PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17 Ocak Ankara buluşması

2_rock
07.Ocak.2016, 18:04
ANKARA BULUŞMASI

17 Ocak pazar günü saat 19 : 00
Buluşma yeri BEYOĞLU CAFE

adres: Kızılay. Hatay sokak. No: 24 ( bina otoparkının orası)
Büyülü fener sinemasının 4 bina üstünde .Nesibe aydın lisesi yanında

Motosikletle veya arabayla gelecek arkadaşlar cafenin otoparkından yararlanabilecekler. Park sorunu olmayacak.

Tanışmak, kaynaşmak ve birbirimizle yardimlasabilmek adına katılımlarinizi bekliyoruz.

Katılacaklar listeye isimlerini yazarlarsa sevinirim.

Tahmini Hava durumu 17 ocak pazar günü için 10 derece parçalı bulutlu

1. 2_rock (Aldora ve Anya )
2.
3.
4.
5.
6.

Buluşma yönetimin bilgisi ve izni dahilinde yapılmaktadır.

http://s13.postimg.org/sgdyj3x0z/Screenshot_2016_01_07_15_57_58.jpg (http://postimg.org/image/sgdyj3x0z/)

CELİL
07.Ocak.2016, 18:22
Haydi Ankara elleri görelim kimler geliyor 8)

Trkr
07.Ocak.2016, 19:25
bravo Ankara, Aldora kardeşimizide tebrik ediyoruz.

2_rock
07.Ocak.2016, 20:27
Ankaradaki kardeşlerimizin desteklerini bekliyoruz.

Haydi Ankara birlik ve beraberlik için el ele. ..

penguennoktanet
07.Ocak.2016, 20:33
Ben bu gün Ankara'daydım ama 17'sinde olamayacağım :) . Yaz aylarında olsaydı bir Samsun->Ankara yapabilirdim.

2_rock
07.Ocak.2016, 20:42
Ben bu gün Ankara'daydım ama 17'sinde olamayacağım :) . Yaz aylarında olsaydı bir Samsun->Ankara yapabilirdim.

Bu cumartesi günü ankarada olursanız bir yerde tanışıp görüşmek isterim

kurt
07.Ocak.2016, 21:38
ANKARA BULUŞMASI

Motosikletle veya arabayla gelecek arkadaşlar cafenin otoparkından yararlanabilecekler. Park sorunu olmayacak.

Tanışmak, kaynaşmak ve birbirimizle yardimlasabilmek adına katılımlarinizi bekliyoruz.

2.kurt (MEHMET)
3.
4.
5.
6.

http://s13.postimg.org/sgdyj3x0z/Screenshot_2016_01_07_15_57_58.jpg (http://postimg.org/image/sgdyj3x0z/)
(oğlumla gelirim inşaallah)

2_rock
07.Ocak.2016, 21:59
(oğlumla gelirim inşaallah)

İnşallah. Bekliyoruz sabırsızlıkla. Ben eşimle orda olacağım. Eşi ve kız arkadaşı ile veya beraberinde birileri ile gelmek isteyenler buyursunlar . Herkesi bekliyoruz

ereneren
07.Ocak.2016, 22:30
bende geliyorum :)

2_rock
07.Ocak.2016, 23:09
bende geliyorum :)

Kardeşim ismini listeye yazarsan sevinirim .

2_rock
07.Ocak.2016, 23:26
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4.
5.
6.

Bypale
07.Ocak.2016, 23:35
Maşallah aldora maşallah. Ortamı toparlıyosunuz. Allah arttırsın 8)

ibrahimyılmaz
07.Ocak.2016, 23:38
Bravo ankara ayrıca aldora tebrik ederim azminden dolayı insallah ilerde o Beyoğlu cafeye sigamaz hale gelirsiniz:)

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2_rock
08.Ocak.2016, 00:07
Maşallah aldora maşallah. Ortamı toparlıyosunuz. Allah arttırsın 8)

İnşallah artırır ben Ankaradan çok umutluyum. Şimdiden bir hareketlenme var

2_rock
08.Ocak.2016, 00:14
Bravo ankara ayrıca aldora tebrik ederim azminden dolayı insallah ilerde o Beyoğlu cafeye sigamaz hale gelirsiniz:)

İnşallah sezon başına kadar katlana katlana devam ederiz. İnşallah o günlerde görücez.

Nothing is impossible diyerek yola devam

ereneren
08.Ocak.2016, 00:28
inşallah artarız kız arkadaşlarımızla eşlerimizle ailemizle güzel geziler yaparız :) ankarada çok bölünme var burda tanısıp kendi basına grup kurmuslar hatta daha dün gördün 10. ayda bana mesaj atmıs biri kendimize kücük bi grup kuruyoruz katılmak istermisin diye :D

2_rock
08.Ocak.2016, 00:42
inşallah artarız kız arkadaşlarımızla eşlerimizle ailemizle güzel geziler yaparız :) ankarada çok bölünme var burda tanısıp kendi basına grup kurmuslar hatta daha dün gördün 10. ayda bana mesaj atmıs biri kendimize kücük bi grup kuruyoruz katılmak istermisin diye :D

İnşallah o günlerde gelir de artık biran önce gezmeye motora binmeye başlarız. Ankaradaki bolunmeleri duydum . Hatta motoru aldığım arkadaşta bir zamanlar raptorriders üyesiyimiş ankara ekibinden. Kimseyi zorla tutamazsın. Motora binmek tanışmak ve muhabbet etmek isteyene her daim kapımız açık. Önümüzdeki maçlara bakalım. Yolumuz uzun 8)

2_rock
08.Ocak.2016, 00:46
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4.
5.
6.

ereneren
08.Ocak.2016, 00:47
İnşallah o günlerde gelir de artık biran önce gezmeye motora binmeye başlarız. Ankaradaki bolunmeleri duydum . Hatta motoru aldığım arkadaşta bir zamanlar raptorriders üyesiyimiş ankara ekibinden. Kimseyi zorla tutamazsın. Motora binmek tanışmak ve muhabbet etmek isteyene her daim kapımız açık. Önümüzdeki maçlara bakalım. Yolumuz uzun 8)

aynen öyle biz birlikte olalım güzel yollar yapalım kardeşlikler kuralım buradan güzel güzel paylaşalım gezilerimizi abilerimizle kardeşlerimizle :)

2_rock
08.Ocak.2016, 11:17
aynen öyle biz birlikte olalım güzel yollar yapalım kardeşlikler kuralım buradan güzel güzel paylaşalım gezilerimizi abilerimizle kardeşlerimizle :)

