PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2015 Yılında yaptığınız vee 2016 yılında yapacağınız geziler

tbaylan
16.Aralık.2015, 18:06
Arkadaşlar 2015 yılının sonuna gelmek üzereyiz. Yeni bir yıl, yeni bir sezon ve yeni gezilecek yerler demek oluyor8) Hepimizin bu sene farklı farklı gezileri, katıldığı festivaller oldu. Gerek bireysel, gerekse hep birlikte eğlendik bu gezilerimizde.

Sizden ricam herkes 2015 sezonunda yaptığı gezileri, gittiği şehirleri, ilçelerini ve koylarını yazması. Bakalım bu sene en çok kim gezmiş görelim:Rockn Roll::)
Veee 2016 yılında yapmayı planladığınız geziler ve rotaları buradan yazalım belki ortak bir rota oluşturur belki bir yerlerde karşılaşır muhabbet ederiz 8)

tbaylan
16.Aralık.2015, 18:22
Hemen ilk sıradan başlayalım yazmaya:)

-İstanbul'da gittiğim yerleri yazmıyorum:::::
-Adapazarı - Karasu, Kefken
-Çanakkale- Gökçeada(Motofest), Çan, Kalkım
-Balıkesir- Altınoluk, Akçay, Ören, Burhaniye, Edremit, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Altınoluk
-Bursa - İznik Gölü
-İzmir - Dikili, Çandarlı, Foça, (Aliağa sayılmıyor::::: ), Menderes, Gümüldür, Sığacık, Seferihisar, Urla, Alaçatı, Çeşme
-Aydın - Söke, Didim, Altınkum, Kuşadası, Bafa Gölü
-Muğla - Çine, Yatağan, Milas, Bodrum, Gümbet, Turgutreis, Akyarlar, Akyaka, Marmaris, İçmeler

2015'i ben bu şekilde tamamladım. Yaklaşık 23.000 km yol yaptım8)

CELİL
16.Aralık.2015, 18:28
Tuğrul'a bak başlığı açmış döşemiş bir sürü yeri şimdi bunun üstüne millet nasıl yazsın abi ben bu sene karşı mahalleye bir gittim geldim birde her hafta drock bara gittimmi yazsın ama siz cesaretinizi kaybetmeyin yazın arkadaşlar :) :p 8)

tbaylan
16.Aralık.2015, 19:15
Tuğrul'a bak başlığı açmış döşemiş bir sürü yeri şimdi bunun üstüne millet nasıl yazsın abi ben bu sene karşı mahalleye bir gittim geldim birde her hafta drock bara gittimmi yazsın ama siz cesaretinizi kaybetmeyin yazın arkadaşlar :) :p 8)

Abi niye öyle diyorsun ya vardır illa ki benden fazla gezen. Bak Mefail rakip çıktı bana::::: Ayrıca sen niye yazmıyorsun? Başkanımız olarak senden de almak lazım gittiğin yerleri. Ona göre rota çıkaralım seneye:)

CELİL
16.Aralık.2015, 19:50
Forumdaki gezi resimleri hep patlamış benim face albümden bakabilirsiniz :)

https://www.facebook.com/celil.ustun.3/photos_albums

Bu sene Balıkesir festv. ,Ayvalık sarımsaklı ,Sakarya festv., Gökçeada festv. 8)

Bahadır
16.Aralık.2015, 20:34
Eskişehir,Gökçeada ve İstanbul'un bazı yerleri:)

umut.
16.Aralık.2015, 21:09
Abi bence sırf bizi kıskandırmak için açtığın bi konu :D bende yazayım o zaman

Aslında ben bi marmara denizinin etrafını dolaştım diyebilirim Kocaeli Yalova Bursa Balıkesir (Burhaniye Ören Ayvalık) Çanakkale Tekirdağ

İlk sene için fena sayılmaz bence :D

Bahadır
17.Aralık.2015, 11:19
Abi bence sırf bizi kıskandırmak için açtığın bi konu :D

ben de ilk başta öyle düşündüm :cheesy:

Trkr
17.Aralık.2015, 12:37
2015 raporunu sunuyorum efem;

-Çilingoz x3 (kamp)
-Sakarya (festival)
-Şile x2
-Tekirdağx5 (x2 kamp)
-Gökçeada (festival)
-Edirnex2
-Kıyıköy
-İstanbulun çeşitli noktaları yaz sezonu boyunca (Karaburun, Büyükçekmece, Kadıköy, Maçka parkı, Garipçe, vs.)

