PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara daki bütün kardeşlerimizin dikkatine

2_rock
04.Ocak.2016, 02:35
Gelecek hafta sonu yeni üye olan ve daha öncesinden tanışan ve birlikte vakit geçiren herkesi bir araya toparlamak ve bir tanışma kaynaşma amaçlı bir buluşma düzenleyelim . Bir yerde oturalım toplu bir şekilde eslerimizle çocuklarımızla kendi başımıza fark etmez amaç bir araya gelip bahara ve yaza dair bazı konuları konuşmak nerelere gidebiliriz neler yapabiliriz. Tanışmak ve eğlenceli bir muhabbet için önümüzdeki geziler ve buluşmalar için bazı kararlar alabiliriz.

Lütfen katılımcı olmak isteyen gelip tanışmak muhabbet etmek isteyen arkadaşlarımız yazsınlar. Ortak bir gün ve zaman diliminde müsait ve güzel bir yerde buluşup saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde kültürlü bir şekilde bilgilerimizi ve önerilerimizi paylaşıp konuşalım.

Bahadır
04.Ocak.2016, 12:06
Kardeş sen tası tarağı topla İstanbul,İzmir veya Antalya'ya taşın.:)

Trkr
04.Ocak.2016, 12:54
ankarada pek iş yok galiba

ibrahimyılmaz
04.Ocak.2016, 20:15
Bencede bravoo[emoji122] [emoji122] [emoji122]

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2_rock
05.Ocak.2016, 14:38
Arkadaşlar bu kadar ilgisiz ve duyarsız olmayalım lütfen. En azından bir sıkıntımız. Derdimiz. Sevincimiz olduğunda bunları yaklaşmak ve vakit geçirmek için bir bahanemiz olsun istedik. Ama hıç bir şekilde ne ses var nede soluk.

tbaylan
05.Ocak.2016, 14:39
Bencede bravoo[emoji122] [emoji122] [emoji122]

Gençler arkadaşların hevesini kırmayın. Ankara'ya da bir teşkilat kurmalıyız bence. Üç büyük ilde olmamız hepimiz için avantaj olacaktır8)

2_rock
05.Ocak.2016, 14:52
Gençler arkadaşların hevesini kırmayın. Ankara'ya da bir teşkilat kurmalıyız bence. Üç büyük ilde olmamız hepimiz için avantaj olacaktır8)

Tuğrul sana katılıyorum ankara da fazlasıyla hissedilen bir eksiklik var .cevap bile veren çıkmıyor.

tbaylan
05.Ocak.2016, 15:02
Tuğrul sana katılıyorum ankara da fazlasıyla hissedilen bir eksiklik var .cevap bile veren çıkmıyor.

Umudunu kaybetme kardeşim. Yönetim ve ben sana buradan her türlü desteği vermeye hazırız. Sen umudunu kaybetme gerisi önemli değil:Rockn Roll:8)

ereneren
05.Ocak.2016, 15:05
Gelecek hafta sonu yeni üye olan ve daha öncesinden tanışan ve birlikte vakit geçiren herkesi bir araya toparlamak ve bir tanışma kaynaşma amaçlı bir buluşma düzenleyelim . Bir yerde oturalım toplu bir şekilde eslerimizle çocuklarımızla kendi başımıza fark etmez amaç bir araya gelip bahara ve yaza dair bazı konuları konuşmak nerelere gidebiliriz neler yapabiliriz. Tanışmak ve eğlenceli bir muhabbet için önümüzdeki geziler ve buluşmalar için bazı kararlar alabiliriz.

Lütfen katılımcı olmak isteyen gelip tanışmak muhabbet etmek isteyen arkadaşlarımız yazsınlar. Ortak bir gün ve zaman diliminde müsait ve güzel bir yerde buluşup saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde kültürlü bir şekilde bilgilerimizi ve önerilerimizi paylaşıp konuşalım.

merhabalar ben yeni okudum bence süper bir fikir bu hafta pek müsait değilim zaten iyi yağış var ama sonraki haftalara bişeyler ayarlayabiliriz hem tanısmıs oluruz hem ankaraya baglı ankara cevrelerinde müthiş yerler var gitmek istedigim hep birlikte daha keyifli olur kız arkadaşlarımız eşlerimizlede tanısıp hep birlikte cok güzel geziler yapabiliriz :)