Sezon başında herturlu hep beraber motora binip daha aktif oluruz. Aslında başka şehirlere de gidip herkesle tanışmak istiyorum . Hem gezmiş oluruz.

ereneren
08.Ocak.2016, 14:06
Sezon başında herturlu hep beraber motora binip daha aktif oluruz. Aslında başka şehirlere de gidip herkesle tanışmak istiyorum . Hem gezmiş oluruz.
inşallah hepsini yaparız aynen havalar güzelleşince daha aktif oluruz bu aralar daha cok toplanıp cay kahve muhabbet yaparız ankara cevrelerinde nallıhan kus cenneti beypazarı kızılcahamam güdül sorgun yaylası falan bircok yer var gidilcek cok güzel yerler

2_rock
08.Ocak.2016, 14:22
inşallah hepsini yaparız aynen havalar güzelleşince daha aktif oluruz bu aralar daha cok toplanıp cay kahve muhabbet yaparız ankara cevrelerinde nallıhan kus cenneti beypazarı kızılcahamam güdül sorgun yaylası falan bircok yer var gidilcek cok güzel yerler

Havalar duzelsin .heryerde gideriz. Bir İstanbul ve İzmir planı var aslında aklımda tanışmak ve görüşmek amaçlı

2_rock
08.Ocak.2016, 15:37
Ankara da ikamet eden ve yazan arkadaşlar neredesiniz ? Bir ses verin

2_rock
08.Ocak.2016, 20:01
Nerede bu motor seven insanlar . Ankara için destek bekliyoruz.

2_rock
09.Ocak.2016, 00:22
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4.
5.
6.

penguennoktanet
09.Ocak.2016, 00:58
Bu cumartesi günü ankarada olursanız bir yerde tanışıp görüşmek isterim

Malesef döndüm bile Samsun'a :(

2_rock
09.Ocak.2016, 01:17
Malesef döndüm bile Samsun'a :(

Sağlık olsun. İnşallah bir dahaki sefere. 8)

ereneren
09.Ocak.2016, 01:56
Havalar duzelsin .heryerde gideriz. Bir İstanbul ve İzmir planı var aslında aklımda tanışmak ve görüşmek amaçlı

iyi olur aslında bigün her şehirden toplanıp birleşim kocaman bi sürüş yapsak celil abi duyrulur :) :) :)

2_rock
09.Ocak.2016, 02:02
iyi olur aslında bigün her şehirden toplanıp birleşim kocaman bi sürüş yapsak celil abi duyrulur :) :) :)

Onun için ya İzmir yada istanbul yapmak lazım kesin

Bahadır
09.Ocak.2016, 02:57
Onun için ya İzmir yada istanbul yapmak lazım kesin

Eskişehir de olur bence.Antalya da gelir.Tam Türkiye'nin ortası :p:cheesy:

2_rock
09.Ocak.2016, 03:22
Eskişehir de olur bence.Antalya da gelir.Tam Türkiye'nin ortası :p:cheesy:

Bizlik hava hoş. Sadece biraz havaların ısınması lazım. Bekle bizi türkiye. ...

2_rock
10.Ocak.2016, 00:33
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4.
5.
6.

ereneren
10.Ocak.2016, 17:58
Bizlik hava hoş. Sadece biraz havaların ısınması lazım. Bekle bizi türkiye. ...

herşey olur ya atıyorum yaza doğru herkes şehrinden toplanır çıkar yola mesela antalyada veya baska sehirde bulusuruz bi akdeniz turu kamp alanlarında bi topluca cadır kampı falan :D

2_rock
10.Ocak.2016, 18:51
herşey olur ya atıyorum yaza doğru herkes şehrinden toplanır çıkar yola mesela antalyada veya baska sehirde bulusuruz bi akdeniz turu kamp alanlarında bi topluca cadır kampı falan :D

Yürü be eren adamsın bize böyle motorcular lazım işte 8):Rockn Roll::Rockn Roll:

2_rock
10.Ocak.2016, 19:03
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4. Newmoon06tr ( Ali )
5.
6.

Bypale
10.Ocak.2016, 19:10
Nerede bu motor seven insanlar . Ankara için destek bekliyoruz.

Bence ortamınızı sıcak tutun. Sıkılmayın bu durumdan. Sabır herşeyin ilacıdır. Yazdıkça buluştukça turladıkça size katılanlar illaki olacaktır. Kolay gelsin kardeşim 8)

2_rock
10.Ocak.2016, 20:08
Abi takılıyorum bu iş motorun üstünde ve beraber oldukça keyifleniyor ve kişi artıyor.

RR ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

ereneren
10.Ocak.2016, 22:09
Yürü be eren adamsın bize böyle motorcular lazım işte 8):Rockn Roll::Rockn Roll:

ama müthiş olmazmı her şehirden gelen gruplarla toplanıp bi akdeniz turu mesela baska biyerde olur o kalabalık ve o tatlı gürültümüz bizi görenlerin hayranlıgı :D ve hep beraber güzel bi kamp

2_rock
10.Ocak.2016, 22:15
ama müthiş olmazmı her şehirden gelen gruplarla toplanıp bi akdeniz turu mesela baska biyerde olur o kalabalık ve o tatlı gürültümüz bizi görenlerin hayranlıgı :D ve hep beraber güzel bi kamp

Onlara günlerde gelir ilk önce ankaradan yola çıkacak ekip bulmak lazım oda yavaş yavaş oluyor

ereneren
10.Ocak.2016, 22:18
Onlara günlerde gelir ilk önce ankaradan yola çıkacak ekip bulmak lazım oda yavaş yavaş oluyor
coğalcaz inşallah yavaş yavaş

2_rock
11.Ocak.2016, 14:39
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4. Newmoon06tr ( Ali )
5.
6.

2_rock
12.Ocak.2016, 13:53
Ankarada bunca insan varken yorum bile yapmamaları ve cevap vermemeleri beni biraz üzüyor açıkçası

Bypale
12.Ocak.2016, 14:42
Ankarada bunca insan varken yorum bile yapmamaları ve cevap vermemeleri beni biraz üzüyor açıkçası

Olmadı şimdi:shock: Havlu atmaya başladın. Enerjini kaybetme. Unutma 10 tane 10 kuruşta 1 lira eder. 2 tane 50 kuruşta 1 lira eder. 8)8)
Yakınında olmasakta yaptıklarına sevinen çabalarını gören insanlar var senden uzakta kardeşim. Orda olmandan şahsım adına memnunum. RaptorRiders lar olarak. Şimdi 4 olursun. Bi bakmışsın 40 olmuş. Sabır sabır sabır.