Şu anda aklıma gelen bunlar.:artiz:

Not: sezona başladığımızda motor 2400 km de idi bittiğinde 9500 km.

Trkr
17.Aralık.2015, 12:40
http://i.hizliresim.com/yokOzL.jpg (http://hizliresim.com/yokOzL)2016 yaz planım işe şu şekilde olacak; (festivaller hariç)

Gökçeada festivalinden itibaren, her gece başka bir sahil kasabasında kalarak Fethiye Kelebekler vadisine kadar inmeyi planlıyorum. kısmetse.8)

sabırsızlıkla bekliyorum.:Rockn Roll:

tbaylan
17.Aralık.2015, 17:31
http://i.hizliresim.com/yokOzL.jpg (http://hizliresim.com/yokOzL)2016 yaz planım işe şu şekilde olacak; (festivaller hariç)

Gökçeada festivalinden itibaren, her gece başka bir sahil kasabasında kalarak Fethiye Kelebekler vadisine kadar inmeyi planlıyorum. kısmetse.8)

Alaçatı, Urla, Çeşme, Didim, Altınkum, Bafa Gölü, Bodrum, Marmaris, Datça. Buralara muhakkak uğra Türker. Benim bu yaz planım komple Akdeniz, Yunanistan ve İtalya8)

Trkr
17.Aralık.2015, 17:43
Alaçatı, Urla, Çeşme, Didim, Altınkum, Bafa Gölü, Bodrum, Marmaris, Datça. Buralara muhakkak uğra Türker. Benim bu yaz planım komple Akdeniz, Yunanistan ve İtalya8)

Kardeşim tarihleri tutturabilrsek ege turunu beraber yaparız. :Rockn Roll:8):artiz:

CELİL
17.Aralık.2015, 18:32
Tuğrul senin başlığa ekleme yaptım :) (gidişat öyle görünüyordu) :)

2015 Yılında yaptığınız vee 2016 yılında yapacağınız geziler

2016 yılında yapmayı planladığınız geziler ve rotaları buradan yazalım belki ortak bir rota oluşturur belki bir yerlerde karşılaşır muhabbet ederiz 8)

ibrahimyılmaz
17.Aralık.2015, 18:54
E bizede yazmak farz oldu.. Gerçi Tugrul kardeşimi utandırmak istemiyordum ama kaşındı..:) bayraklı-bornova Bornova - bayraklı bikere sürpriz için aliağa yaptık bi Urla o kadar:)ama aliağa ve bornovayi saymazsak eylülden beri 4000 km yaptım Bornova bayraklı arasında:)) (Bornova -bayraklı 7 km) kac kere gittigimi ben hesaplayamadim :)

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mefail
17.Aralık.2015, 19:20
Ben tam 2015 raporunu yazayim derken, almanyada olmam dolayisiyla dayimla kudurarak bi almanya-italya plani kararlastirdik dun.Yarin cikiyoruz yola...

Motorlarimiz ise Honda Monkey :) dayim koleksiyoner 7 tane var elinde, yere yakin tirrr tirrr macera olacak...

Turkiyede ise 2015 raporum;
Istden cikis Tekirdag, saroz, canakkale, gokceada, biga, gonen, ayvalik, balikesir, altinova, candarli, dikili, didim, kusadasi, seferihisar, foca, cesme, urla, karaburun, bodrum, marmaris, gokova, kekova, dalyan, gocek, oludeniz, kabak vadisi(inmez dediler indirdim motoru) kelebekler vadisi, kas, kleopatra koyu, adrasan, olimpos, cirali, kemer, ankara, eskisehir, izmir, aliaga, manisa, balikesir, bursa, mudanya, istanbul...