2_rock
05.Ocak.2016, 15:30
merhabalar ben yeni okudum bence süper bir fikir bu hafta pek müsait değilim zaten iyi yağış var ama sonraki haftalara bişeyler ayarlayabiliriz hem tanısmıs oluruz hem ankaraya baglı ankara cevrelerinde müthiş yerler var gitmek istedigim hep birlikte daha keyifli olur kız arkadaşlarımız eşlerimizlede tanısıp hep birlikte cok güzel geziler yapabiliriz :)

Erencim ilgin içn çok teşekkür ediyorum. Bu şekilde düşünmen çok güzel. Zaten bu tarz organizasyonlar için birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Müsait olduğun bir zamanda akşam üstü bir yerde oturup buluşup tanışalım .senden haber bekliyorum. Bir arkadaşımız daha var zaten motor almak isteyen onuda davet ederiz. Katılımak isteyen birileri yada kışın sıkılan birileri daha çıkacaktır. Güzel ve keyifli bir şekilde tanışıriz inşallah.

Hang
05.Ocak.2016, 16:02
bende zonguldaktan seve seve gelirim programlara elimden geldiğince :)

2_rock
05.Ocak.2016, 16:56
bende zonguldaktan seve seve gelirim programlara elimden geldiğince :)

Kardeşim inşallah . Organize olabilirsek bizde başka şehirlere ziyaretlere gideriz diye düşünüyorum .seni de seve seve bekleriz kapımız herzaman açık

Hang
05.Ocak.2016, 21:43
Kardeşim inşallah . Organize olabilirsek bizde başka şehirlere ziyaretlere gideriz diye düşünüyorum .seni de seve seve bekleriz kapımız herzaman açık

teşekkürler Aldora hocam servis için sanırım ankaraya gelmem gerekecek ozaman görüşürüz inşallah :)

kurt
05.Ocak.2016, 22:36
arkadaşlar bu umursamamazlık değil ancak iş yoğunluğu nedeniyle fazla neti dahi takip edemiyorum:yorgun: muhtemelen diğer arkadaşlarda hemfikir.:soru? ama yaza güzel geziler yapabiliriz.8)bi sefer 30 ağostosta küçük bi gezi yapmıştık çok güzeldi.:hastayız:

ibrahimyılmaz
06.Ocak.2016, 02:14
Haydi ankara başkent olarak katılımları arttiralim yardım edileceği yerde yardım edelim havalar isinsin topluca gelelim ankaraya tanışalım gezelim bi bütün olarak planlar yapalım canlanin raptorlar yaninizdayiz..:)

ereneren
06.Ocak.2016, 04:07
Erencim ilgin içn çok teşekkür ediyorum. Bu şekilde düşünmen çok güzel. Zaten bu tarz organizasyonlar için birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Müsait olduğun bir zamanda akşam üstü bir yerde oturup buluşup tanışalım .senden haber bekliyorum. Bir arkadaşımız daha var zaten motor almak isteyen onuda davet ederiz. Katılımak isteyen birileri yada kışın sıkılan birileri daha çıkacaktır. Güzel ve keyifli bir şekilde tanışıriz inşallah.

aynen 1 2 kişide olsak bulusalım tanısalım baglantıyıda koparmamaya calısalım gittikce böyle artar sanırım sayımız her bulusmada bir kardeşimiz katılsa aramıza süper olur whatsapp grubu falanda kurarız aramızda

berkehrercan
06.Ocak.2016, 05:13
Whatsapp grubu kurmayin iletişiminiz forum uzerinden olsun ki kopmayalim bizde görelim

CELİL
06.Ocak.2016, 13:04
aynen 1 2 kişide olsak bulusalım tanısalım baglantıyıda koparmamaya calısalım gittikce böyle artar sanırım sayımız her bulusmada bir kardeşimiz katılsa aramıza süper olur whatsapp grubu falanda kurarız aramızda

Sizin vesilenizle Herkese duyuralım wahtsapp grrup veya benzeri forum dışı yazışmalar YASAKTIR :)
Çünki daha öncede test edildi öyle bir durumda herkes arka planda yazıyor ve forum ölüyor 8)

2_rock
06.Ocak.2016, 16:52

Kardeşim daha öncesinde çok örnekleri var bu tarz WhatsApp gruplarından sonra kendileri gruplaşmaya başlıyor .ben yazılanlara katılıyorum bu su değil tabiki herşeyi forum üzerinden konuşup ayarlayacağız illaki buluşmalar dan önce yada zamanında telefonla irtibata gecicez

2_rock
06.Ocak.2016, 16:54

Müsait olduğun bir zaman belirleyelim çünkü şimdilik izin günüm hafta içi onun disinda akşam saat 8 den sonraları müsait oluyorum genelde. Helede hafta için bir organizasyon yapalım derim.