2_rock
12.Ocak.2016, 15:40
Olmadı şimdi:shock: Havlu atmaya başladın. Enerjini kaybetme. Unutma 10 tane 10 kuruşta 1 lira eder. 2 tane 50 kuruşta 1 lira eder. 8)8)
Yakınında olmasakta yaptıklarına sevinen çabalarını gören insanlar var senden uzakta kardeşim. Orda olmandan şahsım adına memnunum. RaptorRiders lar olarak. Şimdi 4 olursun. Bi bakmışsın 40 olmuş. Sabır sabır sabır.

Uğur abi çok ayıp sana hiç yakışmadı. Sen kardeşini ne sandın. Havlu atmaya başladın falan . Ben havluyu duştan çıkınca yatağın üstüne atarım o kadar. Okurlarda az utanırlar yorum yazarlar die dedim.yoksa dağa enerjimi düşürecek adam çıkmadı. Biz bu işleri 2 günlük heves için değil sevdiğimiz için yapıyoruz. Kimsede enerjimi motora karşı tutkumu kıramaz. Bu iş aşk işi insan sevdiğinden vazgeçmez. Buda böyle biline. . . . . Aynı türk filmi repliği gibi oldu. :cheesy::hastayız::Rockn Roll:

Bypale
12.Ocak.2016, 18:28
Uğur abi çok ayıp sana hiç yakışmadı. Sen kardeşini ne sandın. Havlu atmaya başladın falan . Ben havluyu duştan çıkınca yatağın üstüne atarım o kadar. Okurlarda az utanırlar yorum yazarlar die dedim.yoksa dağa enerjimi düşürecek adam çıkmadı. Biz bu işleri 2 günlük heves için değil sevdiğimiz için yapıyoruz. Kimsede enerjimi motora karşı tutkumu kıramaz. Bu iş aşk işi insan sevdiğinden vazgeçmez. Buda böyle biline. . . . . Aynı türk filmi repliği gibi oldu. :cheesy::hastayız::Rockn Roll:

Senin yaptığın atar hayatıma renk katar aldoraa. Adamsın . Yürü bee koçumm. :::::::::::cheesy:

kurt
12.Ocak.2016, 23:40

umutsuzluk yok arkadaşlar ankaranın havası diğer illere benzemez! kah ayaz:cry: kah buzlu yollar:cry: o yüzden bir çok kişi sezonda biniyor mesela benim çalıştığım yerde (TPAO) bir daytona var iki aydır kapalı garajda yatışta yani sezonda inşaallah iyi olacak8)

2_rock
12.Ocak.2016, 23:47
umutsuzluk yok arkadaşlar ankaranın havası diğer illere benzemez! kah ayaz:cry: kah buzlu yollar:cry: o yüzden bir çok kişi sezonda biniyor mesela benim çalıştığım yerde (TPAO) bir daytona var iki aydır kapalı garajda yatışta yani sezonda inşaallah iyi olacak8)

abi buluşmaya motorla mı geliyorsun ?

kurt
12.Ocak.2016, 23:58
abi buluşmaya motorla mı geliyorsun ?

tabiki ben sadece iki hafta yatırdım oda yoldaki buzlanma sebebiyle:cry: şu an havalar çok güzel8)

2_rock
13.Ocak.2016, 00:05
tabiki ben sadece iki hafta yatırdım oda yoldaki buzlanma sebebiyle:cry: şu an havalar çok güzel8)

abi pazar günü o zaman spyder günü olacak eren sen ben 3 spyder . bir abimiz daha geliyor spyder aşığı tam olacak hemde şu benim Aletten gelen cik cik sesine bir yorum yaparsın...

Hang
13.Ocak.2016, 00:07
ahh Aldora kardeşim bende zonguldaktan gelmek istiyorum ama hatta düzcede bi kardeşim daha var onunla gelmek isteriz ama malum hava durumları...desteğimiz sana sonsuz yanındayız hep beraber gezilere gidiceğiz inşallah ;)

kurt
13.Ocak.2016, 00:09
abi pazar günü o zaman spyder günü olacak eren sen ben 3 spyder . bir abimiz daha geliyor spyder aşığı tam olacak hemde şu benim Aletten gelen cik cik sesine bir yorum yaparsın...

ok 8)diğer arkadaşlardan haber varmı (deniz baykal)

2_rock
13.Ocak.2016, 00:13
ok 8)diğer arkadaşlardan haber varmı (deniz baykal)

var abi de gelicek mi bilmiyorum .

aidikurt
13.Ocak.2016, 00:17
Valla Ankara ekibi sezon açılsın kopacak gibi. İstekli ve bu işe değer veren baya bir arkadaş var .
Sonuna kadar arkanızdayız ve destekçiniziz. Ankarada sağlam RaptorRiders 'a yakışır bir grup kurulucağına olan inancımız tamdır.

2_rock
13.Ocak.2016, 00:22
ahh Aldora kardeşim bende zonguldaktan gelmek istiyorum ama hatta düzcede bi kardeşim daha var onunla gelmek isteriz ama malum hava durumları...desteğimiz sana sonsuz yanındayız hep beraber gezilere gidiceğiz inşallah ;)

kardeşim dediğim gibi kapımız her zaman açık buyur gel bekleriz .

havayı bahane etmeseydin iyiydi :p:p:p:p

havalar güzelleşsin başka şehirlere buluşup devam ederiz .8)8)

2_rock
13.Ocak.2016, 00:24
Valla Ankara ekibi sezon açılsın kopacak gibi. İstekli ve bu işe değer veren baya bir arkadaş var .
Sonuna kadar arkanızdayız ve destekçiniziz. Ankarada sağlam RaptorRiders 'a yakışır bir grup kurulucağına olan inancımız tamdır.