4 ayda 6000km yaptim.her koy ve kamp yerinde checkin yaptim, yerleri tektek swarm ve google map den bakip detayli bir rehber yazi yazacagim :)

Sent from my IRON using Tapatalk

spue
17.Aralık.2015, 19:30
Tuğrul senin başlığa ekleme yaptım :) (gidişat öyle görünüyordu) :)

2015 Yılında yaptığınız vee 2016 yılında yapacağınız geziler

2016 yılında yapmayı planladığınız geziler ve rotaları buradan yazalım belki ortak bir rota oluşturur belki bir yerlerde karşılaşır muhabbet ederiz 8)

Başkan,
RR olarak ortak gidilecek yerler ve tarihler belli olduktan sonra konuyu açsak daha iyi olmaz mıydı?:) Herkes FREE ( :artiz: ) takılacak (ben dahil ::::: )

CELİL
17.Aralık.2015, 19:47
Başkan,
RR olarak ortak gidilecek yerler ve tarihler belli olduktan sonra konuyu açsak daha iyi olmaz mıydı?:) Herkes FREE ( :artiz: ) takılacak (ben dahil ::::: )

RR olarak toplu gidilecek yerler festivaller oda ayrı başlıkta yürüyecek burası herkesin birbirinden fikir alacağı ortak fikir havuzu gibi olsun bunun dışında herkes bireysel olarak kendi gezisi için geziye çıkarken veya dönüşte özel başlık açsın güzel olur 8)
Edit :

Bahadır
17.Aralık.2015, 22:50

Benim planım daha ufak:Marmara turu.Ama tura çıkacağım tarihin 3. veya 4. gününü Balıkesir festivaline denk getirmeyi planlıyorum.Eğer tarihlerimiz uyarsa beraber çıkarız yola.Çanakkaleyi bitirdikten sonra ben Balıkesir'e kaçarım.Oradan da Bursa'ya ve Eskişehir'e gitmeyi planlıyorum 8)

Trkr
18.Aralık.2015, 10:41
Benim planım daha ufak:Marmara turu.Ama tura çıkacağım tarihin 3. veya 4. gününü Balıkesir festivaline denk getirmeyi planlıyorum.Eğer tarihlerimiz uyarsa beraber çıkarız yola.Çanakkaleyi bitirdikten sonra ben Balıkesir'e kaçarım.Oradan da Bursa'ya ve Eskişehir'e gitmeyi planlıyorum 8)

AGUSTOS 28 gibi çıkıcam ben muhtemelen kardeşim gökçeada festivale gidicem orda kalıcam bikaç gün ordan egeye devam izmir ekibinede baskın yapıcam :artiz::artiz:

Bahadır
18.Aralık.2015, 10:56
AGUSTOS 28 gibi çıkıcam ben muhtemelen kardeşim gökçeada festivale gidicem orda kalıcam bikaç gün ordan egeye devam izmir ekibinede baskın yapıcam :artiz::artiz:

Gökçeada festivali mi :cheesy: kendine iyi bak adamım :p

tbaylan
18.Aralık.2015, 10:57

Gökçeada Festivalinde İzmir ekibi de olur muhtemelen. Ordan hep birlikte dönüş yaparız. Bi akşam da bizle kalırsın alem yaparız. Benim durum belli abi. Ya senelik izin, yada haftasonu seyahat8)

Trkr
18.Aralık.2015, 11:24
Gökçeada Festivalinde İzmir ekibi de olur muhtemelen. Ordan hep birlikte dönüş yaparız. Bi akşam da bizle kalırsın alem yaparız. Benim durum belli abi. Ya senelik izin, yada haftasonu seyahat8)

