4]
Eklemek istedim bizim kitaplar birazcık kalın kalın malum o yüzden geniş olmalı. Okuldan maça falan geçiyorum direkt [emoji2]
SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahadır
02.Aralık.2015, 11:03
Buradan reklam yapamayız ama bütçen ne kadar el verirse internetten araştırıp uygun birşey alabilirsin8)

Bthnyldzlr
02.Aralık.2015, 19:56
Buradan reklam yapamayız ama bütçen ne kadar el verirse internetten araştırıp uygun birşey alabilirsin8)
İnternette hep aynı çanta var nerden nasıl araştırayım bilemedim ondan sordum bide ikinci el bulunur mu bu çantalar :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çılgın bobber
17.Ağustos.2016, 16:38
Arkadaslar selam bende bobber var ve ben biseyler koymak icin sosis canta ariyorum nerden bulabilirim neten baktim istedigim gibi bulamadim

DenizT
17.Ağustos.2016, 17:18
Arkadaşlar selam bende bobber var ve ben biseyler koymak için sosis çanta arıyorum nereden bulabilirim netten baktım istediğim gibi bulamadim

yaşar öncelikle mesaj yazdığın konular eski tarihli. Konuların tarihine dikkatle bakmanı öneririm ve forumdan RR Bodrum Teşkilatı sayfasında yeni konu açıp istediğin veya merak ettiğin tüm konuları oradan paylaşabilirisin :) Eminim ki bilgisi olan herkes de yardımcı olacaktır.