PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhabalar..

denizz
04.Ağustos.2007, 01:36
Öncelikle dostluğu bu kadar içten yapan forumdaki tüm arkadaşları tebrik etmek istiyorum. Forumunuz gercekten cok hoş bi ortam, motosikletten pek anlamayan birini bile cok rahat motorcu yapabilirsiniz ki bu kişi ben deniz olmakta...
Bu arada ben Deniz, İstanbul'da oturuyorum, forumu tesadüfen takip etmeye başladim ve ortamınıza bayıldım.
Sizlerle tanışmak dilegiyle.
Teşekkürler.
Deniz.

yeaks
04.Ağustos.2007, 01:37
aramıza hoş geldin kardeş :)

inci
04.Ağustos.2007, 01:39
Denizz hoşgeldin ,bu samimiyete sen de katılabilirisin katılımcı olarak,umarım devamlı burda ve toplantılarımızda olursun ..Kendini tanıtırsan çok iyi olur:)

Deli çerkes
04.Ağustos.2007, 01:44
Hoşgeldiniz aramıza deniz

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 01:46
iyi hadi bakalım tanrı misafiri olarak hoş geldin diyelim

eee böyle bomboş gelinmez inmisin cinmisin bay mısın bayanmısın ne yer ne içersin ne işlerle meşgul olursun motorlumusun motorsuzmusun vs.vs. e döktür bakalım daha yakından tanıyalım :( :( :P

denizz
04.Ağustos.2007, 01:48
İnci, Yeaks cok tesekkur ederim :) inşallah devamlı olucam buralarda..
Ben 21 yaşında, universite öğrencisiyim, motosikleti bu site ile birlikte sevmeye başladim ve bir gun bende RR alıcam :)

Engin
04.Ağustos.2007, 01:52
Deniz kardeş hoşgeldin.

denizz
04.Ağustos.2007, 01:55
aslanburclu,deli cerkes, engin tesekkur ederim.. Bu arada arslanburclu abi; bayanım, cok fazla yemek yemem, su içerim ben boyle biriyim. Dediğim gibi siteyi uzun suredir takip ediyorum favorisin :)

agresus
04.Ağustos.2007, 01:57
hoş gelmişsin denizzz...hangi üniversite bölüm nedir... gel katıl aramısa.... hatta al hemen daha rahat katıl..... ve hatta nerde ikamet ediyosan söölee biz seni alalım armıza katalım....

bu arada gomtanım gıymetlim sen de hoşş gelmişsin....

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:02
aslanburclu,deli cerkes, engin tesekkur ederim.. Bu arada arslanburclu abi; bayanım, cok fazla yemek yemem, su içerim ben boyle biriyim. Dediğim gibi siteyi uzun suredir takip ediyorum favorisin :)

hımmmmmmmmm

anlaşıldı seninle işimiz var ... neyse hele bi dönelim ( yemek falan fazla yemezmiş -- la kız kurusu gibi bişeysin o zaman valla seni sonra satıp üstüne pastanıda yiyemiz demekki seninle baya uğraşacağız valla anlamam yiyecen içecen normal hale gelecen eğer hale yemem dersen her toplantıda odunu yersin ______ ya biraz sertmi olduk ne neyse dost acı söylermiş :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

thoraman
04.Ağustos.2007, 02:02
hoşgeldin deniz umarım en kısa zamanda hayalindeki motora kavuşursun...

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:04

hımmmmmmmmm

anlaşıldı seninle işimiz var ... neyse hele bi dönelim ( yemek falan fazla yemezmiş -- la kız kurusu gibi bişeysin o zaman valla seni sonra satıp üstüne pastanıda yiyemiz demekki seninle baya uğraşacağız valla anlamam yiyecen içecen normal hale gelecen eğer hale yemem dersen her toplantıda odunu yersin ______ ya biraz sertmi olduk ne neyse dost acı söylermiş :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ya volkanım daha gelmedik izine devam hatta bu akşam ankara gurubu ile buluştuk hepsi şeker cocuklar

agresus
04.Ağustos.2007, 02:07
ossun en azından ankarada da olsan aramızdasın... bak ne üssel yazışıyossss... össledik bea gomtanım....

denizz
04.Ağustos.2007, 02:10
merhaba agresus :)
ben cok sevdim burayıı arslanburclu abi :) :)
buarada yıldız teknik cevre muhendisliğinde okuyorum.. birde RR' ye artcı olarak dahi binmedim :(

agresus
04.Ağustos.2007, 02:13
bindiriris... önce artçı sona kendi makinanda kaptan pilot kısmetse... illa bi iki centilmen çıkar seni artçı alıcak... zaten annadığım kadarıyla varlığınla yokluğun birmiş... sıska bişimişsin... :mrgreen:

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:16
volkan bizim sitede herkes centilmende yanlız biliyosun bazı sıyrıklar kızlarımızı yol kenarlarına savuruyorlar ihtiyar heyatinin onay vermediklerine ard cı olmaması lazım

agresus
04.Ağustos.2007, 02:19
sizlerdn onaysız birine teslim edrmiyiz gomtanım.. illaki senin, müslüm babanın, aksu babanın illaki onayı alınır... onaysız olmaz bu iş... siz isim verin o kardeşimizi gönderelim kızımızın ayağına... hem bu kızımız ilk kez artçı olacak.. tanıtımın ii yapılması şart...