2016'da 21 gün istanbulda olmayacağım abi :Rockn Roll:

ayne gökçeada da bi toz attıralım, drag king geldi ulaaaaa :artiz:

Ekrem Özdemir
18.Aralık.2015, 11:55
2016'da 21 gün istanbulda olmayacağım abi :Rockn Roll:

ayne gökçeada da bi toz attıralım, drag king geldi ulaaaaa :artiz:

Türker Dostum, Gökçeadaya gideceğim diyen tek elemansın haberin olsun =)

Trkr
18.Aralık.2015, 11:59

'Gökçeada Festivalinde İzmir ekibi de olur muhtemelen.'

ekocum lütfen tuğrulcum da izmir ekibi getircem diyoo :cheesy::artiz:

tbaylan
18.Aralık.2015, 12:00

Ekrem İzmir teşkilatını Gökçeada'ya götürücem ben. Dolayısıyla ben de orada olacağım. Oradaki nimetlerden faydalanmalı bizim adamlar. Onlar daha ne kadar güzel bir yer olduğunu görmediler::::::::::

Trkr
18.Aralık.2015, 12:24
Ekrem İzmir teşkilatını Gökçeada'ya götürücem ben. Dolayısıyla ben de orada olacağım. Oradaki nimetlerden faydalanmalı bizim adamlar. Onlar daha ne kadar güzel bir yer olduğunu görmediler::::::::::

benc herkes en az bir kez gitmeli gökçeadaya :artiz:

Ekrem Özdemir
18.Aralık.2015, 13:53

İzmir ekibimiz çok güzel insanlara benziyor yapma böyle bir kötülük :cheesy::cheesy:

Türkercim inşallah bu sene düzeltirler geçen seneki durumu ama bizim oralarda bir laf var hep aklıma o gelir. " Akıllı adamı bir kere şeyederler. 2.si oluyorsa o onun ib.liğindendir diye =)

Trkr
18.Aralık.2015, 15:33
abi geçen yıl kavga edemedim cendermeler aldı bu yıl kesin kavga etmem gerek o yüzden gidiyorum:artiz:

spue
18.Aralık.2015, 15:37
abi geçen yıl kavga edemedim cendermeler aldı bu yıl kesin kavga etmem gerek o yüzden gidiyorum:artiz:

KAVGA YOK.....KAVGA YOK.............:::::

Gidecek olanlara güzellikler LAGAOR'dan..(pardon LOGAR olacak)..........:cheesy:

https://www.youtube.com/watch?v=BvEZytVHVfU

Bypale
18.Aralık.2015, 16:00
Arkadaşlar. Daha önce hiç tur mur yapmadım. Bu sezon festival yada farklı gezilere katılıcam inşallah. Ama şöyle küçük tur yapacak arkadaşlar olursa peşine takılabilirim. Tecrübede olmuş olur. Bahadır belki sana arkadaş olurum. Tarihlerimiz uyarsa...

tbaylan
18.Aralık.2015, 16:21
Arkadaşlar. Daha önce hiç tur mur yapmadım. Bu sezon festival yada farklı gezilere katılıcam inşallah. Ama şöyle küçük tur yapacak arkadaşlar olursa peşine takılabilirim. Tecrübede olmuş olur. Bahadır belki sana arkadaş olurum. Tarihlerimiz uyarsa...

Yapılacak küçük turlar İzmir-Balıkesir arasında olursa haftasonu olmak kaydıyla ben de gelirim8)

ibrahimyılmaz
18.Aralık.2015, 17:24
Yapılacak küçük turlar İzmir-Balıkesir arasında olursa haftasonu olmak kaydıyla ben de gelirim8)
Balıkesir olursa benide yaz tugrulcugum :) memleketimin kokusunu alayım bi:)

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bypale
18.Aralık.2015, 20:07

Tuğrul bana öncülük edersen istanbul balıkesir olmazmı...haftasonu.
Kimseyi bulamasamda bi çanakkale şehitlik turu dönüştede kısa bi edirneye uğrayıp dönüş istiyorum haftasonu olmak kaydı ile

MErtugrulK
19.Aralık.2015, 04:18
Çanakkale'ye yolu düşen olursa ve uyarsa zamanlar bana uğramadan geçmeyin. Peynir tatlınız benden ağabeyler.

