PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Custom Rider - Origine Primo

Fatal
08.Ocak.2016, 14:06
Önce emniyet dedim ve dün kask siparişi verdim
Kaskım geldi led sinyallerde geldi salı günüde motoru alıp getirirsem herşey tamamdır :artiz:8):Rockn Roll:

Nasıl sizce kaskım ipli taşıma çantasıyla birlikte geldi :cheesy:

http://imageshack.com/a/img903/5659/GXhFtd.jpg

2_rock
08.Ocak.2016, 14:19
Mustafa az kaldı az. Yeni siparişleriniz hayırlı olsun iyi günlerde kullan kardeşim

Fatal
08.Ocak.2016, 14:24
Saol aldora tam istediğim kaskı buldum kaçırmadım bende
Uzun yol için orjinal askeri montumu ve bandanamıda hazırladım giy ve sür modundayım şu sıralar hemen hemen herşeyim hazır sayılır bi deri ceket almak var büyük mesele :)

2_rock
08.Ocak.2016, 14:31
Saol aldora tam istediğim kaskı buldum kaçırmadım bende
Uzun yol için orjinal askeri montumu ve bandanamıda hazırladım giy ve sür modundayım şu sıralar hemen hemen herşeyim hazır sayılır bi deri ceket almak var büyük mesele :)

Ben spyder ı almadan önce bellik 7 bakla dizlik dirseklik ve kas aldım kendime ve esime eski kaskimi artık emekliye ayırdım.

http://s9.postimg.org/9eidkybbv/IMG_20151224_WA0004.jpg (http://postimg.org/image/9eidkybbv/)

Fatal
08.Ocak.2016, 14:43
En mantıklısı ben acil gerekli olanı aldım bel desteği dizlik onlarıda sonra alıcam

detailer
08.Ocak.2016, 15:58
Full face kask dışındakilerin pek güvenilirliği yok diye biliyorum. Açıkçası çenemi yere vurmak istemezdim ben de.

Fatal
08.Ocak.2016, 16:14
Ona bakarsan fullface kaskında en aşşa 500 600 tllik bişey olması lazım güvenlik için
Öte yandanda fullface kask bence chopper ruhunu yansıtmıyo o yüzden böyle bir kask aldım ve gayet güzel şahsrn
Tabikide zevkler ve renkler tartışılmaz herkesin zevki ve düşüncesi farklıdır saygılar :cheesy::cheesy:8)

CELİL
08.Ocak.2016, 19:40
Mustafa güle güle kullan hazırlıklar tamamlanıyor hayırlısı ile sıra motara geldi 8)

eNkaZw
08.Ocak.2016, 21:16
kask güzelmiş hayırlı olsun :) yakışır

Fatal
09.Ocak.2016, 00:41
Mustafa güle güle kullan hazırlıklar tamamlanıyor hayırlısı ile sıra motara geldi 8)

Evet başkan salı günü izin günüm inşallah motoru alıp gelicem hayırlısı ile

kask güzelmiş hayırlı olsun :) yakışır

Saol teşekkürler tam istediğim bi kask oldu 8)

e.erbaş
09.Ocak.2016, 01:09
Güle güle kullan dostum :)

Fatal
09.Ocak.2016, 02:56
Sağol ergun teşekkür ederim :)

FurkanC.
09.Ocak.2016, 05:54
Ona bakarsan fullface kaskında en aşşa 500 600 tllik bişey olması lazım güvenlik için
Öte yandanda fullface kask bence chopper ruhunu yansıtmıyo o yüzden böyle bir kask aldım ve gayet güzel şahsrn
Tabikide zevkler ve renkler tartışılmaz herkesin zevki ve düşüncesi farklıdır saygılar :cheesy::cheesy:8)

Şahsi görüşüm bir kaskı fiyatına göre kalite biçmek yanlış bir fikir öte yandan şu kask şu tarz motorun bu kask bu tarz motorun düşüncesininde yanlış olduğunu düşünüyorum en azından benim fikrim bu yönde sonuçta bu görüntü veya hava atma aracı değil kafamızı koruyor 250 lira gibi bir fiyata gayet f/p oranı yüksek yeterli güvenlik sertifikalarına sahip fulface kasklarda var

Fatal
09.Ocak.2016, 09:02
Fiyatı öylesine yazmıştım yani 20 30 tl lik bir kaskla 100 tl lik kask arasında bile çok fark var o yüzden aşağı yukarı bir fiyat biçilebilir çünlü 20 tl lik fullface kask sağlamdır demesin kimse
Öte yandanda bu kasklar tabiki fullface kaska göre biraz daha güvensiz ama nazi kaskı takmaktan iyidir şahsen o yüzden bunu aldım :)

Hiracan
27.Haziran.2016, 05:15
Kardeşim kaskın hayırlı olsun başlığı yeni gördüm. Ne kadara aldın ve hudson'dan mı aldın?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tugay Güreşen
27.Haziran.2016, 13:27
Hayırlısı olsun yollarda eskisin :)

Peder
27.Haziran.2016, 15:03
Görsel olarak çok hoş. O ipli çanta da çok işe yarıyor sırt çantası gibi kullanıyor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatal
27.Haziran.2016, 16:41
Yorumları bir kez daha okudumda bu başlığı açtığımda motorum bile yoktu zaman ne kadar hızlı geçiyor :)

Kardeşim kaskın hayırlı olsun başlığı yeni gördüm. Ne kadara aldın ve hudson'dan mı aldın?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antalyada bi mağazadan sipariş ettim
170 tl idi yanlış hatırlamıyorsam

Hayırlısı olsun yollarda eskisin :)

Teşekkürler

Görsel olarak çok hoş. O ipli çanta da çok işe yarıyor sırt çantası gibi kullanıyor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen en güzel yanı o 8)

MUSTAFA48
27.Haziran.2016, 17:17
güle güle kullan guzel bır kask göruntusu cok sık duruyor :)

AnadoluKartalı41
27.Haziran.2016, 19:32
Güle güle kullan kardeşim, test etmek nasip olmaz inşallah

anilsedali
27.Haziran.2016, 20:51
Süper görünüyor. Yıldız desenini ben de beğeniyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Güzel keyifli sürüşler!

Fatal
27.Haziran.2016, 23:19
Güle güle kullan kardeşim, test etmek nasip olmaz inşallah

allah kimseye test etme şansını vermesin zaten :)

güle güle kullan guzel bır kask göruntusu cok sık duruyor :)

hayalimdeki kasktı gördüm aradım ve aldım hiç vakit kaybetmeden :Rockn Roll:

Süper görünüyor. Yıldız desenini ben de beğeniyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Güzel keyifli sürüşler!

motorumdada depoda askeri yıldız var tam uyumlu oldu ama renklerinde birazcık oynama yapıcam 8)