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 02:25
önce bi görelim tanıyalım bakalım gözümüz tutmazsa alpertime ardcı veririz haaaaa gözümüz tutupta kıymetlendirirsek ozaman düşünürüz

yeaks
04.Ağustos.2007, 02:45
vay bee bayanlarda motora bayağı saldırıyor çok güzel yaa ! :)

inci
04.Ağustos.2007, 02:58
yahu bu denizz bayanmıymış
ben de erkek sanıyodum bizim gecee gibi

ozzymania
04.Ağustos.2007, 10:51
Deniz hoş geldin motoruna en kısa zamanda kavusman dileği ile.

önce bi görelim tanıyalım bakalım gözümüz tutmazsa alpertime ardcı veririz haaaaa gözümüz tutupta kıymetlendirirsek ozaman düşünürüz

:P :P Alperi sitenin terminatörü ilan etmediğimiz kalmıştı. Onuda yapalım müsadenizle tam olsun. :mrgreen:

okan
04.Ağustos.2007, 11:21
aramıza hoş geldinizz....

gençer
04.Ağustos.2007, 11:25
deniz kardeş hoşgelmişsin.. sefalar getirmişsin.. bende senin gibi yeniyim bende henüz bir rr alamadım yakında inşallah sende bende rr larımızı çekeriz altımıza . siteye üğeliğin hayırlı olsun. ama benim sana tavsiyem . toplantılara katılman bana olduğu gibi sanada çok hayırlı ve faydalı olur.

ben geçen hafta üye oldum aynı gece toplantı vardı katıldım sağolsun arkadaşlar nasıl bir motor almam konusunda beni aydınlattı. hepsi çok şeker çok sıcak çok samimi insanlar . yani motorcu deyip korkma ısırmıyorlar ben denedim test ettim:))) hepsi dünyalar tatlısı insanlar çok samimi bir ortam var kaçırma.. tavsiye almadan motor alma derim..

tekrar hoşgeldin..

altug
04.Ağustos.2007, 11:38
HOŞ GELDİN ARAMIZA

RoS
04.Ağustos.2007, 13:47
Hoş GeLdin....

yeaks
04.Ağustos.2007, 14:53
bencede tavsiye almadan motor alma ben aldım halim vahim :)

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 17:50
bencede tavsiye almadan motor alma ben aldım halim vahim :)

sen hemen devret o motoru ....... nasılsa bu kadar işinin arasında bide motor almış bak şuna yaaaa heh heh heeee

ulen yeaks şu okul çıkışını alama ,artis mektebine gireme ,ehliyetini en kısa zamanda alama her gördüğüm yerde tekerine çomak sokacam yandın aslanım yandım taktım sana işleri yoluna sokmadan gözüme gözükme hele öğretmeninin gönlünü almaa .................... :twisted:

yeaks
04.Ağustos.2007, 17:52
komutanım motorumla beni ayırmayın lütfen :D

sihirli_eller
04.Ağustos.2007, 18:39
hoşgeldin aramıza

cuneyt
04.Ağustos.2007, 19:58
Deniz hoşgeldin. En kısa zamanda motorun üstünde görmek isteriz seni :+1:

Toplantılara ben de geleceğim ne zamandır ama gelemiyorum. Forum ahalisi kış kış edecek beni bi ara ama ne yapayım iş güç çok yoğun oluyor.

En kısa zamanda toplantılarda görüşmek üzere tekrar hoşgeldin...

Deniz isminin ben de eski - kötü bir acısı var (aklıma geldi yine ya)... Aman sen üstüne alınma(niye sölediysem ki) (canım sıkılıyorrr :( ) ööffffffff....

ÇeLeBi MuRaT
04.Ağustos.2007, 23:55
Hoş geldin deniz.Cidden bu sitede güzel dostluklar bulacaksın.En kısa zamandada bir regalin olur.

gidikurt
05.Ağustos.2007, 01:47
Denizcim aramıza hoşgeldin en kısa zamanda senide aramızda görmekten mutluluk duyarız :cheesy:

RızaHoşgör
05.Ağustos.2007, 12:13
hoşgeldin arkadaş.bizimle olmak istersen toplantı günlerini takip ederek müsait arkadaşların artçısı olarak katılabilirsin