Bypale
19.Aralık.2015, 08:37
Çanakkale'ye yolu düşen olursa ve uyarsa zamanlar bana uğramadan geçmeyin. Peynir tatlınız benden ağabeyler.

Sağol kardeşim. İllaki gittiğimiz yerde bi RaptorRiders varsa. Uğramakta bize düşer zaten. 8):Rockn Roll: ( peynir tatlısımıııu ):shock::x

Bahadır
19.Aralık.2015, 13:34
Sağol kardeşim. İllaki gittiğimiz yerde bi RaptorRiders varsa. Uğramakta bize düşer zaten. 8):Rockn Roll: ( peynir tatlısımıııu ):shock::x

Tatlı diyor abi kesin gidelim :cheesy:

Bypale
19.Aralık.2015, 13:53
Tatlı diyor abi kesin gidelim :cheesy:

Aynen bahadır tatlı için bile olsa gidelimmmmm 8)

tbaylan
19.Aralık.2015, 14:31
Tuğrul bana öncülük edersen istanbul balıkesir olmazmı...haftasonu.
Kimseyi bulamasamda bi çanakkale şehitlik turu dönüştede kısa bi edirneye uğrayıp dönüş istiyorum haftasonu olmak kaydı ile

Abi bana her turlu uyar. Hatta burdan musait olan elemanlardan da alirim yanima topluca yapariz. Ama subattan sonra filan yapmamiz gerekir. Su anda acayip bi soguk var. Canakkale, balikesir tarafi ruzgardab ucurur motorlari demedi deme:soru?

Bypale
19.Aralık.2015, 14:55
Abi bana her turlu uyar. Hatta burdan musait olan elemanlardan da alirim yanima topluca yapariz. Ama subattan sonra filan yapmamiz gerekir. Su anda acayip bi soguk var. Canakkale, balikesir tarafi ruzgardab ucurur motorlari demedi deme:soru?

Zaten şimdi bnde düşünmem. Nisan mayıs gbi

CELİL
19.Aralık.2015, 15:26
O zaman topluca çanakkale festivale gideriz :Rockn Roll:

MErtugrulK
12.Ocak.2016, 04:27
Geçen sene motorum yoktu ancak onca motorsikleti şehrimde görmek güzeldi. Umarım bu sene festival olursa (pek bir bilgim yok açıkçası festival hakkında) ben de oradayım. Diğer yandan bir Sanat Tarihi öğrencisi olarak Batı Anadolu Kültür Gezisi yapma planım var. Detaylandırabilirsem sunacağım sizlere.

2_rock
12.Ocak.2016, 13:30
2015 sezon başından sonuna kadar.

Klimentava - 3 kez .
Putivli - 2 kere .
Krasnapole 3 kere .
Çerkasi 2 kere .
Kiev 1 kere.
Poltava 2 kere.
Harkov 3 kere.
Uman 1 kere
Kursk Rusya 1 kere.
Zaparoje 1 kere.
Donesk - nikolaev 1 kere.
Ahtirka 4 kere.
Dnipropetrovsk 1 kere.
Jitomir 1 kere.
Bila tserkva 1 kere.
Piriluk 4-5 kere.
Konotop 2 kere.
Gluhov 1 kere.
Romnı 6 kere.
Piryatin 4 kere.
Gadaç 1 kere.
Mılıni 3 kere.
Zugurivka 1 kere.

Bunlar hedef olarak gittiğim şehirler konakladigim veya yolda kaldığım şehirleri yazmıyorum . Aklıma gelenler bunlar.
Şehirler arası yaklaşık 15000 km civarında