Alper abi desteğin ve yardımların için çok sağol. Ankaraya olan inancımız tam istekli ve bu işin seven arkadaşlardan oluşmasıda bu iş için artı . sezon başına daha fazla ve güzel bir ekip oluruz .durum bunu gösteriyor

ereneren
13.Ocak.2016, 00:35
var abi de gelicek mi bilmiyorum .

ben geliyorum tabikii :) yağmur kar farketmez spyder ımla ordayım cik cik sesinede bakarız :D bi motorları değişiriz belki bizimkilerdede garip seyler vardır siz farkedersiniz :D yaza doğru gezilerdede kız arkadasımla katılıcaz inşallah :D

2_rock
13.Ocak.2016, 00:41
ben geliyorum tabikii :) yağmur kar farketmez spyder ımla ordayım cik cik sesinede bakarız :D bi motorları değişiriz belki bizimkilerdede garip seyler vardır siz farkedersiniz :D yaza doğru gezilerdede kız arkadasımla katılıcaz inşallah :D

kardeşim pazar günü süper gececek gibi şimdiden bunun belirtileri var eminim . pazar gününü iple çekiyorum sizlerle tanışıp muhabbet için

ereneren
13.Ocak.2016, 00:49
kardeşim pazar günü süper gececek gibi şimdiden bunun belirtileri var eminim . pazar gününü iple çekiyorum sizlerle tanışıp muhabbet için

aynen kardeşim cok güzel geçicek bende cok heycanlıyım sabırsızlanıyorum sizleri tanımak için :) gelecekler nerelerde oturuyo acaba yakın biyerde bulusup cafeye birlikte sürerek gitme şansımız varmı diye merak ettim ben mamaktatım tuzlucayır nato yolu tarafı

2_rock
13.Ocak.2016, 00:51
aynen kardeşim cok güzel geçicek bende cok heycanlıyım sabırsızlanıyorum sizleri tanımak için :) gelecekler nerelerde oturuyo acaba yakın biyerde bulusup cafeye birlikte sürerek gitme şansımız varmı diye merak ettim ben mamaktatım tuzlucayır nato yolu tarafı

oran şehrindeyim ben . güzergahımda oran şehri ,yıldız,cumhurbaşkanlığı ünüden seymenlerin ordan tunalı ve kocatepe ve kızılay cafe ye .

kurt
13.Ocak.2016, 00:55

ben keçiörenden gelicem oğlumla cafe öncesi bi turlarız istersen:hastayız:

2_rock
13.Ocak.2016, 00:57
ben keçiörenden gelicem oğlumla cafe öncesi bi turlarız istersen:hastayız:

abi o zaman zaman ve mekan belirleyelim biraz gezip oyle gideriz .hemde keyfini çıkarırız .

kurt
13.Ocak.2016, 01:05
abi o zaman zaman ve mekan belirleyelim biraz gezip oyle gideriz .hemde keyfini çıkarırız .

ok ben müsaitim ne zaman istersen8)

kurt
13.Ocak.2016, 01:08
özkan sen çankayadan gelecektin benim eski mekan oralar:hastayız: ben çankayaya geliyim isterseniz8)

2_rock
13.Ocak.2016, 01:21
özkan sen çankayadan gelecektin benim eski mekan oralar:hastayız: ben çankayaya geliyim isterseniz8)

abi o zaman çankayada buluşuruz erende zaten mamakta oda çevre yolundan gelir çankayaya hep beraber gideriz ))))

newmoon06tr
13.Ocak.2016, 01:52
Bende malesef arabayla katılacağım aranıza :) size destek olmak için yanınızdayım herzaman.

2_rock
13.Ocak.2016, 01:55
Bende malesef arabayla katılacağım aranıza :) size destek olmak için yanınızdayım herzaman.

abi sen direk cafeye mi geleceksin ?

newmoon06tr
13.Ocak.2016, 01:58
Kardeşim sorun yok, senin verdiğin mekan ve saat te ordayım.

ereneren
13.Ocak.2016, 02:00
abi o zaman çankayada buluşuruz erende zaten mamakta oda çevre yolundan gelir çankayaya hep beraber gideriz ))))

valla olur buraya yakın natavega avm nin ordan orana yol var ama oraları hiç bilmem beni o cevre yolunda karsılamanız lazım o derece nere deseniz bilmem :D yada aldora kardeşim natavega sana uzak olmazsa orda bulusup orana gecelim toplanalım cafeye sürelim :D

newmoon06tr
13.Ocak.2016, 02:00
Saat 19.da direk cafedeyim aldora

2_rock
13.Ocak.2016, 02:01
Kardeşim sorun yok, senin verdiğin mekan ve saat te ordayım.

bende artçı var yoksa alırdım seni hep beraber gezerdik . inşallah en yakınn zamanda kendi motorunla gezersin buluşmalara gelirsin abi .

abi o zaman forumda yazıldığı gibi 19:00 beyoğlu cafe de buluşuruz.

newmoon06tr
13.Ocak.2016, 02:04
8) sagol kardeşim.

2_rock
13.Ocak.2016, 02:14
eren buluşup turlama olayına ne diyorsun sonra buluşma yerine beraber geçeriz ?

ereneren
13.Ocak.2016, 02:26
eren buluşup turlama olayına ne diyorsun sonra buluşma yerine beraber geçeriz ?

ben tamamım bende onu istiyodum zaten biyerde bulusup önce beraber sürelim cafeye gecelim diye ama oranı ben hiç bilmiyorum evet cevre yolundan dümdüz geliyoruz ama cevre yolunda karsılamanız lazım hiçbiyeri bilmiyorum yada uzak olmazsa sana natavega avm de bulusup ordan orana dönüyo yol hemen gecelim ordan sana nasıl uygunsa

2_rock
13.Ocak.2016, 02:29
ben tamamım bende onu istiyodum zaten biyerde bulusup önce beraber sürelim cafeye gecelim diye ama oranı ben hiç bilmiyorum evet cevre yolundan dümdüz geliyoruz ama cevre yolunda karsılamanız lazım hiçbiyeri bilmiyorum yada uzak olmazsa sana natavega avm de bulusup ordan orana dönüyo yol hemen gecelim ordan sana nasıl uygunsa

yıldızda 365 die büyük bi avm var biliomusun ? yada turan guneşte çetinkaya die bir avm orası tam ideal bence yolun üstüde hemde otoparkı yola bakıo orda bekliyeliim seni

ereneren
13.Ocak.2016, 02:37
yıldızda 365 die büyük bi avm var biliomusun ? yada turan guneşte çetinkaya die bir avm orası tam ideal bence yolun üstüde hemde otoparkı yola bakıo orda bekliyeliim seni

valla ikiside olur çetinkaya diyelim ozaman

2_rock
13.Ocak.2016, 02:45
valla ikiside olur çetinkaya diyelim ozaman

tamam saati ilerideki günlerde belirleriz net olarak )))):Rockn Roll:

ereneren
13.Ocak.2016, 02:58
tamam saati ilerideki günlerde belirleriz net olarak )))):Rockn Roll:

tamamdır :)

ibrahimyılmaz
13.Ocak.2016, 03:12
Mukemmelsiniz ankara ve aldora emeklerinin karşılığını alacaksın inşallah bizde o buluşmanın fotoğraflarini iple cekiyoruz[emoji41] [emoji41] [emoji41]

Trkr
13.Ocak.2016, 10:42
Ankara için büyük gün yaklaşıyor. tiktaktiktak

2_rock
13.Ocak.2016, 11:44
Mukemmelsiniz ankara ve aldora emeklerinin karşılığını alacaksın inşallah bizde o buluşmanın fotoğraflarini iple cekiyoruz[emoji41] [emoji41] [emoji41]

Fotoları buluşma anından itibaren çekmeye başlayacağım. Plan program hazır. Katılımcı sayısı sayımız az olmasına rağmen bu kadar istekli ve yürekli kardeşlerimizin olması ayriyetten artı bir heyecan ve güven hissi yaratıyor. Bende herkese çok teşekkür ediyorum yardım ve desteklerinizi esirgemediginiz için.