tbaylan
06.Ocak.2016, 19:31
Aldora; LKRLTY kullanıcı isimli İlker Altay abimiz de Ankara'dan. Onunla da kontak haline geçebilirsin kardeşim8)

2_rock
06.Ocak.2016, 21:01
Aldora; LKRLTY kullanıcı isimli İlker Altay abimiz de Ankara'dan. Onunla da kontak haline geçebilirsin kardeşim8)

Kendisine özelden mesaj attım. Geri dönecektir. Teşekkür ediyorum bu arada yardımların için 8)

2_rock
07.Ocak.2016, 00:06
Ankara buluşması için 17 ocak günü akşamüstü saat 7 yada 8 uygun olur mu ? Şimdiden bir fikir olsun istedim olmadı değiştiririz.

Buluşma yeri için önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden bilgilendirirseniz ve numaranızı özelden yazarsanız sevinirim

İrtibat için 0541 404 64 74 numaradan veya forumdan ulaşırsınız iyi olur. Saygılarımla

ereneren
07.Ocak.2016, 02:18
Sizin vesilenizle Herkese duyuralım wahtsapp grrup veya benzeri forum dışı yazışmalar YASAKTIR :)
Çünki daha öncede test edildi öyle bir durumda herkes arka planda yazıyor ve forum ölüyor 8)

doğru söylüyosun abi haklısın :) inşallah güzel bir ankara grubu oluştururuz

ereneren
07.Ocak.2016, 02:19
Ankara buluşması için 17 ocak günü akşamüstü saat 7 yada 8 uygun olur mu ? Şimdiden bir fikir olsun istedim olmadı değiştiririz.

Buluşma yeri için önerilerinizi bekliyorum.

Gelmek isteyen herkes için bir plan program yapicaz zaman ve yer için.

Şimdiden bilgilendirirseniz ve numaranızı özelden yazarsanız sevinirim

İrtibat için 0541 404 64 74 numaradan veya forumdan ulaşırsınız iyi olur. Saygılarımla

17 ocak pazar olur uygundur gelmek isteyenlere göre ortak biyer buluruz kızılay merkez olur herkese sanırım konusuruz katılanlar oldukca hadi bakalım düzgün güzel bir ankara grubu oluşturalım :)

2_rock
07.Ocak.2016, 18:37
17 ocak pazar olur uygundur gelmek isteyenlere göre ortak biyer buluruz kızılay merkez olur herkese sanırım konusuruz katılanlar oldukca hadi bakalım düzgün güzel bir ankara grubu oluşturalım :)

Kardeşim konu başlığı altında listeye ismini eklersen sevinirim buluşma için tarih zaman ve mekan belli kiminle geleceksen onuda yazabilirsin . Saygılarımla

2_rock
07.Ocak.2016, 18:39
arkadaşlar bu umursamamazlık değil ancak iş yoğunluğu nedeniyle fazla neti dahi takip edemiyorum:yorgun: muhtemelen diğer arkadaşlarda hemfikir.:soru? ama yaza güzel geziler yapabiliriz.8)bi sefer 30 ağostosta küçük bi gezi yapmıştık çok güzeldi.:hastayız:

Mehmet abi buluşma için açılan konu başlığı altında katılımcılar için listeye ismini yazarsan sevinirim. Zaman ve mekan belli görüşmek uzere

John blaze
09.Ocak.2016, 04:11
Ama benim motorum yok :soru?

Bahadır
09.Ocak.2016, 12:26

Ne olursan ol yine gel:cheesy: Şaka bir yana motorunun olmasına gerek yok buyur gel 8)

2_rock
09.Ocak.2016, 13:12

Kardeşim hiç sıkıntı değil olup olmaması amaç zaten tanışmak birlikte vakit geçirmek. Hatta senin aileni ikna icin de fikir alışverişinde bulunuruz

tbaylan
09.Ocak.2016, 15:01

Mesele motorunun olup olmaması yada ne kadar kaliteli bir motor olduğu değil. Senin ne kadar kaliteli olup bu aileye kendini ait hissedip hissetmediğindir. Buyur gel kardeşim hepimizin başının üstünde yerin var8)

Bypale
09.Ocak.2016, 16:01
Mesele motorunun olup olmaması yada ne kadar kaliteli bir motor olduğu değil. Senin ne kadar kaliteli olup bu aileye kendini ait hissedip hissetmediğindir. Buyur gel kardeşim hepimizin başının üstünde yerin var8)

İşte bu gol olmuş tuğrul. E eşitliği sağlamakta sana düşüyo emre kardeşim. 8)8)