2_rock
13.Ocak.2016, 11:45
Ankara için büyük gün yaklaşıyor. tiktaktiktak

Vallahi ben iple çekiyorum çocuk gibi heyecan var içimde

Trkr
13.Ocak.2016, 11:46
Vallahi ben iple çekiyorum çocuk gibi heyecan var içimde

8)8)8) şahane :artiz::artiz:

ereneren
13.Ocak.2016, 13:17
8)8)8) şahane :artiz::artiz:

aramızda aksiyon kamerası olan varmı öyle sürüşte videomuzda olurdu bende yok ama ilerleyen zamanda alcam kesinlikle öyle daha güzel anılarımızda olcak :)

2_rock
13.Ocak.2016, 13:19
aramızda aksiyon kamerası olan varmı öyle sürüşte videomuzda olurdu bende yok ama ilerleyen zamanda alcam kesinlikle öyle daha güzel anılarımızda olcak :)

Kardeşim sen bizi ne sandın ya olmaz olurmu. Eşim de gelio kameraman da hazır. Çetin kayanın ordan başlarız çekmeye buluşunca cafeye kadar orda da devam ederiz foto ve videolara 8)8)

ereneren
13.Ocak.2016, 13:59
Kardeşim sen bizi ne sandın ya olmaz olurmu. Eşim de gelio kameraman da hazır. Çetin kayanın ordan başlarız çekmeye buluşunca cafeye kadar orda da devam ederiz foto ve videolara 8)8)

ooo süper süper :) videoyu paylaşırız öncelikle burda youtubede çok güzel olcak cok heycanlıyım :D

2_rock
13.Ocak.2016, 14:01
Bu arada yarında itibaren pazartesiye kazar hava çok guzel

http://s9.postimg.org/ef5wzvoqj/Screenshot_2016_01_13_12_02_20.jpg (http://postimg.org/image/ef5wzvoqj/)

ereneren
13.Ocak.2016, 14:12
Bu arada yarında itibaren pazartesiye kazar hava çok guzel

http://s9.postimg.org/ef5wzvoqj/Screenshot_2016_01_13_12_02_20.jpg (http://postimg.org/image/ef5wzvoqj/)

aynen herşey çok güzel olcak

2_rock
13.Ocak.2016, 14:14
Eren muhabbeti online geyikten yapalım. Gaza geldik yine o yüzden konu sapiyor . Bakan adam anlamıyor buluşmayı :::::

2_rock
13.Ocak.2016, 14:16
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4. Newmoon06tr ( Ali )
5.
6.

Buluşma saatinden önce Turan Güneş bulvarı üzerinde bulunan Çetinkaya alışveriş merkezi önünde bulusulup gezerek buluşma noktasına gecicez. İsteyen herkes bize dahil olabilir.

2_rock
14.Ocak.2016, 14:04
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4. Newmoon06tr ( Ali )
5. John blaze ( Emre)
6.

Buluşma saatinden önce Turan Güneş bulvarı üzerinde bulunan Çetinkaya alışveriş merkezi önünde bulusulup gezerek buluşma noktasına gecicez. İsteyen herkes bize dahil olabilir.

kurt
15.Ocak.2016, 04:46
Aldora saat kaçta çetinkayada olursun:soru?

2_rock
15.Ocak.2016, 11:01
Aldora saat kaçta çetinkayada olursun:soru?

Abi pazar günü saat 3 te bi işim var ne kadar sürer bilmiyorum motorla gitcem oraya zaten ordan çıkmadan ararım seni saat 5 gibi falan diye düşünüyorum belki biraz erken olur belki birazcık geç. Kesin saat için pazar günü saat 3 gibi arayıp net söylerim 8)

kurt
15.Ocak.2016, 22:00
Abi pazar günü saat 3 te bi işim var ne kadar sürer bilmiyorum motorla gitcem oraya zaten ordan çıkmadan ararım seni saat 5 gibi falan diye düşünüyorum belki biraz erken olur belki birazcık geç. Kesin saat için pazar günü saat 3 gibi arayıp net söylerim 8)

tamam 8) inşaallah hava güzel olur :)

2_rock
15.Ocak.2016, 22:03
tamam 8) inşaallah hava güzel olur :)

Abi hava bugünden daha sıcak olacak 8) ben saat 5 gibi falan Çankaya çetinkayada olurum ne zaman buluşuruz?

kurt
15.Ocak.2016, 22:14
Abi hava bugünden daha sıcak olacak 8) ben saat 5 gibi falan Çankaya çetinkayada olurum ne zaman buluşuruz?

bende o saatlerde gelirim8)

2_rock
15.Ocak.2016, 22:53
Abi o zaman saat 17:00 diyelim

2_rock
15.Ocak.2016, 22:56
ANKARA BULUŞMASI

2. Kurt (Mehmet)
3. Ereneren ( Eren )
4. Newmoon06tr ( Ali )
5. John blaze ( Emre)
6.

Saat 17:00 da Turan Güneş bulvarı üzerinde bulunan Çetinkaya alışveriş merkezi önünde bulusulup gezerek buluşma noktasına gecicez. İsteyen herkes bize dahil olabilir.

toprakonur
16.Ocak.2016, 07:24
fotoğraflarınızı bekliyoruz

2_rock
16.Ocak.2016, 10:15
fotoğraflarınızı bekliyoruz

Aaaaaa fotosuz olurmu hiç. Vicdanım el vermez zaten ona. 8):Rockn Roll:

2_rock
17.Ocak.2016, 04:08
Ankara ekibi akşam üstü görüşmek üzere. Sabırsızlıkla bekliyorum. Saat 17:00 Çetinkaya önünde

CELİL
17.Ocak.2016, 10:36
Evet Ankara için Buluşma tanışma zamanı sayfayı online olmadan takip eden çok Ankaralı arkadaşımız olduğunu biliyorum motorlu veya motorsuz buluşmaya tanışmaya bekliyoruz sizleride aramızda görmekten mutlu olucaz haydi bir adım atın artık :) :Rockn Roll: 8)

ANKARA BULUŞMASI

Saat 17:00 da Turan Güneş bulvarı üzerinde bulunan Çetinkaya alışveriş merkezi önünde bulusulup gezerek buluşma noktasına gecicez. İsteyen herkes bize dahil olabilir.

wildworld
17.Ocak.2016, 14:53
Günaydın ankara sonunda beklenen buluşma günü geldi herkese şimdiden selamlar

ereneren
17.Ocak.2016, 16:01
Evet Ankara için Buluşma tanışma zamanı sayfayı online olmadan takip eden çok Ankaralı arkadaşımız olduğunu biliyorum motorlu veya motorsuz buluşmaya tanışmaya bekliyoruz sizleride aramızda görmekten mutlu olucaz haydi bir adım atın artık :) :Rockn Roll: 8)

3 saat sonra birlikte sürüşe başlicaz celil abi zaman gecmiyo heycanlıyız :) bakalım elimizde gün sonunda güzel bir videomuzda olcak inşallah

CELİL
17.Ocak.2016, 16:23
3 saat sonra birlikte sürüşe başlicaz celil abi zaman gecmiyo heycanlıyız :) bakalım elimizde gün sonunda güzel bir videomuzda olcak inşallah
Merakla çekimleri bekliyoruz hepinize iyi eğlenceler 8)

2_rock
17.Ocak.2016, 18:11
Ben dayanamadım bi 35 km yaptım oraya buraya derken. Son 50 dakika. Sabırsızlıkla bekliyoruz

http://s8.postimg.org/5st1mdzkx/20160117_110228.jpg (http://postimg.org/image/5st1mdzkx/)

2_rock
17.Ocak.2016, 21:18
http://s14.postimg.org/8ljhxpvx9/20160117_191030.jpg (http://postimg.org/image/8ljhxpvx9/)

http://s14.postimg.org/vijr9vo4d/20160117_191057.jpg (http://postimg.org/image/vijr9vo4d/)

CELİL
17.Ocak.2016, 21:30
Hadi Hayırlı olsun Ankara Ekip ilk resimler geldi hepinize selamlar muhabbetiniz bol olsun nazar 8)

FouL
17.Ocak.2016, 21:46
Harikaaa ortam canlı canlı fotograflar geliyor çayımı sizin. Serefinize yudumluyorum.. İyi muhabbetler..

Bypale
17.Ocak.2016, 21:49
Aman nazar değmesin. Maaşallah hepinize ankaraaa 8)8)

ereneren
18.Ocak.2016, 00:32
herşey müthişti herşey için pasta için çok teşekkürler raptorriders

2_rock
18.Ocak.2016, 00:46
İlk buluşmamız çok keyifli ve sıcaktı. Bizi düşünüp supriz yapan herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz. Süperdi üstündeki yazısıyla. Çok daha detaylı ve resimli bir şekilde yarın yapıcam çok başım ağrıyor. Herkese en içten şekilde çok teşekkür ederiz

newmoon06tr
18.Ocak.2016, 00:52
Sıcak bir ortamda ve birbirinden cana yakın arkadaşlarla tanışıp, kaynaşmak gibisi yok. Sürpriz pasta için çok çok teşekkürler RAPTORRIDERS.

CELİL
18.Ocak.2016, 01:07
Arkadaşlar ilk güzel adım atıldı bundan sonrası çok daha güzel olacak muhabbetiniz bol olsun nazar nazar nazar
Pasta spue (Süleyman Abi) nin ince düşüncesi jesti 8)

ibrahimyılmaz
18.Ocak.2016, 01:17
Hadi ankara start verildi bundan sonrasi artarak gelecektir inşallah hayırlısı olsun tebrikler:)

Birkan Bozkuş
18.Ocak.2016, 01:22
Muhabbetiniz bol olsun 8)

Bypale
18.Ocak.2016, 01:24
Herşey gönlünüzce olsun. ankara sizinle büyüsün. Yollarınız bir olsun. Scaklığınız daim dostluğunuz ebedi olsun. Yakışır sizlere. 8)8)

2_rock
18.Ocak.2016, 01:40
Başımimin ağrısı hafifledi fotoları koymadan rahat huzur yok bana belkide başım bu yüzden ağrıyor:p

http://s28.postimg.org/rd5tup7rd/20160117_192525.jpg (http://postimg.org/image/rd5tup7rd/)

http://s1.postimg.org/5hszx45uj/20160117_192621.jpg (http://postimg.org/image/5hszx45uj/)

http://s16.postimg.org/jo5zosbq9/20160117_192656.jpg (http://postimg.org/image/jo5zosbq9/)

http://s15.postimg.org/5avvew81j/20160117_194848.jpg (http://postimg.org/image/5avvew81j/)

http://s10.postimg.org/ay4g908xh/20160117_195123.jpg (http://postimg.org/image/ay4g908xh/)

http://s8.postimg.org/ordyrmim9/20160117_195058.jpg (http://postimg.org/image/ordyrmim9/)

http://s27.postimg.org/6nt0bbb9b/20160117_192601.jpg (http://postimg.org/image/6nt0bbb9b/)

Bu süper ve keyifli buluşma için herkese çok teşekkür ediyorum. Herkes birbirinden güzel ve çok sıcak insanlardı. Sizlerle tanışmak ve muhabbet etmek zevkti en yakın zamanda tekrarını yapmak dileğiyle.
Daha çok foto ve video var onları yarın akşam eklerim.
Bu arada bizim buluşmamız duyan eski Ankara ekibinden bazı arkadaşlar selam bile vermeden gelip uzaktan izlediler ajanlar da vardı:p
Ve.... Bu mükemmel insanlarla buluşmamı sağlayan hepimizi bir araya getiren RAPTORRİDERS ailesine çok teşekkür ediyorum.
İnşallah yakın zamanda hızla büyüyeceğiz. Kıskanan ve uzaktan gelip izleyen arkadaşlar içinde kapımız açık en azından bir motorcu gibi selam vermeyi gösterecek saygıya ve ruha sahibiz. ..

CELİL
18.Ocak.2016, 01:47
Aldora Emeklerine sağlık nazar 8) :Rockn Roll: :)

2_rock
18.Ocak.2016, 01:51
Aldora Emeklerine sağlık nazar 8) :Rockn Roll: :)

Celil abi sizin destekleriniz sayesinde ve buluşmaya gelen aslan yürekli ve mükemmel kardeşlerimiz sayesinde. Hepsi birbirinden sıcak hevesli bilgili kültürlü insanlar mükemmel bir ortam olacağı belliydi şimdi kesinleşti mükemmel bir ekip ilk adımlarını attı 8)

2_rock
18.Ocak.2016, 02:02
Ali abi sen şu motor işine bir bak en kısa zamanda sana bir motor alalım hatta fuara gidince ordan ekipman da alabiliriz sana

Bu arada istanbul teşkilatının dikkatine 25 28 arası yapılacak olan fuar için ankaradan tekerler döner size doğru sizlerle tanısıp hemde fuara gitmeyi düşünüyoruz haberiniz olsun.

ereneren
18.Ocak.2016, 02:57
herşey gerçekten çok güzeldi harika bi ekip olcağımız çok belli bu şekilde büyürüz inşallah :) aldora kardeşim bosver uzaktan izleyenleri :D fuarda kaç gün kalmayı düşünüyosun günü birlik veya bir gece kalmalık dersen ben gelmeyi düşünüyorum motorla :)

aidikurt
18.Ocak.2016, 03:05
Arkadaşlar zor olanı başardınız ilk adımı attınız Bundan sonrası dahada kolay olacaktır. Ekibimizin gün geçtikçe büyümesini bizlerde burdan keyifle izlieyeceğiz inşallah. Yolunuz ve farınız hep açık olsun.iyiki varsınız.

Hang
18.Ocak.2016, 03:56
Aldora nefesine ve ellerine saglık o klavyeye neler yazdın şu olayı organize etmek için... tabi arka planda kalan gözükmeyen arkadaşlaeında emeğine saglık..güzel bir toplanma olmuş bende çok istiyordum zonguldaktan gelmeyi ama olmadı...keşke zonguldakta da bu tür oluşumlar olsa ama şimdiden ben burda ekibi kuruyorum...yakında bizlerde sizlere katılıp daha güzel etkinliklere imza atıcaz...sende benim gibisin Aldora seviyorsun organizasyon işlerini...bizde işimiz geregi bu şekilde olmak durumundayız bi sonraki etkinlikte görüşücez...;)

FouL
18.Ocak.2016, 05:25
Fotograflar harika..

CaNeR
18.Ocak.2016, 10:35
Çok güzel görünüyor arkadaşalar allah muhabbetinizi arttırsın devamı gelecektir bunun elbette 8)

tbaylan
18.Ocak.2016, 10:37
Aldora; uzun uğraşlarını sonunda sonuca kavuşturabildin. Bu yolda epey yol katettin, vakit harcadın, kafa patlattın. En zor olanını dün başardınız. Hepinize hayırlı uğurlu olsun. Allah muhabbetinizi arttırsın. Farınız da, yolunuz da açık olsun:Rockn Roll:

Sevgiler.

tb

spue
18.Ocak.2016, 11:09
Aldora,
Çabaların, uğraşın ve özverin için teşekkürler....
Bu küçük gibi gözüken gurubunuz Saygı, arkadaşlık ve kardeşlik temelinde emin ol çok daha büyüyecektir.
Etrafın ne söylediğini, nasıl baktığını önemsemeyin. Toplandığınızda masanızdan yükselen neşeli hava etrafınızda güzel bir atmosfer oluşturacak ve bir süre sonra tedirginlik, endişe ve küçümseme hissedenleri bile kucaklayacaktır. Hele birde toplu sürüşler, geziler başladığında her şey çok daha güzel olacak...
Katılımcı tüm dostlara selamlar....
Muhabbetiniz bol, sohbetiniz daim ve yüzünüz :cheesy: olsun.

Bypale
18.Ocak.2016, 12:01
Kardeşim çok kelime söylenir buna ama. Benim için en anlamlısı HARİKA 8):Rockn Roll:8):Rockn Roll::cheesy:

Ömer
18.Ocak.2016, 12:23
Ankara ekibe tebrikler, daha da büyük buluşmalarla bir araya gelmeniz dileğiyle katkısı olan herkese teşekkürler...

umut.
18.Ocak.2016, 13:11
Süpersiniz muhabbetiniz bol olsun 8)

ereneren
18.Ocak.2016, 13:27
Aldora nefesine ve ellerine saglık o klavyeye neler yazdın şu olayı organize etmek için... tabi arka planda kalan gözükmeyen arkadaşlaeında emeğine saglık..güzel bir toplanma olmuş bende çok istiyordum zonguldaktan gelmeyi ama olmadı...keşke zonguldakta da bu tür oluşumlar olsa ama şimdiden ben burda ekibi kuruyorum...yakında bizlerde sizlere katılıp daha güzel etkinliklere imza atıcaz...sende benim gibisin Aldora seviyorsun organizasyon işlerini...bizde işimiz geregi bu şekilde olmak durumundayız bi sonraki etkinlikte görüşücez...;)

zonguldak cok güzel yer ya belki ilerde zonguldak ankara tur falan yaparız :)

2_rock
18.Ocak.2016, 14:04
En yakın zamanda tekrarlanacagina eminiz .burada eren fuar için yeni konu basligi alıcam ordan devam ederiz

Ekrem Özdemir
18.Ocak.2016, 17:22
Ankara ekibini gerçekten tebrik ediyorum. Bu havada bu mevsimde buluşabilmek bile çok büyük bir meziyettir. Aldora emeğin için seni özel olarak tebrik ediyorum. Ankara ekibi özellikle fuardan sonra çok daha büyüyeceğine şuraya imzamı atarım. Sohbetiniz neşeniz daim olsun.

Fuar için buralara geldiğinizde bekleriz. Misafirimizsiniz.

2_rock
18.Ocak.2016, 18:05
Ankara ekibini gerçekten tebrik ediyorum. Bu havada bu mevsimde buluşabilmek bile çok büyük bir meziyettir. Aldora emeğin için seni özel olarak tebrik ediyorum. Ankara ekibi özellikle fuardan sonra çok daha büyüyeceğine şuraya imzamı atarım. Sohbetiniz neşeniz daim olsun.

Fuar için buralara geldiğinizde bekleriz. Misafirimizsiniz.

Güzel temenniler için çok teşekkür ediyoruz. Büyücez orası kesin fuara da gelmeyi planlıyoruz hatta onun için bir organizasyon yapıp topu halde gelicez misafiriniz oluruz .günü birlik geleceğimiz için vakti en güzel şekilde geçirme yönünden kararverdik dün o yüzden sizlerle tanısıp görüşmek istiyoruz

Hang
18.Ocak.2016, 18:28
zonguldak cok güzel yer ya belki ilerde zonguldak ankara tur falan yaparız :)

seve seve beklerim...burdanda belki istanbula doğru yla cıkar ordda da konaklama yapıp...ankaraya dönüş yaparız:Rockn Roll:

2_rock
18.Ocak.2016, 19:17
seve seve beklerim...burdanda belki istanbula doğru yla cıkar ordda da konaklama yapıp...ankaraya dönüş yaparız:Rockn Roll:

Kardeşim biliyosun kapımız açık herdaim bekliyoruz

2_rock
18.Ocak.2016, 19:40
Fotoların devamıni ve videoları bugün akşam koyarım foruma

tbaylan
18.Ocak.2016, 19:41

yaa demek öyle ekrem??:twisted:

Hang
18.Ocak.2016, 20:14
yaa demek öyle ekrem??:twisted:

Tuğrul hocam izmire motorla gelmeyi çok istiyoruz belli olmaz zaman olursa ve birde kendimize sponsor benzinlik istasyonuda bulursak:cheesy: geliririz süper olur valla düşündümdeeee off:artiz:

Bahadır
18.Ocak.2016, 21:31
Ankara ekip muhabbetiniz bol olsun.Aldora senin de emeğine sağlık.Çok uğraş verdin bu buluşma için.8)
O selam vermeden geçenleri kafanıza takmayın.Ego seviyelerini bir kere daha ispatlamış oldular. Zaten büyük ihtimalle forumu üyelik girişi olmadan takip edip faydalanmaya devam ediyorlar. Sizin buluşacağınız yeri ve saati biliyorlardı ve hava atmak veya gözdağı vermek amacıyla önünüzden geçtiler.

2_rock
18.Ocak.2016, 21:37
Bizde öyle düşündük o yüzden biz kendi muhabbetimizi baktık. Sizlere çok teşekkür ederiz desteğinizi eksik etmediniz

kurt
18.Ocak.2016, 21:52
Arkadaşlar herşey çok güzeldi samimi, sıcak muhabbet dolu bir ortam oldu8) ayrıca yönetim olarak destekleriniz için çok teşekkürler8) hepberaber daha büyük nice buluşmalara8)

newmoon06tr
18.Ocak.2016, 22:11
Ali abi sen şu motor işine bir bak en kısa zamanda sana bir motor alalım hatta fuara gidince ordan ekipman da alabiliriz sana

Bu arada istanbul teşkilatının dikkatine 25 28 arası yapılacak olan fuar için ankaradan tekerler döner size doğru sizlerle tanısıp hemde fuara gitmeyi düşünüyoruz haberiniz olsun.
Kardeşim inşallah sizlerin sayesinde bende bir spyder sahibi olacağım. Şu an makinam olmasa da her organizasyonunuzda yanınızda olduğumu bilin. Selamlar

aidikurt
18.Ocak.2016, 22:32
Ankara ekip muhabbetiniz bol olsun.Aldora senin de emeğine sağlık.Çok uğraş verdin bu buluşma için.8)
O selam vermeden geçenleri kafanıza takmayın.Ego seviyelerini bir kere daha ispatlamış oldular. Zaten büyük ihtimalle forumu üyelik girişi olmadan takip edip faydalanmaya devam ediyorlar. Sizin buluşacağınız yeri ve saati biliyorlardı ve hava atmak veya gözdağı vermek amacıyla önünüzden geçtiler.

Aldora kardeşim kafanızı takmayın siz keyfinize bakın. Ondan sonrası gelir .Zaman çok çabuk geçiyor birde bakmışsınız sağlam dostluklarla sağlam bir ekip kurmuşsunuz.

O selam vermeyen y....larada benden selam söyle gözdağı nasıl verilir bir Ankara ziyaretimizde sevgili arkadaşlara gösteririz. :Rockn Roll:
Not : Zaten iş , güç daralmış vaziyetteyim dalacak adam arıyorum . Bu yoldada bana yoldaşlık edecek baya bir kardeşimde var. :Rockn Roll:8):::::
NOT: Caner kardeşiminde dediği gibi çok pis dalarım. :cheesy:

ereneren
18.Ocak.2016, 22:43
Aldora kardeşim kafanızı takmayın siz keyfinize bakın. Ondan sonrası gelir .Zaman çok çabuk geçiyor birde bakmışsınız sağlam dostluklarla sağlam bir ekip kurmuşsunuz.

O selam vermeyen y.....larada benden selam söyle gözdağı nasıl verilir bir Ankara ziyaretimizde sevgili arkadaşlara gösteririz. :Rockn Roll:
Not : Zaten iş , güç daralmış vaziyetteyim dalacak adam arıyorum . Bu yoldada bana yoldaşlık edecek baya bir kardeşimde var. :Rockn Roll:8):::::
NOT: Caner kardeşiminde dediği gibi çok pis dalarım. :cheesy:

oo dalmamı var boks dersleri benden :) :)

ereneren
18.Ocak.2016, 22:50
aldora nezaman yükleniyo video falan :)

2_rock
18.Ocak.2016, 23:42
aldora nezaman yükleniyo video falan :)

Yaptım hazırlıkları yarım saate forumda olur

ereneren
19.Ocak.2016, 00:42
videomuzu face de paylaşmamızda sakınca yok demi

CELİL
19.Ocak.2016, 00:45
videomuzu face de paylaşmamızda sakınca yok demi
yok devam resim ve videoları her kanaldan paylaşabilirsiniz :) 8)

2_rock
19.Ocak.2016, 01:02
fotograf ve videoyu yeni konu başlığı altında paylaştım

Ferhat BASTEM
19.Ocak.2016, 01:37
Ankara ekibini bir kez de ben tebrik etmek istiyorum. Elinizi taşın altına koyarak iki teker ruhuna yakışır bir fedakarlık örneği gösterdiniz. Çoğu arkadaşın da dediği gibi işin zor kısmını atlatıp artık keyfini süreceğiniz zamana ulaştınız. Bundan sonraki süreci yine fedakarlıkla, hoş görüyle, güzel muhabbetle, unutulmayacak arkadaşlıklarla taçlandırıp; size yeni katılacak kardeşlerimizle birlikte bu büyük ve güzel aileye has keyifle taçlandıracağınıza eminim. Yolunuz ve benzininiz daim olsun, nazar değmesin.

Bu güzel organizasyona kendi tarzıyla jest yapan Süleyman abimiz bir kez daha gönlümüzü fethetmiştir. Hepimiz adına bir kez daha kendisine teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın Ankara, en yakın zamanda kucaklaşmak dileğiyle...

2_rock
19.Ocak.2016, 01:46
Süleyman abi bu gençler seninle tanışıp birebir teşşekür etmek isteriz en yakın zamanda .hakkaetn çok güzel bir hareketti heleki üstündeki yazısı gerçekten gecemize anlam kattı .çok ama çok teşekkür ederiz yüreğine sağlık düşünmen bile yeterdi